mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 17.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 16:31 
Cytuj  
Mam taki mały problem... Zaczołem grać w ffxi... zrobiłem 4lvl black mage... i tu moje pytanie... gdzie można się nauczyć/kupić jakieś czary... ew ekwipunek... bo na tyle co widziałem na razie w Bastok to mogłem kupić jakieś przedmioty tylko że wogóle nie mogłem ich używać.


_________________
Theo enashet,
Anatheo Hecate,
Amor E Morte...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 16:59 
Cytuj  
Kredek napisał(a):
Mam taki mały problem... Zaczołem grać w ffxi... zrobiłem 4lvl black mage... i tu moje pytanie... gdzie można się nauczyć/kupić jakieś czary... ew ekwipunek... bo na tyle co widziałem na razie w Bastok to mogłem kupić jakieś przedmioty tylko że wogóle nie mogłem ich używać.


Zajrzyj do FaQ podwieszonego, ale ogolnie nowe zaklecia mozna kupic na AH lub w sklepie, w linkach jest link do mystery tour a tam jest wykaz wszystkich czarow i gdzie oraz jak mozna je zdobyc.

Nowy ekwipunke to glownie AH i sklepy na tak niskim lvl.

W bastok jest sklep z magia w BAstok Markets niedaleko przejscia do Bastok port.
Sklep z ubraniami w bastok jest w Bastok Mines kawalek za AH ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 17:20 
Cytuj  
jesli jestes w sandorii, to sklep z magia jestw porcie, jesli w windurst, to w windurst waters south ^^
a tak w ogole, przenies sie do nas na ramuh;D


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 17:35 
Cytuj  
Polecam zmiane servera na Ramuh . Polskie community jest tutaj chyba najlepsze ze wszystkich gier mmorpg :) (no moze poza SWG gdzie tez bylo rewelacyjne) . Napewno bedzie ci latwiej i wiele ludzi bedzie sluzylo pomoca w odpowidaniu na pytania jakie mozesz miec itp itd :) Po 3 zawsze razniej w wiekszej liczbie :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 18:44 
Cytuj  
A skąd wiecie, że on nie gra już na Ramuhu :P Może poprostu jeszcze nie poprosił o perłę :)
Btw. A ja zapraszam tradycyjnie na Fairy :)
Btw1. Niektóre scrolle wypadają też z mobków, sprawdź z jakich na allakhazam.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 19:17 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
A skąd wiecie, że on nie gra już na Ramuhu :P Może poprostu jeszcze nie poprosił o perłę :)
Btw. A ja zapraszam tradycyjnie na Fairy :)
Btw1. Niektóre scrolle wypadają też z mobków, sprawdź z jakich na allakhazam.


lv 4 BLm to faktycznie ma potencjal do farmowania monsterkow ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 00:06 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
lv 4 BLm to faktycznie ma potencjal do farmowania monsterkow ...

A czy ja mówię aby teraz farmował :P To informacja na przyszłość :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 01:15 
Cytuj  
BLM ma ciężki żywot bez suba... tak mi się przynajmniej wydaje. Heh. Ja wczoraj zapomniałam whm dać jako subjoba blm (miałam mnk) i cierpiałam katusze. I tak cud, że drużyna przetrwała.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 09:12 
Cytuj  
Na jakim serwerze grasz?? Jakie miasto jest Twoim ojczystym??
Gra na Ramuhu to mus dla tych, ktorzy chca robic misje i questy i poznawac fabule FFXI. Bez pomocy graczy z naszego LS NIE DA SIE w normalnym czasie zrobic te wszystkie cudne misje i przezyc wspolnie to co nam uszykowalo Square-Enix... Bo jak my gramy to US sie budza a JP ida spac - a party na wiele misji musi byc PEWNE - bo inaczej nic z tego nie wyjdzie...
Pierwsze misje CoP-a (Chains of Promathia) zaczynaja sie juz od lvl 30 - zastanawiam sie ILE osob spoza Ramuha ma odblokowany dostep do Tavnazii - i czemu tak sie stalo ze maja tak jak maja??
ODP na pytanie: Scrolle kupuje sie w domie aukcyjnym AH (auction house), a jesli mieszkasz w Bastok to w Bastok Markets w sklepie przy zonie do Bastok Port.
Pozdro!!!


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 09:42 
Cytuj  
Nie zgodzę się z Caspianem :) Misje i questy możesz wykonać szybko na każdym serwerze, Ramuh nie jest ci do tego potrzebny. Poprostu potrzebujesz dobrego ls-u i wszystko da się zrobić :)
[Edit] Rozwieję wątpliwości, bo zaraz ktoś zachce moje słowa interpretować w "odpowiedni" sposób. Nie odradzam gry na Ramuhu, poprostu słowa Caspiana mogły zabrzmieć tak, jakby na innych serwerach CoP-ów oraz ZM nie dało się zrobić i tyle :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 10:00 
Cytuj  
jak zrobisz jakies to moze wtedy erelen to pogadamy


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 11:03 
Cytuj  
Erelen z całym szacunkiem.... Włosi to taki naród, że się umówia i może raz pójdą, ale cały CoP z jednym party raczej Ci nie wyjdzie na Fairy. I znowu się zacznie gadka "ludzie na moim ls, pomagają..bla bla bla" i jacy są fajni". Jakby byli to bym miała włączoną perłę jak grałam na Fairy. Ale co kto lubi.

Scrolle lepiej kupować w sklepie przy zonie do Bastok Port, bo są tańsze. Jedyny minus jest taki, że oni tam nie mają wielu, które się znajdują na AH.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 11:15 
Cytuj  
Rany boskie ... wszystkie informacje dostal w pierwszym poscie jaki sie tu pojawil po zadaniu pytania ... co tu jeszcze pisac.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 12:03 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Rany boskie ... wszystkie informacje dostal w pierwszym poscie jaki sie tu pojawil po zadaniu pytania ... co tu jeszcze pisac.

Żeby pamiętał, zeby przypadkiem nie kupić scrolla dla RDM ;)


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 17.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 13:05 
Cytuj  
No tak... zapomniałem sprecyzować gdzie jestem... otóż gram na ramuhu miasto Bastok... gre mam tylko na dwa dni pożyczoną bo znajomy kupił i nie mógł patcha zassać... sam jestem fanem FF jednakże 50 zeta na miech przy mojej skromnej pensji i aktualnych wydatkach to za dużo... i z bólem serca muszę sobie ten tytuł odpuścić... Pozdro for all...


I jeszcze taka sprawa... Gadałem ze strażnikiem przy bramie... zarzucił mi jakąś aurę czy coś (z góry przepraszam za nieznajomość terminologii ale jak wiadomo po temacie --> jestem nowy) no i z przeciwników wypadają kamienie... z tego co zauważyłem można je w jakiś sposób łączyć... czy moglibyście podać jakieś mixy??? ew link do tematu na forum... bo przejrzenie 60 stron tematów jest nieco czasochłonne a jak pisałem gre mam tylko na 2 dni...


_________________
Theo enashet,
Anatheo Hecate,
Amor E Morte...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 13:21 
Cytuj  
Kredek napisał(a):
No tak... zapomniałem sprecyzować gdzie jestem... otóż gram na ramuhu miasto Bastok... gre mam tylko na dwa dni pożyczoną bo znajomy kupił i nie mógł patcha zassać... sam jestem fanem FF jednakże 50 zeta na miech przy mojej skromnej pensji i aktualnych wydatkach to za dużo... i z bólem serca muszę sobie ten tytuł odpuścić... Pozdro for all...


I jeszcze taka sprawa... Gadałem ze strażnikiem przy bramie... zarzucił mi jakąś aurę czy coś (z góry przepraszam za nieznajomość terminologii ale jak wiadomo po temacie --> jestem nowy) no i z przeciwników wypadają kamienie... z tego co zauważyłem można je w jakiś sposób łączyć... czy moglibyście podać jakieś mixy??? ew link do tematu na forum... bo przejrzenie 60 stron tematów jest nieco czasochłonne a jak pisałem gre mam tylko na 2 dni...


Strażnik dał ci signet ... oznacza to że za kazdego popkonanego przeciwnika za ktorego dostajesz experience points masz szanse otrzymac kryształ przypisany elementowi danego przeciwnika ... np quadav to stforki przypisane wodzie wiec jest szansa na water crystal ...
poandto zbierasz majac aktwyny signet conquest points ... punkty za ktore z czasem mzona kupic rozne przedmioty dostepne u jednego ze straznikow oraz te punkty wplywaja na balalce of power trzech miast - panstw -> windurst, sand o'ria i bastok, punkty raz w tygodniu - ok 17 naszego czasu sluza do wyliczenia Conquest Results ...czyli ktore panstwo-miasto posiada dany region ... min od tego zlezy dostepnosc pewnych towarow, jesli na danym terenie wystapil niedobur zdobytego CP to obszar przechodzi pod wladnie beastmenow ... nie wypadaja krysztalki i niegdzie nie mozna kupic towarow powiazanych z danym regionem.

Sortowanie inventory :
naciskasz "-" na num pad
klikasz inventory
klikasz dowolny przedmiot
z prawej strony klikasz sort
a potem automatic.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 14:33 
Cytuj  
Mu chyba chodzilo o synteze ^^;

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.