mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:47 
Cytuj  
Opi - szczerze to tak naprawdę mam w dupie wszystkie itemy, które mogę zdobyć dzięki Pixies, jeżeli skutkiem tego ma być rozpieprzenie CC.

Większość itemów Rare/Ex które mam (a mam wg mnie naprawdę niezłe rzeczy - jedynie mi Hecatomba brakuje) zdobyłem dzięki CC (Homamy, Rajasy, Suppanomimi, Brutal, Optical Hat, Sirocco Kukri, Assasin's Armlets (DP - ale prowadzone przez CC), AF+1, Swift Belt itd itp.).

To dzięki ludziom z CC mam scraftowane większość +1 (na low levelach) - a na high levelach (dzięki Drac) - Scorpion Harness, Dragon Harness, Leggings itd.

Jeżeli ktoś jeszcze raz powie, że z CC nie da się nic osiągnąć to naprawdę ma chyba jakieś problemy komunikacyjne.

To dzięki CC full ludzi u nas ma pozaliczane Assaulty, CoPy, Zilarty i inne questy i misje. My tu mówimy bodaj o kilkunastu itemach (Abjurations) które wypadają z Godów, których niby nie jesteśmy w stanie zdobyć. Wg mnie nie warto dla nich poświęcać CC.

Nawiązując do wczorajszego wieczornego wypadu - Xolotla spokojnie jesteśmy w stanie ubić w CC - Pixies mi do tego nie jest potrzebne (choć bardzo dużo ludzi jest tam pomocnych - głównie z tego BP).

To samo z Limbusami - nie zgadzam się, żeby Limbusy przeszły do Pixies! Od początku to była inicjatywa CC, dopiero po kilkunastu-dziesięciu runach wprowadziliśmy parę osób zaufany spoza CC.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:47 
Cytuj  
To bez znaczenia Lesiu, GoH to sprawa stunow, ja znam naszych stunerow. Oczywiscie, mielismy male szanse na win ale na pewno nie bylaby to wina braku supportu tylko sfakanego stuna i to pewnie jednego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:50 
Cytuj  
Zadnej decyzji poza wyborem nazwy i koloru perelki nie podjalem sam.

Mielismy spotkanie pearlholderow Pixies, do tego odbylem sporo rozmow na /tell z roznymi ludzmi.

BTW pearlholderami na teraz sa:

Dexy, Denon, Apolis, Naif, Lesiu, Galenros, Rhaegal

Liderzy BP zostali PH z klucza. Osoby z CC wybralem sam. Musialy one spelniac cztery warunki:

- duze doswiadczenie grze (m.in. w byciu w HNM LSach)

- bycie ludzmi godnymi zaufania (m.in. pewnosc ze nie rzuca grania bez slowa na 3 miesiace)

- pojawianie sie w grze codziennie i granie te pare godzin

- poparcie ideii powstania Pixies

Na 100% dobrymi PH byliby jeszcze np. Saitou i Xavery, ale nie spelniali dwoch ostanich warunkow, a tak naprawde to jednego - super istotnego: czestego pojawiania sie w grze.

Juz to mowilem bycie PH to bardziej obowiazek niz przywilej, wiec nie ma czego wybranym osobom zazdroscic. :D

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:53 
Cytuj  
Ok Huck to ze ty masz uber thf equip to git. ja np nie mam uber equipu i pare innych osob tez. nie zabije aspiego z cc nie zabije kb z cc a dlaczego bo szansa na aspi + ludzie na lsie atm + chca isc + claim = 0% wiele osob tez by chcialo pozdobywac pare fajnych itemow i pobic pare fajnych mobow. ty sobie wpadasz na 1h na jakis event 2x w tyg to ok tyle masz czasu i tak grasz ale niektorzy graja wiecej i im bardziej zalezy sprawa oczywista jest ze beda szukac HNMlsa jak Cold Czy Maxii na pixies mamy szanse na to wszystko + wspolna zabawe w naszym gronie


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 12:02 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Ok Huck to ze ty masz uber thf equip to git. ja np nie mam uber equipu i pare innych osob tez. nie zabije aspiego z cc nie zabije kb z cc a dlaczego bo szansa na aspi + ludzie na lsie atm + chca isc + claim = 0% wiele osob tez by chcialo pozdobywac pare fajnych itemow i pobic pare fajnych mobow. ty sobie wpadasz na 1h na jakis event 2x w tyg to ok tyle masz czasu i tak grasz ale niektorzy graja wiecej i im bardziej zalezy sprawa oczywista jest ze beda szukac HNMlsa jak Cold Czy Maxii na pixies mamy szanse na to wszystko + wspolna zabawe w naszym gronie


Masz rację Lesiu.

Ale mam wrażenie, że CC łączyło ludzi, którzy grają tak jak ja - sporadycznie i doraźnie, z maniakami typu ty, Zjawcia, Rha, Gal i inni znajomi, na których nawet nie trzeba robić /sea all <imie> tylko /t <imie> :)

No nic - zobaczymy jak będzie.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 12:07 
Cytuj  
Powiedzcie mi jak jest roznica miedzy sytuacja sprzed roku, kiedy 10-15 osob siedzi w SW, a sytuacja obecna, kiedy 15-20 osob siedzi w Pixies???

Oczywiscie osoby z SW zagladaly na CC (jedne czesciej, inne prawie wcale), ale osoby z Pixies te z beda zagladac na CC.

Jedyna roznica jaka widze to to, ze do SW nie mozna sie bylo latwo dostac, a zeby dostac sie do Pixies wystarczy jeden /tell do PH.

Pamietacie ile musialem czekac ja czy Zet zeby dostac perelke SW, a Ancover czy Zjawcia nie dostaly jej wcale...

Czemu tak bylo? b Polacy w SW nie mieli nic do gadania. Polacy w Pixies beda mieli duzo do powiedzenia.

=================================================

Huck --> w limbusach nic sie nie zmieni. Moze jedynie bedziemy mogli sciagnac dzieki Pixies kilku magow jesli bedziecie chcieli, a mysle ze powinno wam na tym zalezec jesli mamy wygrywac z Omegami i Ultimami.

Jesli nic nie chcesz z Pixies to nie musisz tam siedziec. Nikt nikogo nie zmusza do noszenia zoltej perelki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 12:17 
Cytuj  
Huck wiekszosc rzeczy ktore wymieniles to jest typowa dzialalnosc social LSow: misje, assaulty itp

CC mialo w swojej dlugiej historii dwa przeblyski:

Pierwszy to SKY z inicjatywy Saitou. Bylo super, ale dzieki paru fochom szybko sie rospieprzylo.

Drugi to nasze ostatnie CCeventy. Tez bylo extra na poczatku, ale z czasem zaczelismy tracic ludzi. Czesc sie zaangazowala w OB, CAE, DH, przestali sie pojawiac nasi nieliczni bardowie i rdmi. Ludzie zaczeli sie rozgladac za jakims HNM LSem. Ta inicjatywa byla naprawde bliska podzielenia losu incjatywy Saitou.

Pixies to jakby CC+ (z obcokrajowcami i bez gadania po Polsku) podobnie jak DP.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 13:01 
Cytuj  
OK.

Tak jak pisałem - może zbytnio się tym przejmuje i nie taki diabeł straszny jak go malują. :) Zobaczymy jak się sprawy rozwiną :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 17:23 
Cytuj  
ja moze nie mam tak wiele do stracenia jak Huck czy Xavery .... ale .

Nie podoba mi sie wizja "siedzenia TYLKO na PIxies " . Jesli chodzi o osoby ktore moga pomoc w grze > to jest Opi , Simi . Ci byli zawsze > powtarzam zewsze chetni ( sorki ze nie pisze o reszcie ktora pomaga , ale reszta NIE zawsze :) ) .

jednakze ....

To co Opi zrobil > wraz z Lesiem i kilkoma zapalencami , to duzo ...naprawde
nie rozpieprzajcie tego co zrobil > swoimi "Obawami " .

Podam wam prosty przyklad . Jaki job nie jest poszukiwany w zadnym HNMlsie ? DRG ! ostatnio w drodze od DA slyszalem na CAE kilku pojebow ktorzy ironicznie podsmiechiwali sie z Marasa i innego drg z innego LSa. Uwierzcie albo nie > zjebalem ich , ze to moj kumpel ( nie wszyscy czaja ze Pxies > to dawne CC 70+ ) i spytalem ich , czy wedlug nich tak latwo jest wylevelowac DRG do 75 jak np brda czy nina .
Takie osoby jak Maras , czy inni co zaczynaja gre na 70+ bez sea np . nie maja szans w HNMlsie . wiec PIXIES niech im pomoze > niech zasmakuja HNM life w zółtkach. Niech maja cos z tego >> wy moze juz zescie zabili swoich Xfafkow , X aspich , tiamata , cerba ....oni maja ta szanse w P .

co do limbusow ...otworzcie drzwi dla blm > bo ich potrzebujecie .... ale ..trzymajcie Limbusy "always CC"

tyle


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 21:04 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
j

Podam wam prosty przyklad . Jaki job nie jest poszukiwany w zadnym HNMlsie ? DRG ! ostatnio w drodze od DA slyszalem na CAE kilku pojebow ktorzy ironicznie podsmiechiwali sie z Marasa i innego drg z innego LSa. Uwierzcie albo nie > zjebalem ich , ze to moj kumpel ( nie wszyscy czaja ze Pxies > to dawne CC 70+ ) i spytalem ich , czy wedlug nich tak latwo jest wylevelowac DRG do 75 jak np brda czy nina .



tak sie sklada ze CAE akurat DRG zalozyl :D :D Gdyby nie Fingaz to nie wiem czy by ten LS istnial

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 21:34 
Cytuj  
byc moze Opi ... nie znam historii CAE , sa tak naprawde fajni ludzie , ale sa tez ii pojeby ktore tak patrza na LS > zreszta celowo podalem drg i Marasa za przyklad > to nie tylko CAE wybiera joby ( ostatnio nawet nie > masowy nabor ) ....


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:28 
Cytuj  
sig tczewiaka jest niczym w porównaniu do siga, który ma Oraichu... uważam, że takich ludzi powinno się izolować, ale mając kilka jobów na 75 nie sądzę, żeby ktokolwiek się na to odważył...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 17:36 
Cytuj  
Pixies zabilo dzis Nida!

Trudno sobie wybrazic lepszy poczatek dla HNM LSa.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 18:29 
Cytuj  
ano zabiło, tylko jakoś samo Pixies nie bardzo mają ochotę się podzielić tym newsem na swojej stronie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 18:37 
Cytuj  
Wszyscy na Behe siedzieli.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 19:07 
Cytuj  
newsy beda jak sie je zrobi pozniej. postne fotki dla ciebie opi zaraz


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 21:49 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

z walki mam 1 dam zaraz

Obrazek

tylko ten jest za duzy tzrebaby go bylo w jakims photoshopie zmniejszyc


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 21:57 
Cytuj  
Wyrzucmy Oraichu z LSa... dziala mi na nerwy^^


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 21:59 
Cytuj  
Wyrzucmy go za siga ^^


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 22:09 
Cytuj  
Narazie musimy przyjac wszystkich, ktorzy przyszli z BP i przez jakis czas nie wypada nikogo wyrzucac ^^. Zreszta poza orai nie ma narazie jakis kontrowersyjnych osob.

Uzbrojcie sie w cierpliwosc. :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.