mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 22:44 
 
w chwilach takich jak ta rzygać mi się chce i dość mam grania z dwulcowymi osobami na LSie ...... zaczyna chyba brakować niektórym tematów do rozmów i ...zajęcia w grze .....a może obrabianie dupy za plecami to normalka w naszym gronie ? jeśli jest ktoś , kto uważa ,że mam jakieś wady (czy to chodzi o gre czy jako prywatna osoba ) to niech mi to kurwa powie osobiście , a nie za plecami ..... a jeśli taka rozmowa trwa np. na ogóle to poczekajcie na mnie ...... a nie gadacie beze mnie ...... nigdy nie twierdziłem ,że jestem super graczem ,że wszystko już wiem ....czasem nie wiem najprostszych rzeczy dotyczących gry bądź mojego jobu . Ale jeśli są - jest osoby-a , którrzy twierdzą ,że robię coś do dupy ....niech doradzą , nie smarują za plecami ...... to jest poniżające i ...wkurwia , uwierzcie !
Dobre rady zawsze w cenie ....nieraz Anc tłumaczy mi wiele i pomaga ( dzięki za to :) ) , ......jeszcze raz mówię ....jeśli jesteś ideałem ....twój plus ......jeśli wiesz co źle robię , w czym , czy w którym momencie --- doradź , a nie obsmarowywuj dupy .....
w vana d'iel są piękne chwile ,lecz są i takie momenty , w których odechciewa się grać , naprawdę ...... czasem też rozumiem czemu Canto zdjął perełkę albo czym się kierował w tamtej chwili ......
To co napisałem wyżej NIE DOTYCZY OGÓŁU ....dotyczy jednostek .....mam nadzieje ,że dotrze to do tych osób ....może nie ....
nNa nikogo się nie obrażam ani nie gniewam ...... po prostu pryska gdzieś ochota do grania " z uśmiechem na twarzy " ............


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 23:01 
 
Dupa tam. Jestes dobrym WHMem. Nieraz chodzilem z Toba na BCNMy i bylo git. Po prostu olej. Widzisz tez nie mam pewnosci co ludzie o mnie mowia jak mnie nie ma(o ile cos o mnie w ogole mowia :wink: ). Ale mam to gdzies czy mnie ktos obgaduje czy nie. A poz tym hmmm cos sie chyba musialo niedawno stac bo jakos nie zauwazylem zeby ktos zle o Tobie mowil. CC tez ma swoje kwasy i zawsze bedzie miec.


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 23:44 
 
Coldee - drugi raz zaczynasz temat-trolla. Nie wiem o co chodzi, ale w razie czego zamykam temat.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.