mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 12:51 
Cytuj  
powtorka w przyszlym tygodniu a przedtem spacer do kopalni po itemki :)
poza tym mozna zdobyc klucz do questu Kazham Pass

i koniecznie potrzebny jest Prit - zwlaszcza ze swoim support healing :)
ja moge tankowac te quady i trzymac je na smyczy ale chce mieć pewnosc ze ktos bedzie mnie leczyl w tym czasie :)
musze sobie jeszcze jedno macro dopisac /p Cure plz <hp><call1> :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 16:35 
Cytuj  
DUSZEK - JA TEŻ SIĘ PISZE .... DO 4 MAM wolne i poszedłbym na garison - i po klucze --- moze wszyscy klucze już zbierzemy ???? ja mam rdm na 26 whm na 10 --- to support heal zapewniony .... daj znać , czy mnie weźmiecie ze sobą ...... jestem CHĘTNY na pogrywanie od 1 do 4 jakiejś fajnej grupce ..

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 16:45 
Cytuj  
Coldee - jak najchetniej :D
no po klucze chcemy isc wszycy :D znaczy ja juz mam - wczoraj bylam w tej kopalni z Karwim i dostalam kluczyk :) teraz idziemy po klucze dla reszty i po itemku na garrison dla kazdego :D bedziemy probowac do skutku :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 16:53 
Cytuj  
Coldeemu trza suba dolewelować. Ma RDMa na 26 a WHMa na 10? To nie do pomyślenia :]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 17:14 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Coldeemu trza suba dolewelować. Ma RDMa na 26 a WHMa na 10? To nie do pomyślenia :]


a ty masz WARa na 19 a WHMa na 6 - to tez nie do pomyslenia :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 17:36 
Cytuj  
!!! W KWESTII kto jak wysoko suba ma : niestety z przykrością muszę stwierdzic ,że praca na zmiany - 2 dzieci , piękna żonka - i prace finansowo - dorywcze zabierają mi tyle czasu ,że za mało go na FINALa .....
Wy młodzi byliście daleko za mną ..... a teraz ..... ja zaczynam mieć TYŁY.... niestety - wy macie albo więcej czasu ....albo więcej....siły


Postaram się nadrabiać z wami.....

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 18:14 
Cytuj  
spoko Coldee - zobaczymy jak bedzie wygladal ten zapal do grania po kilku miesiacach ;)
a czasu ja tez mam malo - w ciagu tygodnia ze 2,3 godzinki wieczorami , moze w weekend troche wiecej :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 18:17 
Cytuj  
Zapal mam jak postawie sobie jasny cel. Tydzien temu wyznaczylem sobie - dogonienie innych nowych. Dogonilem, przystopowalem. :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 18:23 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Zapal mam jak postawie sobie jasny cel. Tydzien temu wyznaczylem sobie - dogonienie innych nowych. Dogonilem, przystopowalem. :)


a teraz jaki? dogonienie "starej ekipy"? :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 18:24 
Cytuj  
Ty Mammo - to jesteś przodownikiem pracy - 300 % normy przekroczone :):)..... ale tak jak mówię - tego Wam Zazdroszczę....



Atak z innej beczki : ---- o ile nie pije się i nie upale :) za mocno ---to dziś w nocy - jak przwdziwy nałogowiec --- wejdę do Vana D'iel..... I być może spotkam kogoś z Naszych - w tą inną od reszty , a zarazem -- taką jak codzień ------ NOC...... życzę Wam szampańskiej zabawy w REAL WORLDzie...... i nie tylko w prawdziwym ......i abyśmy do następnego Sylwka wytrwali razem :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 19:09 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Coldeemu trza suba dolewelować. Ma RDMa na 26 a WHMa na 10? To nie do pomyślenia :]


a ty masz WARa na 19 a WHMa na 6 - to tez nie do pomyslenia :P


Ale ja jako suba używam THFa na 10 i to jest juz ok :D . WHM to tak na boku. Może później zajmę się tym jobem :wink: .

http://web.icq.com/friendship/swf/0,,16961_rs,00.swf

Puśćcie sobie to na ostatnie odliczanie (trzeba przebijać balony - najlepiej co sekundę).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 23:48 
Cytuj  
wrzucam to tutaj - moze ktos przeczyta ;)
poniewaz nikt nie jest w stanie podac konkretnie w jakie dni i w jakich godzinach moze byc w Vanadiel wybierzemy sie do kopanlni po itwmki w party jakie akurat da sie w danej chwili skompletowac :)

na razie chetni do wyprawy to Karwi, Gal, Coldee i ja - poniewaz klucz do Kazham z PM juz mam to potrzebny mi tylko itemek na Garrison - moge sie po niego przejsc chocby jutro o ile Karwi czy Gal beda miec czas i ochote na spacer po kopalni w towarzystwie Ducha :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 07:55 
Cytuj  
Duszku, z tym Garrisonem ... tam potrzeba min 1 tank ninja, sa 3-4 fale quadow, nas jak to robilismy ostania fala rozsmarowala po calej krainie.

Cala sztuka polega na tym aby jednego quada ninja pulnol dalej i utrzymal dopuki reszta nie wybije pozostalych i wyleczy rekrutow. Dodatkowo grupa musi restnac przed nastepna fala, i wtedy dopiero sie kiluje tego ostaniego, po czym spanuja sie nowe mobki i znow pull away itd ..
Wiec najbezpieczniej jak robi to ninja - chodzi o cienie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 08:41 
Cytuj  
wiec albo poszukamy NIN chetnych na Garrison albo pobawimy sie jak ktos z nas zrobi adv joby :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 08:57 
Cytuj  
NIN znajdziecie bez problemu, mamy kilku początkujących. Zresztą jak znam życie to da się to zrobić i bez ninja, w FF XI jest moda na demonizowanie wszystkiego, musicie się do tego przyzwyczaić. Na forach często można przeczytać, że pewnych rzeczy się nie da zrobić bez 5 NIN i 5 RNG :), a potem się okazuje, że to jakiś banał.

Napewno nie ma co się na garrison porywać bez opracowanej taktyki, wcześniej musicie ustalić co kto ma robić.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 09:07 
Cytuj  
a co do NIN... to nie wiem... bo albo ja trafiam zawsze na jakies ofiary albo NIN jest mocno przereklamowany :P

a co do strategii na Garrison - wszystko da sie ustalic gdyby tylko byli chetni... wiec na razie poki co Garrison pozostaje w strefie dalekich planow...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 09:12 
Cytuj  
Dobry NIN to potęga, kiepski to tragedia. Można być np. kiepskim WARem ale nie kiepskim NIN.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 09:12 
Cytuj  
e tam demonizowanie, poprostu wyciaga sie jednego gnoja z grupy, najczesciej maga, a ninja ma ten tego, cienei i moze go trzymac na tych cieniach jakis czas, mniej obrywa ot i caly demonizm.
Cala sztuka polaga na tym aby przy ostaniej fali miec full mp i hp, i odciagnieteego bossa zeby utrzymać rekrutow przy zyciu no i miec mozliwosc go utrupic.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 09:34 
Cytuj  
hmmm... a nie da sie "sleep" na reszte a bossa trzymac na voke i zatluc w pierwszej kolejnosci? a potem reszte?
kilku BLMow reszta DD i kill Quad Team?

wtedy NIN nie bedzie potrzebny a Garrison zrobi sie podstawowymi jobami :D

bo jak jeszcze raz usłysze ze "sie nie da" bez NIN albo jakiegos innego adv joba to sie z lekka wkurze :P

ja rozumiem ze adv joby ulatwiaja gre ale bez przesady :/ jak poczatek calej gry ma polegac tylko na tym zeby jak najszybiej odblokowac sobie adv i dalej grac nimi bo bez nich nici z grania to jest lekkie przegiecie :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 13:57 
Cytuj  
Wiem jak to wyglada - uczestniczylem w Krawacku w uber zorganizowanej wyprawie 12 osobowego Alliance. Taktyka byla ciekawa. Grupa 5 runnerow, ktora odciaga quadavy i biega z nimi wokol gorki (obowiazkowo kilka hi-potionow), rekruci + dwoch dobrych DD rozwalaja quadavy a magowie ich lecza. Dotrwalismy do ostatniej kolejki, rekruci sie rozbiegli, nie wiadomo gdzie, ja dostalem aggro i padlem, nie zdazyli wyleczyc rekrutow i to sie skonczylo. Bez uber teamu, uber sprzetu i uber taktyki nie ma sie w to jak za bardzo bawic :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.