mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:51 
Cytuj  
Xsoul kupuje gile i wcale sie tego nie wstydzi. To jego sprawa.

Zreszta 8 mln dostal tez z DP w prezencie. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:52 
Cytuj  
Na wyzerowaniu najbardzie dostalby w dupe Xavery, osoba ktora byla na kazdym dynamisie, a ma pewnie z nich jednego albo dwa afy. To byloby niesprawiedliwe.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 13:01 
Cytuj  
Anc - nadal nie rozumiesz, a moze rozumiesz na swoj sposob, bo jestes ta "nowa", ale spojrz na to z innej strony, wypracowujesz sobie na przyszlosc pewnosc zdobycia tego AFa, pewnosc ze wlasnie kiedys ty bedziesz "stara" (choc jestes zawsze mloda :) ) i bedziesz miala pewnosc, pierwszenstwo w AFie.
Poza tym tu naprawde trzeba sie nastawic na udzial w dynamisach na dluzsza mete, jesli ktos mysli inaczej to i tak nas zostawi, cala filozofia. Praca, i jeszcze raz praca, a za nia jakas tam nagroda, najlepszy system motywujacy :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 24 sie 2005, 13:03 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 13:02 
Cytuj  
Nie jestem za wyzerowaniem, jestem za stara zasada lotowania AF-ow bez przywielei.

A Xav i podobni do niego gracze ze swoich punktow moga skorzystac, naprzyklad w sponsoringach - moga czesciej sponsorowac, by zrobic update, ktore im sie nalezy, kupowaniu 100-wautowych monet, badz wogole zrezygnowac z random i dac pierwszenstwo w zaleznosci od ilosci udzialow i punktow.. i. Sadze, ze takie update relict broni, to szalony pomysl wpakowania kasy, wiec czemu im tego nie udostepnic? da sie jeszcze pomyslec w czym mozna miec przewileje, ale napewno nie w lotowaniu AF-ow, gdyz kazdy wie, ze w wiekszosci to bajer, a nie bezwzgledna potrzeba tego itemu. Wiecie, ze crafterzy, sprawe potzrebnych bezwzglednie itemow maja dogodnie rozwiazana, tak samo jak odpowiednie BCNM na itemki.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 13:06 
Cytuj  
Op - podziwiam Cie, ale masz zone uparta, mojej tez nie moge wytlumaczyc pewnych rzeczy :)

Anc - poddaje sie, nie umiem ci wytlumaczyc ^^; Z prawdziwa natura kobiety sie nie wygra :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 13:11 
Cytuj  
:lol: :D :lol:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 13:52 
Cytuj  
Zerowanie to byl glowny powod naszego odejscia z DH. Niby sprawiedliwy, bo udazal i w starych graczy i w nowych, ale tak naprawde wszyscy starzy dostali kupe rzeczy z LS dzieki punktom, my ciezko ciulalismy punkty nie wydajac ich na nic i nagle ta nasza praca dla LSa poszla na nic.

W DP bylyby podbne reakcje i to nawet niekoniecznie starych bywalcow (bo wiekszosc z nich cos juz dostala dzieki LSowi), ale tych ktorzy od paru tygodni sumiennie chodza z nami na wszystkie runy i licza, ze kiedys cos z tego beda mieli.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:47 
Cytuj  
kilka osob pytalo o ten filmik a ponoc stare zrodlo wyslchlo wiec zapodaje z mojego serwerka ^^;;

szweet things ^^;;

http://www.eve.mpm.net.pl/ff/runews.rar


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:54 
Cytuj  
Problem zwiazany ze sponsorowaniem sobotnich runów i wogóle sobotnich runów w DP zdechł sam z siebie, SW uruchamia SW-Dynamis z opcja kupowania AF 2 za punkty.
Jaka jest roznica pomiedzy punktami pochodzacymi z HNM a Dynamis run nie musze nikomu tłumaczyć - Ktoś zdobył ponad 70 pkt w miesiac. To bardzo duzo punktów, i myśle ze stać tą osobe na zakup pojedyńczego AF-a nawet bardzo rarowego. Aha monety i synthezis materials z runów SW ida do kasy ls-a z czego curncy value z czasem do 1 osoby aby zrobila full upgrd, a nie do 30 aby każdy miał lv 1 upgrd.

Więc szanse że ktokolwiek poza jakims brd zobaczy chocby 1 value są zerowe.

Pozatym wiekszość ludzi lv 70+ bedacych w DP jest też częscia SW a dynamis run SW dodaje punkty do puli co zamiennie mozna wykozystać na rózne przydatne itemy bądz abj.

Zakładam że SW prawdopodobnie powiekszy z czsem zakres dynamisów do 2 w tygodniu ... co to dla DP oznacza sami wiecie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:05 
Cytuj  
dla mnie nic nie oznacza, nie bedzie problemu ze znalezieniem zastepstwa dla kogokolwiek, jesli chcesz chodzic na dynamis o 2w nocy i siedizec do rana droga wolna


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:06 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
dla mnie nic nie oznacza, nie bedzie problemu ze znalezieniem zastepstwa dla kogokolwiek, jesli chcesz chodzic na dynamis o 2w nocy i siedizec do rana droga wolna


Spoko, nie bede ci sie nazucał swoją obecnością.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
wiem ze nie bedziesz, zasady w DP smierdza, z SW bedize ci lepiej


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:12 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
wiem ze nie bedziesz, zasady w DP smierdza, z SW bedize ci lepiej


DP nie ma jakiś okreslonych zasad jak narazie ... a te co są są złe w mniemaniu wiekszosci ludzi. SW ma prostą zasade, mozna licytować za punkty ale punkty nie pochodza tyko z 1 raidu na tydzień i nie będe musiał czekać prawdopodobnie 2 lata zanim będe mógł lotować na AF dla RDM ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:19 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze sie uda zorganizowac CC Dynamis w najblizszy weekend.

SW Dynamis jest super dla ludzi, ktorzy maja duzo punktow. To bedzie latwa droga do AF2 (jesli ktos nie ma) i do upgredow relicta. Dla mnie to moze byc jedynie kolejny sposob na zbieranie punktow na haidate czy osode. Na AFy i monety nie mam tam zbytnich szans. Jak nie bedzie kolizji z DP Dynamis i CC Dynamis to pewnie bede chodzil. Jednak sto razy bardziej bym wolal, zebysmy w naszym polskim gronie chodzili w weekendy. More fun, more items.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:26 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
swordsman napisał(a):
wiem ze nie bedziesz, zasady w DP smierdza, z SW bedize ci lepiej


DP nie ma jakiś okreslonych zasad jak narazie ... a te co są są złe w mniemaniu wiekszosci ludzi. SW ma prostą zasade, mozna licytować za punkty ale punkty nie pochodza tyko z 1 raidu na tydzień i nie będe musiał czekać prawdopodobnie 2 lata zanim będe mógł lotować na AF dla RDM ...


Ja myślę, że większość RDM'ów już może lotować niezależnie w jakim ls dynamis będzie. Pytanie jest tylko jedno cały czas : czy będzie co lotować ????

(w sobotę mnie niestety nie ma)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:30 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):

Ja myślę, że większość RDM'ów już może lotować niezależnie w jakim ls dynamis będzie. Pytanie jest tylko jedno cały czas : czy będzie co lotować ????

(w sobotę mnie niestety nie ma)


wg symulacji hucka mam 6 pkt, RDM'ow majacych ponad 10 pkt jest ... z 10 .. RDM AF wypada raz na 2-3 miesiace...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:36 
Cytuj  
A ja na dynamis w SW nie bede w ogole chodzil, gram dla zabawy a chodzenie z musu coraz bardziej mnie meczy, jak dla mnie 1 raz w tygodniu mi wystarczy :) Soboty chce zostawic dla RLa, a nie dla Dynamisow i jeszcze z takimi zasadami, opcja resetu pkt najlepsza ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:08 
Cytuj  
stoka nadal czuje sie pokrzywdzony mimo ze ma jeden z 4 rdm afow jakei keidykolwiek w dp wypadly, no coz


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:21 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
stoka nadal czuje sie pokrzywdzony mimo ze ma jeden z 4 rdm afow jakei keidykolwiek w dp wypadly, no coz


4? A wydawało mi się że wypadły tylko 2 :)
Nie, nie czuje sie pokrzywdzony, czuje że nie mam szans zdobyć AF po "wprowadzeniu" zasad nad ktorymi obecnie pracujecie, za kazdym razem kiedy ide na dynamis to z czegoś razygnuje, i jak mówi Bodziu zaczynam mieć więcej długów i obowiązków niż faktycznych zysków. Nie chce poprostu wpaść w poczucie obowiazku związanego z potencjalna utrata 1 punktu ktory może zadecydować o tym czy ostanich pare miechów spędzonych W DP pojdzie psu na bude bo ktoś akurat bedzie miał 1 labo 2 punkty wiecej niż ja kiedy ten AF wypadnie. Teraz jedynie moge mieć pretensje do generatora liczb losowych, wtedy moge mieć żal do konkretnej osoby - osób. Na dziś idąc na dynamis mam powiedzmy teoretycznie 10% szansy na Af-a ... z punktami ta szansa spada do zera.
Moge się zgodzić że musze "odpracować" AF chodząc na dynamis-y inne niż te na ktorych sa moje AF-y, ale rywalizować o punkty nie bede bo to nie ma dla mnei sesnu, stanie sie to obowiazkiem pojscia na dynamis a nie dobra wola czy checia stawienia czoła wyzwaniu jakim jest udział w takim rajdzie i wygranie tego raidu. Zresztą może się ułożyć tak że nie bede w stanie być kilka razy na dynamis bo coś w rl mi wypadnie i co wtedy ? mam usiąśćw kacie i się popłakać bo nowo przyjeta osoba akurat bedzie mogla isc na ten dynamis i przescignie mnie w prawie do zdobycia AF ?
A co z nowymi członkami DP ... zawsze beda biedniejsi w stosunku do Vetów, a tak naprawde Dynamis to zbiorowy wysiłek i ci Veci gowno nie AF czy monety by mieli bez tych młodych, bo ci ktorym zalezy tylko na AF-ach beda mieli w dupie i tak i tak potrzeby innych .. vide Donexan itd.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:34 
Cytuj  
Stok - ale przeciez ty az palasz do chodzenia w SW na dynamisy, a tam jakbys nie wiedzial 2 razy nie bedziesz i masz reset pkt, wiec nie kumam Cie :D A co do obowiazku, dlatego jestem w DP i tu chcialbym chodzic regularnie w miare mozliwosci i na ten raz w tygodniu moge sobie jakos zaplanowac, a w sobotnie chodzenie w SW jest po prostu juz za duzo. Czas w realu mam ograniczony a zonka i tak mnie ciagle opieprza, wcale sie jej nie dziwie i tylko czekam jak poda mi ultomatum. Tak tez ograniczyc musze te ciagle siedzenie przy kompie. Kazdy ma jakies plany, ja mam zamiar chodzic na 1 dynamis w tygodniu i dociagnac BSTa do 75lvl, jak mi czasu starczy to i NIN. Mi sie nie spieszy, a nie jestem nolife kidem aby spedzac nonstop przy grze.
Fun Fun Fun !!!
Itemz sucks !!!

btw. zmieniam calkowicie desire AFow z BLM na BST choc bede chodzil BLMem :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.