mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 16:05 
 
ta gra musi byc, uhuuuuuuu :S

tylko ze ja nie gram w WoWa :(


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 16:24 
 
Tez sobie nabije posta, a co !

Z co niektorymi naprawde jest zle :roll:


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 16:44 
 
Już wkrótce 1000 postów i będę już elo elo =P

Coldee: chciałbyś, żeby ffxi było darmowe? Grałbyś z takimi dominiczkami... Chciałbyś tego? xD

Dominiczku - dobrze, że cię nie stać, że nie masz ochoty zarobić - jak zaczniesz rowy kopać (chociaż ten zawód też powoli już ewoluuje do tego, że będą potrzebne jakieś kwalifikacje) to nie będziesz mieć czasu na wkurzanie ludzi na forach dyskusyjnych.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 17:33 
 
Rozwinę myśl Kamilusa. Tak, to dobrze, ze go nie stać, bo nie kupi sobie FFXI i nie będzie mógł nas dręczyć swoją osobą w grze. /yay dla abonamentu <3 :lol:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 17:40 
 
na poczatku pisal normalnie .... potem jak dojebaliscie mu w temacie piractwa i ortografii to "rozwinal skrzydla" //////

nigdzie nie napisalem , ze pochwalam piractwo ... jednak NIE kazdego stac na oplacanie gry , jak nas .... nvm

chcialbym widziec Loth > u ciebie jedynie plytki oryginalne , gry , filmy itp .... takie absolutne NIE piractwu .....

polowa oglada HEROES , JERICHO , ANIME .... pewnie z oryginalow co Tczewiak ???

czasem lepiej nie oceniac innych , jesli samemu ........

poza tym napisalem juz wczesniej > zamknijcie ten jebany topik

Roball > dobre :)


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 17:43 
 
coldee1 napisał(a):
na poczatku pisal normalnie .... potem jak dojebaliscie mu w temacie piractwa i ortografii to "rozwinal skrzydla" //////

nigdzie nie napisalem , ze pochwalam piractwo ... jednak NIE kazdego stac na oplacanie gry , jak nas .... nvm

chcialbym widziec Loth > u ciebie jedynie plytki oryginalne , gry , filmy itp .... takie absolutne NIE piractwu .....

polowa oglada HEROES , JERICHO , ANIME .... pewnie z oryginalow co Tczewiak ???

czasem lepiej nie oceniac innych , jesli samemu ........

poza tym napisalem juz wczesniej > zamknijcie ten jebany topik

Roball > dobre :)

Poza Windowsem, niechcianym wordem oraz kilkoma tytułami anime nie dostępnymi w Europie reszta u mnie to oryginały, więc jakoś da się :D Windowsa pewnie też bym oryginalnego, gdyby był ciut tańszy :D
[Edit] Notabene twoja Irlandia Coldee zaapatruje mnie w wiele tytułów :D Macie tam na serio bardzo dobry wybór :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 17:48 
 
juz anglia , nie irlandia > nawiasem mowiac , to tez zadowolony jestem z OPCJI wyboru miedzy oryginalami a kopia

to jak ? :) kto jeszcze oglada KAZDE ANIME I seriale TV z oryginalow ?:)

przyznac sie :lol:

dobra , zakoncze moja wypowiedz , bo mnie jeszcze ktos zlinczuje . na nieszczescie nasze forum jest otwarte dla kazdego , musimy wiec meczyc sie z tym co pisza rozne , przypadkowe osoby > czy chcemy czy nie

w grze jest latwiej > /blist albo break pearl .


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 17:55 
 
Ja... oczywiscie jest to joke


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 18:41 
 
Anime mam kilka tytułów, które u nas wyszły /2 lata po tym, jak je obejrzałam/ Seriali, ani filmów (no, poza Death Note fabularnym lol) nie ściągam. MP3 to 95% japońskich soundtracków. 5% piosenek, które u nas są i które mam na płytach, ale mam na kompie, chociażby po to, żeby potem wgrać do mp3 playera. Gry mam tylko oryginalne. Wolę zaoszczędzić i kupić w sklepie, juz tak mam. Jak mnie na cos nie stać - czekam aż stanieje. Po co kupować grę za 250 zł, jak pół roku później kosztuje 150, a po roku jakieś 80, bo Platinum? Nie mówię, ze sama jestem 100% "czysta", ale to co mam "z sieci", to to, czego u nas, a zwykle i w Europie nie uświadczysz.


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:07 
 
Ludzie i spojrzcie na siebie na poczatku probowałem byc miły ale jak to na forach bywa znajdzie grupa osob ktora nie moze byc rowniez miła,napisałem ze nie stac mnie na abonament ale wkrotce zarobie .Nastepnie ze jesli mnie nie stac na cos to szukam alternatywy w tym wypadku Lineage 2 ktory ma pirackie serwery i skoro moge grac za darmo w to samo samo za co inni płaca to wam jakos to nie moze przejsc i odrazu zaczynacie mnie wyzywac,jak juz poznałem osoby na tym forum to zachwile znowu jakas głupia riposta zebym to doły kopał i w ogole .Wy wszyscy tak mowicie potem jak ja niby szanuje jezyk polski ale lepiej kurwa spojrzcie jak Wy Polacy szanujecie innego Polaka czyli mnie,przepraszałem wielokrotnie i co z tego mam dalej gowno!Na forum jestem od wczoraj i jak juz sie na was poznałem na szczescie sa osoby choc po czesci miłe.Tak z szczerego serca juz mowie zrobiło mi sie przykro po 1 z powodu mojego zachowania sprowokowanego waszym a po 2 tego jak nie szanujecie 2 osoby ale co was co to?zachwile znowu ze mnie to taki meczennik i w ogole .Mowiłem ze mnie nie wszystko stac i dlatego mnie wyzywacie


_________________
Ble Ble Ble

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:10 
 
Dominiczek: wypierdalaj


_________________
@polygamia


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:12 
 
spoko i sobie pojde wiem nabroiłem sporo,przeprosiłem skoro nic to co mam do wyboru?


_________________
Ble Ble Ble

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:17 
 
Daj jeszcze adres żeby można było do BSA (dla mnie to BSE :P) zadzwonić:)


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:18 
 
a ja myslałem ze tu sie da o grach pogadac


_________________
Ble Ble Ble

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:24 
 
Dominiczek i co z tych twoich przeprosin, skoro wywyasz innych od ch*** etc? Przeprosiłeś, ale co z tego? To tylko wyraz. Pokaż, że się zmieniłeś - okaż skruchę. Twoje "przepraszam" = mojemu ":koffam was wszystkich". Zwykłe nic nieznaczące stwierdzenie.


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:25 
 
Przepraszam to zwykle słowo a ty chuju to co to niby??nie słowo?


_________________
Ble Ble Ble


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:33 
 
ide przyjde potem a teraz sobie zagram na BEZPLATNYM PIRACKIM SERWIE LINEAGE 2 PT.ABYSS X3 KTORY JEST WZOROWANY NA OFICJALU TYLE ZE W PELNI DARMOWY


_________________
Ble Ble Ble

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:37 
 
Idź i nie wracaj.


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:39 
 
a co to w podpisie zauwazyłem ze nie umie sie grac w legende gier rpg?


_________________
Ble Ble Ble

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:43 
 
nie kumam po co się przepraszacie lub żądacie przeprosin na wirtualnym forum ?
oburzenie, skrucha, sumienie, tolerancja, przeprosiny dotyczą reala a zachowujecie się jakbyście się znali X lat i zarzynali swoje uczucia na max, poczytajcie na uspokojenie może biblię o walce, krwi, morderstwach , królach, zdradzie, bogactwach i biedzie z tamtego świata wirtualnego ...

ja przepraszam za SE które stworzyło megabubla FFXI który nie pozwala większości uczciwie płacącym graczom granie na poziomie
wolałbym żeby wszyscy którzy nie chcą się nauczyć porządnie grać w FFXI od razu byli przez SE exportowani na pirackie serwery gdzie nie trzeba by płacić za granie poniżej wszelkiej krytyki, jakby zaczęli uczciwie grać ( nie tylko dla zapewnienia swojego egoistycznego funu) to SE automatycznie exportowało ich na płatne serwery za 12.99$ miesięcznie a tak to ludzie płacą grube pieniądze i marnują tylko swój i innych czas


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.