mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:14 
Cytuj  
Nie tyle wkurza mnie fakt bycia na minusie ale raczej sytuacja, ze zasady wprowadza sie z zastosowaniem do wszystkich rajdow wstecz- teraz wychodzi na to, ze sponsorowalem rajdy nie tylko za kase ale za punkty a do tego monety 100 value, ktore mialem szczescie trafic nagle okazuja sie byc dodatkowo odplatne. Zajebiscie, moze jeszcze podsumujecie mnie ujemnie punktami za te wszystkie razy (dwa albo trzy) kiedy sie spoznilem (w koncu bylem na niepelnych rajdach, prawda?). Jak dla mnie zasady powinne dzialac od momentu ich wymyslenia a nie wprowadzac je z zastosowaniem kwartalnym wstecz, to czysta chamowa wobec ludzi, ktorzy mieli farta badz do tej pory poswiecali swoj czas i pieniadze na ten "projekt".

A moze skoro mam -10 punktow powinienem oddac do LS funda 250monet? :lol:

Sai co z tego ze mialem szczescie, od kiedy rozlicza sie ludzi wstecz?

Gal tyle tutaj piszesz, sprawdz czasem PM...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:51 
Cytuj  
jak nie rozliczymy Afow i monet wstecz to reset punktow... nie moze byc tak ze teraz dredz majac 5 afow bedize mogl przebidowac ciagle wszyskich na wszystkim bo to bedzie (obrazliwe slowo), zawsze bedize ktos niezadowolony


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 15:32 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Nie tyle wkurza mnie fakt bycia na minusie ale raczej sytuacja, ze zasady wprowadza sie z zastosowaniem do wszystkich rajdow wstecz- teraz wychodzi na to, ze sponsorowalem rajdy nie tylko za kase ale za punkty a do tego monety 100 value, ktore mialem szczescie trafic nagle okazuja sie byc dodatkowo odplatne. Zajebiscie, moze jeszcze podsumujecie mnie ujemnie punktami za te wszystkie razy (dwa albo trzy) kiedy sie spoznilem (w koncu bylem na niepelnych rajdach, prawda?). Jak dla mnie zasady powinne dzialac od momentu ich wymyslenia a nie wprowadzac je z zastosowaniem kwartalnym wstecz, to czysta chamowa wobec ludzi, ktorzy mieli farta badz do tej pory poswiecali swoj czas i pieniadze na ten "projekt".

A moze skoro mam -10 punktow powinienem oddac do LS funda 250monet? :lol:

Sai co z tego ze mialem szczescie, od kiedy rozlicza sie ludzi wstecz?

Gal tyle tutaj piszesz, sprawdz czasem PM...



Targaryen napisał(a):
9. Reset dotychczasowych punktow:
nie


Muhahaha :) :) :) :) :) :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 15:40 
Cytuj  
Rha - nie odliczamy punktów za sponsoring. Tylko za AFY i setki.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 15:57 
Cytuj  
Rhae sorry, nie moglem sie powstrzymac, calkowicie rozumiem twoje stanowisko ::)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 16:01 
Cytuj  
Moim zdaniem powinno sie jeszcze odliczyc punkty za sponsoring .. Bo niby czemu mielibysmy tego nie zrobic? (nie, to nie jest ironia) Resetowanie punktow ujemnych - od biedy, ale raczej nie powinno wystapic.
Jezeli ktos postanowi z racji punktow ujemnych opuscic dp, to krzyzyk na droge .. nie potrzebujemy przeciez takich ludzi (potencjalnie odeszliby i tak po zrealizowaniu swoich celi)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 16:37 
Cytuj  
Tak sie wtrace bo to sobie czytam........

Nowe zasady nie powinny działać Wstecz...to totalna Bzdura


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 16:44 
Cytuj  
W tym przypadku musza .. inaczej praca tych, ktorzy chodzili i nic z tego nie maja poszlaby na marne i ci ludzie faktycznie mieliby pelne prawo czuc sie pokrzywdzonymi


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 17:19 
Cytuj  
Pilek uwazam ze jestes w wielkim bledzie, ale to nie moja sprawa, ja nie chodze na Dynamisy, wiec sie juz nie wtracam..

btw. prawo tez nie dziala wstecz, i nowe zasady tez nie powinny...


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 17:28 
Cytuj  
To moze jeszcze napisz, czemu jestem w bledzie, bo dalej nie wiem o co Ci chodzi


_________________
Obrazek

*

Posty: 71
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 23:59 
Cytuj  
lol adle dalem plame haha munia mnie zabije :D
to ja sai:

nigdy nie bylem za tym by cos dzialalo wstecz ale przy wprowadzeniu bidowania czy placeni apunktami, musza

gadajcie dalej a ludzie beda sie wpieniac na kazdym runie coraz bardziej

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 03:54 
Cytuj  
Włamywacz, włamywacz, włamywacz.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 07:44 
Cytuj  
:o :o :o
wpadles Sait ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 09:26 
Cytuj  
Rozmawialem na ten temat z Huckiem i podpisuje sie pod jego propozycja.
Jedyne nad czym bym sie zastanowil to ilosc punktow jaka trzeba zaplacic za AFy i sponsoring - jesli bedziemy robili sobotnie rajdy to ok, ale jesli bedzie tylko 1 event w tygodniu to 6 punktow wydaje mi sie za duzo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:07 
Cytuj  
Jak wprowadzimy nowe zasady to raczej napewno ktos odejdzie (ale potem wroci :D). Jak nie wprowadzimy zmian ludzie tez beda odchodzic.

Nowe zasady bija najbardziej w tych ktorzy mieli szczescie wczesniej, ale nowe zasady sa po to zeby jak najmniej zalezalo od szczescia, a jak najwiecej od aktywnego udzialu.

Jak komus po przeliczeniu punktow wyjdzie minus to dawalbym poprostu zero. Minus jest mocno demotywujacy.

Ja bym licytowal tak:

========== DRG hands nr 1 (min 4 pkt)============

jak nie bedzie chetnych to dalej:

========== DRG hands nr 1 (min 1 pkt)============

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:09 
Cytuj  
Mam dwa pytanie:

1. bidujac badz nie AF-y --> zaczynamy kazda licytacje od poczatkowych 6-ciu pkt?? i dalej kazdy daje ile uwaza, by wygrac??

2. "wolne" AF-y (np.SMN, SAM itp.) ----> licytacje zaczynamy od 1pkt?? wliczajac schodzaca w dol 70l+vl..., 60+lvl...,50+lvl..., 40+lvl.... gdzie tu bedzie granica??
2.a) Czy uwzgledznia sie przy licytacji "wolnych" AF-ow podanie informacji, ze ten job jest second job???

2.b) kto bedzie pilnowac statystyki posiadanych jobow?

----> jestem przeciw wyzerowania punktow!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:18 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Mam dwa pytanie:

1. bidujac badz nie AF-y --> zaczynamy kazda licytacje od poczatkowych 6-ciu pkt?? i dalej kazdy daje ile uwaza, by wygrac??


Tak - licytacja rozpoczyna się od poziomu minimalnego (czyli obecnie - 6 pkt)

Elfka napisał(a):
2. "wolne" AF-y (np.SMN, SAM itp.) ----> licytacje zaczynamy od 1pkt?? wliczajac schodzaca w dol 70l+vl..., 60+lvl...,50+lvl..., 40+lvl.... gdzie tu bedzie granica??

Tak - zaczynamy od 1 punktu, granica 40+, ale myślę, że nie dojdziemy do tego.

Elfka napisał(a):
2.a) Czy uwzgledznia sie przy licytacji "wolnych" AF-ow podanie informacji, ze ten job jest second job???

A jakie to ma znaczenie? Jeżeli ktoś będzie chciał bidować na AF, którego nikt nie będzie chciał - to zaczynamy: 1 pkt 70+ -> 1pkt 60+ itd.

To czy jest second job nie ma w tym przypadku znaczenia - bo każdy i tak musi wpisać do commenta jedną rzecz, którą biduje/lotuje (AF, 100, materiały)

Elfka napisał(a):
2.b) kto bedzie pilnowac statystyki posiadanych jobow?

Tutaj nie możemy być faszystami i musimy liczyć na uczciwość ludzi - jak ktoś powie, że ja joba na danym levelu, to powinniśmy mu wierzyć na słowo - przecież nie będziemy robić kontroli w stylu "Idź do MH i mi pokaż" :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:26 
Cytuj  
Comment w tym wypadku bedzie zbedny. Juz przed dynamisem bedzie ustalone kto co moze dostac i za ile punktow.

Kontrola jest zbyteczna, ale za jawne oszustwa bym wypieprzal z DP.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:26 
Cytuj  
Huck, jesli kazdy ma wpisac 1 job...to co bedzie i jak sie okresla "wolne" AF-y? ---> lapanka? chciwosc? licytacja bez granic?

ja zasadniczo jestem zainteresowana 2-ma ---> main WHM i second SMN.

jesli dla ciebie, to nie ma roznicy, to dla mnie jest, gdyz oba zabieraja moj czas.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:51 
Cytuj  
Jak dla mnie to cale bidowanie, to totalny bezsens, a startowa wartosc 6pkt to kosmiczna w porownaniu ze 1run to 1pkt !!! Normalnie nie moge sie nadziwic jakie bzdury wymyslacie poczawszy od resetu pkt a skonczywszy na bidowaniu AFow LOL.

Po kilku runach ludzie nie beda miec za co juz bidowac :/ bedzie sytuacja ze beda AFy a nie bedzie mial kto ich wziac !!! O monetach to juz nie wspomne.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.