mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:03 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Problem pewnie polega na tym, że przy werbowaniu nowych ludzi zawsze zerka sie na roster i sprawdza czy potrzebujemy danego joba czy nie. Dodatkowo dochodzi sprawa tego co każda nowa osoba będzie chciała z dropów a co za tym idzie ustawianie konkretnych eventów pod daną ekipę.
Nigy nie bylem pazerny na dropy hehe

Targaryen napisał(a):
Siłą rzeczy wypiera się ludzi mało aktywnych nie dlatego, że komuś przeszkadza to że się pojawią raz na jakiś czas w LSie na event czy pogadac tylko dlatego że się głównie nie pojawiają i cieżko na kimś takim polegac jeśli jest jakis event. Jest dokładnie taka sama sprawa jak w DP- roster ma 80 osób a aktywnych jest 30. W DP wprowadziliśmy zasadę o wywalaniu ludzi po 10 konsekwentnie opuszczonych runach bez jakiegokolwiek infa dlaczego ktoś nie chodzi (szczególnie jeśli jest online w tym samym czasie).


W DP jest zupelnie inna sytuacja Rha. Tam umawiamy sie na jeden konkretny event i koniec! I tam zgadzam sie ze takie warzywo po prostu zawadza ale w Pixies tego nie rozumiem.
Targaryen napisał(a):
Jest jeszcze jedna sprawa poruszona ostatnio- ludzie się burzą "dlaczego taki Xav co się pojawia raz na 2 miesiące ma tankowac Bahamuta v2/Vrtrę skoro mamy aktywniejszych tanków i oni bardziej zasługują na taką mozliwość".

To jest bardzo sensowny argument ale jak ostatnio mialem "zryw FFowy" to praktycznie zawsze bylem backupem na rzecz tych prawdziwie aktywnych tankow. Wydaje mi sie ze bylo to bardzo fair... a i sam nie domagalem sie tankowania.

Spoko Rha, ja naprawde jestem inactive, nie ma o czym mowic... ale Zet i Huck... kaman?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:04 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Przywróćcie lidera Opiemu. Niech Eno będzie tylko zastępcą. Bo jak tak dalej pójdzie to zaraz większość Polaków odpadnie z Pixies >.>

Ale Opi wyrazil sie jasno, ze nie chce byc liderem :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:26 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
egoist napisał(a):
lol Opi to shell holder tak czy siak, dlaczego mialby nie miec admina


True that, ide robić drame w Leader`s Forum!


Dzieki! Mam nadzieje, ze mimo wszystko obejdzie sie bez dramy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:34 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Przywróćcie lidera Opiemu. Niech Eno będzie tylko zastępcą. Bo jak tak dalej pójdzie to zaraz większość Polaków odpadnie z Pixies >.>

Ale Opi wyrazil sie jasno, ze nie chce byc liderem :)


No dokladnie. Co to za lider co wpada do gry na 1-2h i to zazwyczaj po to zeby pokopac, pokarmic kure czy pocraftowac.

Z drugiej strony bardzo lubie Pixies, jest to jakies tam moje dziecko, mamy w LSie kupe fajnych osob (w tym oczywiscie takze niepolakow) i bardzo by mi odpowiadala pozycja honorowago lidera. Ostatnio naprawde sie nie wpieprzam w decyzje Enoikosa, ale on widocznie ma jakis uraz z burzliwego okresu, kiedy w gronie liderow sie o rozne rzeczy spieralismy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:53 
Cytuj  
Sorry bardzo, ale nie tylko Eno ma sack'a. Esp, Mantis, Urza, Goku oni tez maja sack'a i tez maja jakies zdanie prawda ? Niechec do Eno ludzie okazywali i okazuja, jedni bardziej drudzy mniej. Eno jest dobrym organizatorem, ale czasem go ponosi i zachowuje sie jak jakis dyktator. Prawda jest taka, ze Pixies nie ma prawdziwego lidera. Eno probuje nim byc, ale jego wieczne /emo mu to utrudnia.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:59 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
... Eno jest dobrym organizatorem....

już to "słyszę" setny raz, wiem jak Eno gra ale nie mam (i pewnie około 2000 osób czytających to forum) zielonego pojęcia co znaczy że Eno jest dobrym organizatorem
dobrym organizatorem to jest Maxii,Veji,Rha czy Sai którzy w megatrudnych warunkach prowadzili czy prowadzą regularnie megatrudne zabawy
co takiego Eno robi że jest dobrym organizatorem ? (tylko nie starajcie się porównywać banałów do hardcoru w swoich wypowiedziach pls)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:13 
Cytuj  
Dobra - to teraz ja puszczam posta na forum ogólne Pixies.

Niech tylko kurna spróbuje mi to wyciąć...

http://pixies.guildportal.com/Guild.asp ... ID=5599118


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 13 wrz 2007, 14:21 przez Huckster, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:19 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
... Eno jest dobrym organizatorem....

już to "słyszę" setny raz, wiem jak Eno gra ale nie mam (i pewnie około 2000 osób czytających to forum) zielonego pojęcia co znaczy że Eno jest dobrym organizatorem
dobrym organizatorem to jest Maxii,Veji,Rha czy Sai którzy w megatrudnych warunkach prowadzili czy prowadzą regularnie megatrudne zabawy
co takiego Eno robi że jest dobrym organizatorem ? (tylko nie starajcie się porównywać banałów do hardcoru w swoich wypowiedziach pls)


Odwolujac sie do Twojego posta moge stwierdzic, ze Rha, Veji, Maxii, Sai sa uber-zajebistymi organizatorami w stosunku do Eno porownujac hardcore eventow. Tak czy inaczej jest dobrym organizatorem i zdania nie zmienie. To, ze jest czasami emo nie znaczy, ze nie wywiazuje sie z obowiazkow lidera. Czasem przesadza, czasem go ponosi. Zastanawia mnie tylko dlaczego on jest jedynym liderem ? Gdy jemu cos strzeli do glowy zdejmuje sack i ma wsio w dupie. Jakos wtedy nikt z "pozostalych liderow" nie potrafi powiedziec co robic, kiedy i jak. Taka sytuacja miala miejsce juz kilkukrotnie.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:30 
Cytuj  
Zapominacie o jednym bardzo waznym atucie ktory stoi za Eno - mu sie caly czas chce to robic. Z nami natomiast jest roznie :(


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:31 
Cytuj  
samo to ze dropuje sack swiadczy o tym ze nie powinien go wiecej dostac. ja raz dropnolem i jestem konsekwentny:)


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:38 
Cytuj  
egoist napisał(a):
samo to ze dropuje sack swiadczy o tym ze nie powinien go wiecej dostac. ja raz dropnolem i jestem konsekwentny:)


A tupał nóżką i zaciskał piąstki?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:44 
Cytuj  
Hahah - Xav - napisz Eno, że sam ma "inactive member" i żeby coś z tym zrobił :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:46 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
egoist napisał(a):
samo to ze dropuje sack swiadczy o tym ze nie powinien go wiecej dostac. ja raz dropnolem i jestem konsekwentny:)


A tupał nóżką i zaciskał piąstki?


Obrazek


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 15:04 
Cytuj  
Niestety lider nie może być emo no ale i tak macie sie lepiej niż jakby enoikos był linkholderem i robił co emo /breaklinkshell^^ Normalnie jak aka w starym DH pod koniec co tydzień było /breaklinshell a potem za godzinke od nowa LS robił:P

Pozatym z tym wyalaniem nieaktywnych graczy to przecież chyba nie jest to decyzja jednej osoby chyba, że się myle a wtedy co to za LS jak jedna osoba robi co się jej podoba... Macie kilku liderów mają swoje oficerskie forum na GP i tam powini takie rzeczy ustalać + co za sens ma wywalanie ludzi co są mało aktywni skoro nie działaja na szkode LSa i nic nie lotna przed aktywnymi graczami bo punktów nie maja... Niekturzy maja życie FF nie jest wszystkim.

Odkąd zbanowali aka i lider DH został Shreeder to odrazu zrobiło się spokojniej odrazu mniej dramy było i odrazu lepiej jak lider nie jest emo zawsze wysłucha za i przeciw w każdej sprawie wysłucha opinii osób trzecich i potem podejmuje na spokojnie decyzje.

Pozatym nawet jak liderzy w DH coś ustalą potem przedstawią to na forum ludzie to komentują pisza własne opinie i potem jak jest sporo podobnych opini liderzy edytuja zmieniaja lub odrzucają swoje projekty (o wszystkim punktach wywalaniu przyjmowaniu ludzi itd.).

Coś nie wyjdzie ludzie marudzą nie wali emo i ma wszystko i wszystkich w dupie tylko na spokojnie sprawdza co się stało i nastepnym razem pilnuje żeby nie popełnić tego samego błedu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2007, 16:43 
Cytuj  
Eno po interwencji Rha i dlugich, bezsensownych gadkach (jak to z Eno) przywrocil mi admina na forum.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2007, 18:44 
Cytuj  
To mu teraz zabierz super-admina! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 20:46 
Cytuj  
Zabilismy BAHAMURA v2!!!
Zajefajnie

1 - wipe @5%
2 - win
3 - soon

Uber dropy: Laska i Maska :)

zaraz dam foty


_________________
Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 21:17 
Cytuj  
gratki :)

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 21:21 
Cytuj  
zet napisał(a):
Zabilismy BAHAMURA v2!!!


Bahamur słaby jak licho, ale przeszkadzajki ma ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 22:03 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 wrz 2007, 22:53 przez zet, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.