mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 145
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 21:11 
Cytuj  
Wiem że odeślecie mnie do SZUKAJ (ale to chyba prościej odpowiedzieć na 3-5 pytań i mieć spokuj wieć ) :
1) Czy są jakieś tryby aby walczyć pvp ale chodzi mi oto czy idzie np. clanami albo większymi grupami (ja grałem w wow-a i widziałem nie raz jak sie HoRda z Przymierzem tłukła)? (chodzi mi oto czy jest tak jak zobacze np kogo z innej "frakci" czy moge go odrazu zlać czy musze coś kliknąć ?
2) Czy walczycie jakieś cw?(clan ware) i czy tak wogóle idzie ?
3) Jak często organizujecie rajdy i czy każdy może brać w nich udział czy tylko friends?
4) Czy są jakieś poradniki/stronki z poradami chodzi o przedmioty bo z tym moge mieć wielki problem ?(co jest good a co szajs :P)
Bende wdzieczny jeżeli ktoś odpowie . POzDRo i gl hf ALL

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 22:16 
Cytuj  
Ad pkt 1
Są mecze PVP pomiedzy frakcjami, w określonym czsie, miejscu i z okreslonym limitem lvl. Nazywa sie to balista. Teraz wprowadzono pewne rozszezenia do Balista, nie wiem dokladnie jakie bo mnie to jakos nie interesowalo.
Udział w Balista jest dobrowolny. Tylko ci co biora udział w Meczu balista moga walczyc PvP

W FF XI nie ma otwartego PvP. SE zrobił tak mecze basta ze mozna znalesc w czasie wlaki potiony i inne duperele, nie ma zadnych penalty za smierc w balista.

Ad pkt 2
Ponieważ w FF XI nie ma towartego PvP nie ma Clan ware, nie ma clanów, są tylko Linkshells, wspolny chat dla graczy, ew czasem wspolny majatek. CrazyChokobos jest takim Ls. Nie mozna wypowiedziec wojny innemu Ls-owi. W jednym Ls -e moga być ludzie z róznych frakcji.

Ad Pkt 3
Nie ma rajdów, nie ma otwartego PvP. Jest to głownie PvE, Wysoko lvl PvE jest robione przez wsypecjalizowane LS-y, dla membersów tych ls-ow. Nie liczy sie friend list itp. Drop jest przydzielany wg zasłog - czyli ilosci zgromadzonych punktow wg roznych technik naliczania.
Warunkiem jest posiadanie odpowiednio wysokiego lvl i profesji potrzebnej na takim rajdzie/walce.

Ad Pkt 4
Są strony podajce dostępny ekwipunek w grze, dostepne w linkach, Poniewaz nie ma otwartego PVP a ilosc ekwipunku w porownaniu do WoW jest duzo mniejsz, kazdy po odpowiednim stazu w grze sam moze stwierdzic jaki sprzet nosic itd.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 05:28 
Cytuj  
aha to już teraz rozumiem :D :D :D dzięki 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.