mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:31 
Cytuj  
widze ze nie uda mi sie zatrzymac dramy wiec

GIMME MORE!!!

ciekawe czy na fairy tez tak sie kluca

bo momentami mam ochote stad wyjebac zeby nie musiec tego czytac

czy dla was funkcja PM jest az tak szalenie skomplikowana?

Loth po trochu masz racje po trochu nie

Ja cierpie na lokalny patriotyzm i chcialbym grac z polakami mimo wszystko

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:40 
Cytuj  
Zang my na fairy wychodzimy z innego założenia: tak długo jak się kłócimy jest dobrze, bo to rozładowuje napięcia :D Źle się dzieje gdy trafia się na blisty i nie rozmawia między sobą (co m.in. przyczyniło się do dwukrotnego rozbicia EM). Tylko, że u nas aż takich dram raczej nie ma (może dlatego, że jak ktoś jest naprawdę nie lubiany to zostanie wykopany, poza tym, bariery językowe i te sprawy. Tutaj podejrzewam, że zamiast się blistować, po prostu sobie nawrzucać a na drugi dzień normalnie gadać, nie byłoby takich problemów.
Narashi wracaj na Fairy :P Brak nam kłótliwej osoby :P Tak ostatnio radośnie jest, ptaszki śpiewają, krówki ćwierkają... aż się nie dobrze robi... Już nawet za Hitlera z ls-ów nie wykopują :( Porażka :(


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:41 
Cytuj  
Na Fairy prawie nie ma polaków, więc procentowo dram jest 80% mniej XD
Erelen, żal mi kasy. Poza tym jest tu kilka osób, których nie chcę zostawiać, czego nawet Kamilus nie zdoła zmienić. W końcu co się będę przejmowała jedna pchłą, gdy jest tak fajnie ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lis 2007, 21:43 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:42 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Kamilus ma talent do rozpraszania polskich graczy.

RLY?

Cytuj:
Mnie (i niet ylko) robi się niedobrze na samą myśl o Twojej osobie Kamilus.

Och jakże mi przykro.

Cytuj:
Wzbudzasz w ludziach same negatywne emocje

A jednak nie tylko negatywne ;)

Cytuj:
i jak sam stwierdziłeś - uwielbiasz dramy

Ty zaś jesteś mamusia tereska.

Cytuj:
To przez takich jak Ty CC już nie ma i śmiem przypuszczać, iz taki sam los czeka Provoke, jeśli na nim będziesz.

O RLY? Ja się z ludźmi z voke od dawna znam. Nie wiem czy przypadkiem RM nie powstało po moich dramach na temat monopolu CC (młody i głupi byłem wówczas). Wówczas nie znałem sytuacji i miałem żal do Suczki o jedno zdanie puszczone na LSie.

Cytuj:
Zrób jedyną dobrą rzecz i siedź na CC

Dobrą dla kogo? Dla Ciebie? Pfff

Cytuj:
Nie przywiązałam sie do CC i pewnie nie przywiążę sie do Provoke, ale żal kolejnego ls'a.

Wróżysz z fusów czy kart tarota?

Cytuj:
Kamilus by chciał wszystko o wszystkich wiedzieć - pełna inwigilacja najlepiej o czym świadczy jego alt na Provoke.

Yeah. Podaj numer buta.

Cytuj:
Nie powie cześć, nic.

Mówię gdy wchodzę. Jak sama wspomniałaś alt - a siedzę głównie na mainie. W wolnych chwilach się udzielam altem.

Cytuj:
Tylko obserwuje. Kto jest, co mówi.

Tak... Teraz mam zamiar napisać logera, który z wykorzystaniem wyrażeń regularnych będzie mi zwracać wszystkie zdania na mój temat :lol:

Cytuj:
Chore.

Są twoje pomysły i domysły.

Cytuj:
Lecz się człowieku

Niestety astmy nie da się w pełni wyleczyć :(

Cytuj:
znajdź dziewczynę

Też siedzi na provoke.

Cytuj:
kolegów

Ale jakich tym razem? Z pracy? Ze studiów? Od piwa?

Cytuj:
Mnie

Ty nie naruszyłaś pewnej granicy więc nie. Nie musisz sobie schlebiać ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:45 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Narashi wracaj na Fairy :P Brak nam kłótliwej osoby :P


Uważaj o co prosisz bo jeszcze zabierze mnie ze sobą heheheh XD

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:48 
Cytuj  
generujecie drame szybciej niz jestem w stanie czytac

napisze do SE zeby wam utworzylo przymusowy osobny serwer i bedziecie skazani na wlasne towarzystwo :P:P:P

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:50 
Cytuj  
Ale nadajesz na tego kamilusa loth...czy on na serio jest taki okropny podly i oktutny? Nie mialem co prawda na jakies dlugie rozmowy z nim, ale nigdy jakos nie chcial mnie zjechac za to ze zamiast sprawdzic w necie pytalem na ls o zeczy ktorych sprawdzenie zajeloby mi 3 minuty , czy tez gdy prosilem o pomoc...z tego co piszesz powinien mnie zje**c tak ze schowal bym sie ze wstydu.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:52 
Cytuj  
tak po szczerosci to ja tez nie wiem czemu wy sobie nie umiecie poradzic, jak mi cos nie lezalo zjebalem go, on mnie a pozniej i tak doszlismy do porozumienia

PS Loth co z toba gimme drama, od czasu zjeby w temacie anime jakos nie dostalem jeszcze zjeby :P

przy okazji altow do podsluchu na lsie: hmmm skoro mial co podsluchiwac to znaczy ze byl obgadywany, skoro byl obgadywany to ktos go obgadywal, kto jest gorszy on ze chcial sie dowiedziec o co chodzi czy wy ze go obgadywaliscie (no dobra teraz zamotalem zadramowalem dajecie :P)

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
O RLY? Ja się z ludźmi z voke od dawna znam. Nie wiem czy przypadkiem RM nie powstało po moich dramach na temat monopolu CC (młody i głupi byłem wówczas). Wówczas nie znałem sytuacji i miałem żal do Suczki o jedno zdanie puszczone na LSie.


LOLOLOLOL hahahahaha hehehehhe hihihih taaa napewno dzieki tobie i bome atomowa tez dzieki tobie wymyslili hahahhaha nie no ludzie przestancie zwracac na to cos uwage moze wtedy sobie pojdzie XD dawno dwano temu rozmawialem z zalozycielem RM o tym czemu zalozyl ten ls pewnie jeszcze to pamieta jakos wsród powodów ciebie nie wymienil no moze przeoczyl lol hahahhaahahahaha ludzie jak byscie przestali przypisywac mu zaslugi w stylu ze ktos cos zrobil z jego powodu nie wazne czy poszedl sie odlac czy poszedl z jakiegos ls to by byl spokój a tak sie cieszy jaki to on wielki jest i co to on moze zrobic, zostawcie go niech sobie zyje w swoim swiecie gdzie jest panem i wladca lol hahahhah XDD

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:56 
Cytuj  
Nigdzie nie powiedziałam, że Kamilus nie bywa pomocny. Może i bywa. Ale poza tym jest taki, jak już napisałam i więcej nie chce się powtarzać.
Nigdzie też nie twierdziłam, że jestem święta. Jestem szczera, sarkastyczna i jak czuję potrzebę odpisania, to to robię. Czasem niepotrzebnie, czasem wychodzi to na minus dla mnie, ale taka już jestem i szanuje ludzi szczerych, nawet jesli mamy odmienne zdania. Nienawidzę natomiast zakłamanych i dwulicowych osób, dlatego tak łatwo mi się z Kamilusem kłócić.

PS: Na Provoke mamy tysiące lepszych tematów niz Kamilus i jego ego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:57 
Cytuj  
Hmmm sorki, ale kiedy ja kłamałem albo byłem dwulicowy?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:58 
Cytuj  
Cytuj:
gdzie jest panem i wladca lol hahahhah XDD


blad to ja jestem panem i wladca ^^ :P

Loth... cho na wodke...

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:58 
Cytuj  
seehj napisał(a):
Ale nadajesz na tego kamilusa loth...czy on na serio jest taki okropny podly i oktutny? Nie mialem co prawda na jakies dlugie rozmowy z nim, ale nigdy jakos nie chcial mnie zjechac za to ze zamiast sprawdzic w necie pytalem na ls o zeczy ktorych sprawdzenie zajeloby mi 3 minuty , czy tez gdy prosilem o pomoc...z tego co piszesz powinien mnie zje**c tak ze schowal bym sie ze wstydu.


I tu sie mylisz on Ci nigdy bez posrednio nic nie powie, zjechac to juz bardziej do mnie czy Loth podobne ale tez nie bez powodu, jesli nie znasz jeszcze ludzi to sie nie wypowiadaj, a co do niego to jeszcze sam sie przekonasz hehheeh poprostu poczekaj :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:59 
Cytuj  
Oj Zang podpadles mi!


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:00 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Hmmm sorki, ale kiedy ja kłamałem albo byłem dwulicowy?


zawsze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:01 
Cytuj  
Konkrety, przykłady.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
O RLY? Ja się z ludźmi z voke od dawna znam. Nie wiem czy przypadkiem RM nie powstało po moich dramach na temat monopolu CC (młody i głupi byłem wówczas). Wówczas nie znałem sytuacji i miałem żal do Suczki o jedno zdanie puszczone na LSie.


RM powstalo gdyz grupka znajomych chciala pograc w swoich klimatach. Oni mnie wciagneli, tam zaczynalem i byly to moje najlepsze czasy w FF, Eot.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:02 
Cytuj  
Samotnik napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Hmmm sorki, ale kiedy ja kłamałem albo byłem dwulicowy?


zawsze?


Prawie. Jak się odlewa lub, gdy śpi, to pewnie nie jest ^^ Bądź bardziej sprawiedliwy, Samciu ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:02 
Cytuj  
OMG Loth to zaproszenie to tak po cichu bo dzisiaj Katsu odmowilem browara w trakcie maina :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:02 
Cytuj  
Phail !!!!!!!!!!!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.