mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2008, 19:33 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
bla bla bla... że jak tak może być, on lojalny i taki karny, zawsze gotowy i zawsze posłuszny członek LSa jest celowo ignorowany. :wink:


Powiniennes kabaret zalozyc :) Po tym juz mnie nawet klienci przestali wkurwiac.^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 15:22 
Cytuj  
DRAMY NADSZEDL CZAS !!!!!


czy ktos kompetentny z Polakow ( RHA , GOKU, GAL ) moze wyjasnic co to kur.... sie dzieje w Pixies ?? co za freeze / trial list??

zaczyna sie robic naprawde niezle gowno > moglibyscie pogadac z pojebem ENO ... bo naprawde nie mam innego okreslenia dla tego czlowieka ...

najbardziej zastanawia mnie TO >>>> "We have discussed ..... "

czy naprawde WE ??????? wezcie sie wypowiedzcie .... a moze juz mam zaczac szukac innego LSa ? bo nie ma miejsca dla mnie w Pixies ??


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:16 
Cytuj  
Poprawka > z tego co wiem to GOKU jest na freeze liscie > Gal raczej nie byl na "zebraniu"

RHA > moze wypowiedzialbys sie jak zawziecie broniles nas przed dyktatura Hitlera ? pol zartem ,ale moglbys co nieco napisac > oderwij sie na chwile od FF......


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:29 
Cytuj  
We have discussed and are introducing a new system. The Freeze and Trial System. Members that have been inactive over long period of time, offend LS rules, and many other things, will be put here for indefinite period of time.

Freeze List: members will have their points frozen to unable to bid/lot on item, till they are removed. Progress will be checked by sack each week or there about. This is list mainly for members that have been inactive for extended period of time.

Trial List: members will have their points frozen to unable to bid/lot, they are also required to attend event where they are viewed as trial members. Should they deem they fail the trial in this period, they will be removed from the LS. The list is mainly for members that have been engage in question-able action/attitude, and various negative actions. Progress will be checked by sack and you can work yourself out of this list.

Trial list:

Gaav
Glizdus
Saitou/Hacrivian/Afreet
Xavery
Zjawcia

Freeze list:

Aiyoko
Amateru
Ancover
Coldee
Deival
Donexan
Gokulo
Hucksterthief
Laeuriuen
Myuko
Opiekun
Panoramiiix
Skit
Tahrah
Yalka
Zetoriush

You are on this list for a reason, this list is not with the aim to make drama if you have question pls discuss with a sackholder for details.


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:30 
Cytuj  
caly czas zbieralem pkty > nie majac poza afami wydatkow > a teraz .... moge sobie je .... poogladac w tabelce :) LOL


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:42 
Cytuj  
Zjawka: powiedziałaś na LSie, że Eno ma małego czy co, że trafiłaś na trial? lol


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:43 
Cytuj  
od 1 marca mam nowa prace, pracuje w systemie 3-zmianowym, w godiznach 22-6, 14-22 i 6-14 i tak w kółko, moze ktos potrafi mi wytlumaczyc jak w tej sytuacji mam byc na eventach?
podobno na trial list trafilam bo zdobylam 20 punktow na 200 mozliwych - na 200 mozliwych dla kogo? dla nolifow ktorzy 24/7 siedza w finalu i nie maja pracy, szkoly, zycia prywatnego?
staram sie chodzic na wszystkie scheduled eventy jak tylko mam czas ale nie moge sie rozdwoic i chodzic na eventy kiedy jestem w pracy, tak bylo z ostatnim trigger runem, triggery robili dopoludnia jak normalni ludzie byli w pracy / na uczelni..., chodze na einy, tia, cerby, khim jak popna a ja jestem ingame...

ile osob uzgadnialo te listy? czy jest wsrod nich ktos z polakow? moim zdaniem pixies zamienilo sie w piaskownice Enoikosa >.<

dla mnie end game to nie jest bieganie z kampu na kamp , nie zamierzm spedzac kilku godizn ktore zostaly mi na granie na chodzenie na 3-4 godiznne dynamisy bo wciaz sa na LSie nowi ludzie ktorzy potrzebuje clear z miast, kiedy postatni raz pix robilo cop dyna? pewnie jest wiecej ludzi ktorym zalezy na -! czesciach z dyna-tav niz robienie cleara dla kolejnej nowej osoby ale ostatnio chyba nikt poza eno nie ma nic do gadania na pixies...

chyba nie pozostaje mi nic innego jak napisac pozegnanie na pixies, zaluje bo mam tam mase znajomych ale teraz bedziemy sie spotykac tylko na poza-pixiesowych eventach :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zjawka: powiedziałaś na LSie, że Eno ma małego czy co, że trafiłaś na trial? lol


nie Kamil, nie podlizywalam sie Eno i nie biegalam jak maly piesiek u jego nogi z eventu na event

coldee1 napisał(a):
caly czas zbieralem pkty > nie majac poza afami wydatkow > a teraz .... moge sobie je .... poogladac w tabelce :) LOL


ja tak samo Cold :)

z pixies mam tylko CZTERY itemy i sa jeszcze tylko 2 na ktorych mi zalezy, ale teraz... hope torque i baha staff ale coz... powiem szczerze - potrafie zyc bez tego :D
wciaz potrafie sie cieszyc z malych rzeczy w finalu, wole chyba spedzac czas na expieniu, farmowaniu czy innych malych eventach z przyjaciolmi, wciaz bawi mnie kopanie na kurze i kraftowanie, a jak zacznie liczyc sie dla mnie siedzenie na kampach to bedzie znak ze czas quitnac finala :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 27 kwi 2008, 17:48 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:45 
Cytuj  
Zjawcia >>>> " ....czy jest wsrod nich ktos z polakow?... "

z tego co wiem JEDYNYM polskim Sackholderem jest RHAegal. Nie sadze , zeby BEZ jego wiedzy ( i innych SH ) eNO mogl podjac decyzje ....

faktem jest ze do tej pory Rha nie napisal ANI SLOWA .... a jest INGAME .

Windower 100% legalny , wiec na forum moze zajrzec.....


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:50 
Cytuj  
cold - nie pozostaje nam nic innego jak rzucic prace zeby zostac w pixies :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:52 
Cytuj  
to już serio jest przegina. no bez przesady ludzie maja prace, rodziny, szkołe a Ci z takim czymś wylatują


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:52 
Cytuj  
JA MUSZE WZIASC ROZWÓD Z ŻONĄ ..... ale co tam PIXIES 4EVER :)


`coraz czesciej wydaje mi ze HITLER > jakkolwiek skandaliczne > brzmi wlasciwie > jezeli chodzi o Eno .... a niedlugo moznaby zmienic nazwe LSa

na Auschwitz ......


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:52 
Cytuj  
The list is mainly for members that have been engage in question-able action/attitude, and various negative actions

czy to znaczy ze trafilismy na ta liste za to ze pracujemy i nie jestesmy ingame na eventach?
bo tego to ja nie rozumiem, niby co robilam? co to niby sa te various negative actions ?????


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:56 
Cytuj  
No w koncu cos do poczytania, to forum bylo takie martwe od jakiegos czasu :wink:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 17:58 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
No w koncu cos do poczytania, to forum bylo takie martwe od jakiegos czasu :wink:


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 18:06 
Cytuj  
No nie powiem - wku$%^& sie.

Znowu robia tak aby dla siebie tylko brac.

Ja swoich 500 punktów nie ukradlem... co wiecej oszczedzalem na wymarzony item, a teraz jakies rulsy nie przedyskutowane...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 18:23 
Cytuj  
jeżeli mnie nie zdejmą z listy - wychodzę z Pixies i idę do DH albo SW albo OS. Ja już mam PRAWIE wszystko co chcę dla BLU i THFa. Nie chodzę na eventy żeby leechować.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 18:24 
Cytuj  
Napiszę wprost to co już pisałem ingame Zjawci.
Zapraszamy do OS.
Nie jesteśmy zajebiści. Nie klepiemy Kirina w 5-10 minut. Musimy się ugadywać z innymi LSami. Nie robimy HNMów.
Ale... Z Wami będziemy w stanie i zrobić sea, i baha v2.
My przyjmiemy Was z otwartymi ramionami - bo macie i equip, i doświadczenie. Przede wszystkim zaś jesteś Polakami.

Dla nas jest to szansa zdziałać coś fajnego w grze, a jednocześnie pograć z oldplayerami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 18:24 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
The list is mainly for members that have been engage in question-able action/attitude, and various negative actions

czy to znaczy ze trafilismy na ta liste za to ze pracujemy i nie jestesmy ingame na eventach?
bo tego to ja nie rozumiem, niby co robilam? co to niby sa te various negative actions ?????


Może za mało się podlizywaliśmy Eno...?

Rha - ty też jesteś sackiem?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 18:27 
Cytuj  
A taki fajny LS polacy założyli ^^ hrhrhrhrhr

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.