mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:41 
Cytuj  
Sto wg. twojej logiki lepiej grac w lotto niz zabrac sie za jakas ciazka i odpowiedzialna prace, bo i tak na poczatek nie przyjma mnie na stanowisko prezesa. :D

Ja w RL nigdy w toto-lotki zadne nie gralem, w grze tez bym chcial zeby jak najmniej od fuksa zalezalo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:11 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sto wg. twojej logiki lepiej grac w lotto niz zabrac sie za jakas ciazka i odpowiedzialna prace, bo i tak na poczatek nie przyjma mnie na stanowisko prezesa. :D

Ja w RL nigdy w toto-lotki zadne nie gralem, w grze tez bym chcial zeby jak najmniej od fuksa zalezalo.

Na koniec też mnie nei przyjma na prezesa bo sie wypale a moje pomysly i prace zglosi jakis fredzel stojacy wyzej w hierarchi zawodowej jako swoje i zgarnie za to bonusy a tobie robolo zostanie tylko zapierdalc jak wol i patrzec w laskawe oczy panskie czy jeszcze nie wywali ...

vide czytanka z podstawówki .. nie pamietam juz Nasza szkapa czy jak ten kun sie nazywal ..


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:05 
Cytuj  
Bywa i tak. :)

90% Polakow tak mysli, dlatego zyjemy w takim kraju a nie innym. Lotto ma sie dobrze. :D

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:07 
Cytuj  
Masz rację Opiekun.

Gdyby więcej Polaków wierzyło w siebie, a nie opowiadało bajek o mitycznych układach, stołkach, "i-tak-się-nie-uda" to żyło by nam się lepiej.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:12 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bywa i tak. :)

90% Polakow tak mysli, dlatego zyjemy w takim kraju a nie innym. Lotto ma sie dobrze. :D


Nie wiem nawet co to jest lotto, nie gram, jestem idealista, wierzę w wartość pracy i to ze moze ktos kiedyś mnie doceni ... ale rzeczywistosc wyglada niestety inaczej, wiec nigdy nie zostane prezesem :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:25 
Cytuj  
Lekki offtop sie zrobil. :)

Wiem, ze to zabrzmi jak jakas glupia amerykanska historia :D ale:

moj ojciec byl z wyksztalcenia slusarzem, nigdy nie moglem w zyciu liczyc na zadne znajomosci czy uklady, zaczynalem prace jako szeregowy pracownik, zdarzalo sie ze inni kradli moje pomysly, ale mimo wszystko teraz jestem prezesem.

================================================

Wracajac do tematu:

kiedy wprowadzamy zmiany w DP? Chyba nie bedziemy wieki debatowac. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:34 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Lekki offtop sie zrobil. :)

Wiem, ze to zabrzmi jak jakas glupia amerykanska historia :D ale:

moj ojciec byl z wyksztalcenia slusarzem, nigdy nie moglem w zyciu liczyc na zadne znajomosci czy uklady, zaczynalem prace jako szeregowy pracownik, zdarzalo sie ze inni kradli moje pomysly, ale mimo wszystko teraz jestem prezesem.

================================================

Wracajac do tematu:

kiedy wprowadzamy zmiany w DP? Chyba nie bedziemy wieki debatowac. :)


Jak duża firma jest w ktorej pracujesz i czy awansowałes na to stanowisko czy jest ci ono przyznane z racji tego że założyłeś ta firme ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:42 
Cytuj  
Ja na SW Dynamisy nie będę chodził - nie widzę w tym najmniejszego sensu. Biorą się za to ludzie którzy średnio mają pojęcie(nie twierdzę że wogóle nie mają). Jeżeli Stok uważasz że tam masz większe szanse na AF RDM'a to się grubo mylisz :D Po pierwsze będzie mało ludzi, po drugie będziesz mógł prawdopodobnie brać udział co drugi tydzień - bo chcą umożliwić łażenie na Dynamis "wszystkim" tzn i DynamisCorp i DP, po trzecie nie bawi mnie łażenie na Dynamis gdzie nie będę miał szans dorwać nawet najmniejszej monety przynajmniej przez rok - już teraz wiadomo że pierwszy do upgrade'u pójdzie relic BRD'a tylko jeszcze nie wiadomo do końca czyj, następnie zaś szansę będą miały "bardziej" użyteczne joby(mi to nie pasuje). Wolę iść na run z CC - zawsze jakaś szansa na AF dla ludzi będzie - zwłaszcza magów, a przy okazji może jakieś monety się trafią.
Ponieważ pozwoliłem sobie na lekki OT ;) powrócę do tematu.
Mam nadzieję że Sai zamieści jakieś 3-4 propozycje i będziemy mogli je przegłosować. Tak chyba będzie najsprawiedliwiej. A takowych można by tu zebrać naprawdę sporo i to całkiem konkretnych(jako całość).
Liczę na dość szybkie załatwienie tej sprawy.
P.S. Stok - z tego co czytam to odrazu zakładasz że Ciebie nie będzie na jakimś Dynamisie a ktoś inny będzie w związku z tym nie masz szans na AF - to chyba logiczne że jak Cię nie ma to nie dostajesz, tak jest wszędzie i w każdym HNM LSie. A napewno przy przejrzystych zasadach będziesz miał na to większą szansę.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:55 
Cytuj  
Galen pozyjemy - zobaczymy.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 17:02 
Cytuj  
Kto sie zabiera za Dynamis a nie ma pojecia? ^^;; Bo z tego co widze to Katlan najprawdobodobniej dostanie role lidera, a nie mozna powiedziec, ze doswiadczenia nie ma.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 17:05 
Cytuj  
No tak rzeczywiście on akurat ma :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 00:14 
Cytuj  
Czasem nienawidze RDM...czerwone zadufane gnole :evil: 1/10 potrafi wykorzystac swoj job, reszta cwaniaki i osly :wtf:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 00:19 
Cytuj  
co oni robili? T____T
kalcia taka nie chce byc muniu! >0<


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 07:11 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Czasem nienawidze RDM...czerwone zadufane gnole :evil: 1/10 potrafi wykorzystac swoj job, reszta cwaniaki i osly :wtf:

huh ?? A co ja zrobiłem :wtf:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 13:55 
Cytuj  
Byly to emocje i zmeczenie po Dynamiesie....
Napisalam zbyt ogolnie i zabrzmialo to kontrowesyjnie.

Na poczatku wogole myslalm, ze nie mam RDM w party, pozniej, jak zostalo mi 30% mp, sprawdzilam sklad... z regoly nie robie tego, bo kazdy zajmuje sie swoim jobem....RDM i BRD w skladzie z PLD,SMN i WHM...nie bylo z tym problemow jako tako wczesniej, myslalam, ze dostalismy jakiegos tam THF-a :lol:

Wiec zmeczylam sie pisaniem x3 na tell do goscia "refresh plzz" i to za kazdym razem jak go juz nie mailam, zabieralo to moj czas i koncentracje...tez utrudnialo to gre Xaveremu.

Moze mial zly dzien? w kazdym razie otrzymalam jednego razu extra odpowiedz "lol relax" :] .


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:39 
Cytuj  
Nie moal zlego dnia, Abra to koles ktory o refreshowaniu kogos poza soba gdzies kiedys czytal ale nie dokonca wierzy. O debufach nie ma mowy, dlatego wczoraj kiteowalem MNKi dobiero jak w naszym allajens pojawil sie drugi RDM bo Abra byl zbyt zajety nukowaniem zeby rzucic gravity (mimo moich wyraznych nalegan)... po prostu kiepski rdm i tyle. Nastepnym razem pogadam z nim przed Dynamisem bo w czasie runu nie mam zabardzo czasu na dyskusje.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:47 
Cytuj  
:roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:54 
Cytuj  
No ja na Koskiego nie moglem narzekac, imho lepszy od Kianny w 100%, refreshowal kazdego BLMa nonstop i nie chce innego RDMa zamiast niego w A1 :D Kianne trzeba bylo tysiace razy prosic o cos to moze z laska castnela od czasu do czasu. Takei realia.
Koskiego znam od czasow wspolnego Rank6 i tak pozostalo, bardzo sympatyczny gostek, heh jak zaczynal przygode z BSTem to mial 2x nizszy lvl niz ja a teraz gra praktycznie tylko BSTem i ma go na 75lvl - wstyd mi :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:11 
Cytuj  
Koski to RDM pokroju Goku, Lini i Surtura, bylem z nim w staticu kurde :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:22 
Cytuj  
Najlepszy RDM z jakim gralem to Surtur (szkoda ze tak rzadko bywa na DP), a najlepszy WHM to Mystile. Jestem pod wrazeniem magow, ktorzy potrafia wykonywac perfekcyjnie swoje obowiazki zwiazane z jobem, a do tego np. pullowac albo walczyc (robic sc itp).
W branzy BLM bardzo dobrze zapowiada sie Simiurg (niczego nie ujmujac Bodziowi i Pilkowi).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.