mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:08 
Cytuj  
Poniewaz moderatorom znudzil sie tamten OT to zaloze nowy topic ;)

Wlasciwie to wiecej nic na tym forum nie bede pisal wiec uszanujcie ten jeden topic i nie kasujcie go, oke ? ;) Nie bede przeklinal ;P obiecuje ;D

Poniewaz zainstatnia sytuacja (wszyscy wiedza jaka) byla dosc nieprzyjemna, poszlo duzo flame`sow etc... Niektorzy ludzie z CC stwierdzili, ze jestem dzieckiem, a ta gra jest dla doroslych nie dla dzieci no to ja juz z Wami nie bede gral. Zeby nie bylo od razu mowie, ze nie chodzi mi o wszystkich tylko o kilka osob. Nie zniose ich obecnosci na LSie, jak dla mnie moga w ogole nie istniec. Okazaly sie falszywe, dwulicowe itd. Nie bede pisal kto bo topic pojdzie do flame ;P W kazdym razie w CC mnie juz nie ma i nie bedzie. Szczerze mowiac fajnie sie z Wami gralo i gadalo ;) Nie ze wszystkimi ale bylo fajno ;P O pomoc sie bylo ciezko doprosic, no ale cuz. Taki zycie :D

W kazdym razie dziekuje wszystkim, ktorzy kiedykolwiek mi pomogli w grze albo i nie ale milo sie z nimi gadalo ;)
Kurde no... Taki Myrta np. (wiem, wiem, mialem nie wymieniac ksywek;P) mielismy pare starc na LSie ale gosc normalnie potrafi powiedziec zejdz ze mnie czy cos. Nie bawi sie w nic. Nie chowa sie przed nikim czy cos. Jak mu cos nie pasuje to mowi ;)
Mi nie pasuje wiele rzeczy, ale nie bede o nich pisal bo szkoda mojego i Waszego... albo nie... Tylko mojego czasu :DDDD

Trzymajcie sie ;)
Ide pa pyfko :D Mody prosze nie kasujcie ani nie przenoscie tego topicu, ok?:P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:25 
Cytuj  
Eee. Dodał byś do blista, a nie odcinał się od wszystkich. Po co się poddawać kilku jednostkom? Skoro ich nie lubisz, to blist i olewka. A w ten sposób w pewnym sensie poddajesz się im.

No, ale jak chcesz. Dobry człowiek jesteś i szkoda, że znikasz. Nie oceniam Cię, bo po co. Faktów nie znam.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:27 
Cytuj  
Nie wierzę w odejście. Proszę moderatorów o usunięcie i Canto wróci do ffxi. Miałeś być taki jak Opi, cytat: "Kiedyś będę jak Opi".


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:36 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Nie wierzę w odejście. Proszę moderatorów o usunięcie i Canto wróci do ffxi. Miałeś być taki jak Opi, cytat: "Kiedyś będę jak Opi".


Hehehe ;) Nie odchodze z gry :P Tylko z LSa.
Moze kiedys bede jak Opi ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:39 
Cytuj  
W takim razie gnij XD
Zeby twój RNG za miesiac czasu mial lvl 10 :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 17:32 
Cytuj  
Canto no co ty! :-? Przez paru ludzi bedziesz z CC odchodzil? Opamietaj sie!
Nie wiem o co poszlo i z kim ale proponuje dyplomatycznie sprawe i ludzi olac. Przeciez wiadomo ze nie wszyscy na LSie sie lubia i jakos z tym zyja. Koncz tego browara i wracaj do CC, ale juz! :D

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 19:33 
Cytuj  
Bez CC już nigdy nie będziesz taki jak Opi :P


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 21:53 
Cytuj  
Hmmm... czyli Waszym zdaniem mam wrocic i zblistowac te okolo 5 osob, ta? No nie wiem... Glupio wygladaja pozniej dyskuje na LSie jak nie widze co pisza Ci zblistowani a inni do nich pisza. Z drugiej strony nie bede mogl sie powstrzymac zeby zaraz cos im dogadac co jest chyba gorsze;) Chyba lepiej zebym poprostu nie mial perly, czyz nie?

Dobre piwko bylo :D
A po pifku....... uhuhuhu ;p

Edit:
Pozatym juz polowa ludzi w CC na mnie krzywo patrzy.
W kazdym razie... Jakos zylem bez Was, dam rade i teraz ;) Bez urazy bo kocham Was gluptaki ;DDDDD
/t umiem uzywac i nicki tez pamietam ;P


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 lip 2005, 22:02 przez Seph, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 22:00 
Cytuj  
Lepiej żebyś zblistował. Jak mnie zblistujesz to dużo nie stracisz z dyskusji na LS'ie.
(Co to znaczy krzywo patrzy ?)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 22:07 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Lepiej żebyś zblistował. Jak mnie zblistujesz to dużo nie stracisz z dyskusji na LS'ie.


Dobrze wiesz, ze Ciebie nie zblistuje Sim ;)
Za duzo z Toba w tej grze przezylem i uwazam, ze jestes swietnym przyjacielem ;) W normalnym zyciu napewno tez ;P Narazie nie chce w ogole o tym myslec ;P Mam /tell`a i to mi wystarczy;) Moze kiedys..........;) za pare kwartalow;P Zobaczymy, ale watpie ;)

(Krzywo patrzy tzn, ze juz niektorzy ludzie poprostu mnie nie lubia czy nie chca miec ze mna doczynienia i staraja sie to ukryc co im sie niestety nie udaje. No.... moze niektorym sie udaje, ale wtedy musza byc swietnymi klamcami :D)


Edit:
TroszQ sie upilem wiec ide spac :D Myrta :DDD hehehehe :D Ktos bedzie ;) Ty miales... Ja zrobilem ;) Trudno ;P Graj, graj SAM/RNG :P Fajne polaczenie :D Ale pamietaj, ze THF i WAR sub tez sie przyda;P A na promy.... Na ultime i Omege... RNG/NIN idz!!! :D TO BARDZO ulatwi sprawe ;P


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 00:13 przez Seph, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 22:32 
Cytuj  
:wtf: Wez sie uspokój !

Kazdy ma zle dni, ja już z 5 razy mialem wyrzucac perełke ^^

Z kim ja bede dyskutowal o bezsensownosci posiadania suba /Ranger na Samuraju ? :D


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 01:53 
Cytuj  
Canto..

Odemnie dostajesz /slap 50 razy. Kurde SH wlasnie kupilem. jakby nie ty to bym zbieranie tej kasy dawno olal. Pamietasz 2 załamki :D Kurde masz wracac. i tak wezme perle i bede ja trzymal dla Ciebie. Best Bounty Hunter i ever know. /slap


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 02:50 
Cytuj  
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Doigrales sie!!!!!!!

Mowisz, ze masz tell? Zaspamuje ci go tak, ze jedyny ci znany kolor to bedzie fioletowy!!!! Albo przyjade do Wroclawia i striptiz urzadze! Lepiej to przemysl

Nie odchodz Oskar... blist ludzi, ale nie odchodz...

Na Lsie patrza na ciebie krzywo wlasnie tych 5 osob i nikt wiecej! Z osoba "bez xsywki" tez nie mam zadnego kontaktu, a zyje i gram, ogolnie daje rade. Nie tylko ciebie wkurwiaja inni. Jednak wiem, ze na LSie zawsze zastane innych super ludzi, ktorzy mnie w sumie w tej grze najbardziej trzymaja! (MMORGP bez takiego LS to nie jest MMORPG)

Czy naprawde warto tracic przyjaciol (taka prawda, w tej grze powoli koledzy stali sie przyjaciolmi) z powodu kilku pustakow?


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 07:58 
Cytuj  
A co jak zmienil kolor /tell'a ? :)

Ja od siebie tylko powiem, ze mi sie wydaje, ze to jest akurat najgorsze rozwiazanie jakie mozesz wybrac - zastanow sie jeszcze.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 07:59 
Cytuj  
:wtf:

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 08:04 
Cytuj  
Seph napisał(a):
...
Mi nie pasuje wiele rzeczy, ale nie bede o nich pisal bo szkoda mojego i Waszego... albo nie... Tylko mojego czasu :DDDD
...

Mamy mnóstwo czasu (inaczej nie byłoby CC).
Napisz plz co Tobie nie pasuje.
Dlaczego nie wpisują się tutaj osoby z "Black Listy Canto" ???
Czyżby ktoś nie wiedział, że mógłby na niej być ???
Bądźmy odważniejsi i nie chowajmy się za /tell.
Co takiego strasznego Canto wam zrobił ? Chciałbym to wiedzieć. :evil:
Jak ktoś chce coś wyjaśnić to jest tylko tu taka szansa (do momentu wyrzucenia tego topic'a do kosza).

Carmine Dobsonfly {Do you need it?}
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 12:31 am
Seph napisał(a):
JA KCE ISC!! PICK ME PICK ME!!!! yayayay :DDDD

Lucznik - You can have this.

Co do dropow to oczywiscie pisze sie na lotowanie ringa :D
Helm.... kurde no helm.... innym razem chyba ;)


Mamy 6 lipca dziś. Co się takiego stało po 03, 2005 12:31 am ???
Rozumiem, że masz zamiar iść z nami jutro o 19.00 ale bez zielonej perełki ???
I nie myśl, że ktoś będzie Ciebie żegnać. (chyba ,że będzie chciał się Ciebie pozbyć :wink: )

Jeśli jest coś czego potrzebujesz to wpisz plz to do wątku o pomocy. Dla samego <fun> przynajmniej. Co z tego, że kilka osób będzie nerwowych z tego powodu. Jak są tacy "mądrzy" to po prostu niech pomogą Tobie i tyle. Jak nie to potem i tak każdy z radością kiedyś będzie ich żegnać.
Może się narażę na jakieś kosmiczne uwagi ale osobiście uważam, że jak ktoś kto ma 75 lvl , planuje odejście przez miesiąc/miesiące i potem prawie nagle znika to jest jak najbardziej uczciwym człowiekiem/graczem. Ale dlaczego nie lepiej by było poświęcić jeden jedyny dzień/tydzień - np. ostatni w grze i pomóc biednym low-mid levelowcom w czymś, żeby mieli szanse zapamiętać przynajmniej osobę z którą nigdy nie grali i być może nawet nie widzieli jej w grze. (wiadomo, że wszystkim się nie da na raz, nie wiadomo też w sumie komu i kiedy, a dlaczego ?)
---------------------------------------------------
Mamy początek wakacji, potem wrzesień, październik. Jak myślisz ile osób będzie w wakacje (lub teraz) myślało o .... :cry: :evil:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:14 
Cytuj  
Sim duzo watkow podales w swoim poscie, mysle, ze to nie dotrze do prawdziwych odbiorcow...

Canto, powiedzenie wprost rzeczy, ktore uwazasz za prawdziwe, nie zawsze ma sens. Ludzie sa z reguly pasywni i obojetni, nie ma wiekszego znaczenia dla wiekszosci z czym tak naprawde walczysz...wyjasnie dla czego :D Ludzi myslacych i obserwujecych na LS-e jest duzo, zas tak sadze, ze nie zawracaja sobie glowy, a nie tym, kiedy Zjawcia zacznie zachowywac sie inteligetniej i kulturalniej w stosunku reszty, a nie rowniez tym, kiedy podobne jednostki do ciebie przestana na pewne zachowania reagowac zbedna "prawdomownoscia" i agresja.
Rzecz polega na tym, by umielismy sie dogadac i dazyc do postawionych celi i zadan (pomijajac pewne niedogodnosci), umiejetnie korzystac z tolerancji i rownowagi. Fakt, ze czesto u niektorych osob jest to zalezne od ilosci satysfakcji w grze, od tego ile rewelacyjnych wydazen zaszlo i od tego czy nie plesniewieja z nudow :lol:

Zdaje sie, ze powinienes odpoczac od emocji wywolanych gra, przemyslic rozwoj swojej postaci i wrocic do tego co najbardziej kochasz w FFXI :wink:
Trzymam kciuki!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:22 
Cytuj  
zapewne ja jestem na bliscie Canto;
nie doszloby do tego wszystkiego, jakbys po prostu darowal sobie dalsze drazenie tematu Zjawki i tego jak bardzo nie chcesz z nia nigdzie chodzic; mysle ze i bez tego kazdy to wie;
to ze za Zjawkowymi wyczynami i jej zachowaniem 'nie przepadam', nie znaczy ze od razu nie moge chodzic na wyparwy gdzie jest 6-12-24-... osob w tym ona jedna.

po probie wytlumaczenia tego Canto na gg i napisaniu, ze takie zachowanie robi INNYM pod gorke i ze kazdy job sie przydaje, a rng na pewno, dostalam odp o tresci 'ssij huj' i blokade.

to ze mialam juz dosc tematu Zjawki, mialam nadzieje ze sie skonczyl, a tylko jeden Canto sie wciaz go trzymal, to mu napisalam, zeby przestal zachowywac sie jak dziecko, bo ile mozna to tak ciagnac?
i zostalam (tak sadze ze ja ;P) nazwana dwulicowa (nie bronilam zjawki, a chyba tak myslales, po prostu mialam dosc pierdolenia o jednym, ciaglego czepiania sie i fochowania, naburmuszania i zloszczenia; Vejitta myslal jak ty, Canto, jednak zjawkowa chec dolaczenia skwitowal 'rotlf' i tyle; robcie ludzie co chcecie, ale miejscie na uwadze innych ><).
rozumiem, ze moglo rozsmieszyc niektorych jej nagle zgloszenie sie do wyprawy po tym jak uberzy wyrazili chec. dobra, mozna bylo i to napisac, ale kurde, no >< wystarczy, jezu,jak mnie to denerwuje ==;

nastepna rzecz, to niektorzy melee mogli poczuc sie zagrozeni Zjawkowymi lotami, to bylo ustalic ze Zjawka, lotuje jak inni melee maja juz co chcieli miec lol ;p (nie wiem, no, lol :P)

jakos dawniej mi sie z Canto super gadalo, wspolne wyglupy i totalne jazdy (SCy z brdem Yitoku); Canto + {Raging Fists} + {Haste} = {death}.. i prosby whma o to zeby na canto nie castowal haste, a on swoje..
nie wiem co sie stalo, ze sie zmienilo i nie wiem co sie stalo, ze zaczelismy jakies sprzeczki;
szkoda.. .___. moze da sie jeszcze narpawic,a le mysle ze to od ciebie, Canto zalezy, bo to ty dales mi blokade na gg, nie ja tobie :P


Canto ma drugiego LSa, wiec mysle, ze jak odszedl z CC i nie postanowi wrocic, to tam ma 'drugi dom' lol ;p

jesli Canto pojawi sie na wypadzie w czwartek i pojawi sie zjawka (a wydaje mi sie ze moze sie nie pojawic, widzac cale zamieszanie >..>), to dla mnie ok, jak zadne z nich sie nie pojawi... to trudno... tak wybrali.. z tym ze wtedy bedzie nas mniej, a mniej ma trudniej ><

mam nadzieje, ze po tym poscienie nie dostane mega flame'a ><


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:39 przez kalcia, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:29 
Cytuj  
Brawo Kalcia!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:37 
Cytuj  
Brawo Kalcia!

Canto jeśli ten cały bałagan ma związek z obawą o obecność Zjawci gdzieś tam i jej lotowanie to sorry ogromne Zjawcia (masz prawo mi nie wybaczyć), że to napiszę, ale jeśli jesteś/chcesz być uczciwa to skomentuj troszkę te posty wszystkie i to :

Pon Lip 04, 2005 11:53 am
Duszek napisał(a):
...
chętnie sie przejde w czwartek - itemkow nie potrzebuje ale walka moze byc ciekawa :D
...


Tylko lepiej się pospiesz, bo dam głowę, że ten topic lub niektóre posty poleci/polecą do kosza i tak.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.