mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 13:25 
Cytuj  
No tak Gal, ja tez czasem sie musze wspomagac.

Ja poprostu mam jakis taki uraz, albo inne uczulenie. Poprostu jezyk polski psuje mi wrazenia z gry czesto :D Mimo, ze wiem co to znaczy to jak gram po ang to taka Aeris uzywajaca Umbrella czy Fairy Tale nie odrzuca mnie tak jak ta z Parasolka czy Bajka czy jak kto sobie przetlumaczy ;)

Btw. Z polskiej intrukcji FFVII:
Red XII
zawod: naukowiec
bron: fantazyjny kapelusz
(Dane z Krypty, wszelkie prawa zastrzezone ;D)

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 13:31 
Cytuj  
Gok - o polskich instrukcjach do Finali nawet nie wspominaj (nie nadaja sie nawet na spalenie). Mnie tez odrzucaja spolszczenia gier, szczegolnie tych z dubbingiem (jak sobie przypomne 'profesjonalna lokalizacje' Baldur's Gate.... bleee). Ale filmy to co innego, szczegolnie jesli tlumaczy ktos znajacy temat.. chociaz jesli film jest kontynuacja gry..
Dobra, to ogladam najpierw z angielskimi napisami..
Do zobaczenia za 2h :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 13:35 
Cytuj  
Jedyne dobre polskie dubbingi jakie kojarze to Shrek i A&O: Misja Kleopatra

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 13:41 
Cytuj  
Dubbingi sa tragiczne :) Jeżeli chodzi o filmy to nigdy bym się nie wybrał na dubbing :D Zaś co do gier masz rację:) Nie wyobrażam sobie np Błyskawica IV ^^
Najlepiej spolszczony tytuł jeżeli chodzi o grę to Planescape: Torment. Gra nic nie straciła a nawet zyskała na tym że tytuł jest po polsku :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 14:06 
Cytuj  
Edwin -> http://www.codecguide.com/download_mega.htm
;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 14:06 
Cytuj  
omg wlasnie skonczylem ogladac , wedlug mnie napisy polskie sa dobrze przetlumaczone :) anyway co przykulo moja uwage to Cloud z Dual Wield chyba lol w FF VII nie uzywal 2ch mieczy :P


_________________
TaruTaru BLM 75/ SMN 75/ BST 56/WHM 38/ RDM 37 Fenrir : O BASTOK rank 10.
HQ Fire/HQ Ice/HQ Thunder/HQ Wind/HQ Earth/HQ Water/HQ Light/HQ Dark
Staff Ready. Kirin O Nidhogg O Aspi O King Behemot O Jorg O Tiamat O Vrtra X
SMN af2: 2/5, Zenith: 4/5

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 16:44 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Saed napisał(a):
A ja sie wtrace na moment...
Czy ktos probowal napisow do FFAC z tad:
http://napisy.org/Szukaj/final_fantasy/Strona/4/

Nie chce sobie zepsuc przyjemnosc ogladania korzystajac z dziadowskiego tlumaczenia.. Tak wiec co myslicie? Lepsze polskie czy angielskie? (wiem, wiem, zadne ale niestety moj japonski jest lagodnie mowiac niewystarczajacy :])


Uwazam ze jest to fajne tlumaczenie, w koncu tlumaczyl to ktos z krypty FF wiec jakies pojecie ma ;-)


Tłumaczył to Krakers. Niestety stwierdził, że angielskie tłumaczenie było chyba robione jakimś translatorem i poprawiane.

BTW: Na ed2k jest już wersja FFVII: AC na 2CD. Niestety moja sieć nie jest przystosowana do emule.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 18:19 
Cytuj  
Ja chce sciagnac CALE DVD.... Cuz... poczekam z miecha to sciagne z DC++ moze, albo moze na torrencie bedzie CALE DVD ;]
(chodzi mi glownie o angielski napisy i bonusy:P no i o to zeby spalic to na plyteXD)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 19:33 
Cytuj  
widziałes pirata, podobało sie, to całe DVD sobie kup LAMO...


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 19:53 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
widziałes pirata, podobało sie, to całe DVD sobie kup LAMO...

Jak bedzie w polsce DVD to pewnie zakupie a jesli szybciej bedzie w necie to sciagne :P Ale oryginala i tak chce miec.
LAMO


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 20:02 
Cytuj  
Widac ze jestescie Bracmi Lamki :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 21:20 
Cytuj  
Spoiler (ang. psucz):

Skończyłem oglądać. Odczekałem, by po mnie spłynęło. Teraz czuję, że fim mi sie podobał - zostawił dobre wrażenie. Ale podczas oglądania wiele rzeczy strasznie razi. Patrze z punktu widzenia plastycznego (artysta, malarz, operuję kolorami). Oczojebne czerwienie włosów Reno, płaszczyka Vincenta i sierści Reda psuły za każdym razem ujęcie. Brak odpowiedniego tonowania, ehh, aż szkoda. To samo sie tyczy koszuli Cida. Cały film, miasto, tworzą świetny nastrój, a tu nagle jeb. To tak, jak kołysanka bacy: "Zaśnij juuuż... Oczka zmruuuż... HEJ!!!". Gdyby Cloud miał tak czojebnie żółte włosy, tego filmu nie dało by sie oglądać. Dzięki Bogu, jego włosy stonowali. Boli troszkę design tego czegoś, co jak mniemam było Bahamutem (przywołanym z niebieskiej - support materii >.>). To to nie miało wogóle harakteru. Wyglądało jak jakis ruchomy domek, albo kupa puszek. Kiepska forma i kolorystyka. Nie był wogóle straszny - miał twarz bez wyrazu. Takie nic. Ktoś wie co oni robili tym dzieciom? Bo jedynie je upili i postawili na rynku. Szkoda, że drużyna miała takie 2goplanowe miejsce. Pokazali się, by się pokazać. O fabule mi się nie chce pisać. Sposób rozwoju akcji trchę mnie zawiódł.

Film ogólnie bardzo dobry. Podobał mi sie. Będzie według mnie słabo zrozumiany dla tych co nie grali. Sceny wali oczywiście rewelacyjne (z małymi zgrzytami). Biją na głowę Smitha i Neo ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 21:29 
Cytuj  
Oczywiscie Spoilery...


No czerwony razi.
Z tego co widzialem to byla Magic Materia a nie support :D Tak czy inaczej skopali ; ;
Nad tymi dziecmi to przejeli kontrole gdyz mialy komorki jenovy w sobie i byly potrzebne do pelnego Reunion, no i sluzyli jako guardy wczesniej ;)
To co zrobili z druzyna strasznie mnie zabolalo ; ; Red XIII mial az 1 zdanie, ftw.!

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 23:16 
Cytuj  
Moje 2 gile:
Wspanialy powrot do swiata FF7! Napiecie podczas ogladania filmu jest ogromne, emocji duzo no i wspomnienia, smaczki... Wizualnie jest pieknie. Postaci znane z FF7 sa takie jakie byc powinne, a Sleeping Forest jest po prostu rewelacyjny! Walki sa mega efektowne, chociaz moim zdaniem lekko przegiete (szczegolnie to latanie i wywijanie gigantycznymi mieczami niby kijkiem). W pewnym momencie zaczalem tez podejrzewac ze Cloud uzywa jakichs cheatow na niesmiertelnosc ;)
Teraz to, na co jestem szczegolnie wyczulony, czyli muzyka - swietnie dobrana i wpasowana! Wiele dobrze znanych kawalkow w wersji orkiestrowej i fortepianowej (Prelude, Fighting, Fanfare, Aerith's theme, JENOVA, One Winged Angel i wiele innych), duzo smaczkow i 'katalizatorkow' emocji :) No ale nic dziwnego - Nobuo Uematsu is back! :D

Sama fabula jest troche chaotyczna. To tak jakby material na 10h film upchniety zostal w te 1,5h.. Nie do konca wszystko lapalem i wiele scen jest dla mnie niezrozumialych (nie bede tutaj spoilerowal). Nowi wrogowie jakos niezbyt przypadli mi do gustu (nie dalo sie ich tak znienawidziec jak starego Sephcia :]). Na dobra sprawe to nie wiem co chcieli osiagnac i dlaczego.. Nie wiadomo tez dokladnie skad sie wzieli bohaterowie (oprocz Tify i Clouda) i co robili przez te 2 lata od konca FF7. Tutaj jest spora dziura i zostaje niedosyt..

Ale ogolnie jest dobrze. Nawet swietnie.
Good job!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 06:21 
Cytuj  
Me wants OST ~~


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 06:44 
Cytuj  
Btw. Wlasnie zabieram sie za FFVII: Last Order bo tez juz jest ;)

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:50 
Cytuj  
To daj linka, bo coponiektórze nie ciągną nałogowo z netu i nie umieją szukać :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 09:03 
Cytuj  
http://thepiratebay.org/details.php?id=3382945

Subow narazie nie widzialem

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 09:08 
Cytuj  
Nic dziwnego ze jest, w koncu to integralny dodatek do limitowanej edycji FF AC :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:57 
Cytuj  
http://thepiratebay.org/details.php?id=3383448 <- hardsub =]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.