mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2004, 11:25 
Cytuj  
Niestety okazuje się, że nasz LS cierpi na brak WHMów. Mamy tylko Suczkę i Zetoriusha, odszedł Eredin i Browar, Pandorka się przebranżowił na jeszcze bardziej deficytowy job :smile:

Tak więc jak ktoś ma zamiar zmienić job, albo zamierza właśnie zacząć grać to polecam wybranie WHMa. Naprawdę będziecie kochani i adorowani :smile: w LSie i poza nim też.

Niestety nie o wszystko można poprosić uberów, bo czasami żeby coś zrobić trzeba godzinami siedzieć w jakimś miejscu, a z WHM zawsze bezpieczniej.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2004, 11:43 
Cytuj  
Zwlaszcza ze uberzy to wy hahahaha!


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2004, 13:26 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-21 12:43, ksawery napisał:
Zwlaszcza ze uberzy to wy hahahaha!



Jesli juz to my, a tak wogole to nie mamy zadnego playera z lv ponad 70 w ls-e, suczka sie ostanio opuscil :grin:

Pozatym wiekszosc LS-a jest na ponad lv 30 wiec juz sa uber ^^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2004, 22:19 
Cytuj  
Rośnie nam nowy WHM - a zwie się Wypas :wink:
To małe gówno ma już prawie 20 lvl :wink:
Zaś co do pomocy to rzeczywiście WHM jest najbardziej przydatny chociażby biorąc pod uwagę Tele :smile:
Swoją drogą chciałbym wam jakoś pomóc chłopaki ale nie mam za bardzo jak - cieżko mi się leveluje i mam dopiero 46lvl :/

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 08:46 
Cytuj  
No ja zastanawiam sie nas powrotem do WHM... Po prawie 50 poziomach (w tym ostatnie 15 w CN) BRD mnie znudzil do tego stopnia, ze usypiam przy grze... Ale nie chce mi sie farmowac kolejnych 100k na czary whm. Wiec jesli nie znajde czegos, co mnie choc troche ekscytuje chyba zrobie sobie jakas przerwe w graniu.

Muminus


_________________
Pandorka 45 BRD/ 31 WHM

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 08:48 
Cytuj  
Sprobuj joba jakim jest RDM, to powinno ci sie spodobac po tym jak grales whm-em i bardem :wink:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 20:27 
Cytuj  
No teraz to już chyba nie brakuje :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 23:24 
Cytuj  
Kris - nie mow hop - bo my mamy tylko 2 - Ancover i Darko :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 23:54 
Cytuj  
kocham jak ktos odgrzebuje temat z przed 9 miesiecy lol
ludzie nie macie co robic tylko czytac kolejno kazdy topik jaki byl tu napisany na forum ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 23:57 
Cytuj  
Nie czytałem kolejno tylko szukałem czegoś o THFie i subie do niego. I odgrzebywałem co ciekawsze. Nowi nie czytają starych postów dlatego można znaleść 5 czy 6 na jeden temat. A poco tak miejsce marnotrawić. O problemach ze sprzętem to chyba z 10 wątków znalazłem a możnaby zrobić jeden i nie trzebaby było szukać. Jak ktoś miałby jakiś nowy problem, to zamiast nowy wątek zakładać, w starym na kolorowo pisałby jaki ma problem a reszta w standardowych kolorach by mu odpowiadała. Przykład: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10597 - topik Zjawci o misji 3.1. Tyle, że termin i chętnych dałbym w tym miejscu: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10402&start=40 a w w/w tylko info o misji.


Ostatnio edytowano 17 sty 2005, 00:07 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 00:00 
Cytuj  
Sto --> bardzo dobrze że czytają stare posty!

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 09:30 
Cytuj  
fajnie sie czyta stare posty :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 10:14 
Cytuj  
To, ze czytaja to tylko nalezy pochwalic. Dzieki temu nie ma bezsensownych tematow z zapytaniem po raz ktorys z rzedu o to samo. A ze sie mozna posmiac z samych siebie to tylko plus :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:21 
Cytuj  
Może troche żle sie wyraziłem, nie chodzi o czytanie tylko o trollowanie ... czyli o dopisywanie komentarzy w tematach sprzed X miesiecy i wyciaganie ich na wierzch, co w sumie jest bez sensu lekko, ale to moje zdanie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:48 
Cytuj  
Wracając do tematu: Ancover rośnie nam na porządnego WHMa :) (dziś kupiła pierwszy astral ring). Elvaanie mają naturalnie wysoki MND, MP można trochę poprawić żarciem i sprzętem. Trochę techniki i powinno być super. :)
Mam nadzieję, że Darkopl też zostanie WHMem na stałe. Białasów nigdy za dużo. :)

Ja zresztą też zamierzam za jakiś czas wrócić do levelowania WHMa i SMNera.
Mam pytanie do naszych uber WHMów: jakie kluczowe czary wraz z kolejnymi lvlami powinien używać zawodowy WHM? Wiadomo, że na początku MP starcza na cure i na protectra/shellra, :) ale z czasem zadań jest coraz więcej.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 14:04 
Cytuj  
no to będziemy miec 2 WHMow a od kiedy Kris przerzuca sie na THFa to nie mamy tanka ;) mamy BLMa ktory chce byc SMN, mamy 2xMNK (ja main joba nie zmieniam), nie wiem na jakim main jobie zostaje Asmax...

ostatecznie wszystko sie okaze po 30 levie jak wszyscy rzuca sie na adv joby :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 14:08 
Cytuj  
Jeśli zamierzacie grać w CC staticu to ktoś z was musi wybrać NIN albo PLD i szybko dogonić was tym jobem. Mówiąc szczerze nigdy nie gralem z WAR tankiem po 30 lvlu, nawet nie wiem jak się on sprawdza. PLD i NIN to pewniaki, zawsze kochani i szanowani :) jak WHM.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 14:12 
Cytuj  
To tera ja sobie potroluje troche :

- Regen ! warty kazdego mp inwestowanego w niech, duzo lepszy niz cure II, imo podstawoe zaklecie leczace, to dzieki temu zakleciu RDM moze byc main healer na qufim. No i nie generuje tyle hate co cure.
- buffy, bez komentarza.
- cure neagtive stat - tutaj bez przesady, jesli blindna warta jest 3 cure czyli 90 hp to prosze bardzo, ale to moje zdanie, zreszta blind szybko schodzi.. Usówać pralyze, slow, silence, sleep z tanka, tak samo poison potrafi niezle napsuc HP, melesi innej kategori to jest extra jak starcza MP. Usówanie disease z RNg miaj sie z celem, slow tez chyba jakos specjalnie go nie dobija. Starajmy sie aby tank był Happy, a reszta w miare skromnych mozliwosci. [ czekam jak zaczneicie mnie flamowac drodzy melesi ]
- bar-cos tam - to nie chroni od ataku ale obniza jego skutecznosc i czas trwania, wiec barsleep, barwater itd ... napewno pomoga, i sa dosc tanie w ilosci MP.
i to tyle chyba, no i bardzo ważne, o ile jest taka możliwość to :
-slow obniza o jakies do 25% dmg otrzymaywany przez tanka, bo jest mniejsza czestotliwosc ataków, dobre bo whm moze go latwo zaaplikowac, mnieszy resist jak przy paralyze
- dia - obniza def przeciwnika - tani i skuteczny sposob na zrobienie cap w enfeble
- silence dla mobkow czarujacyh

chyba wsio


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 14:14 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
no to będziemy miec 2 WHMow a od kiedy Kris przerzuca sie na THFa to nie mamy tanka ;) mamy BLMa ktory chce byc SMN, mamy 2xMNK (ja main joba nie zmieniam), nie wiem na jakim main jobie zostaje Asmax...

ostatecznie wszystko sie okaze po 30 levie jak wszyscy rzuca sie na adv joby :P


moge z wami grać jako WAR ... o ile bedzie to możliwe i dam rade, no i nie moge grać w party które zacznya grać o 23.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 14:28 
Cytuj  
Mi się strasznie THF spodobał, więc na bazie wypowiedzi z wątku o THFie będę robił NIN a nie jak początkowo planowałem PLD. WARa jednak nie zamierzam zostawiać. A i jak mi się wydaje to też ktoś z nowych Newbies też gra jako mag (tyle, że chyba BLM ale jak zrobi suba to możemy mieć młodego WHMa wtedy - w sumie to nie my tylko "młodzi". Ja to już chyba podlotek jestem, co :D)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.