mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 15:49 
Cytuj  
... a dokładniej spuchły mi kondensatory na płycie głównej. A jako, że mam parę niepozałatwianych spraw, więc:

Zjawcia i Naif -> niestety komp mi siadł z samego rana jak miałem wystawić bazaar z rączkami, więc tego nie zrobiłem. Wiem, że Zjawcia ma jeszcze trochę kasy ale Naifowi jej brakuje. Rano przez godzinę starałem się uruchomić kompa ryzykując spalenie procka ale się nie udało (procek jest cały i komp się nie uruchomił :P). Sorki.

Daras -> nie doszedł do mnie mail z 2 częścią recki. Więc jak możesz to spróbuj jeszcze raz wysłać.

Uberzy -> jeżeli sama wymiana kondensatorów pomoże to do gry wrócę niedługo ale jeżeli będę musiał kupić nową płytę główną to chyba wrócę gdzieś za miesiąc. Chciałem się dowiedzieć, czy mogę zahibernować swoją postać na ten miesiąc (jakbym musiał kupować nową płytę główną) ale z innego kompa (z innego konta) czy muszę u kogoś grę instalować (U mnie nikt w to niegra)? I czy Play Online uruchomi się bez rejestru (chcę dysk wziąć do kolesia jakby dało radę)?


Ostatnio edytowano 1 mar 2005, 10:45 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 15:52 
Cytuj  
Musialbys wszystko rejestrowac itd. ; ;

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 15:54 
Cytuj  
Czyli instalować grę u kogoś od nowa????? i dane Play Online wprowadzać??? Niema bata żeby bez rejestru Windowsa uuchomić Play Online i zahibernować Content ID (czy jak to tam się zwie)?


Ostatnio edytowano 22 lut 2005, 15:56 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 15:56 
Cytuj  
Tak..

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 18:22 
Cytuj  
spoko Kris :)
na razie z tego co widze zadne czasci manekinow nie schodza z bazaarkow - wszyscy czekaja jakie beda ceny manekinow w sklepie po update ale chyba nikt nie doczytal ze quest i tak trzeba zrobic :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 02:33 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Czyli instalować grę u kogoś od nowa????? i dane Play Online wprowadzać??? Niema bata żeby bez rejestru Windowsa uuchomić Play Online i zahibernować Content ID (czy jak to tam się zwie)?



Spoko Krzysiek. Zainstaluj, załatw sprawe i potem sformatuj wszystkie dyski zamin sie koleś zorientuje :]


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 15:32 
Cytuj  
Mam gorzej z plyta niz przypuszczalem: kondensatory puchly bo uszkodzil sie tranzystor mocy (czy jakos tak). I zamiast miec 12V na kondensatorach to mialem 15V. Ale jak bedzie dobry wiatr w plecy to juz w poniedzialek wieczorem bede ingame. Jak nie to chyba juz nic nie przeszkodzi zebym byl we wtorek.

CC LS -> przekazcie Darasowi zeby mi podeslal 2cz. recki o FF11. Ta czesc mi nie doszla.

Brok -> jezeli wytrzymasz do mojego powrotu to ja mam raczki. Ale jak masz ochote to idz z kims na Pijawki. Fajnie jest.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 22:01 
Cytuj  
Płyta główna naprawiona. Koleś powiedział jedynie: komp się włącza, klawiatura i myszka działają. Reszta niewiem. Mam się bać? Niestety testowanie sprawości kompa pozostawiłem mojej siostrze co może być albo z pożytkiem albo skończyć się katastrofą. Anyway teraz raczej będę grał rzadziej bo mieszkam u mojej dziewuchy. Ale pozwoliła mi zaistalować FFa u siebie. Ma Neostradę ale niewie nic o update'ach :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.