mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 18:41 
Cytuj  
60 osób zapisanych na jutrzejszy Dynamis-Sandoria! rekord! zobaczymy ile przyjdzie....


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 18:43 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
60 osób zapisanych na jutrzejszy Dynamis-Sandoria! rekord! zobaczymy ile przyjdzie....

JA bede - w koncu wypada AF dla RDM.
PLS o spełnienie mojej prosby z forum DP :))


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 11:59 
Cytuj  
Sai - porób składy - jest 60 osób zapisanych....


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 17:36 
Cytuj  
mi cos popnelo na ten weekend ^^;; opi i anc tez sa zajeci najprawdopodobniej... przekladamy o tydzien ? ^^: tylko zadecydujmy do konca tygodnia czy piatek czy sobota bardizej ludziom pasuje... (zerkajac na zapisanych...)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 23:08 
Cytuj  
spx, zlikwiduje eventy i wpisze nowe na kolejny tydzien :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 00:17 
Cytuj  
To super.

Dzis byl najlepszy Dynamis w historii DP. Kupe AFow wypadlo, szkoda tylko, ze wiekszosc malo pozadanych.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 01:16 
Cytuj  
sorry opi ze cie przerandomowalem ale teraz juz jestem bardoz blisko upgradu ^^:

Strider bootsy od whitecometa conajmniej 3 razy mnie uratoawly, sa naprawde zjaebsite, bez nich nie doszlibysmy do NIN NMa bo kilak razy bym wipnal miedzy alliancami i by was pozjadali .... zajebista zabawka,... szkoda ze taka droga :/ na szczescie bedize pozyczal mi je na kazdy event \^_^/

12 AFow niezle... ale SE jak zwykle w kulki gra.... najwiecej wypada AFow ktorych malo ktopotrzebuje :/

ja jestem ciagle przeciw bidowaniu odejmowaniu punktow kupowaniu itd... za duzo burdel nie wiem kto sie tego podejmie... na prostrzych rzeczach byly 'mistakes' Kazdy bedzie chomikowal punkty na najlepsze czesci, i co zrobimy z marnymi afami ? nikt nie bedize chcial ich 'kupowac' co free lot ? bedizemy w punkcie wyjscia, bez sensu...

co do ankiety, nie ma co proponowac pomyslow im ktore juz tu upadly (chdozi mi glownie o reset punktow)

po dzisiejszym mam kilak dalszych pomyslow...
czesc juz zapomnialem lol, zmeczony jestem...

-first timerzy nic nie moga lotowac, za malo wypada materialow, ci co przychodza pomagac tylko niech cos maja jednak...
-min job zeby claimowac af 70, 65 jednak zbyt daleko... i tak nie invitujemy ludz < 70
-jedna osoba nie moze 2 Afow na jednym dynamisie claimowac (zdarzalo sie...)

I teraz.... moze cos takiego jeszcze wam zaproponuje, bo tak jak mowie zdecydwoanei jestem przeciw mieszaniu punktami a co gorsza liczeniu kto co dostal i odejmwoaniu wstecz

AFy w miastach i Northland traktowac osobno
Osoby z najwieksza iloscia punktow maja prawo do claimniecia AFa przed wszystkimi innymi, jesli juz zdobeda ida na koniec kolejki, drugiego Afa moga claimnac dopiero jak wszyscy z danego joba maja juz po jednym i wtedy maja znowu peirwszenstwo do zdobycia drugiego przed kazdym innym i trzeciego gdy juz wszyscy pozostali maja dwa. I to samo do Northlandow, osba z najwieksza iloscia punktow claimuje pierwszy af jaki wypadnei dla tego joba, z drugiego northlanda dopiero jak cala reszta zdobedzie po jdnym.
Zalety tego rozwiazania ....
Ci co maja najwiecej punktow beda mieli zawsze najwiecej AFow, bedzie tez to zachecac do ciaglego udzialu by przescignac tych co sa wyzej, nowi tez zawsze beda wiedziec kiedy maja szanse na AF, ze predzej czy pozniej NAPEWNO jakis dostana.... nie bedzie tez klotni ze tym czy innym bardziej sie nalezy, wlasciwie bedize wiadomo kiedy ktos cos dostanie
Wliczyc tez w to trzeba by bylo drugi job jaki ktos posiada zeby nei bylo ze w dwoch kolejkach na raz sie stoi :D
Wyloby to wg mnei bardzo proste i przejzyste, poprostu dodalbym rubryke w tabelce "No. of AFs claimed in DP" i kazdy uzywajac zaimplementowanego (SIC!) autofiltra moglby sobie sprawdzic kiedy przyjdzie jego kolej na AF lub ile mu brakuej punktow by byc wyzej...
Im dluzej o tym mysle tym bardziej ten pomysl mi sie podoba :D problem bylby tylko w tym ze niektorzy dostawali afy bo nikt ich nie chcial lol, tak jak dzis Gameover czy chocby Deso wyrm mail lol no ale... umm trudno ^^; af w koncu dostali...

Do tego dorzucic to co opi proponwoal 2 punkty za pelne uczestnicwo od zapisania do konca czasu i 1 jesli cos bylo nie tak i zero za nie przyjscie

Sposnoring zostawil bym tak jak jest, z tym ze nie mozna dwoch tych samych lub roznych miast pod rzad sponsorowac (np jelsi teraz byloby wind a ja bym skonczyl walsnei upgrade)
Kwestia pozostaje czy 100 wchodza w sponsoring czy w lot...
No i co ze sponsoringiem Jeuno/Xarca/Glacier.... ehhh nikt nie zaplaci za to banki bo tam wypada najmniej monet... moze pozwolic w tych miastach claimowac nawet 1-value...

No i wlasnie jak lotowac 100... i te 1-value komu dac prawo do ich lotowania... tez to musi byc na zasadzie kto wiecej punktow ten ma pierwszenstwo i trzymac to oddzielnie od AFow ale kuzwa... wtedy tez kady po kolei by claimwoal te coiny i tak i tak poszlyby do 100 ludzi :/ kuzwa no to jest niezla zagwostka :/

Co do Kosomomo co dzis dostal af majac summonera na 2x... no moja wina, nie podejzewalem ze ktos moze byc takim (obrazliwe slowo) ze po tym jak powiem tylko ci co powaznie traktuja smnra beda lotowac.... mialem nadzieje ze ci co maja go nawet na 4x a znudzil im sie go pasna ale widac cholernie naiwny jestem lol... ostrzege goscia ze jak nie bede widzial ze leveluje tego smnra natretnie to sie wku... i wyleci... nie wiem jak inaczej... nie ma co go od razu wywalac... zwlaszcza ze moja w tym tez wina lol

Kolejna sprawa... Sandy ktore sponsorwoal a nie powinien Xsoul... Watpie ze to zrobil specjalnie, mysle ze poprsostu jest baranem... a Xav naiwnie uwierzyl w to co ten mu mowi... Jak to rozwiazac... on nigdy nie powinien dostac tych monet... nie mial prawa.... ani na Staff ani na Knuckles.... Czy ktos pamieta czy ktos z nim /randomowal o ten sponsoring ? Myslalem zeby zwrocil te monety temu kto jeszcze chcial sponsorowac wzamian za milion... ale co jesli nikt nie chcial... Troche chusteczkowo bedize jesli wystawimy to pod dyskusje lsa... psy na nim powiesza i na lsie zesmy tak ciala dali :/ wolalbym to rozwiazac poza forum ogolnym... ma ktos jakis pomysl ? Jak by bylo sprawiedliwie ? zabrac mu i rodzcielic meidzy tych co upgraduja i podzielic miedzy nich koszt ? heh nawet nie wiem czy 100-value mozna rozbic na pojedyncze monety... no i nie uniknelo by sie informowania calego lsa o tym 'misunderstanding'...
Teraz jak napisze ze ja bym chetnie je wzial bo potrzebuje i zwrocil mu ten milion to bede pogryziony lol nie powiem ze bym nei chcial, akurat bym mial na upgrade lol Jak macie jakis dobry malo inwazyjny pomysl to slucham ^^;;

No i jeszcze wlasnie to co dzis wywolalo najwieksze sprzeczki... co zrobic z AFami ktorych nikt nie claimnal... widac nei mozna liczyc na to ze ludzie beda sensowni i pozwola lotowac tym co maja najwyzej ten job i chca go levelowac wiec co ? :| mimo wszystko mysle ze powinien pozostac free lot 60+ potem 50+ 40+ itd....

a i jeszcze jedno, zla taktyke mialem na NIN NMka ? :D hehehe
No i musze pochwalic zajedobra robote jaka odwalili na tym runie BLMi z pierwszej dywizji, czasem mieli i 6 statuetek na sobie a chyba tylko raz mieli zgon, whitecomet tez widac ladnie sie spisuje w swojej roli, uber oby tak dalej


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 03:41 
Cytuj  
Jestem za tym, by ludzie uaktywniali swoje statsy, czyli nie wierze komus ze ma SMN na 50lvl, jak nie poda to oficjalnie na stronie DP. Po co lotowac AF osobie na 23 lvl? takich jest full...maja na 20lvl fenrira i nigdy nie beda SMN-rami.
Jest oficjalna strona i kazdy musi ukazywac swoje statsy, a ja moge je obejrzec.
Owszem, to zdrowy pomysl: 70, 60, 50, 40..... w koncu zlapia sie za glowe i nie beda upychac szafek zbednymi AF-ami (mam nadzieje) :-?

A tak ogolnie :D dziekuje za wygrana... bo powoli wpadalam w niewiare :wink:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 05:33 
Cytuj  
cytat
AFy w miastach i Northland traktowac osobno
Osoby z najwieksza iloscia punktow maja prawo do claimniecia AFa przed wszystkimi innymi, jesli juz zdobeda ida na koniec kolejki, drugiego Afa moga claimnac dopiero jak wszyscy z danego joba maja juz po jednym i wtedy maja znowu peirwszenstwo do zdobycia drugiego przed kazdym innym i trzeciego gdy juz wszyscy pozostali maja dwa. I to samo do Northlandow, osba z najwieksza iloscia punktow claimuje pierwszy af jaki wypadnei dla tego joba, z drugiego northlanda dopiero jak cala reszta zdobedzie po jdnym.
Zalety tego rozwiazania ....

Sait - a kto w takim razie bedzie mial prawo claimniecia AFa w drugim miescie skoro ten co zdobyl w pierwszym musi czekac az wszyscy inni zdobeda pierwszego AFa? a pozostali wciaz czekaja na claimniecie AFa w pierwszym miescie ???

moze ja czegos nie rozumiem ale...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 06:47 
Cytuj  
Sait - ta zasada z claimnieciem AF'ów jest conajmniej nieprzemyślana. Bierz pod uwagę że wypadnie AF np WHM w Sandorii to teraz ten WHM będzie po pierwsze zobligowany do wzięcia go a po drugie nie będzie miał szans na lot żadnego innego AF'a w innym mieście(co spowoduje albo to że ludziom się nie będzie chciało przyjść na słabsze miasto bo przecież część w Xarca jest lepsza, albo jeżeli nie ustalisz inaczej będą chomikować możliwość dorwania AF'a na inne miasto). Według tego co piszesz punkty będą w zasadzie bezużyteczne, a przecież nie o to chodzi. Według mnie powinniśmy móc je "wydawać" właśnie na sponsoring albo 100 value - jeżeli zaś chodzi o sprawy techniczne - przecież odejmujesz punkty tylko tym co dostali jakieś AF'y, bądź sponsorowali run. Nie jest to takie straszne :)
Edit:
A skoro w taki sposób AF'y to czemu i nie sponsoring ? Naprawdę dużo osób chce sponsorować i powinno to być zależne od liczby punktów bo zasada nie wolnosponsorować jednego miasta pod rząd nic tu nie da jak są 4 osoby chętne do sponsoringu - jeżeli osoba zasponsoruje Dynamis i odejmiemy jej powiedzmy 4 punkty to reszta będzie wiedziała że jeżeli przyjdzie na następne dwa Dynamisy to będzie miała większą szansę na lotowanie na przyszły runie w tym mieście. Oczywiście zasadę co drugi run też należy pozostawić.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 07:14 
Cytuj  
Juz wczoraj slyszalem niezadowolenia wlasnie z tych samych powodow, czyli: przychodzi ktos nowy dostaje AFa inni, ktorzy graja dlugo, nadal nie maja szczescia w loocie i nadal nie maja tego AFa.
Naprawde trzeba cos z tym zrobic, nie mozna dluzej tak czekac, bo ludzie beda sie wykruszac. Ciagle dyskutujemy o AFach a nic nie zostalo zrobione. Dobrze ze wczoraj Kenii passna na czapce BRDa, bo to wlasnie o ten m.in. przypadek chodzilo.
Inna sprawa, chamstwo szwedow nie zna granic, ale to tak na marginesie.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 07:46 
Cytuj  
Tez jestem zdecydowanie za wydawaniam punktow. W innym wypadku zawsze bede ci "starzy" i ci "nowi". Jesli chodzi i tabelke, upgrade jej pod kontem punktow, potem pilnowanie kto co moze to nie jest to taki straszny problem (moge to przygotowac).

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 07:58 
Cytuj  
Przecież punkty są w guildportal wbudowane - po każdym runie można dodawać i automatycznie są odliczane jeżeli ktoś zdobędzie jakiś item (można określić wartość).

Przecież punkty w bardziej skomplikowanej wersji działają we wszystkich HNM LSach.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 08:11 
Cytuj  
Zgadzam się z tym, że punkty za uczestnictwo powinny przekładać się na zdobycie af'a a nie na możliwość zdobycia w lotowaniu (chyba, że zastosuje się widełki dla tych co mają najwięcej punktów, ale ci o mniejszym szczęściu dalej będą mogli sobie tylko pomarzyć ....).
Nowi gracze powinni się wg mnie cieszyć, że kiedyś jak dostatecznie długo będą chodzić nadejdzie ich kolej (chyba, że wszyscy którzy zdobyli to co chcieli podziękują i uciekną i od tej pory zabraknie ludzi na dynamis, ale jest to mało prawdopodobne).
Zanim wejdziemy na dynamis powinno być wiadomo kto (i w jakiej kolejności wg punktów w przypadku wypadnięcia kilku takich samych af'ów) jakiego af'a bedzie lotować (tym samym zdobędzie go).
Pilnowanie tego nie będzie zbyt trudne bo af'y to egzotyka i każdy dokładnie widzi kto go lotuje i zdobywa. A info o ludziach kto ma prawo (i chce) lotować można podać tak samo jak składy.

Ktoś wczoraj się zdziwił, że przyszło tak dużo blm'ów (10) chociaż nie było dla nich af'a. Tak samo będzie z innymi jobami i innymi miastami jak ludziom będzie zależeć żeby kiedyś zdobyć swojego af'a (o ile wypadnie, to jest największy problem :wink: ) a nie mieć "nieskończoną" możliwość poznania swojego szczęścia w lotowaniu .... :wink:
(Bałbym się lotować np. z 10 blm'ami af'a na który z sześć osób czeka pół roku ... a ja 3 tygodnie :wink: )


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 08:34 
Cytuj  
Dzieki odejmowaniu punktow za AFy nie bedzie sytuacji, ze ktos bierze to czego nie potrzebuje. A jak beda AFy ktorych nikt nie chce to trudno, widac nie sa wiele warte, niech sobie nawet wpadaja randomowo (bez zadnych lotow) do kogokolwiek a potem do smieci. Np jakas czesc AFu dla jednego jest super sprzetem, a dla innego nie (bo ma god equip), niech lotuje ten kto bedzie go nosil a nie ten co zbiera set do trzymania w moghouse.

Odejmowalbym punkty za kazdy AF otrzymany w wyniku lotu, nawet jak ktos bedzie tlumaczyl, ze wzial bo nikt nie chcial.

Ja ostatnio sobie postawilem laptopa przy kompie i moge na dynamisie na biezaco sprawdzac tabelke punktowa.

EDIT:

Nie zapisuje sie na Bastok, bo nie wiem czy wroce do wtorku, ale trzymajcie dla mnie i dla Anc miejsce pls. Postaramy sie byc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 09:45 
Cytuj  
jesli chcecie sie bawic w bidowanie kupowanie odejmowanie to rozpiszcie system i kto sie bedize tym zajmowal

niech wpadaja do smieci ? nie no zajebisty pomysl, nie ma to jak AF ktory nigdy nie bedzie uzyty bo super rulesy LSa to wymuszaja, pogielo was ?
Propozycja napewno spodoba sie tym co maja juz kilka Afow i nie musza sie martwic ze im punktow nie starczy na to co chca, a jesli odejmiecie punkty za zdobyte Afy wczesniej to taki Dredz nie bedzie mial szans na Af z northlandow przez dluuuugie miesiace, mysle ze sobie podaruje dalsza gre z nami, a byl prawie na wszystkich eventach z wyj. 3

....
widac niezupelnie skumaliscie o co mi chodzi...
jesli ktos nie bedzie przychodzil na eventy to bedzie coraz dalej w kolejce do AFa w miescie juz nie wspominajac o Northlandach

Zja: Nie czekac az wszyscy zdobeda danego Afa tylko az zdobeda 1dnego z ktoregokolwiek z miast

Gal: Napisalem traktowac miastowe i northlandowe Afy osobno.... skoro ktos bedzie pierwszy w kolejce, raczej watpie by rezygnowal z AFa by miec pierszenstwo do lotu w innym miescie, jesli by traktowac Miasto i Northland jednakowo, to by bylo tak jak mowisz i tak jak Opi chce: nikt nie bedzie claimowal tego gowna i beda wpadaly do smieci
Ludzie przychdozac na eventy na ktorych nie jest ich kolej claimowania zapewniaja sobie wieksze szanse na pierwszenstwo lotowania (piszac tak chodzi mi o to ze tylko oni beda lotowac) bo beda mieli najwiecej punktow, poza tym nie raz wypada wiecej niz jeden AF danego rodzaju i nie czesto przychodza wszyscy z listy.... wiec ten kto byl 3ci w kolejce moze go dostac jaki pierwszy bo dwom pierwszym sie nei chcialo przyjsc lub wypadly 3 AFy lub po nastepnym evencie bedize juz 2gi w kolejce bo bedize mial wiecej punktow itd...

Tak samo tutaj nikt nie bedzie bral tego co nie potrzebuje a najwiecej AFow beda mieli ci co przychodza najczesciej
Nikt nie bedzie brac Afow dla swojego trzeciego joba bo spadnie na koniec kolejki swojego Main joba

moze najlepiej na przykladach jak by to dzialalo....
- Xav dostanie na 100% pierwszy AF paladyna jaki wypadnie w northladach, bedzie musial jednak poczekac z ostatnim AFem z miast (wind ?) az Godwuld, Foulu, Zenia i Pala dostana jakies...
- Abra na 100% dostanie piewrszy AF rdma jaki wypadnie w miescie i w northland (byl na 13 wiecej runach niz stok a ok 16-17 niz Xaio)... na drugi bedzie musial jednak poczekac az cala lista pozostalych RDMow ktorzy przychadza czesciej lub zadziej dostana swoj AF... czesto jest tak ze abra jest jednym z 3 rdmow jacy sie wogole pojawiaja, wiec jesli pozostala dwojka bedzie Stok Xaio czy Koski to on zgarnia drugiego AFa jako pierwszy... Drugi AF z northlandow bedzie mogl wziasc Koski potem Gokulo Doomy Shaemus, ale jesli ci beda przychodzic tak czesto jak do tej pory to Puzzle czy Surtur szybko ich przescigna z punktami i beda wyzej w kolejce
- Dredz nie dostanie wiecej AFow w miastach poki pozostali Samuraje i Monkowie sie nie nachapia swoich (z reszta brakuje mu tylko 1 SAMa) ani nie bedize mogl lotowac na AFy innych jobow ktore leveluje, np a miesiac bedize mial pewnie PLD70+ poki paladyni nie zdobeda swoich afow, za to na 100% przypadnie mu pierwszy AF monka albo samuraja jaki wypadnie w Northlandach (w zaleznosci ktory wybierze) a nastepnego na 100% dostanie Opiekun
- Kosomomo bedzie musial poczekac z lotowaniem na AF blma albo smnra az wszyscy pozostali blmowie albo summonerzy dostana po Afie i bedzie dopiero gdzies na koncu kolejki po drugi bo ma bardzo malo punktow

Jak to zrobic ? Jedna osoba, ktora ma mniej do roboty niz wiekszosc np Huck Opi albo Gal mieli by otwarty arkusz i gdy ktorys z Afow wypada, sprawdza czyja jest teraz kolej ALBO bierze liste zapisanych osob w kalendarzu i ustala kolejnosc claimowania dla kazdego AFa przed dynamisem i ja oglasza przed wejsciem, z tym ze tu moze byc problem bo ludzie czasem graja innym jobem niz claimuja AFy, np Koski bierze tylko BSTa

Wg mnie to prosty samoregulujacy sie system, ale tak jak mowie jesli chcecie bidowac kupowac itd, a czesc afow skazac na smietnik to prosze bardzo, przygotujcie kompletny spojny system i tez bedzie dany pod glosowanie razem z pozostalymi kompletnymi pomyslami, a nie dwoma zdaniami rzuconymi na pozarcie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 24 sie 2005, 10:29 przez swordsman, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 10:01 
Cytuj  
z Sai sie zgadzam, czemu ma przepasc AF, ktory moze za 1-3 miesiency bede mogla uzyc. Tez nie moge dac za niego ta ilosc punktow, co rzadacie.
Realia mowia, ze jak zaczne chodzic na Dynamis 2-oma jobami, to nie bede miala rzadnego AF-u.

Te punktacje z gory wzieta wymysliliscie tylko i wylacznie dla wlasnego uzytku, a nie dla mnie i mlodych graczy: z powodu nie trafnych lotow i potrzeby przyjmowania nowych graczy, by wygrac...by sponsorowac....

Sama jestem za punktacja, ale prosze bez tych kolejek na AF :] i bindowania..... taki system nie gwarantuje mi nic...moge chodzic i nie lotowac :-? a tylko zbierac punkty, by pozniej x 3 zasponsorowac, mam przcierz ten relict wand.... i ktory to z Was powie, ze nie bede miala prawa po 12-18 Dynamisach to zrobic?

A co do lotowania :lol: 1 marna czapka na 8-u WHM... moze mi ktos zaproponuje za nia zabijac sie w kolejce, wygryzac punktami i nie trawic o tamtego goscia, bo ja ma??


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 10:04 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
z Sai sie zgadzam, czemu ma przepasc AF, ktory moze za 1-3 miesiency bede mogla uzyc. Tez nie moge dac za niego ta ilosc punktow, co rzadacie.
Realia mowia, ze jak zaczne chodzic na Dynamis 2-oma jobami, to nie bede miala rzadnego AF-u.

Te punktacje z gory wzieta wymysliliscie tylko i wylacznie dla wlasnego uzytku, a nie dla mnie i mlodych graczy: z powodu nie trafnych lotow i potrzeby przyjmowania nowych graczy, by wygrac...by sponsorowac....

Sama jestem za punktacja, ale prosze bez tych kolejek na AF :] i bindowania..... taki system nie gwarantuje mi nic...moge chodzic i nie lotowac :-? a tylko zbierac punkty, by pozniej x 3 zasponsorowac, mam przcierz ten relict wand.... i ktory to z Was powie, ze nie bede miala prawa po 12-18 Dynamisach to zrobic?

A co do lotowania :lol: 1 marna czapka na 8-u WHM... moze mi ktos zaproponuje za nia zabijac sie w kolejce, wygryzac punktami i nie trawic o tamtego goscia, bo ja ma??


Anc już maszprawo sposnorować dynamis wg regół.
O Punktach i punktacji pisałem pare razy że jest nie sprawiedliwe wobec nowych graczy. O zatrzyamniu punktów też pisąłem.
Jak widac nikt mnie nie slucha.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 10:13 
Cytuj  
Stok - a jest sprawiedliwe ze przychodzi nowy gracz dostaje AF a stary chodzi po 20 razy i nie ma, bo szczescie mu nie dopisuje ?
To nie jest tylko moje zdanie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 10:20 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Stok - a jest sprawiedliwe ze przychodzi nowy gracz dostaje AF a stary chodzi po 20 razy i nie ma, bo szczescie mu nie dopisuje ?
To nie jest tylko moje zdanie :)


Tak sie sklada ze ja jestem w tej sytulacji, i kianna ... bo RDM AF wypada bardzo czesto ... chcesz o tym pogadac ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.