mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 08:50 
Cytuj  
Dacie rade byc rdy dzis na 17.30?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 09:31 
Cytuj  
Ja kończe prace o 18, w domu bede ok 19:30. Nie dam rady isc z wami na asslut przed limbusem, Galenros, Ja, Zjawcia oraz Naif powinni miec po 2 tagi, wczoraj robilismy assaluty co by sie tagi nei zmarnowaly - na czwartek powinnismy miec po 4 jak wynika z moich wyliczen.

Przy okazji, aby dostać quest na rank superior private nie trzeba zaliczyc kazdego assaluta lv 2, wystarczy chyba zaliczyc dowolne miejsc 5 razy lacznie dla lv 2 i lv 1 assalutow.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 09:48 
Cytuj  
za dowolnego lev 2 assaulta wystarczy zrobic 5 innych (obojetnie ktorych) i dolicza assaulty z lev 1 ponad 5 koniecznych do zrobienia First Class


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 14:27 
Cytuj  
Rozumiem, ze dzis robimy szybkie dwa assaulty po limbusie?

Dzis dzien dziecka i pewnie nie pojawie sie w grze przed 21.00, ale gdybyscie jednak chcieli isc przed limbusem to dajcie znac smsem. Moze sie pojawie wtedy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 14:39 
Cytuj  
Ja też jestem za zrobieniem po limbus - niekoniecznie kompletu.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 15:31 
Cytuj  
ja przed chwila zrobilam fenka - po 3,5 godzinach skladania ekipy :P chce odpoczac i nawet sie ciesze ze assaulty beda po limbusie

btw: w skladzie nin blm whm rdm brd i smn fenek byl piece a cake - tankowalam go w miejscu i zero problemow :) a 2 hr fenka zostalo zestunowane przez rdm/drka :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 18:41 
Cytuj  
Congratulations Zjawciu


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 09:45 
Cytuj  
szukanie sladow na superior rank to masakra >.<

zrodlo: Wiki.Xiclopedia:
Look for the Warhorse Hoofprint in Aht Urhgan areas. Reported spawns:
Wajaom Woodlands
I-10 (Open Spider Area.)
K-9 (Tiger / Malboro Area)
J-9 (east side of (J-9) in the middle of the Ameretats and Tigers)
D-9
H-12 by Kurp
Bhaflau Thickets
H-8
G-7
G-8
I-8 (Near the Map '???')
Mount Zhayolm
H-9 (near the pugils to the south)
I-10 (on the mound with the Eruca)
K-8
E-6
Caedarva Mire
J-8
I-8
G-9 (Around the ledge on the second map)
J-7
I-9

forum TheOrderLS:
Waojam Woodlands:
I-10 (Open Spider Area.)
K-9 (Tiger / Malboro Area)

Bhaflau Thickets:
H-8 (Thundersday with no weather around 22:00)
G-7 (Firesday around 5:00)
G-8 (Firesday around 14:00)
I-8 (Near the Map '???' on Thundersday around 20:00)

Mount Zhayolm:
I-10 (Was seen on Darksday around 18:30 game time)
K-8 (Was seen around 5:00 game time)
E-6 (Was seen around 18:24 game time on Windsday)

Caedarva Mire:
J-8 (No Comment)
I-8 (Thundersday around 17:30 game time during Rain Weather.)
G-9 (Around the ledge on the second map listed on ffxi-atlas)

They think that its possible that the Footprints only pop after Odin has popped in that zone.

[edit]
mapki na forum
http://www.theorderls.com/phpBB2/viewto ... &start=105


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 3 cze 2006, 10:03 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 09:58 
Cytuj  
to sie nazywa desperacja
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrazek


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 17:29 
Cytuj  
no i co jest grane?

18.15 kazdy gdzies lazi...poprostu piszcie, ze IDE na ENMa sry dzis mnie nie ma, IDE expic albo farmowac dsis mnie nie ma?

moze sie porypac w RLu, ale jak w grze cos planijeci, to nie zwodzcie i juz

bedzie latwiej


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:27 
Cytuj  
Anc - nie miej do mnie łaskawie pretensji - robiłem ENM ale z zamiarem wywarpowania się na Assaulty, po drugie to nie ja się szlajałem po SSG a ty. Jak do tej pory zawsze byłem więc wypraszam sobie...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:38 
Cytuj  
poszlam na carbi mitts - zalezalo mi na tych rekawiczkach i nie mam zamiaru sie nikomu tlumaczyc
- poza tym jak do tej pory bylam NA KAZDYM assaulcie i to zwykle Gal i ja czekalismy na reszte, wysylalismy telle i zbieralismy wszystkich do kupy, wiec darujcie sobie pretensje pod naszym adresem ze RAZ poszlismy zrobic cos dla siebie

najlepiej sie obrazic, wylogowac i sprawa zalatwiona tak?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:45 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Anc - nie miej do mnie łaskawie pretensji - robiłem ENM ale z zamiarem wywarpowania się na Assaulty, po drugie to nie ja się szlajałem po SSG a ty. Jak do tej pory zawsze byłem więc wypraszam sobie...


wlasnie NIE Gal... przykro mi lecz nie wybaczam ani tobie ani Zjawie, ze sobie planujecie cos w grze w czase ustalonego terminu Assaultow

a ja nie bylam, bo mi pokretilo w RLu - wiec to nie wypad na ENM anie po raczki, ktore mozna zrobic w kazdej chwili

weiec sry - zachowaliscie NIE FER... tyle

i sie kurna nie nosci sie z tym "kazdym" :D byliscie tam gdzie wam na kasie zalezolo i na punktach

oprocz tego Gal wtopiles 2x Tagi? zdaje sie nie dla nas

w sumie po co ja tu was namawiam - kazdy robi w grze to co chce lub lubi

Assaulty sa dla tych, ktorzy je chca robic i widza w tym sens dla siebie i innych, jesli uwazacie, ze wasz sen sie skonczyl albo wam nie pasuje sklad - powiedzcie to prosto, anie robcie mnie i innych w huja

i kurna nie przykrywajxie sie dmuchanym optymizmem i porypana arogancja. Kropka.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:48 
Cytuj  
Prawdopodobnie będzie dzisiaj wolne miejsce na Assautach u nas po Limbusach bo Vejiego nie będzie także jak jakiś DD jest zainteresowany to zapraszam.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:56 
Cytuj  
Anc - gratuluje genialnego rozumowania... Dwa tagi... po pierwsze nie dwa a jeden i nie z kimś innym tylko z Naifem i Zjawką jak CIEBIE i Opa nie było... A że akurat zdarzyło się tak że chciałem taga na zapas wziąć a później okazało się że poszliśmy to nie miałem(brałem taga około 23 dlatego też nie miałem). Co do mojej chciwości - Anc czytaj ze zrozumieniem - po co miałem się warpować skoro nie było wszystkich ? I tak rzeczywiście rączki można zawsze zrobić ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 22:16 
Cytuj  
Dziękuję Anc za wyczerpującą rozmowe - ale tekst "Ty Gal nie wiesz w jakim stanie jest static teraz a na początku" i "To Ja i Opi napisaliśmy że przyda się RDM,DD, tank" ja dziękuję za jakiekolwiek kontaky ingame z Tobą. Egocentryzm i olewawcze podejście do większości ludzi mnie denerwuje aty widać tylko w taki sposób potrafisz postępować z ludźmi. Wypisuję się z jakiejkolwiek działalności w tym staticu zarówno misje jak i Assaulty.
Powodzenia...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 22:58 
Cytuj  
przerabiasz :oops: wstyd
napisalam ci, ze statik, to grupa osob zainteresowanych tym samym
jesli sie umowiaja na jakas godzine, to sie stawiaja, jak nie moga pisza na forum

tez napisalam ci w odpowiedzi na twoj tekst: "jesli potzrebijesz na Assaulty tanka, to pytasz sie go na tell czy pujdzie" - wiec odpowiedzilam ci, ze to o czym piszesz, to nie statik, a zalozenie statika i podalam przyklad, ze jak Opi zakladal ten post, to napisal: " jestem ja i anc, ktos chetny? potzrebujemy Tanka DD i magowie by sie przydali"
nie pisalam, ze to moj statik :D
poprostu napisalam i pisze jeszcze az, ze kwestia zalozenia statika rozni sie od jego obecnosci

jesli jestesmy, to jestesmy - jesli nas nie ma - to nie ma i sie szuka ludzi

zdaje sie, ze mamy rozne zdania, co do funkcjonowania statika, wedlug mnie to:
1. zwarta grupa ludzi robiacych cos na czym zalezy kazdej jednosce i ogulnie wszystkim
2. jesli komus cos wypada, to pisze na forum, ze dzis nie idze albo przekazuje przez kogos
3. statik, to nie namawianie ludzi do misji i gry - kazdy tam realizuje wsoje wlasne i wspolne celi (nie sadze, by podlozem statika bylo namawianie ludzi do wypadow - bo rozmija sie to z celem)

FFXI - to gra i rozrywka

nie chce bym moglam byc przyczyna twojego rozczarowania lub niecheci w grze, ktora ma sluzyc rozrywce

tez zycze powodzenia i nie mam zalu, ze wiecej nie bedziesz marudzic :wink:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 23:08 
Cytuj  
Jesli chodzi o fakty

Na 6 osob z ktorych sklada sie nasz static jedynie ja stawilem sie o 18 w Aht Uhrgan , reszta byla rozsiana po Vanadiel ( Sto nie bylo online ) ,
dlatego jesli juz ktos ma wypominac innym absencje to bede to ja .

Kiedy robimy Assaulty kazdy juz powinien dobrze wiedziec i nieporozumieniem jest jesli ktos mysli , ze za kazdym razem bedzie otrzymywal /tella aby stawil sie w Aht Uhrgan . To nie podstawowka , zeby ciagnac kazdego z osobna na event jak dzieci za jezyk . Termin jest ustalony i kazdy ma sie stawic o czasie jesli ma zamiar robic assalty .

Anc Gala nie bylo w Aht ale podobnie bylo z Toba wiec troche nie na miejscu sa twoje pretensje . Gal akurat jest jednym z bardziej aktywnych czlonkow naszego statica , interesuje sie ogolnie tym , zbiera ludzi itp .

Coz dzisiejdzy wypad sie nie udal , ale nie ma co robic dramy , do tej pory jakos sobie radzilismy . Od siebie powiem jeszcze , ze jesli sytuacja taka jak dzisiaj sie powtorzy czyli nic nie robimy , bede chodzil z ludzmi z shouta albo jak inny static bedzie potrzebwoal kogos . Nie bede marnowal tagow .

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 23:34 
Cytuj  
Dla mnie assaulty to straszna nuda, wiec nie bede plakal jak static sie rozpadnie. Drama to ostatnia rzecz jakiej szukam w FFXI, ale niektorzy to lubia. :D

Assaulty bylyby fajne gdyby byly tylko elementem misji do zaliczenia i im dalej tym powinno byc trudniej, ale tak niestety nie jest. Nawet nie trzeba wszystkich zaliczac, zeby awansowac na wyzszy poziom. Pol biedy jak ktos ma jakies zajebiste itemy dla siebie do wyciagniecia, wtedy mozna sie zmobilizowac do robienia w kolko tego samego.

Jak pojawia sie w grze wreszcie jakies misje z walkami to oczywiscie jestem zainteresowany udzialem jak nie w tym staticu to w innym.

Naif --> to prawda, ze tylko ty byles w Whitegate o 18.00 i prawda ze tylko ty miales powody zeby byc wkurwionym. Ja i Anc farmowalismy oczy w SSG (zreszta przez pierwsze 2,5h rzadne nie wypadlo) i warpowanie sie po to tylko zeby potem pol godziny czekac, az sie wszyscy zbiora bylo bez sensu. Powiem szczerze, ze przed 18 sprawdzalem czy wszyscy sa i gdzie sa i wygladalo na to ze tradycyjnie ruszymy z jakims polgodzinnym opoznieniem. Okazalo sie jednak, ze Sto sie wylogowal, bo sie zle czul, a Zja i Gal sie zaangazowali w inne aktywnosci i nie mogli sie pojawic.

Dal mnie nieodbycie sie assaulta to nie jest powod do rozpaczy (raczej odwrotnie :D), ale tez rozumiem, ze jak komus zalezy na itemach to marnowanie tagow jest bez sensu.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 23:42 
Cytuj  
czesc assaultow mozna zrobic w 3-4 osoby - spokojnie mogliscie isc beze mnie i Gala...

ale Anc wolala z tego zrobic wielka tragedie...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.