mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:42 
Cytuj  
Napewno jest to technicznie mozliwe. Pewnie nie raz SE przenosilo postacie.

Napewno nie na duza skale, bo masowa migracja nie jest korzystna z roznych wzgledow.

Ja bym podal jakies argumenty w stylu: Polish friends, ma boyfriend itp :D

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:44 
Cytuj  
No tak. Napisałam kilka takich argumentów...może w złym miejscu napisałam czy co? Please, help me out.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:46 
Cytuj  
trzeba dzwonic do Magdaleny :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 21:04 
Cytuj  
Przytakich akcjach trzeba się powoływać na suche fakty i liczby. Daj linka do mmorpg. Napisz, że jesteś członkiem polskiej społeczności mmo. Daj linka do listy graczy w FFXI. Napisz, że całe poskie community jest na Ramuhu, a każdy nowy gracz zaczyna grę właśnei na tym serwerze i praktycznie są zerowe szanse, aby polish community na serwie co grasz się rozwijało. Pociśnij kity, iż masz podcięte skrzydła i najprawdopodobniej zrezygnujesz z gry, że znasz w realu większość graczy z Ramuha i się przyjaźnisz z nimi... Może coś z tego jest prawdą - nie wiem ;) I przedewszystkim ciągle ich męcz, dopuki, doputy Cię nie zablokują ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 21:08 
Cytuj  
No dobra, ale biorąc pod uwagę, ze nienawidze dzwonić to maile mam słac, jak rozumiem? :/ Eh dobra, ide dalej próbować. Dzieki.

EDIT: Kk. Napisałam im długiego i załosnego maila o tym, ze jestem samotna i chyba skończę grać i w ogóle bardzo cierpię...dałam linka do listy graczy przy okazji XD


_________________
Obrazek

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 11:44 
Cytuj  
Waters of the Cheval - jak mam wypełnić qeust i jak trzeba gdzie mogę do tego zdobyc potrzebne przedmioty??Bo nie rozumiem tego.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 11:53 
Cytuj  
sir aragon napisał(a):
Waters of the Cheval - jak mam wypełnić qeust i jak trzeba gdzie mogę do tego zdobyc potrzebne przedmioty??Bo nie rozumiem tego.



Speak with Miageau. He will tell you he needs water from the Sacred Cheval River. He instructs you to buy a Blessed Waterskin from the other friar (to your right, by the bottom of the stairs). Trade 10g to Nouveil to buy the waterskin, then head to East Ronfaure.
Trade the waterskin to the ??? at (H-5) at the start of the river to receive the Cheval Water.
Return and trade the Cheval Water to Miageau for your reward.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 12:14 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
sir aragon napisał(a):
Waters of the Cheval - jak mam wypełnić qeust i jak trzeba gdzie mogę do tego zdobyc potrzebne przedmioty??Bo nie rozumiem tego.



Speak with Miageau. He will tell you he needs water from the Sacred Cheval River. He instructs you to buy a Blessed Waterskin from the other friar (to your right, by the bottom of the stairs). Trade 10g to Nouveil to buy the waterskin, then head to East Ronfaure.
Trade the waterskin to the ??? at (H-5) at the start of the river to receive the Cheval Water.
Return and trade the Cheval Water to Miageau for your reward.


niektórzy nie znają angielskiego za dobrze to przetłumaczyłem szybko

Miageauと話しなさい。 彼は彼がChevalの神聖な川からの水を必要とすることを言う。 彼は他の修道士からの賛美されたWaterskinを買うように指示する(あなたの右に、 階段の底によって)。 waterskinを買うNouveilへの貿易10g そして東のRonfaureへの頭部。
にwaterskinを秘密に交換しなさいか。 (H-5) Cheval水を受け取る川のはじめに。
あなたの報酬のためにMiageauにCheval水を戻し、交換しなさい。


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 12:23 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Balrog napisał(a):
sir aragon napisał(a):
Waters of the Cheval - jak mam wypełnić qeust i jak trzeba gdzie mogę do tego zdobyc potrzebne przedmioty??Bo nie rozumiem tego.



Speak with Miageau. He will tell you he needs water from the Sacred Cheval River. He instructs you to buy a Blessed Waterskin from the other friar (to your right, by the bottom of the stairs). Trade 10g to Nouveil to buy the waterskin, then head to East Ronfaure.
Trade the waterskin to the ??? at (H-5) at the start of the river to receive the Cheval Water.
Return and trade the Cheval Water to Miageau for your reward.


niektórzy nie znają angielskiego za dobrze to przetłumaczyłem szybko

Miageauと話しなさい。 彼は彼がChevalの神聖な川からの水を必要とすることを言う。 彼は他の修道士からの賛美されたWaterskinを買うように指示する(あなたの右に、 階段の底によって)。 waterskinを買うNouveilへの貿易10g そして東のRonfaureへの頭部。
にwaterskinを秘密に交換しなさいか。 (H-5) Cheval水を受け取る川のはじめに。
あなたの報酬のためにMiageauにCheval水を戻し、交換しなさい。



{Good Job} Simi


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 12:24 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
No dobra, ale biorąc pod uwagę, ze nienawidze dzwonić to maile mam słac, jak rozumiem? :/ Eh dobra, ide dalej próbować. Dzieki.

EDIT: Kk. Napisałam im długiego i załosnego maila o tym, ze jestem samotna i chyba skończę grać i w ogóle bardzo cierpię...dałam linka do listy graczy przy okazji XD


Pogadaj z Magdaleną:
https://secure.playonline.com/supporteu/index.html

klikając na "To open a chat window, click here" i poproś Magdalenę do telefonu.

:)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 14:00 
Cytuj  
czy -enmity działa na SAM lvl 36 ?
czy mi się zdaje czy wynalazek Hasso dla SAMa to złodziej hate i nic poza tym ?
mam z meritów -3 + z tamasa -3 czyli -6 enmity a mój SAM robiąc cienki dmg kradł NINowi hate jak szalony, robiłem dmg 30-50 z wsów 70-100 criticali prawie wcale missów milion a obrywałem od crawlera po 100, nie wiem czy coś nie tak z tankiem NIN w party czy ze mną ale jak tak mają wyglądać walki to ja dziękuję za karierę TaruSamurajaTanka z -6 enmity które najwyraźniej nie działają u mnie :(
inni też kradli hate, magowie, drk ale ja miałem -6 enmity a oni pewnie 0 :-?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 14:29 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
nie wiem czy coś nie tak z tankiem NIN w party czy ze mną
Jeśli miałeś 36 lvl to wnioskuję, że NIN był na 34-39lvl, a na takich levelach trudno budować hate NINowi, gdyż nie może korzystać z Ninjutsu typu Ni (w szczególności Hojo i Kurayami), czyli tych szybko castujących się, a rzucanie Ninjutsu Ichi trwa niestety wieki i generalnie rzucenie więcej niż dwa razy Jubaku w czasie jednej walki graniczy z cudem. Podstawą na tym levelu dla NINa jest jedzonko i pelerynki na enmity+ i adekwatny do levelu ekwipunek, aby czasem też mobka trafić a nie missować ciągle. W sumie problem gubienia hate znika gdy w party jest THF i robi na tanku Trick Atack.

Slayerek napisał(a):
ale jak tak mają wyglądać walki to ja dziękuję za karierę TaruSamurajaTanka z -6 enmity które najwyraźniej nie działają u mnie :(
Jak dojdziesz do 60lvl to bierzesz THF do suba i problem znika bo SAM może praktycznie non-stop robić SATA+WS na tanku, jedynie musi czekać na recast tych ability...

Slayerek napisał(a):
inni też kradli hate, magowie, drk ale ja miałem -6 enmity a oni pewnie 0 :-?
Trudno trzymać hate mając SAM w party i normalne jest, że się je czasem straci, jednak jeśli tank nie potrafi go odzyskać to jużjest coś nie tak...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 16:12 
Cytuj  
Odpisali, ze nic nie planują takiego bla bla bla, a na dzwonienie zbyt leniwa jestem...w ogóle jak mam gdzieś dzwonić coś załatwiać, to mnie skręca... Dammit.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 16:39 
Cytuj  
Nic nie planują? Dwa miesiące temu na chwilę (kilka dni?) w dziale content id pojawiła się opcja transfer character lub transfer account (jakoś takoś). Chyba, że to się czegoś innego tyczyło.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 16:52 
Cytuj  
No więc sobie poczatowałam z Camille, która powiedziała mi tyle, że tak jak mi napisali w mailu nic takiego nie robią oraz że wątpi by kiedykolwiek jeszcze mieli to robic i "I'm sorry to hear that", gdy jej walnęłam, ze to w takim razie chyba koniec dla mnie. Kochane S-E. A jako, ze mój fun = 0 na chwilę obecną, a expować kolejnej postaci od zera na te same joby mi się nie chce, to chyba zawieszę grę. Dzięki za dobre chęci i linka.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 18:19 
Cytuj  
nie lam sie tylko leweluj :] moze inego joba dla odmiany :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 18:41 
Cytuj  
Problem w tym, ze ja chcę, ale co to za fun, gdy nie ma do kogo się odezwać, bo ludzi nie ma lub robią coś przez 5h ze swoimi uber ls'ami, a potem log out. A nie chce mi się wierzyc, zeby az takim problemem było przerzucenie postaci. Je**** S-E.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 18:49 
Cytuj  
Napewno to nie jest zaden problem od strony technicznej ale treba ich zrozumic ze nei moga sobie pozwalac na takie rzeczy....
To jakby zniesc granice panstw heh...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 18:51 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Problem w tym, ze ja chcę, ale co to za fun, gdy nie ma do kogo się odezwać


ja przez pierwsze pół roku się nie odzywałem bo i po co ???
rutynowe expowanie i levelowanie odbywa się poza LSem praktycznie aż do 75 levelu
zaciśnij zęby zrób jakiś job do 60 lvlu i dopiero wtedy coś mów, wcześniej będziesz tylko nuuuuuudzić .........
i zacznij w Wind tak jak ja żeby nie męczyć za bardzo ludzi ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 18:56 
Cytuj  
Wiesz ja rozumiem, że jakby mieli każdego przerzucać z byle levelami etc. W sumie to niby nie problem nagić rdm 44, ale ile można od nowa. Poza tym cały ten rok i Gile poszłyby na marne... Dodatkowo fakt, że nie przewidują, teraz to mi chodzi o to, że mają gdzies graczy (tja, wiem, że nowosci nie odkryłam). Tak czy siak problem pozostanie, a skoro nie mam przyjemności z gry, to przynajmniej bulic za nią nie będę. Tak więc zawieszenie. Ty.

Edit: Simi widzisz, a dla mnie nie ma przyjemności, gdy w międzyczasie nie moge sobie pozartować czy w ogóle pogadac w miłym towarzystwie. Od tego mam inne gry. Poza tym nasz ls swieci pustkami i co z tego, ze dobije do 75? Może Ciebie i taka gra bawi, mnie nie. Marudzę? Przechodze zwykły kryzys, jak go nie miałeś, to ci zazdroszczę. Że niby męczę ludzi przynależnością do Bastok? Juz nawet nie pytam o co Ci chodzi, nie wiem czy sam w ogóle to wiesz. End.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.