mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 15:09 
Cytuj  
Fajnie, ze wszyscy mnei zaszufladkowali, ze jestem hujowy i nie chce chodzic na limbusy itp... a ja nawet sie nie wypowiedzialem...
Co do Val to ja nawet nei wiem kto to jest /droll :D
Wiem tylko, ze od paru miesiecy to byl tylko wasz limbusowy static no bo... no bo co? jak nie meilismy sea a to po co sie wpierdalac?:D Skoro ja wzieliscie i jest w tabelce no to niech chodzi. Ja nie mam nic przeciwko. Ciesze sie bardzo, ze nei braliscie innych ludzi i trzymaliscie miejsce dla nas. Ja bym bardzo kcial dolaczyc do Was i chodzic na limbusy. Teraz akurat jesli nasza czworka dolaczy bedzie full sklad (nei liczac Lugo). Kto w ogole kurwa wymyslil zeby Lugo brac na limbusy?! On robi z nami CoPa i styka, jak chce limbusy to jest odpowiedni NA LS do tego. My jeZdesmy CC onRy a Val... juz jest to niech bedzie. Przeciez nie wywalicie jej, bo to by bylo chamskie. Jak Naif i reszta dojda do sea to trza bedzie zrobic 2 grupy... Prawdopodobnie Wasza zostala by taka jaka jest a druga z naszych 2 i pol staticow. Z tym, ze my bysmy tak nei chcieli... My bysmy chcieli pewnie calkowite przegrupowanie... Ciezko nam dogadac sie z > NIEKTORYMI < (zaznaczam kurwa niektorymi zeby potem znowu wojny nie bylo) ludzmi ze statica Kalkowego. Zreszta wtedy bedzie calal masa nowych jobow i trza by to bylo jakos rozsadnie poukladac. Nie tak, ze 1 grupa ma 3 rdmow a druga 1. Pierwsza grupa 4 DD a druga 9. Jeden bank monet to 150+ monet tygodniowo. Czyli szybkie upgrady itemow!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 16:22 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Ja bym bardzo kcial dolaczyc do Was i chodzic na limbusy. Teraz akurat jesli nasza czworka dolaczy bedzie full sklad (nei liczac Lugo).


sweet

Jak nastepny static wejdze do sea to sie pomysli nad rozwiazaniem. Zobaczymy ile nowych osob bedzie chcialo chdzic na limbusy, bo np Comodo to ja nie widzialem w grze od roku. :D

Teraz mamy idealna sytuacje: 17 Polakow z SEA. Cieszmy sie z tego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 01:50 
Cytuj  
wIECIE CO ? wszedłem sobie na 41 strone ...... i cofam sie cofam ,żeby znaleźć moment , od którego zaczęło się piekło .....
Im was jest mniej >>>> tym problemów mniej.....aż się boję co bedzie jak nasz CoP statik dostanie się do sea .....rzygać mi się już chce ( jak Lesiowi ) od kłótni w grze ..... Sky ..... padło .....teraz RB .....tam jest to samo...im więcej ludzi tym większy syf ......
NIE WYOBRAŻAM SOBIE ,że byłby ktoś tak po...bany i powiedział teraz Val " Polish Onry" ( ktoś tam półżartem o tym napisał :p ) ....mam was za normalnych.....

Poza tym..... pomimo ,że oprócz 2 osób ( VAL i LUGO ) reszta to CC ....to wiemy wszyscy ,że sporo osób "się nie lubi nawzajem " ....
zawsze -- choćbyście się nie wiem jak starali -- będą jakieś problemy POMIĘDZY tymi osobami ....... znowu .....ujnia

Zarówno Huck jak i Lesiu przedstawili bardzo dobry plan na rozwiązanie całej sytuacji..... <<< BRAWO >>> naprawdę mi się podoba....

rozumiem cele , które mają wszyscy ...prawie ( bo ja jak zwykle gówno wiem na temat limbusa >> na razie ) , ale .... nie bądźmy narodem który potrafi się NAPRAWDĘ tylko kłócić !!!!! sami sobie wynajdujecie problemy ..... i to przed czasem .....

MAXII .....najmniej znam chyba tylko ciebie ..... SZANUJĘ twoje postanowienia i ZASADY ....ale ...wyhamuj .... to tylko dolewanie oliwy do ognia ..... Stok , Sai ( czasami ) , Rha .....lubią potem " długie dyskusje " , któe ciągną się przez 3 lub 4 strony Topica .......

To tyle ....
ale zajebiście się was czyta ....... :) jutro dam poczytać żonie ( j/k)

a tak na serio ...wrwcam do początku ....tam gdzie ...więcej sensu w waszych wypowiedziach


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 02:06 
Cytuj  
Jak czytam te wasz gowniane klotnie..to sie ciesze ze nie mam dostepu do Sea.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 02:49 
Cytuj  
Im wiecej ludzi tym wiecej roznych zdan i wiecej problemow. To chyba normalne.

Oczywiscie rozjebac mozna najfajniejsza inicjatywe (vide SKY zorganizowane przez Saitou), czasami wystarczy kilka glupich wypowiedzi, czyjas focha ktora pociaga za soba nastepne...

Mam nadzieje, ze CC Limbusa to nie spotka i znajdziemy taki sposob dzieki ktoremu bedziemy umieli sie wszyscy razem bawic niezaleznie od tego czy bedzie nas 12, 20 czy 30 i czy beda jakies dodatkowe osoby z zewnatrz.

Limusy sa naprawde super fajne, krotkie, szybkie i dajace fajne itemy (albo niezla kase jak ktos nie chce itemow) i jak narazie radzimy sobie na nich bardzo dobrze. Oby tak dalej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 11:34 
Cytuj  
zet napisał(a):

Homam Corazza
1. Xav / Huck
2. Sait
3. Gal

Homam Cosciales
1. Xav
2. Gal / Sait
3. Huck

Homam Gambieras
1. Xav / Gal
2. Sait
3. Huck

Homam Manopolas
1. Xav
2. Sait
3. Huck
4. Gal

Homam Zucchetto
1. Xav
2. Sait
3. Gal / Huck


Lubie jak wszystko jest wczensiej ustalone:

Rozumiem, ze ten system obowiazuje w poniedzialek o ile wygramy oczywiscie. Jesli wypadna buty to Xav i Gal lotuja jak mniemam. Powiedzmy wygra Gal, a na nastepnej Omedze bedzie np. nowy PLD to znowu bedzie lotowanie?
Rozumiem tez, ze przy itemach z Omegi i Ultimy wczesniejsza aktywnosc nie ma zadnego znaczenia, takie same prawo do lotowania ma osoba ktora byla na 20 limbusach jak ta ktora byla na 5 i wszystkie nowe osoby musza podac swoje typy do poszczegolnych czesci armoru.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 12:05 
Cytuj  
Mysle, ze przy tej Omedze i pierwszej Ultimie osoby nowe nie powinny lotowac. Rozumiem, ze beda duza pomoca w walce, ale chyba rozumiecie o co chodzi(vide kiedys sytuacje w dynamis). Jedno juz nastepne walki beda dla wszystkich rowne.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 13:20 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Mysle, ze przy tej Omedze i pierwszej Ultimie osoby nowe nie powinny lotowac. Rozumiem, ze beda duza pomoca w walce, ale chyba rozumiecie o co chodzi(vide kiedys sytuacje w dynamis). Jedno juz nastepne walki beda dla wszystkich rowne.


/nod ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 15:25 
Cytuj  
Gok, fakt, ze pierwsza Omega badz Ultima - ne bede chciala lotowac, bo chipow nie zdobywalam
ale wybacz jesli zaczne na rowno je farmowac, to ta zasada jest sprzeczna z jaka kolwiek logika


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 16:05 
Cytuj  
Oczywiście, że w momencie jak zaczniecie chodzić i zdobywać chipy to będziecie mieli prawo lotować itemy, które wypadna z Omegi bądź Ultimy, którą "uruchomimy" za pomocą chipów zdobytych przez Was.

Ancover dotyczy to nie Omegi BĄDŹ Ultimy tylko obu walk dlatego, że nie mieliście jak przyłożyć ręki do zdobycia chipów. Jasne, pomoc za DARMO może być nie w smak niektórym ale skoro mamy tak podchodzić to powiedz mi co ja mam z walk z bossami poza gwarantowaną śmiercią lub dwoma przy tankowaniu? Wchodzicie na gotowe strategie do grupy ludzi, która jako tako ze sobą współpracuje i zdobywa monety, od początku będziecie praktycznie mieli dostęp do funda. Nie uważam aby to było mało.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 17:11 
Cytuj  
Nom proste ze dopiero na nastepnych bossach ktos tam bedzie lotowal cos. dla nina nic nie ma wiec dupa jas:D


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 18:29 
Cytuj  
Rha oto mi chodzilo
co do slowa "BADZ" - wynika z tego, iz nie wiedzialam, ze macie chipy na 2 walki
milo, ze pamietasz o naszym dostepie do funduszy - ale tez pamietaj nie my pierwsi - kazdy bral, gdy uwazal, ze jego czas nadszedl i sytuacja konkurencyjna na to pozwolala + fundusze

co do itemow z Ultimy - nie jestem powsciagliwa i do konca przekonana, ze jest to szczyt moich marzen :P - chyba ze z pychy bede pekala :wink:
by bylo odrazu jasne

przy okazji wyluzuj :roll:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 19:24 
Cytuj  
czy Homam(Homan) i Nashira(Narisha) set ma jakieś ukryte atrybuty ?
bo jeśli nie to co jest w nich takiego że zwykły zjadacz mobków ma swój super wypasiony pod każdym względem armor zastąpić jakąkolwiek częścią z tych setów ? (pomijam prezencję w mieście i na kurze)
nie sądzę żeby ludzie do poważnych walk zakładali cokolwiek z tych setów
(no chyba że nie mają af'a)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 19:27 
Cytuj  
No przeciez wiadomo, ze to sa armory do szpanowania tylko.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 20:47 
Cytuj  
sa dobre dla RDM i Taru - maja Haste + 10% i Magic skille przydatne w
zaleznosci od jobu
zas nie maja +MP - wiec jest to taki szpan z uzytkiem :D
WHM haste ma z Blessed setu, wcale nie gorsze
a chcial by miec "Fast Cast"
Loquacious earring + 30MP Enhances "Fast Cast" effekt moze i byl by dobry w tym ukladzie ale to tez kwestia uznania


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 21:44 
Cytuj  
yupp, czekam az w lutowym update SE doda set do szpanowania dla nin/mnk/sam ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 22:06 
Cytuj  
Znacie ta strone?
http://dona.dip.jp/index.html

Btw. na limbusie nei ma NIC dla RNG nie liczac AF +1 legs.... Masakra...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 23:45 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Znacie ta strone?
http://dona.dip.jp/index.html

Btw. na limbusie nei ma NIC dla RNG nie liczac AF +1 legs.... Masakra...


Dla monka tez nie ma zbyt uber itemow...

Podobnie jak Zjawcia czekam na nowego limbusa. :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 23:48 
Cytuj  
Obawiam sie ze oprocz setu MNK/NIN/SAM pojawi sie tez set WAR/RNG/BST XD


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 11:34 
Cytuj  
postuje jeszcze raz - bo w ferworze dyskusji spadło 4 strony dalej.

Niech wszyscy którzy mogą przyniosą toolsy do castowania elementalowych spelli. Ja biorę ze soba Icarus Winga też.

Proto-Omega

Czas: 30 minut
Brak extensions, brak HP/MP

Omega ma ~26000 HP. Nie można na niej używać pomp (CCB Polymer Pump). Gravity ani Bind pratycznie nie działają. Stun wchodzi dobrze.

Używa następujących WSów (na czerwono - nowe WSy (inne niż podczas CoP6-4):
Hyper Pulse - kierunkowy AoE, 200-300 dmgu, bind, 1-2 cienie

Rear Laser - kierunkowe AoE petrify, przechodzi przez cienie. Tylko jak ktoś stojący z tyłu weźmie aggro.

Ion Efflux - kierunkowy AoE paralyze, przechodzi przez cienie

Stun Cannon - kierunkowy AoE, 200-400 dmgu, paralyze

Target Analysis - ściąga statsy, podobne do Absorb spelli, da się blokować cieniami

Collosal Blow - pojedynczy target, potężny dmg, hate reset, można to stunować!

Laser Shower - 600-700 dmg, kierunkowy, przechodzi przez cienie

Floodlight - AoE flash + silence, 200-300 dmg, przechodzi przez cienie, dmg zależy od bliskości do moba

Guided Missile - AoE, 200-300 dmgu, bind, 1-2 cienie

Guided Missile II - AoEkierunkowy AoE, 200-300 dmgu, bind

Podczas walki Omega będzie zmieniać stany:
Siedzi (4 nogi) -> Stoi (2 nogi) -> Siedzi (4 nogi) -> Stoi FINAL (2 nogi). Zmiana stanu następuje po zbiciu odpowiedniej ilości HP.

Siedzi (4 nogi)
Melee: X
Magia: O
Tankuje NIN, kitując, BLMi i ci co mogą - njukują. (ale bez przesady)

Stoi (2 nogi)
Melee: O
Magia: X
Tankuje PLD, magowie restują, albo healują

Stoi FINAL (2 nogi)
Melee: O
Magia: 50% dmg
Tankuje PLD, magowie restują, albo healują


Podczas każdej zmiany na pozycję stojącą popuje Gun Pod (~2000 HP). Musi być Blink tankowany (mocny dmg), 2x Spirits Within 300% go wykańczają. Jak popnie jeden blink tank powinien go tankować, a magowie znjukować.

Może wyrzucić Ancient Beastcoin i losowego chipa. Jeżeli będzie dużo czasu to przy HP Omegi ~5% można "farmować" gunpody (czekać na zmiany i wykańczać gunpody).

18 osób rozwala "na luzie", 12 osób da radę wg japońców, 1x Chuck Norris zabija Omegę w 2.7 sekundy.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.