mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 19:51 
Cytuj  
Mam do Was starych wyjadaczy i młodzików w świecie Finala pytanko. Czy ktoś próbował kiedyś emulować na swoim PC-cie konsolę PS2 i z powodzeniem uruchomić na takim emulatorze jakąś część FF, która nie wyszła na platformę PC?
Mam tutaj na myśli części od VII w górę.
Będę wdzięczny za info.

Darkopl.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 20:17 
Cytuj  
7 i 8 wyszło na PC więc poco emulować. A jeżeli juźż to ePSXe jest bardzo dobrym emulatorem (tyle że PSX bo te gry wyszły na w/w konsolę).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 20:18 
Cytuj  
ff7 i ff8 - wyszły w wersji na pc również --- 9 tylko na psone

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 22:48 
Cytuj  
emulatora ps2 nie ma co by chodziły gry jak na ps2 a jak jest to za te pieniadze kupisz sobie konsolke i wszystkie gry square na nią

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:11 
Cytuj  
dobrego emu ps2 nie ma i szybko nie bedzie. z prostej przyczyny. procek w soniaku jest 128bit. i maksymalnie ciezko go emulowac. moze nowe alhlony 64bit cos zmienia. jak na razie to zdecydowanie lepiej kupic konsole niz czekac nie wiadomo jak długo na emulator.


_________________
Jast v2.0


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 20:51 
Cytuj  
A czy uważacie, że PS3, która wkródce pojawi się na rynku, będzie kompatybilna z PS2? Wtedy możnaby we wszystkie poprzednie Finale pograć, mając jednocześnie konsolę noewj generacji.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 22:01 
Cytuj  
To samo mowili o ps2.
Btw. http://emu.pl
Tam idz pogadac :(


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 22:21 
Cytuj  
pozwole sobie rzucic parę słow na temat konsol
od kiedy gram w mmorpg moj xbox i ps2 kurzą sie pod tv , ludzie zaczynają wybierać rozrywke online , multiplayer , zaś domeną konsol
są i raczej będą gry single player , myślisz dariiuszd1 że ps3 coś zmieni w tej sprawie? , to bedzie maszyna z silniejszą technikalia ale nadal do rozrywki offline , bo żeby przystosować je do gier online jak PC same musiały by sie nimi stać - kółeczko się zamyka .

mmogi są przyszłoscia rozrywki interaktywnej

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 23:15 
Cytuj  
Ale one juz sie nimi staja.... to niestety juz nie czasy Saturna, PSX czy Dreamcast :(
Teraz masz fajne HDD w X-Box, klawiature, myszke, ready to connect w necie (nie mowie o Polsce....) i go. Jaki problem?
Eh :/
A moje Ps2 sie nie kurzy bo tluke MK:D :]]


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 00:10 
Cytuj  
A moje ps2 sie nie kurzy bo lezy u kumpla. Ale bardzo czesto do niego chodze i zarywamy nocki na tekkenie i burnoucie 3 :D MGS3 tez jest genialny. co prawda mam 3 nowe RPGi ktorych pewnie zbyt szybko nie przejde ale zrobie sobie jakas mala przerwe od finala zeby je przejsc i znow wroce :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 06:53 
Cytuj  
strona ff XI - a wy tu takie konso-tematy ........ jeśli chodzi o kompatybilność w dół --- jest to atut sony i myślę ( że sgodnie z zapowiedziami ) --- 3jka będzie kompatybilna w dół ....... konsole są coraz bardziej ONLINE --- final fantasy XI jest tu wrzodem na dupie --- z powodu dysków twardych.nieprawda ,że gry na ps2 nie są robione z myślą o rozrywce po sieci ....... inaczej będzie się grało w unraeala --- na pc , a we wspomnianego BURNOUTa 3 --- już można śmigać po sieci RÓWNIE dobrze i przyjemnie jak na pc........ gry online powiinny nas łączyć ---> graczy zarówno PC jak i PS2 czy XbOX...... zawsze między platformami do gry czy Pc - tami były zatarczki czy problemy o np.zajebiście wypasioną grafikę na PC - nie do osiągnięcia na konsoli -----> takie pieprzenie można zostawić ,na boku ---------> bo gdy usiądziesz do gry np. w COLINA 7 ( hehe ) z kolegą grającym na ps2 - drugim na pc ----> będziesz widział kurz który ci zostawiają ( lub też ich samych w - lusterku wstecznym ) , a nie grafikę ----> u jednego czy drugiego........ reasumując ------ ONLINE niech nas wszystkich przybliża do siebie i łączy AMEN :D :D :D


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:32 
Cytuj  
Dziękuję za link do stronki:)
To prawda, też uważam, że konsole stają sie coraz bardziej interaktywne. Jest jeszcze jeden problem istotny tak na prawdę z PCtami: otóż nawet najwspanialsza karta grafiki włożona do PCta nigdy nie wyciągnie w pełni skrzydeł, ponieważ gry optymalizowane są pod różne platformy sprzętowe. Serce konsoli natomiast jest za każdym razem to samo i wyciska się z niego wszystkie soki. Na PCcie nowe gdy-to z czasem mniej klatek/sec i niestety nigdy nie ta możliwie najlepsza grafika. I z resztą dużo mocy na nim obliczeniowej idzie na inne pozostałe jakieś procesy działające sobie w tle (win XP...:).

Ja osobiście nigdy nie miałem jakiejś wielkiej potrzeby zakupu konsoli,zawsze inwestowałem w PCta ale niektóre gry w tym seria FF to obraz, któy przyciąga niczym magnes, a jak ktoś dodatkowo lubi mangę, to już stracony:)

Ja modlę sie o jedną z możliwości: pograć w serię FF na PS jakiejś tam, lub żeby Square Enix kiedyś tam w przyszłości może w odległej galaktyce, zrobiło konwersję tej serii na PC. Myślicie, że można się aż tak łudzić...?

Darkopl.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:39 
Cytuj  
na PCeta masz FF7 i FF8


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 16:06 
Cytuj  
Tak, :cry:
ale jest jeszcze cała reszta...

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 17:34 
Cytuj  
w FF od !-VI gralam na emulatorze snesa na PC, IX mam na PSX (ale PSXa juz nie mam :P) a dla X i X-2 nie bede kupowac PS2...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 17:49 
Cytuj  
Właśnie sęk w tym, że nie bardzo opłaca się PSa kupować tylko dla paru tytułów.


Posty: 10
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 21:49 
Cytuj  
ekhmm... chyba raczej dla kilkudziesięciu wartych uwagi, i przynajmniej kilkunastu killerów w drodze :] do tego sporo gier ma początkowo exclusive dla ps2, np gta:sa i mgs3.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 22:52 
Cytuj  
mowiac o kilku tytułach na PS2 mielismy na mysli tylko i wyłącznie gry spod znaku FF


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 08:47 
Cytuj  
Polecam PS2 goraco ;] na niego są nie tylko finale na szczęście ;] Mój plej toważyszył mi przez około 1/3 nocy z ostatnich 2-ch lat, jak nie wiecej ;] niestety odkad kupilem FF XI troche go zaniedbuje, ale niedługo odnowię z nim stosuki ;]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 09:01 
Cytuj  
PS2 nie znajduje sie w moich planach zakupowych w najblizszym (i dalszym) czasie - zwlaszcza od kiedy dorwalam FFXI - nie mam zamiaru tracic czasu na inne gry ;) tym bardziej ze i na Finala mam go za mało :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.