mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:50 
Cytuj  
Anc, ja nie bede czlonkiem DP na 65 lv, w zaden sposob nie przeszkodze nikomu w zdobywaniu jakis pierdol; jakby ode mnie to zalezalo to nawet zaliczac boarda nie chce, chce po prostu to zobaczyc ><
zreszta Sai mowil cos ze 2 czy 3 razy juz byli tacy goscie >.>
napij sie herbatki i nie stresuj :D

a taki wypad CC dynamis wydaje mi sie jednorazowy, jak wiekszosc co CC organizuje >.>

masz problem z tym, ze nie chcesz zeby raz sobie weszla osoba, ktora jak juz moze ci zaaplikowac stala dawke refresha, nie biorac przy tym NIC, to nie ==;
przykro mi, ze nie mozesz za bardzo zrozumiec o co chodzi :/
jak robi sie taki bajzel, to mi sie w ogole odechciewa gdziekolwiek chodzic ==;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:05 
Cytuj  
Vej nie dziwie sie twoje reakcji

wszystko jedno mi kto z nas jest bardziej sfrustowany, ja mam 72 lvl sub SMN na 38lvl/ RDM 52lvl/ BLM 38lvl/ Alchemii 91+2 / mam zrobione ZM, robie CoP po raz kolejny w innym skladzie i nadazam pomagac jak sie da innym, a wy siedzicie i szukacie grzalki :lol:

zdaje sie nie musze przypominac, ze grac zaczelam miesiac badz pare rzed wami...



za czasow twojej komuny :] mieszkalam w Azji, sry kolego nie znam sie na pewnych rzeczach :D mam wlasne doswiadczenia, a na cwaniakow kicham... kazdy kiedys dopnie swojej igielki :lol:

gra polega na lvl-owaniu, a nie szukaniu mozliwosci w stylu "szybciej i sprawniej wejda w nasze szeregi"....zrobcie lvl, a nie bedzie problemow z wejsciem w szeregi :lol:

gra ma 3 lata, nie jeden juz ma Dynamis za soba... kazdy musi miec GK, by dalej lvl-owac, musi miec odpowiedni lvl by zaczac pewne misje, ZM, CoP i to samo dotyczy Dynamisow.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 wrz 2005, 12:15 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:12 
Cytuj  
SAITOU - WEŹ SIĘ DO ROBOTY! WSZYSTKO MASZ GOTOWE!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:13 
Cytuj  
Sai nie poddawaj sie od tak szybko :D jest nas wiecej niz 15


Kalcia :D herbatki pomagaja nerwowym i zestresowanym... ani jedno ani drugie mnie nie tyczy :lol:

zobaczysz na Dynamis-CC... bedziesz tam soba w swoim jobie, bedziesz czlonkiem Dynamisu-CC...jest to godniejsza pozycja, takie mam zdanie

nie traktuje Dynamis-CC jako jednorazowy wypad

a to, ze kaprysujesz w stylu "jak robi sie taki bajzel, to mi sie w ogole odechciewa gdziekolwiek chodzic ==; "..... przykro mi ale ja tez juz cos takiego mialam :wink: zacznij lvl-owac bedzie gut i nie trzeba melisy :wink:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:22 
Cytuj  
Anc nie wiem w czym masz problem, wogole nie chce mi sie juz twoich postow czytac, robisz problem z niczego, wez sie czyms zajmij


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:22 
Cytuj  
Anc>>> I ja sie twojej reakcji nie dziwie

Co mnie obchodza lvle twoich jobow?
Co mnie obchodzi ze masz zrobione ZM?
Co mnie obchodzi ze robisz drugi raz CoP?
Co mnie obchodzi kiedy zaczelas grac?
Jaki to ma w ogole zwiazek z tematem? O_O

Na Dynamis moze wejsc osoba ktora ma przynajmniej 65 lvl i rank 6, to sa zasady ustanowione przez gre :P I nie mow mi ze ktos musi miec jakis lvl zeby cos miec, bo to jest wierutna bzdura -_-' kazdy juz niejednokrotnie sie o tym przekonal.

I jeszcze jedno - ja sie nigdzie nie pcham, to jest jakas bzdura. Jakbys nie zauwazyla to sie na uboczu trzymam =P jak chcecie to wpuszczajcie ludzi tak jak wpuszczacie, tylko potem nie placzcie na LSie jak to jakis tam X nie wie kiedy refreshowac, jakis tam Y nie umie pullowac, a jakis tam Z nie umie tankowac =P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:31 
Cytuj  
Vej dyskusja nie ma sensu...bo nie wiem jakie frustacje mozna miec w grze po za brakiem satysfakcji? --> do zwiazku z tematem w twoim poscie

Ja na owy brak satysfakcji nie narzekam.

a co do zasad DP o lvl 65, sry... zostaly nieuwzglednione jak my mielismy 65 lvl, wiec nie ma co zwloki dla znajomych wyciagac.

Co do tych, ktorzy nie uprawiaja odpowiednio jobow... takich nie brakuje wszedzie. Po wejsciu nowych zasad i regol, ich akceptacji, DP bedzie umialo poradzic z takimi sytuacjami.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:49 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
a co do zasad DP o lvl 65, sry... zostaly nieuwzglednione jak my mielismy 65 lvl, wiec nie ma co zwloki dla znajomych wyciagac

Teraz juz rozumiem o co ci chodzi :] Masz racje, na dyskusje szkoda czasu.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:07 
Cytuj  
Mam prośbę żeby nie mieszać zabawy w DP z jutrzejszą zabawą :wink: .
Dynamis z DP jak każdy wie służy tylko i wyłącznie żeby wygrać go i żeby niektórym (a kiedyś może i wszystkim) trafiły się prezenty za wysiłek. Po to są potrzebne joby z max levelami, żeby np. można było uratować super-tanków, których jest garstka a za których odpowiada 17 osób w każdym alliansie (przynajmniej mi tak się wydaje :roll: ) Jak jest miejsce to nie widziałbym przeszkód żeby nie zapraszać gości z levelami 65-69 i nie widzę powodu dla którego mogliby cokolwiek lotować. Ani się zbytnio nie przyczynią do ewentualnego wygrania dynamis, a zabierając szansę na "prezenty" ludziom oczekującym ich od miesięcy spowodują "tylko" frustrację i spamy na chat'ie LS'owym.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:54 
Cytuj  
po co wogle dyskusja o lotowaniu ?
myslalem ze moj post byl dosyc czytelny....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 17:02 
Cytuj  
Tak czytam ten wątek i niewiem czy się kłucicie o Dynamis z DP czy z CC? Ja tam mam takie swoje małe spostrzeżenie ale zachowam je dla siebie. Ja tam mam dopiero 40 level. Jak będę podchodził pod 65 to sie zacznę też kłucić :D

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 18:51 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Tak troche dorzuce arhiwum z mojego wczesnego postu do tego co podal Rha, by bylo jasne o co mnie chodzilo. Gdyz byla to wypowiedz z dyskusji:

-----> "LOL, Bodziu, juz to widze, jak sie zabijasz dla mnie i chodzisz na Dynamis, bo ja tego potrzebuje??? Jak zbierzesz AF, a inny AF + monety, to bedziecie wolec swoj HNMLS niz zabawe w moje AF-y, tamte punkty zwroca sie kasa, lepszymi itemami, update i tp., zas na Dynamisie dla mnie juz nie bedzie nic do poszukiwania.
Nikt nie zapewni mnie, ze sa gwarancji , ze Dynamis i sklad sa odwieczni, az do bulu, do ostatniego AF-a , ostatniego update....
A te zaslugi? ludzie dajcie spokoj, trzeba bylo takie cos wymyslac na poczatku powstania Dynamisu, a nie teraz.
Teraz jedynie mozna poprawic zasady i regoly. Zawsze sie lotowalo i zawsze jeden ma szczescie, a reszta pecha
"

Odchodzi czy tez odejdzie nie ze wzgledu na straszne SW i jego chamski plan robienia dynamisow ale ze wzgledu na zasady ktore mu nie pasuja. Tak przynajmniej ja to widze.

Wg tego co piszesz na temat zasad to najlepiej by bylo wyzerowac punkty i od tego momentu juz wiecej nie pzyjmowac nowych ludzi bo jesli przyjmiemy nowych to beda oni z miejsca pokrzywdzeni ze wzgledu na to ze nie beda miec punktow i beda ostatni w kolejce do AFa. Albo znow zrobic reset punktow bo tak bedzie uczciwie.


A teraz...czy nie mialam racje? jesli SW zalozy Dynamisowe wypady, to Stok jako pierwszy zapowiada, ze odchodzi...dalej posypie sie reszta...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 21:36 
Cytuj  
Rha, troche zmiksowales moja wypowiedz ze swoja, chyba nie wiem, co chciales powiedziec.

Wlasciwie, do kogo to edytujesz? do Hucka? do Saitou? do Opiego? do Xava?

wedlog mnie ci co dostali minusowe pkt-y powinni otzrymac 0....ale to chyba jeszcze sie okaze.

w momencie, gdy znajdzie sie na stronie DP ankieta z nowymi zasadami, to bede musiala odpowiedziec tak jak kazdy, badz przemilczac, gdy sie zgodze (nie wiem jaka forme to przyjmie)

i wogole ja interesuje sie tylko takimi osobami jak ja... co dopiero przyszli i realnie widze, ze AF moge otrzymac za pol roku albo rok 8) , dopuki ci co przede mna przyszli go nie kupia, zbinduja i tp.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 23:16 
Cytuj  
Sorry ale starajac sie zacytowac, wyedytowac posta wdalem sie w rozmowe z sympatyczna irlandka i potem zapomnialem co chcialem napisac :D

Ja czekam na decyzje "szefow" DP co do punktow a potem sie zobaczy czy bede dalej chodzil czy nie. Wystarczajaco duzo razy bylem na dynamis bastok czy sandoria wiedzac, ze nic z tego nie bede mial aby wyjsc na zero. Podobnie jak Xavery bylem na wszystkich dynamisach jakie sie odbyly do 1 lipca kiedy wyjechalem do Irlandii do pracy. Jak wroce to jesli bede w DP to bede chodzil na wszystkie mozliwe rajdy bez cwaniactwa typu: "tu mi sie nie oplaca isc bo nic nie mam". Niemniej NIGDY w swoim zyciu nie spotkalem sie z zasadami dzialajacymi wstecz- to tak jakby nagle w naszym kochanym kraju wprowadzono podatek od czegostam i zarzadzono, ze teraz kazdy ma zaplacic jakas sume za to ze ma to "cos" czego uzywal ale nie wiedzial ze za to placi... Zastanowcie sie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 08:11 
Cytuj  
ja wlasnie wyslalam aplikacje :)

pewnie powinnam byla poczekac az jakies konkretne zasady wejda w zycie ale chce zzobaczyc jak to w rzeczywistosci wyglada :D

potem sie zastanowie :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 11:54 
Cytuj  
Sai --> czemu na forum DP nie ma zadnej informacji o nowych zasadach? Zapowiadales zmiany na ktoryms z dynamisow (z miesiac temu) i ludzie czekaja na jakies konkrety.

IMO kazdy system jest lepszy niz obecny. Jak wybierzemy taki ktory sie nie sprawdzi w praktyce i ludzie bede nie zadowoleni to za1-2 miesiace mozna bedzie zrobic korekte.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 12:07 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sai --> czemu na forum DP nie ma zadnej informacji o nowych zasadach? Zapowiadales zmiany na ktoryms z dynamisow (z miesiac temu) i ludzie czekaja na jakies konkrety.

IMO kazdy system jest lepszy niz obecny. Jak wybierzemy taki ktory sie nie sprawdzi w praktyce i ludzie bede nie zadowoleni to za1-2 miesiace mozna bedzie zrobic korekte.

Dobrze gada, dać mu vodka !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 15:32 
Cytuj  
Wyslalem podanie do DP


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:48 
Cytuj  
mam juz access i mamy pyanie - moge sie zapisac na jutrzejszy Dynamis?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:50 
Cytuj  
No jasne!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.