mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 01:06 
Cytuj  
No i nareszcie, z dramatyczna koncowka DING! 70 :)
To teraz mozna sie zajac roznymi spokojniejszymi rzeczami: posparujcie z Maateuszem, pofarmujcie (mnie to tez dotyczy, proszki sie koncza), zdobadzmy oczka dla Gala i Opa (na koncu jedno jeszcze dla mnie z Ifrita bo jestem dluznikiem).

Z bolami ale w ciagu dwoch tygodni podnieslismy sie do gory o 2 levele. Gratulacje dla wszystkich.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 09:06 
Cytuj  
DING 70 !!!

Chciałem wszystki pogratulować lv 70 :o

Chciałem też podziekować każdemu z was za to że wytrzymaliście tyle ze mna :D

Pewnie można było zrobic szybciej ten lv, ale nie w takim stylu !!! :D

Chciałem tylko powiedzieć że jak zwykle muszę się zgodzić z Rhae ^^

Proponuje się spotkać we wtorek o 20 na expowanko aby zrobić buffor, zrobić cap na broni dla Rhaegal, Opiekun i Galenrosa oraz cap na Elemental magic dla Bodziu.

Tak myślę że zarówno Opiekun i Galenros potrzebuja skladniki do Optical Hat, a nasz kochany Tank musi oddać komuś jedno oko ... dobrze że nie swoje 8) Więc warto wziąść na to poprawke ^^ [ w sumie ja tez bym chcial taki kapelusik ^^ ]

Jeżeli nie sprawi wam to problemu moglibysmy ustalić 2-3 stałe dni expowania, najlepiej piątek + sobota + ew. niedziela, w ten sposób powinniśmy być w stanie robić lv tygodniowo i mieć dość czasu na Farm, craft i lvl subjob czy solo job

Moze jeszcze nie teraz [opiekun to już chyba nawet ] ale już niedługo dojdą wam questy na WS-y ... warto sie przymierzyć do treningu broni która chcemy użyć w tym celu ... np ja chce dagger i sword :oops:

Acha, chciałem wszystkim życzyć powodzenie w spotkaniach z tym starym pierdzielem .. SKOPCIE MU DUPE !!!!


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 09:42 
Cytuj  
Ja poza tym co już napisaliście musze jeszcze zająć się levelowanie subów (brrrr...).
Za priorytet uważam zrobienie solidnego buforka.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 10:36 
Cytuj  
Gratuluje lvlu 70!!!


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:07 
Cytuj  
No nareszcie lvl 70 :D
Na obecną chwilę potrzebuję rozwalić Maata, dorwać oczka, rozwalić Hakutaku, rozwalić Promy :)
Plus oczywiście WSNM'y ale to każdy z nas musi zrobić :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:11 
Cytuj  
Gal jaki masz lvl Goldsmithing ?
BTW gratki lvl 70

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 12:40 
Cytuj  
Tak wiec potrzebuje:
1. walka z Maatem
2. kupic dwa czary Water4 (~200k) i Erase(~200k)
3. kupic Elemental Torque (~500k teraz :( )

A jako ze nie mam za duzo czasu, pewne problemy w RL, wiec nie szybko to nastapi, nie mowiac o farmowaniu kasy :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:04 
Cytuj  
Bodziu : Masz może seale ? Jak masz to możemy isc na BCNM 40 i puknać pare walk, będziesz miał Erase ^^ .. znajdz tylko jeszcze paru wariatów


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:07 
Cytuj  
Bodziu --> jak masz mało czasu w RL to ciągniecie dwóch mmorpgów to nie jest chyba dobry pomysł, będziesz się tylko frustrował. Proponuję ci olać wow na jakiś czas, bo FF XI nie warto teraz gdy doszliśmy do momentu gdy robi się jeszcze bardziej ciekawie, czuć już power własnej postaci :), kończy się powoli czas żmudnego lvlowania.

Nikt ci nie karze farmować jakiś pierdół wartych 1k, sam też tego nie lubię, jak będziemy wszyscy częściej w grze to można połazić po dungeonach i poszukać różnych NMów, jak pokazała walka z aquariusem mało który jest nam w stanie zrobić krzywdę. Czasami można trafić przypadkiem na taki drop jak ten niedawno w Cytadeli.


Ostatnio edytowano 13 gru 2004, 13:12 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:10 
Cytuj  
Sto --> chodzenie na BCNM na innych zasadach niż się przyjęło jest IMO bez sensu. Oczywiście ktoś może sobie zabrać item, ale resztę musi spłacić po cenach rynkowych, więc kasa i tak jest potrzebna.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:24 
Cytuj  
Stok - w 2 mmorpg to nie gram, brak czasu w ogole mnie przraza, w WoW praktycznie nie gram :( w FF11 wpadam praktycznie na expa.
Po wczorajszej rozmowie z Wami a szczegolnie z Rha, gdzie mi wszystko wytlumaczyl jak beda patrzec na rekrutow w jakichs tam HNM LSach to musialbym troche posiedziec aby nafarmowac kasy by moc sie tam przyjac :( Wcale mi sie nie usmiecha siedziec miesiac i tluc moby aby zarobic ten milion. To nie dla mnie, wiem ze jedni moga tak grac, ale nie ja. Nic na to nieporadze, z reszta sami towiecie, wiec nie bede tu pisal o takich rzeczach. Dochodzac do wysokiego lvl mialem tez nadzieje ze bedzie mozna jakas te nie wielka kase zarobic dosc szybko aby kupic te niezbedne rzeczy i zajac sie tylko zdobywaniem rare/ex itemow klasowych i funem ogolnie :)
No ale Rha slusznie sprowadzil mnie na ziemie :)

Poza tym podlamuje mnie fakt iz im wyzej lvl bede ciagnal totrzeba bedzie kupic kolejny stuff typu errant set (bez czapki), inne staffy itd
Kolejna jak dla mnie bariera bo na to trzeba czasu :/
No nic trzeba to przetrzymac - moze w nowym roku cos sie zmieni - who knows ...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sto --> chodzenie na BCNM na innych zasadach niż się przyjęło jest IMO bez sensu. Oczywiście ktoś może sobie zabrać item, ale resztę musi spłacić po cenach rynkowych, więc kasa i tak jest potrzebna.

Ja nikomu nie kaze iśc na innych zasadach, ja tylko proponuje moją pomoc Bodziowi, jak ma seale, i jak znajdzie np dodatkowe 4 osoby ktore mu pomoga bezinteresownie na zasadzie że spłaci z czasem ten erase albo wogule zatrzyma na zasadzie ze fundnie walke i zaplaci jakaś stawke za pomoc czy jakis inny sposob.

Opiekun wszyscy jestesmy w sumie ludzmi, dlaczego mamy sobie nie pomagac.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:53 
Cytuj  
Sto --> chodzi o trzymanie się zasad, zdrowe zasady to zdrowa atmosfera. Przedmioty rare/ex trafiają do tego kto je najbardziej potrzebuje, ewentualnie można je lotować.
Zwykłe przedmioty jeśli są niewiele warte to można je lotować, jeśli są drogie to jedna osoba je sprzedaje i kasa jest dzielona.
Jesli skoczymy dla Bodzia po erase to możemy też skoczyć dla mnie po Spectacles (też nie mam na nie kasy a potrzebuję) i dla kogoś po jeszcze coś. W ten sposób tworzy sie chory klimat: jak on to dostał to ja mogę dostać to.
W tej grze żeby być uber trzeba zapierdalać i dlatego będę jaździł na kurze przez 2 tygodnie, aby zarobić kasę na okularki. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 14:02 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):

Moze jeszcze nie teraz [opiekun to już chyba nawet ] ale już niedługo dojdą wam questy na WS-y ... warto sie przymierzyć do treningu broni która chcemy użyć w tym celu ... np ja chce dagger i sword :oops:



Niestety tak jak wszyscy muszę czekać do 71 lvl, w związku z tym, że to moja głowna i jedyna broń do questu mogę podejść odrazu po dingu 71.
Oto quest:

"Quest The Walls of Your Mind
Zone Port Bastok (E-6)
NPC Oggbi
Precondition Lv71+ & Hand-to-Hand Skills 250+
Destination Bostaunieux Oubliette
Walkthrough 1. Quest start.
2. Writing of practice & Knuckles of Trials is received.
3. Knuckles of Trials is used until Latent Effect disappears.
4. Knuckles of Trials is passed to Oggbi. (The map of a trial is received.)
5. Go to Bostaunieux Oubliette. (Groundwater way I-8)
6. Investigate the "???", You will receive the "writing of a trial".
7. A NM called Bodach will appear. You have to defeat it.
8. ??? is investigated, the writing of a trial will come to hand.
9. It will end, if it talks with Oggbi.
Reward Asuran Fists "

Pomagał ktoś może już w nim> Jaki skład jest potrzebny?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 14:15 
Cytuj  
Xavery coś mówił na temat wsNM : aliance lv 70+, dlatego ja bym z duża radością sie podpioł np do draconiego i do Rhaegala, juz pomijając fakt że nabicie 300 pkt to co najmniej 100 zamordowanych mobków EP+


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 14:22 
Cytuj  
etam. Tylko na sworda trzeba kupe ludzi. I to nie dlaego ze walka trudna ale dlatego ze trzeba otworzyc altepa gate. Ostatnio axe wsnm w 4 osoby zrobilismy (nie bylo lekko)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 14:22 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
etam. Tylko na sworda trzeba kupe ludzi. I to nie dlaego ze walka trudna ale dlatego ze trzeba otworzyc altepa gate. Ostatnio axe wsnm w 4 osoby zrobilismy (nie bylo lekko)

75>70 8)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 14:37 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
etam. Tylko na sworda trzeba kupe ludzi. I to nie dlaego ze walka trudna ale dlatego ze trzeba otworzyc altepa gate. Ostatnio axe wsnm w 4 osoby zrobilismy (nie bylo lekko)


Tak też myslałem.
Już się przyzwyczaiłem do demonizowania wszystkiego w tej grze. :) Mam nadzieję, ze staticiem damy radę, a jak nie to poprosimy o małe wsparcie. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 15:23 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
W tej grze żeby być uber trzeba zapierdalać i dlatego będę jaździł na kurze przez 2 tygodnie, aby zarobić kasę na okularki. :)


Hehe !
No widzisz ty to lubisz, a ja nie, zapierdalam w RL a w grze oczekuje funu a nie drugiej pracy !
Mow tak dalej to rzuce te gre w cholere !

btw. dziekuje za pocieszenie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 15:47 
Cytuj  
WS quest dla mnie :
Dagger lv 71 {230 skilla }, Sword lv 73{240 skila} ; ;

Chyba że działa trik z podbiciem za pomoca kolczyka i paska skilla .. to wtedy 71 ...

TO KIEDY SKILLUP !!!


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.