mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:32 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
mrynar napisał(a):
Napisze moze czym sie rozni Pixies od innych duzych HNM LSow (bo widze, ze nie wszyscy lapia ta roznice):
Pixies jako nolife LS to jakis mit. W innym wypadku dawno juz nie powinno w nim byc mnie i jeszcze sporej liczby osob.


Tja, a mnie przyjemiecie ? :)


To wprawdzie nie do mnie pytanie, bo ja nie gram od jakiegos czasu, ale mysle, ze bedziesz przyjety z otwartmi ramionami jako pamietajacy rok 2003. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:27 
Cytuj  
Wiecie co?
Ta cała lolDrama przypomniała mi piękne czasy gdy na CC siedzieli Huck, Desio, Opiekun, Zjawcia, Rhae i inni... Wtedy również były dramy i jakoś LSy się nie rozpadały. Największy ubaw był zawsze z niepełnoletności Desia :P
"Nie przeklinać, bo Deshter jest online" :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:29 
Cytuj  
-____________-"""


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:30 
Cytuj  
katsu napisał(a):
Z punktu widzenia nowego membersa Pixies moge poradzic wszystkim. Starajcie sie dostac do tego LSa. Jest zajebista atmosfera, super mega dramy i to co najwazniejsze w Pixies nikt nikogo nie zmusza do kampienia czegokolwiek.


Ostatnio się zapytałem czy mam szansę się dostać do Pixies. Usłyszałem, że nie, gdyż:
1. Nie ma dwóch jobów (a mam jakby nie patrzeć)
2. Nie mam doświadczenia (a jak do cholery mam je zdobywać? Czytając posty?)
3. Jobów, które mogę zaoferować, jest aż nadto w Pixies. Potrzeba bardziej magów (chyba by mnie pogieło, że będę robił WHMa tylko żeby być w Pixies)
4. Nie mam Sea (nie tylko Sea Pixies żyje przecież. Przecież jest tyle osób w Pixies, że jak mnie w Sea nie będzie to chyba LS nie przestanie tam chodzić)

Także to czy ktoś teraz dostanie się do Pixies to będzie TYLKO i WYŁĄCZNIE zależało od układów i układzików.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:36 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Także to czy ktoś teraz dostanie się do Pixies to będzie TYLKO i WYŁĄCZNIE zależało od układów i układzików.

Nieprawda. Jak już wspomniałem - możliwość przyłączenia do Pixies zależy teraz od przydatności dla LSa. Nie trzeba układów, układzików. Naprawdę nie macie już o co robić dramy, bo to dla Was (Krzyśka i jemu podobnych Polaków) utworzyliśmy OS. Tutaj nauczycie się grać i może kiedyś pójdziecie do Pixies (oby nie, bo chcielibyśmy z tego jednak utworzyć trwały LS eventowy).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:51 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
4. Nie mam Sea (nie tylko Sea Pixies żyje przecież. Przecież jest tyle osób w Pixies, że jak mnie w Sea nie będzie to chyba LS nie przestanie tam chodzić).


Tu raczej chodzi o to, że osoby bez dostępu do sea będą prawdopodbnie skipowac eventy robiąc dośtep ;p No i takie są wymgania, bo gdyby ich nie było, to by połowa LSa nie miała sea i byłoby za mało ludzi ~_~


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:53 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Także to czy ktoś teraz dostanie się do Pixies to będzie TYLKO i WYŁĄCZNIE zależało od układów i układzików.

Hmm, ale przeciez to wlasnie stare Pixies opieralo sie na ukladzie i ukladziku - jestes Polakiem > jestes w Pixies. Z reszta - przyklad Katsukuna pokazuje ze nie trzeba miec 2 jobow. Z drugiej strony nie rozumiem po co SAMowi lub NINowi cos wiecej niz sky? Tam jest caly potrzebny Dryadic set, Byakko's Haidate, Osode, wszystko co jest potrzebne. Jakbym byl SAMem to srednio interesowaloby mnie cokolwiek innego niz sky, przynajmniej poki nie zdobylbym co chcial. Wy macie teraz swietna sytuacje, jest nowy sky LS, wszyscy zaczynaja od zera, wystarczy byc aktywnym. Nie chce nawet myslec ile teraz trzebaby sie nagrac zeby miec szanse na Byakko's Haidate w Pixies ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 15:02 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
jest nowy sky LS

Tak? Jaki? oO ;)
OS to nie sky LS.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 15:06 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Ostatnio się zapytałem czy mam szansę się dostać do Pixies. Usłyszałem, że nie, gdyż:
1. Nie ma dwóch jobów (a mam jakby nie patrzeć)
2. Nie mam doświadczenia (a jak do cholery mam je zdobywać? Czytając posty?)
3. Jobów, które mogę zaoferować, jest aż nadto w Pixies. Potrzeba bardziej magów (chyba by mnie pogieło, że będę robił WHMa tylko żeby być w Pixies)
4. Nie mam Sea (nie tylko Sea Pixies żyje przecież. Przecież jest tyle osób w Pixies, że jak mnie w Sea nie będzie to chyba LS nie przestanie tam chodzić)

Także to czy ktoś teraz dostanie się do Pixies to będzie TYLKO i WYŁĄCZNIE zależało od układów i układzików.


Napisałem Ci również, że odmawiamy osobom z innych serverów które są duzo lepiej przygotowane pod względem doświadczenia, sprzętu, jobów do endgame LSa. Napisałem też, że w chwili obecnej Pixies jest pełne i przyjmujemy tylko super wyposażone/doświadczone osoby. Pixies nie jest jedynym Lsem w którym można zdobywać pierwsze szlify endgame, piszesz tak jakby nie dostanie sie do Pixies z takich czy innych względów było końcem świata. Z jednej strony to nam trocher pochlebia z drugiej nie jest to prawda bo endgame/sky/whatever LSów jest w tej chwili sporo i sprzet jaki będziesz chciał dla swoich jobów jest jak Veji zauważył do skompletowania właściwie w Sky ewentualnie w Dynamis.

Układy z dostaniem się do Pixies raczej nie mają wiele wspólnego- każda aplikacja jest rozpatrywana w ten sam sposób (głównie na zasadzie pytań, które wypisałeś w punktach).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 15:55 
Cytuj  
Rhae - kiedy napiszesz poradnik NINów? ;)
Bardzo wielu osobom by się takowy przydał.
Ja postaram się jeszcze przydusić kilka osób o poradniki dla innych jobów. M.in. Simiurga BLM :D
To naprawdę pomoże nam liderom uniknąć wielu wpadek na eventach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 16:02 
Cytuj  
Veji dla mnie Sea to:

http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Image:Hope_Torque.png
i
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Image ... Torque.png

Zwłaszcza to drugie.


Ostatnio edytowano 14 lis 2007, 16:04 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 16:04 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
...piszesz tak jakby nie dostanie sie do Pixies z takich czy innych względów było końcem świata...


Nie. To Ty tak to odczytałeś.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 16:38 
Cytuj  
ja znam tajemnice rha jak byc dobrym ninem! sam ja zdradzil! ale nie wiem czy powinnam pisac ;p

kris, nie jestem pewna, ale wydaje mi sie ze to tych torqueow jest kolejka calkiem calkiem, bo niechetnie nam dropuja ^^; ale moge sie mylic ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 16:40 
Cytuj  
hope poleci za 200+


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 16:50 
Cytuj  
Od 3 tygodni nie bylo sea w Pixies (nie ma mnie, nie ma sea =P), drop rate tych Torque to padaka, zawsze jest o nie pktowa wojna, a jeden Torque da Ci niewiele w porownaniu z tym co czeka na SAMa w sky.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 16:51 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
ja znam tajemnice rha jak byc dobrym ninem! sam ja zdradzil! ale nie wiem czy powinnam pisac ;p

Ty zdradź tajemnicę jak być dobrym RDM :D
W co inwestować, jaką rolę spełniasz w TPburn Party, jaką w endgame. itd. itp. ;)
Poważnie byłbym za to niezmiernie wdzięczny :) Na pewno nie tylko ja ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 16:53 
Cytuj  
ja bym wolał napisać poradnik jak być dobrym magiem WHM czy RDM!
2 najtrudniejsze joby w grze ale łatwiej napisać poradnik
mógłbym też spróbować napisać poradnik jak uniknąć wpadek na eventach, ale to by nic nie dało, wszystkie oczywiste oczywistości są znane każdemu, to że się przymyka oczy na niektóre 'nieprofesjonalne' rzeczy powinno być przedmiotem dram a nie to co kto pisze w topicach czy na /l


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 17:09 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
kalcia napisał(a):
ja znam tajemnice rha jak byc dobrym ninem! sam ja zdradzil! ale nie wiem czy powinnam pisac ;p

Ty zdradź tajemnicę jak być dobrym RDM :D
W co inwestować, jaką rolę spełniasz w TPburn Party, jaką w endgame. itd. itp. ;)
Poważnie byłbym za to niezmiernie wdzięczny :) Na pewno nie tylko ja ;)

Ja ci moge napisac, tylko po co ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 17:58 
Cytuj  
Teraz piszecie, że Pixies jest pełne, że trzeba mieć uber doświadczenie i w ogóle. Ktoś inny pisze, że wystarczy to czy to i tyle. To w końcu jak to jest? Nie pcham się do Pixies, mam ze 20 innych priorytetowych rzeczy, ale tak się chwalicie, ze jesteście najlepsi, to powiedzcie mi, mamy (my, Ci którzy kiedyś może do Pixies by chcieli dołączyć) ustawiać się w kolejce czy zapisywać się na listę oczekujących, by za 2 lata mieć szanse? :roll:
Pomińmy sky. sea, 2 x 75 job magiczny i merity :lol: <znaczy załóżmy, ze ktos taki się zgłosi> Odrzucicie za brak doświadczenia? Pogubiłam się, kazdy mówi coś innego. :-?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 18:02 
Cytuj  
jak sie nie pchasz to po co sie produkujesz ???

nie wiem co jest bardziej chore .... twoje wieczne wpieprzanie sie i dramy

czy moja ( hmmm ) glupota ??

glupota ze po prostu nie wlacze oprzy twojej postaci funkcji : IGNORUJ ....

pomimo ze wkurzamy sie o te dramy , zawsze chetnie ( lub nie ) je czytamy

i serio . poznalem wiele osob grajacych w FFXI w grze oraz IN REAL.

jakos Ciebie .. nie wiem czemu , ale nie chcialbym poznac .

SOrry jesli Cie mylnie osadzam ( in RL ) , ale na forum nie ma wiekszej jedzy od Ciebie ......


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.