mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 11:54 
Cytuj  
na prom-vahlz przydałyby się animy
mam komplet ale mogę iść pofarmować jak ktoś chce


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 17:31 
Cytuj  
też pójdę pofarmować :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 17:38 
Cytuj  
Znowu animy? No tak. W końcu będzie ich trzech. W sumie każdy powinien mieć komplet anim. Ale i tak z tymi 2H będzie ciężko...

Mamy jakiś battle plan?


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 22:16 
Cytuj  
Tom robi wlasnie Sacrarium, miejmy nadzieje ze uda mu sie ze staticiem Anc i Lesia.


Plan mamy :)

Od razu mowie ze to jedna z dluzszych misji w CoPie, moze zajac nawet 5-6h. Dobra wiadomosc jest taka ze nie musimy koniecznie przejsc calego Proma na raz, po drodze jest cos co moznaby nazwac Save Point ;)

Anim nigdy za wiele, mysle ze dobrze by bylo miec 4 komplety na walke.

Tutaj wklejam link do opisu misji, imho bardzo dobrego:

http://promathia.runtimerepairs.com/Missions/5-2.html

Przeczytajcie to prosze.

To jedna z ostatnich misji, na ktore mamy jako taki sklad. Po niej jest jeszcze jedna z cap 50, a potem musimy cos wymyslic jesli chodzi o tanka. Z dobrze poinformowanych zrodel wiem ze Phal ma wrocic, nie wiem jednak na ile bedzie mial czas grac :/

Jakkolwiek - po tej misji robimy ok. 2-tygodniowa przerwe od dalszego robienia CoPow. Natomiast chcialbym aby zglosily sie te osoby, ktore beda mialy czas (duzo czasu :>) pomoc naszemu nowemu tankowi z misjami od 2-5 do 5-2 :]

Ostatnia rzecz - termin. Mysle ze czw. mozemy sobie darowac, piatek bylby niezlym pomyslem o ile zbierze sie nas przynajmniej 6 osob (w tym tank ;}).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 22:29 
Cytuj  
Po pierwsze linka czytalem jakis czas temu, nie powiem kto go na forum podal :>

Po drugie piatek to good termin :>

Po trzecie ja chetnie pomoge dojsc z 2-5 do 5-2 jesli terminy beda wchodzic w moja tabelke :>


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 02:05 
Cytuj  
mam hystero i terro, w najblizszym czasei pewnie ufarmuje psycho;
w koncu nie wiem czy tom zaliczyl sacrarium? ^^;;
jak sie w miare wczesnie zbierzemy na copa na piatek, (czyt: postacie gotowe wylogowane na miejscu) powinno byc ok ^^;; zawsze najgorsze jest zbieranie sie ^^
i czekamy na phala:>
jesli ja bede potrzebna na jakies walki, to wczesniej dacie znac i postaram sie byc;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 08:34 
Cytuj  
Zaliczyłem, zaliczyłem.
Anim nie mam żadnych.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 11:19 
Cytuj  
Problem z tankiem jest bardzo poważny i dotyczy nas wszystkich.
Na pewno nie będzie problemów z pomocą 2-5 do 5-2.
Jeśli mielibyśmy mieć tanka CoPowego z którym mielibyśmy zrobić misje do końca i jeśli nasz tank miałby mieć teraz lvl 50 to :
- powinien nam obiecać że zrobi lvl 74-75 w ciągu najbliższych 20- 30 tygodni (jesli ma 60 lvl to w ciągu 15-20 tygodni lvl 75 by się przydał) :D
- reszta drużyny + tank powinna sobie i innym obiecać że w ciągu najbliższych 30 tygodni nie zrezygnuje z gry i nie zafunduje sobie przerwy np. na 30 tygodni :D
w innym przypadku lepiej wypożyczyć/przekupić czymś cennym np. kampieniem zakończonym sukcesem jakiegoś NMka dla jakiegoś cennego itemka dla tanka, lub pomóc mu zabić tuzin godów, lub dać w łapę mln gili itd a naszemu nowemu tankowi to możemy pokibicować i życzyć wytrwałości a jak będzie gotowy to pomóc jemu i innym którzy mają teraz 40-50 lvl w misjach CoP.

lub
złożyć 2 statiki w 1 i dążyć wspólnie do zrobienia misji żonglując składami.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 12:58 
Cytuj  
Imho zobaczymy kto jeszcze zostal przy 2-5 i chce kontynuowa copa, to wtedy mozemy pomoc z dojesciem do 5-2 i zonglowac skladami ^^


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 14:44 
Cytuj  
\em zglasza sie na ochotnika do misji 2-5

Juz kiedys pisalem ze bardzo mi zalezy na robieniu CoP-a. Na pewno nie przepuszcze okazji do zrobienia 'zaleglych' misji.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 15:21 
Cytuj  
Wiec leveluj moze dolaczysz sie do statica ^^


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 18:53 
Cytuj  
Ok. Ja jestem ciekaw jak to na serio z nami jest. Bo jedyne co mogę stwierdzić to to, że nie mamy żadnego statika. Przypominam jak to się zaczęło: "Chętni na mammety - gather together". Potem jeszcze kilka misji zrobiliśmy na tej zasadzie, ale przecież to nie jest żaden statik. To kilka osób na krzyż. Przecież nawet nie mamy tanka. Problem oczywiście jest taki, że o sea tak naprawdę nie mamy co mażyć. Promy oczywiście zrobimy spoko i wszystko co jest z cap50 związane, bo mogę tankować. Ból jest w robieniu każdej misji po 2 razy. Zresztą, dalej są misje uncaped a wielu osobom daleko do 75. Ale i tak bez tanka daleko nie zajedziemy.

Any suggestions?


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 21:38 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Przecież nawet nie mamy tanka.


Eee Veji mówił, ze Phal wraca i on będzie jako tank.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 09:08 
Cytuj  
No dobra, tylko zróbcie mu w 2 tygodnie CoPa, którego my robiliśmy 2 miechy.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 09:13 
Cytuj  
dokładnie jak Comodo mówi :p to i będzie RDM rezerwowy :p


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 22:25 
Cytuj  
Jesli Phal bedzie mogl i troche osob bedzie to zrobimy mu to w tydzien =P

Chcialbym jeszcze jedna rzecz tutaj wyjasnic, zanim zaleje nas fala chetnych robic CoPy z nasza pomoca. Ja MOGE pomagac robic CoPy, ale nie kazdemu i nie za kazdym razem. Nie chcialbym, aby w pewnym momencie stalo sie tak ze ktos z tej grupy bedzie musial robic jakas misje 3-4 razy, bo to opozni ta grupe ktora juz istnieje, poza tym recze wam za od Prom-Vahlz po kazdej misji bedzie coraz trudniej i coraz mniej chetnie bedzie sie nam chcialo to powtarzac. Robimy to dwa razy poniewaz tak sie ulozyla nasza grupa, nic na to nie poradze i nie mam nawet zamiaru nic radzic, poniewaz nie chce nikogo wystawiac z tych osob ktore juz z nami CoP robia.
Dlatego (TO WAZNE =P) pomozemy tym ktorzy beda chcieli robic CoPy w miare naszych mozliwosci, tych czasowych i tych finansowych (tak - CoPy to drogi interes). Nie ukrywam ze chcemy to zrobic dla Phala bo jest nam potrzebny :] Zwazywszy ze wiekszosc misji musimy robic i tak 2 razy, moglibysmy oprocz Phala wziasc jednego maga i jednego melee, z tych osob ktore chcialyby sie doczepic do 'Phalianowego' runu ^^
Zdaje sobie sprawe ze to troche niefair, ale nic na to nie poradze. Dosc juz mam czekania, stekania, ociagania sie etc. etc. z CoPem :/

Suma sumarum (zanim ludzie pomysla ze chce ich olac or so) - nie stac mnie, zarowno finansowo jak i czasowo, robic wszystkiego dla wszystkich. Mam nadzieje ze to zrozumiecie ;P


EDIT: Mamy komplet animy, wiec nie powinno byc jutro problemow z rozwaleniem NMkow ;) Gorzej bedzie z dojsciem... >.>


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 22:32 
Cytuj  
Cóż, mamy zapasowego WHM, więc jakby jeszcze się Naif przykleił i jeszcze ktoś, to by już prawie 2ga grupa sie zrobiła i większość by nie musiała po 2 razy robić.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 22:36 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Cóż, mamy zapasowego WHM, więc jakby jeszcze się Naif przykleił i jeszcze ktoś, to by już prawie 2ga grupa sie zrobiła i większość by nie musiała po 2 razy robić.

O tym wlasnie mowie Comodo :) Niechcialbym jednak szafowac nickami, najpierw zobaczmy kto sie zglosi :>


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 23:37 
Cytuj  
Napiszcie jasno czy mnie chcecie czy mam sobie szukac innej grupy do CoPa.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:09 
Cytuj  
saed, to nie o to chodzi.. ;p
comodo wyskoczyl z naifem pewnie dlatego ze naif nie ma problemow z levelowaniem.. bo juz je skonczyl ^^;;
jesli rzeczywiscie uda nam sie zorbic wam copy do naszego etapu w krotkim czasie, to oznacza to ze cap 50 zaraz sie skonczy i zacznie sie cap 60,a potem uncapped... jesli udaloby ci sie szybko lvlowac, to jasne.. chodzi o to, zeby potem nie czekac na nikogo z lvlowaniem.. tylko dalej isc z misjami i nie zostawiac nikogo w tyle, tracac przy tym cennych membersow ;p i dla kolejnych znow robic jakies misje...
ja to tak widze.. ^^;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.