mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Czy statiki mają sens?
Tak 29%  29%  [ 6 ]
Nie 38%  38%  [ 8 ]
Świnka Babe 33%  33%  [ 7 ]
Liczba głosów : 21
Autor Wiadomość
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 10:07 
Cytuj  
Poruszam ten temat, gdyż jestem ciekaw opinii ludzi, którzy już w jakichś statikach obcowali. Osobiście "zaliczyłem" statik opiego i statik dragonów.

Mentalność ludzi jest taka, że wpierw jest wielki zapał, ale jak się mało zaczyna dziać w danym temacie, lub ktoś odchodzi, to ogólnie zapominają i "olewają" sprawę.

Czy statiki mają naprawdę sens? Bo z doświadczenia wiem, że prawie żaden termin wszystkim na raz nie pasuje, po czym wystarczy jedna, niezadowolona osoba, by cały statik rozwalić.

(Dodaję ankietę, bo mi ich brakuje.)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 10:18 
Cytuj  
Moim zdaniem największym problemem staticów jest właśnie zebranie 6 osób w określonym terminie. Jedni mają mniej czasu, inni dużo więcej i stąd może się brać niezadowolenie (tak było przynajmniej w przypadku staticu opiego). Co do dragoonow... to miałbyć fun - static, więc ciężko żeby był jakoś bardzo poważnie traktowany.

A ten wielki zapał, bo Ci obiecują złote góry, potem przychodzi rzeczywistość, a zamiast gór jest jedna wielka dolina ;P

Co do odpowiedzi na samo pytanie .. Zależy z kim ten static.. Statici no-life`ow napewno maja sens ;p


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 10:18 
Cytuj  
Sorki za Offtopic ale czy mógłby mi ktos powiedziec do której jest mejtens bo chcialem oplacic sobie konto i grac a tu dupa. A kompletnie nie zanm sie na tych oznaczenaich czasowych. To chyba tylko registration mejtens ale akurat teraz. Plz niech ktos napisze do ktorej.

[EDIT] A zeby nie bylo to uwazam ze statiki na cokolwiek innego jak misje nie maja sensu. I tu nawet nie chodzi o zebranie osob. Ja po prostu lubie grac caly czas z kims innym. Tyle


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 10:30 
Cytuj  
Lesiu - do 13:00 dzisiaj.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 10:37 
Cytuj  
Static party ma duży sens ale nie ma nic za darmo. Tracimy kontakt z ludzmi na naszym lvl innymi niz członkowie static, zyskujemy stały team który może się zebrać o okreslonej godzinie i miejscu celem expowania.
Zyskujemy pomoc przy zadaniach grupowych typu genkai, tracimy możliwość robienia tego w swoim czasie i na swoj sposob. itd ..
wymieniać mozna dużo, ważne aby ludziom chciało się grać w tym samym gronie day by day, lvl by lvl. Imo static party zyskuje na znaczeniu powyzej lv 50 dopiero, do 50 jakoś się ciągnie, potem już są schody, po lv 60 dopiero jest głód expa i party, a po lv 70 są inne zadania ktore sie realizuje grupa i wtedy na bazie tej grupy latwiej budowac cos wiecej, typu misje, summony, questy trudne itp.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 11:03 
Cytuj  
Wszystko zalezy od ludzi. Jak sie znajdzie 6 osob ktore graja podobna ilosc czasu i lubia ze soba grac to static ma prawie same plusy, ale wystarczy, ze jedna osoba gra bardzo duzo, albo bardzo malo i odrazu cos sie psuje, bo wtedy pojawia sie wrazenie, ze poza staticiem mogloby byc duzo lepiej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 11:40 
Cytuj  
statiki maja cala mase zlych stron
jedyny porzytek to dobry exp i oszczednosc czasu


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 12:12 
Cytuj  
jeszcz raz off topic to kontynuując moje wywody to zajebiscie poprostu bo zaplacilem za caly miesiac a teraz mi nie chce karty przyjąc bo zostalo na niej 76gr. Wypas. zaplacilem i nie moge grac. w takich momentach powaznie mam ochote rzucic FF.

[EDIT] Skoro juz zaplacilem za miesiac z gory to po ch%$ im jeszce raz podawac numer karty przy reaktywacji contend ID i po ch%$ im ta zlotowka. nie bede ku%$# jechal 15km do banku zeby wpalcic zlotówke. nienawidze ich. ale jestem wśćiekly. To tyle


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 14:10 
Cytuj  
Lesiu podaj numer konta na priv przeleje Ci 1zl.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 16:27 
Cytuj  
Static? Jak dla mnie to tylko no-life static. Exp 4-5 razy w tygodniu po 4-6h. Inaczej to jak dla mnie nei ma sensu. Nie bede sie ustawial na exp raz na tydzien. Anuz mnie ktos inny zaprosi... Ciezko by mi bylo odmowic ;P Sadze, ze tak 50-60k expa tygodniowo by mnie zadowolilo ;P IMHO nie ma sensu umawiac sie na exp raz w tygodniu, bo zawsze komus costam nie pasuje. Nawet 2 razy w tygodniu nei ma sensu. Moze niektorym pasuje, ale niektorym napewno nie i to oni wlasnie sa pokrzywdzeni wtedy. Stoja z expem, zamiast isc do przodu. Statici powinny byc na questy, misje etc... Na exp to mija sie z celem. Moje 2 gile ;P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 16:28 
Cytuj  
Thx As. Juz sobie wplacilem.


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.