mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 10:59 
Cytuj  
w składzie:
1.Zjawcia MNK/WAR
2.Piter MNK/WAR
3.Coldee WHM

wygrane 4/5


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 1 lut 2005, 10:42 przez Duszek, łącznie edytowano 9 razy
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 11:53 
Cytuj  
Oooo ja bym się przeszedł. WAR, THF, obojętnie. Ciuchy mam te same więc ze sprzętem nie będzie problemu.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 13:53 
Cytuj  
Ja moge isc RDM/BLM .

Potrzebowalbym tego

Obrazek dla RDMa.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:01 
Cytuj  
to ja pojde next time jak teraz Prit... ale tez wlasnie chcialem napisać ze czas się wybrać !!


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:04 
Cytuj  
musimy ustalic zasady podziału łupów :)

nie licze na to ze pokonamy jakies BCNMy za pierwszym razem ;) i za ktorys kolejnym tez :P

ale juz na przyszłośc mam pytanie do uberow - jak zalatwiacie sprawe dropów NMow i BCNMow? i co z osobą ktora daje orba?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:09 
Cytuj  
karman napisał(a):
to ja pojde next time jak teraz Prit... ale tez wlasnie chcialem napisać ze czas się wybrać !!


kupujesz orba za beastman seals i zbierasz ekipe - zaden problem :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:11 
Cytuj  
Jak kazdy daje orba to umawiacie sie czy kazdy bierze dropy z orba swojego czy dzielicie po rozno sprzedane itemy.

Jak ktos nie daje orba to dostale powiedzmy pare k mniej :) Zalezy od was

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:15 
Cytuj  
Coś wam powiem a propo tych BCNM'ow. Tam naprawde musi isc ustalony sklad, takie zbieranie zwykle konczy sie wipem grupy niestety.
Nastepna sprawa, nie liczcie na jakies super uber dropy, jak na 3 wejscia uda wam sie zdobyc 1 dobry drop to bedzie dobrze. Na 5 BCNM'ow 30 jakie zrobilismy z pakerem 1 nie udalo nam sie zrobic bo skonczyl sie czas, a z 4 dostalismy itemy w sumie warte moze z 50k, wiec nawet nie bylo jak sie dzielic. Na Bcnmy jakie robilismy w static party - 7 podejsc wypadl raz item wart pare baniek i to w zasadzie dalo nam jako taki zysk, bo pozostale daly zysk po podzielniu ok 10-20k na glowe


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:22 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ja moge isc RDM/BLM .

Potrzebowalbym tego

Obrazek dla RDMa.


Ej a ja to też chce ale dla THFa. Fajny nożyk. Szybki jak Michael Johnson.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:49 
Cytuj  
oho - juz sie klócą o skore na zywym niedzwiedziu :P
a zanim sie pozabijacie to zobaczcie na AH po ile sa te itemy ;)

Stok - mnie bardziej interesuje sama walka niz dropy, chce zobaczyc jak to wyglada, w jaki sposób mozna w trzy osoby pokonac 3 mobki i czy da sie ustalic jakas konkretna strategie :) nie licze na to ze od razu je pokonamy, na ekstra dropy tez nie licze ale milo byloby cos dostac :)

na pewno pare potionkow i persiksos au lait sa niezbedne ;) zwlaszcza jak pojdziemy we 3 bez WHMa, no i oczywiscie antidote jak zdecydujemy sie isc na Colo-Colo, ale ja bym chyba proponowala zacząć od pijawek


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 06:48 
Cytuj  
to ja się piszę również --- albo whm ( podciągnę go troszkę w ciągu najbliższych dni - na razie 20lvl ) , albo rdm -em - lvl 25.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 07:13 
Cytuj  
PONIEDZIAŁEK godz 18.00

Charming Trio - znaczy sie trzy rozowe pijawki :P

3 osoby:
1.Piter
2.Coldee
3.Zjawcia

proponuje aby kazdy z nas kupil jednego orba i kazda walke rozegramy wg opracowanych przez nas taktyk ;) mysle ze to dobry pomysl zeby w ogole zobaczyc jak to wyglada :)

przypominam - cap lev 20 - wiec bron i sprzet na level 20 :)

moja taktyka opracowana na szybko na qufim:P
Piter i ja atakujemy jedna pijawke, Coldee zaczyna nas leczyc, pozostale pijawki rzucaja sie na Coldiego, my korzystajac z okazji dobijamy pierwsza a potem pozostale dwie :P

a tak powaznie:
-pierwsza propozycja to bylo 3 DD + mithkaboby + persiksos au lait + kilka hi-potionow = wykonczenie pijawek skill chainami i 2hr
-druga propozycja - 2 x DD + BLM - zarcie + potionki = SC + mb i ostatecznie 2hr

1 orb do BCNM20 to 20 b.seals


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 15:02 
Cytuj  
Moja propozycja strategii na poniedziałek w składzie Zjawcia MNK/WAR, Coldee WHM/?(rdm, blm) i ja MNK/WAR wygląda tak:

Po pelnym przygotowaniu tzn Protectra, Shelra-> heal potem ewentualnie Regen na mnie i Zjawcie , znów heal a my jemy mięska i mleczka .
Wchodzimy. Dajemy ze Zjawcia 2h HF i attack na Pepper (środkowa licha) . Hate wszystkich lich jest na jednym z nas wiec Coldee bez przerwy cure tą osobe.... Myślę że podczas ataków Hundred Fists nawet cure 2 nie zmieni hate ale to w ostatecznosci . Jeśli ktoś poniżej połowy to już wtedy Cure 2 , a drugi DD palec na Provoke cały czas i używa dopiero po Cure 2 . Ważne żeby trzymać Provoke w pogotowiu na targecie żeby lichy nie zdążyły wyssać MP maga. Provoke na zmianę zawsze żeby sie nie dublować . Ale żeby hate przenosic w razie co na 2giego malee . Gdy mamy aktywne Hundret Fists a nam suckną jedzonka to myślę że nie uzupełniać tylko dopiero jak minie HF lub jak go nam też suckną. ( nie ma co tracić cennych ciosów ) .
Nie kombinujemy z SC tylko oboje Combo ( SC bonus jest za mały żeby zniwelowac różnicę Combo - Shoulder Tackle ) ale dopiero po skonczeniu HF jak sie uzbiera troszke TP.
Coldee .. Jak mamy ze Zjawcią poniżej 1/3 HP to Curagi ..jak brak MP to już BENEK ..
Jak nie uda się zdjąc z Ciebie lich, jak masz mało MP lub jak ci zeżrą MP ........ to kiepsko....
Wtedy też taktyka Zjawci "na przynęte WHM" zostaje jedynym wyjściem. My dalej walimy ... ty już na pewno Benek (jak jeszcze masz) ... Hate jest wciąż na Tobie a my go walimy i jeśli same z Ciebie nie zejdą przez nasze bitki NIE robimy Provoke ....:( poor WHM .... lepiej dalej walić i marzyć żeby chociaż jedno z DD przeżyło żeby zabrać łupy.

WAZNE : Najpierw Pepper (środkowa licha) , potem Phoedme , na koniec Prune... tak zalecają

Zgadzam się z propozycją że każdy daje orb i robimy to 3 razy .... jak nam się uda to warto.. jak nie to może zmienimy taktykę i trzeba spróbować znowu...
Jeśli ... no cóż jest cień szansy .... nam się uda , proponuje łupy sprzedać a potem podzielic kasę... jeśli ...lol

Sprzet już mam skompletowany


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 16:59 
Cytuj  
Weźcie pod uwagę, że jak lichy zaagrrują Coldee bo rzucił Cure czy Curage to możecie mieć problem z Provo. 2 mogą nie wystarczyć na zdjęcie hate.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 21:42 
Cytuj  
Krzysiek - cel nadrzedny - zabic mobki
nie bedziemy sie bawic w zdejmowanie hate bo nie bedzie na to czasu

kazdy chetny niech kupi orba - CLOUDY ORB :) ale mozemy isc co 2 godziny jak zuzyjemy nasze 2hr :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 24 sty 2005, 07:29 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 23:33 
Cytuj  
Kris na pewno curem nie wezmie hata z 2 MNK majacych 2h włączone!! raczej cure2 tez nie ale w razie co provoke mu zdejmie bez problemu ... a potem gdy bedzie musial dac curage ... a potem benedykta... to już bedzie trudniej ale zobaczymy jak sie nie da to... my walimy .... wazne zeby jak najdluzej utrzymac 2 MNK zywych wiec WHM tez musi byc zywy ... ale jak bez MP i bez benka to juz lepiej zeby on mial hate bo dluzej my bedziemy okladac.... a potem nawet jak jeden MNK zostanie to i tak sukces... strata EXPa nieduza bo tam cap jest ..

A może wcale nie bedzie tak źle...


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 04:46 
Cytuj  
Jizas zapomniałem się i sprzedałem mój Flame Sword. Mundur na 20 level to jeszcze mam. Mam topór ale słabo wyszkolony. Trzeba się będzie na Clippery przejść albo cosik takiego.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 10:01 
Cytuj  
hmmm.. Piter - to jest BCNM20 - teoretycznie powinno sie to zrobic... co prawda wolalabym party of 6 na 3 mobki ale co tam - life is brutal :P
jestem za probowaniem do skutku ;) - jak nie wypali 2xDD + WHM to sprobujemy 3xDD :D

jak nam sie uda to bedziemy mogli powiedziec ze zrobilismy to podstawowymi jobami a nie skladem RNG, BST i NIN ;) a jak sie nie uda to zwalimy na SE ze dyskryminuje podstawowe joby :P

najwyzej potem poleziemy farmowac seale :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 14:20 
Cytuj  
Coldee mówi że po 19 już musi spadać więc trzeba będzie dojsć tam do 18 30 pewnie...


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 15:07 
Cytuj  
Piter - nie da rady - ja jestem w Bastok a jeszcze musze skoczyc do Jeuno po orba, potem znaleźć teleportera do Mea i jeszcze kurs na kuraku do Giddeus... sama walko to 10 minut ale do 18.30 nie zdazymy, moze Kris bedzie albo inny chętny to sie przejdziemy :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.