mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 10:50 
Cytuj  
Złożyłem aplikację do SW :)

Koledzy, bracia rodacy!
Pomożcie proszę w dostaniu sie do SW, teraz są nowe zasady, nowy wysyp aplikacji - jak nie teraz to nigdy!

Jest nas siła w SW, więc powinno dać radę :)

Hasło dnia: "W kupie siła" :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 11:41 
Cytuj  
Jedyne co robimy to wypowiadamy sie o Was pochlebnie na wewnetrznym forum. Nie mozna komentowac juz cudzych aplikacji.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 11:58 
Cytuj  
O Zet 74. Grats!!!

Mam ten sam problem co ty. :) Na kolegow z SW mozemy liczyc. Mnie tylko przeraza okres jaki trzeba czekac na przyjecie lub odrzucenie. Wolalbym szybkie, proste tak lub nie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 12:05 
Cytuj  
Dokladnie jak Rha pisze, aczkolwiek caly czas dla mnie jest ta glosowanie enigmatyczne Oo, no coz jak bede online to sie musze dowiedziec co nie co, a troche nowych sie ubiega do przyjecia :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 12:09 
Cytuj  
Dzieki za info. Czy wg. Was powinienem jeszcze coś zrobić? Nie znam procedur SW. Zatelować do kogoś z SW, żeby uruchomił procedurę głosowania czy cóś?
Bo jak mi się zdaje, że jak tylko na forum wisza te aplikacje to są w nieznamy nikomu sposób niektóre "rozważane" a inne nie.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 12:29 
Cytuj  
No ja powiem tak, glosowan tam bylo kilka w moim przypadku, nic kompletnie nie wiedzialem, rozmawialem z Aleirem kilka razy ale kazal mi czekac, wiec czekalem, potem pokazalo sie info kiedy sa ostateczne wyniki, oczywiscie nie dotrzymano terminu :) Tak tez pewnego pieknego dnia w Vanad'iel dostalem tella aby udac sie do Sky i tam otrzymalem perelke i zostalem oficjalnie nowym czlonkiem SW :) A potem poszlismy do roboty na triggery :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 12:42 
Cytuj  
Gal, Opi, tez zlozcie ponowne aplikacje... pewnie nie pomoze ale i nie zaszkodzi


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 12:59 
Cytuj  
Xav - co sie dzieje z topiciem CoP - beton wywala mi sie jak chce wejsc w niego ???


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 13:05 
Cytuj  
Jasne, bedziemy skladac regularnie, raz w miesiacu. :)

W DH to bylo duzo prostrze, jak ktos sie zglaszal do jednego z liderow, to ten pytal innych co sadza o danej osobe i albo ktos dostawal parelke, albo odpowiedz, ze nie ma szans w najblizszym czasie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 13:47 
Cytuj  
Op - szkoda ze cancelnales aplikacje :( /cry

a z drugiej strony czekanie tak dlugo bez zadnego slowa wyjasnienia imho jest malo kulturalne :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 13:48 
Cytuj  
Nikt sie do ciebie nawet nie odezwal?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 13:53 
Cytuj  
No ja 2 (z dzieiejszum 3) razy składałem i nikt nigdy do mnie sie nie odezwał :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:01 
Cytuj  
Nikt sie nie odezwal. Ja tam ogolnie jestem dosc cierpliwa osoba, ale cierpliwosc tez musi miec jakies granice. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:08 
Cytuj  
A gdzie się wyberasz Opik ?


Btw wzuciłma tam swoja aplikacje, wiec jak bym mnie ktos calnol ze ktos chce pogadac z SW to bede dzwieczny. O ile bedzie ktos kcial pogadac ... kom. ma opiekun, galen i rhae chyba.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:08 
Cytuj  
Aaaa a jak wam sie podoba moj banerek na dole ? :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:13 
Cytuj  
Pamietam jak jeszcze kiedys z Sefrene rozmawialem o przyjeciu naszego calego statica do SW, robila nawet wywiad srodowiskowi co onas mowia inni itp. Odebralem to wtedy jako sprawdzenie czy aby nie przyniesiemy jakiejs niechluby dla LSa, gdyz oni jak potem z rozmowy wynikalo chca byc i miec ludzi w porzadku, kulturalnych. Szkoda jednak ze takie zapedy, nie maja nic wspolnego z owymi osobami rekrutowanymi :( Mi osobiscie tez nikt nigdy nic nie powiedzial, dowiadywalem sie glownie od Goka Xava i Nima, pytale, a raczej swobodnie rozmawialem raz czy dwa z Aleirem, ale z mojej tylko inicjatywy. Generalnie jakbym sie nie zapytal to nic bym nie wiedzial, bo raczej nikt nie raczyl sie spotkac i chociazby porozmawiac, tak jak to zrobila swego czasu Sefrene. Szkoda, bo sa tam naprawde mili i fajni ludzie. O wiele fajniejsi od DH, tak tez szkoda Op, ale rozumiem Cie doskonale.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 15:19 
Cytuj  
Ja za to doskonale rozumiem taka polityke. MASA ludzi sklada podania- czesc pod wplywem fantazji w danej chwili, kaprysu a czesc z powodu przemyslanej decyzji. Ludzie, ktorzy skladaja aplikacje i tylko czekaja moga zapomniec o byciu przyjetym poniewaz to jest wszystko co robia aby sie dostac do "srodka". Zero wlasnej inicjatywy poza zlozeniem podania. Nie o to chodzi- trzeba sie pokazac z jakiejs strony- zostac zauwazonym. To w jaki sposob to osiagnac to kwesta inwencji wlasnej.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 15:31 
Cytuj  
Bzdura Rha, przyjmuja jakis totalnie nieznanych ludzi. 13 paladynow kiurna z czego 3 ostatnich nawet nie skladalo aplikacji a jest to job o najwiekszej reprezentacji w SW. Opi i Gal po raz drugi skladaja aplikacje i po raz drugi sie ich olewa. Naprawde mnie to wku%%#%ia i uwazam to za zwykle lenistwo i brak dbalosci o image LSa a nie "polityke".

Inna sprawa ze nie bylo by zle odezwac sie do Aliera w grze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 15:34 
Cytuj  
Jasne Rha. Trzeba zwrocic na siebie uwage. Wlasciwie to myslalem o zakupie Clown's subligarow i pobieganiu w kolko SW w czasie jakiegos eventu. :D

Obrazek

Zeby nie bylo watpliwosci: poza wami rozmawialem z paroma osobami z SW, dzieki uprzejmosci Xava mialem okazje poexpowac z SW w wiekszej grupie, probowalem sie dowiedziec kiedy ewentualnie moze byc rozpatrzona moja aplikacja, niestety nikt nie byl w stanie odppowiedziec na moje pytanie.

Generalnie to jestem lekko zdegustowany tym ponad miesiecznym czekaniem na godota, ale bycei w SW nie jest i nigdy nie bylo dla mnie celem samym w sobie. Z wami Polakami mam okazje i tak grac, a fajnych ludzi znajde i w inny, HNMLSie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 16:00 
Cytuj  
Ja składałem aplikację dwukrotnie i nikt się nie odezwał ^^;
Rozumiem że mam teraz złożyć drugi raz ?:)
Jedyne co moge od siebie zrobić to dobrze grać :) Parę osób mnie zna (zwłaszcza dzięki wypadom na ENM'y i exp w wykonaniu Xava i Rha, a także DP Saita). Ponadto paru innym osoboma parokrotnie pomagałem w zrobieniu czegoś (smithing ;) Oczywiście że parokrotnie rozmawiałem z Surturem czy Aleirem ale nigdy nie dostałem tella pierwszy - zawsze to była moja inicjatywa. Szczerze mówiąc trochę mnie wkurza sposób przyjmowania bo widzę kto składa aplikacje - bardzo często jest tak że dostają perłę szybko ale to z tego względu że to znajomi szefostwa :/ Ogólem rzecz biorąc bardzo mi zależy na SW (przede wszystkim ze względu na to że macie sensowne szefostwo - może nie idealne ale jakoś się trzymacie :) Szczerze mówiąc nie zamierzam w najbliższym czasie szukać innego HNM LS'a.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.