mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:20 
Cytuj  
Jesli niedziela lub poniedzialek 20:00 to chętnie sie przejde.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 21:32 
Cytuj  
Niedziela wieczór odpada. Sorry ale mam very low Girlfriend Fame.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 21:36 
Cytuj  
Wykonaj questa na gift - repeatable - i zwiększa fame dosyć znacząco. Pamiętaj jednak, że questa nalezy wykonywać naprzemiennie z różnymi itemami ;-)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 22:32 
Cytuj  
Przeciez była mowa o poniedziałku a nie niedzieli.
Jutro sa enmy a potem rostrumy wiec raczej niema co potem jeszcze garrison robic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 23:38 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Potem rostrumy wiec raczej niema co potem jeszcze garrison robic.
Ahhh kurde faktycznie :har: Popatrzyłem, że "6;00" ale pominąłem "PM" i myślałem, że to rano jest :-? No to odpada :har: Ja poniedziałek nie mogę, wtorek dynamis, środa static 40->50. Kurcze a szkoda bo chętnie bym to zrobił :har: Może umówilibyśmy się na 21:00, powinienem wtedy być już wolny.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 01:04 
Cytuj  
to do 20 lvl jest?:)
bo mam juz 18 :P a z checia bym zobaczyl jak to wyglada jesli oczywiscie mam szanse tam przezyc;P

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 08:19 
Cytuj  
raczej od 20 :roll: a jak masz wyzszy lvl to na czas garnisonu zostaniesz "zdegradowany" do 20stego. Wydaje mi sie ze 18lvl wystarczy ale co ja moge wiedziec skoro nigty tam nie bylem :wink:

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 08:39 
Cytuj  
18 to słabo. Założę się, że większość skilli nie ma cap. Trzeba mieć z 23, żeby skille miały cap (chociaż parry czy eva i tak pewnie nie będą miały... jeżeli gra melee).

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 13:13 
Cytuj  
To jak ile osoób będzie?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 14:36 
Cytuj  
Jednak będę na 100%. Mogę iść jako WAR/MNK albo WHM/BLM.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 16:31 
Cytuj  
kamilus BLM/WHM or WHM/BLM Tarutaru
Freyah THF/WAR lub THF/NIN

Ok bo widziałem, że jak wyszedłem to była rozmowa o tym kto co dostał...
Freyah: Mannequin feet
Kamilus: Mannequin legs


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 00:27 
Cytuj  
W sumie poszło całkiem dobrze. Pierwsze podejście wtopa, gdyż WHMi tracili MP na leczenie nas. Potem poszliśmy po Hi Poty i było elegancko. Trzebaby tylko skład lepiej dobierać. Brakowało trochę WAR/MNK (w zupełności dają radę tankować) ale na next time mam nadzieję, że nasze newbies trochę podszkolą joby i będzie ich większy wybór.

Gdzie teraz idziemy?

P.S. Wspomniałem o Expeditionary Force. Proszę bardzo: viewtopic.php?t=12487&start=0 Niestety niema już fotek a szkoda.

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 01:50 
Cytuj  
No Kris, moze to byc ciekawe, jestem za!
Co za nagrody sa za to? (wiem ze pisze w necie ale juz jest 1:50 a.m. i niechce mi sie szukac :P - a jutro zapomne :P)


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 10:49 
Cytuj  
Nagrody? Fun Excitement Death. Do wygrania punkty CP i jak dobrze pójdzie to Region po Tally. Tutaj się nie idzie dla dropów tylko dla fazy.

http://wiki.ffxiclopedia.org/Expeditionary_Force

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 12:35 
Cytuj  
Trzeba być z jednej nacji tak? Czyli jak idzie Bastok to Wind i Sa d'Oria nie?

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 12:59 
Cytuj  
Ok po naszym wczorajszym wypadzie na garrison trza wyjaśnić kilka rzeczy bo widze że niewszystko jest jasne i jak zwykle coś komuś niepasowało i zapachniało dramą.

Najpierw lista kto co dostał (mam tylko viewer do excela wiec jak ktoś ma normalną wersje to może zrobić tabelke):

Freyah - Mannequin Feet
Gizmos - Mannequin Feet
Irrie - Mannequin Feet
Tadeusz - Mannequin Feet
Theblessone - Mannequin Feet
Jasonos - Mannequin Legs
Kamilus - Mannequin Legs
Bartas - Mannequin Feet i Mannequin Legs
Sonoman - Garrison Hose
Magos- Garrison Tunica
Krzysiek - Garrison Gloves
Panpritula - Garrison Sallet

Jeżeli są jakieś błędy to dajcie znać.


Dlaczego wogóle robimy tak a nie free lot?
A no poto żeby niebyło sytuacji w której ktoś dzieki szcześciu bedzie miał 3 itemki a inny wcale.
Wydaje mi sie to najbardziej sprawiedliwe ale wczoraj były osoby którym bardziej pasowało free lot (obrazek z siga Rha):
Obrazek
Jeżeli chcecie free lot to możemy tak zrobić tylko żeby potem niebyło akcji: "ja byłem już 5 razy i niemam nic z tego k*rwa"

Następna sprawa: ludzie jak dostaliście item to jest wasz i niemożecie więcej lotować, nieważne czy wywalicie, oddacie biednym czy sprzedacie. Dostaliście i koniec.
Niemoże być tak: "ja oddałem to teraz se lotne na tamto"
I jeszcze jedno, Dragon Chronicles lotuje tylko ten co dał item do strażnika. Reszta tego nierusza.

No to by było na tyle :) , gratuluje dropów i widzimy sie na następnych garrisonach :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 13:59 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Dlaczego wogóle robimy tak a nie free lot?
A no poto żeby niebyło sytuacji w której ktoś dzieki szcześciu bedzie miał 3 itemki a inny wcale. Wydaje mi sie to najbardziej sprawiedliwe ale wczoraj były osoby którym bardziej pasowało free lot (obrazek z siga Rha)
Słuchaj to nie jest złe rozwiązanie moim zdaniem, tylko trzeba myśleć i mieć uczciwe podejście. Wypadły nogi i stopy, dałem free lot na nogi (bo potrzebuję do questa) i jak mi wylosowało 983 to dałem od razu na stopy pass, a potem już pass na wszystko. Ale widzę, że chyba faktycznie trzeba zrobić jakąs kolejkę, jak na dynamisach. Najlepiej, żeby każdy przed wypadem określił co chce lootować (jedną porządaną rzecz i jedną w zastępstwie). Jak więcej osób będzie chciało to samo to wszystkie dają loot. Mam nadzieję, że się obędzie bez punktów na takiej pierdole jak Garrison, bo co wypad to większe problemy mają niektóre osoby :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 14:30 
Cytuj  
Ludzie ale o co chodzi? O nozki/stopy warte marne 50k? LOL
Mnie jeden wypad kosztuje 20k na foody i medsy (mowie o cap20).
Do tego sponsoruje sprzed i food dla Freyah, a ostatnio musialem tez kupic na cap20 sprzet. Żeby nie gimpić. To nic, że inni przychodzą W jakiś szajsowatych itemkach na lvl8. Nie padłem więc nie mam pretensji - Jasonos mógłby mieć.
Lootowałem legsy, bo są mi potrzebne. Jednak ich nie wylosowałem i poszedł loot na ciuszki garrisonowe (zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami). I zaczęła się drama.
Kurwa mać. Jak tak ma wyglądać zabawa to ja podziękuję. Wiszą mi w sumie te itemki z garrisona w gustaberg obecnie (zbieram tylko manekina), ale w sumie fajnie byłoby lootnąć coś na zwrot kosztów. Jednak kłócić mi się nie chce. W efekcie dwa itemki otrzymał Bartas + DC, które było mu potrzebne jak jasna cholera (z tym lootowaniem DC przez Bartasa i Irrie to akurat się wkurzyłem).
A jak chcecie wprowadzać jakieś kolejki i systemy punktowe na eventy, które mają być czystym funem, jak chcecie robić dramę pomiędzy każdą walką - to walcie się na cyce. Szkoda mojego i Freyah czasu. Propozycja Jasonosa była dobra, została zaakceptowana i niech tak pozostanie. Jak chcecie to zmieniać - to macie o dwie osoby mniej na garrisonach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 15:05 
Cytuj  
Dobra to byl mój pierwszy taki event i dałem trochę dupy z tym lotem :oops: Moja wina i przepraszam. Jeśli będe miał następną okazję gdzieś się wybrać razem z wami to nie będe robił wtedy lot w ogóle. Chyba, że juz mnie skreśliliście :(

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 15:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A jak chcecie wprowadzać jakieś kolejki i systemy punktowe na eventy, które mają być czystym funem, jak chcecie robić dramę pomiędzy każdą walką - to walcie się na cyce. Szkoda mojego i Freyah czasu. Propozycja Jasonosa była dobra, została zaakceptowana i niech tak pozostanie. Jak chcecie to zmieniać - to macie o dwie osoby mniej na garrisonach.

Opanuj sie koleś bo przeginasz.

Bartas dostał 2 itemy bo i tak ktoś musiał dostać, jak jest 13 itemów i 12 ludzi to chyba wiadomo że ktoś bedzie miał 2. Nieróbcie syfu chociaż tu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.