mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 05:24 
Cytuj  
Ok, padl pomysl zeby zrobic CoP.
Z tym, ze... jak patrze jak inni robia CoP to troche mnie boli gdzies tam w zaladku itd... Pragne zbudowac static, ale static, ktory faktycznie bedzie cos robil a nie jeden przegrany event na tydzien. O costam nam dokopalo zabijemy za tydzien, nie nie nie. Spotkanie 2-4 razy w tygodniu. Najlepiej gdybysmy robili jeden CHAPTER (rozdzial) w tygodniu. Nie musimy zaczynac juz teraz. Moze to byc za tydzien za dwa (Lesiowi brakuje mammetow jeszcze =\) Celem mniej wiecej jest zrobic wszystkie capowane walki (na tyle lvl pozwala) w maximum miesiac. Pozniej jest juz mneij wiecej z gorki. Ja dziekuje za robienie pol misji na tydzien (chociaz czasem lepszy rydz niz nic). Jednak, da sie to zrobic. Jest sporo osob, ktore graja czesto i czesto (codziennie) sa online o mniej wiecej takich samych godzinach i mozna to pojednac i zrobic CoPa. Wiec.

1. Nindzia tank - Lesiu (mammety trza muz robic ;] za tydzien slyszalem, ze jest plan czy cos) - 100% uczestnik
2. DiDi ranger - Canto (czyli ja w sumie) - 100% uczestnik
3. Drugi DiDi ranger - Palis (chlopak leveluje jak na wrotkach i jest bardzo czesto online, tez mu mammety trza) 100% member
4. Support BARD! - Comodo (Comodo wyrazil chec robienia CoPa jak bedzie mial wszystko na tacy na cacy i bedzie wiedzial co i jak) Comodo daj znac co myslisz.
5. Hiler Łajt Mejdż - Ancover (Anc powiedziala, ze to jest do rozwania nie wiadomo co odpowie, Anc jest przed Coldeem ze wzgledu na Colda prace) Jesli Anc by to nie odpowiadalo nawoluje reszte WHMow, Maxii, Coldee
6. Masakrator czyli Blak Mejdż - Simiurg - tu licze na Ciebie, jestes b. czesto online a BLM bylby zbawieniem. Jesli nie Sim to moze Sai? Chociaz on tez ma CoP static... hm... nie ma innych BLMow =\ do rozwazenia.

Mniej wiecej tak to wyglada. Gdybysmy grali to wieczorami, po 20 napewno, czasami moze po 19. Glownie z moich osobistych powodek i mojego internetu, lol. Zreszta w tych godzinach jest najwiecej ludzi.
TO JEST DO ZROBIENIA! Prosze mi nie pisac, ze nie dacie rady bo to bo tamto bo sramto. Poniewaz CoP jest taka dziwna rzecza, ze najlepiej miec do tego static oto i on. Kazdy kto ma jakies inne CoP statici i robi je raz na tydzien w weekendy czy jakos tak i moze pomoc jest mile widziany jesli bedzie brakowalo miejsca. CoP to piekna rzecz i warto skonczyc. Podejzewam, ze jesli juz dojdziemy do ostatniej capowanej walki wiekszosc z nas bedzie 70+ wiec bedzie mozna kontynuwac i miec dostep do {sea} co daje wielka przewage nad innymi graczami np. przy skladaniu aplikacji do HNM LSow. Pozatym wiekszosc walk na naszych lvlach jest too weak i nudna. CoP to wspaniale urozmaicenie. Wiec prosze wypowiadajcie sie co o tym sadzicie i czy chcecie byc IN! Przede wszystkim ludzie z listy ;] Anc, Comodo, Sim;]
Oczywiscie bez obrazy dla reszty, tutaj chodzi poprostu o czas...
Patrzac na inne topici sami zobaczcie ile czasu ludzie sie zbieraja zeby zrobic jeden event. My czegos takiego nie chcemy. Orajt. Flejmujcie, nei flejmujcie piszta co chceta!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 09:19 
Cytuj  
Ja moge sie wypowiedziec - jesli bedziecie potrzebowac MNK to oczywiscie mozecie na mnie liczyc!!! Mnie chyba nie stac na static bo niestety musze znowu zaczac pracowac a wiec skoncza sie dobre czasy gdzie wysiadywalem online calymi dniami ; ; Jesli jednak bedziecie chcieli MNK do jakiejs misji dajcie znac, a ja chetnie pomoge :D Macie fuxa ze mozecie stworzyc static - niech Wam dobrze sluzy ^^


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 10:29 
Cytuj  
thanks for the offer but i have to pass


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 10:50 
Cytuj  
nie oddam wam Simiurga >< zdrajcaaaaaa aaaa aaaa ;ppp


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 10:50 
Cytuj  
Canto>>> t(-_-)t ...tylko tyle chcialem powiedziec


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 11:25 
Cytuj  
Static to zło !!!
Wg mnie intensywny static ma tylko sens gdy biorą w nim udział poważni ludzie, którzy po 20 mogą spodziewać się tylko jednego : DC a nie, że babcia ich odwiedzi nagle i muszą upiec ciasto lub brat/siostra wymuszą na rodzicach swój przydział do kompa. Po 20 jest większość LSa i jakoś nie widać wspólnych zabaw. Ja mam job, który średnio przydaje się we wszelkich zabawach w ffxi i dlatego przyjmuję każde zaproszenie do wspólnej zabawy bo najważniejsze jest dla mnie żeby mnie ktoś chciał.
Proponowałbym masowe robienie CoPa dla wszystkich zainteresowanych, tak jak to było 2-5, będzie dla niektórych drożej, ale mniej będzie pokrzywdzonych ludzi z egzotycznymi jobami i subjobami.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 wrz 2005, 13:46 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 12:05 
Cytuj  
Ja nikogo nie zabieram. Pozniej Wam wytlumacze bo musze wyjsc.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 14:28 
Cytuj  
Mysle, ze Canto nikogo obrazic nie chcial.

W sumie :lol: jak przeczytalam nad ranem po wyjsciu z gry to, co napisal, to chcialam odpowiedziec: "zostaniesz ukamieniowany" :D ale pomyslalam po co mam to pisac?
Poprostu po zrobieniu 2-5 chlopaka zachcialo sie zwyciestw i pomysleli sobie "zalozmy twardy statik ludzi, co maja czas i chca CoP zrobic szybko..."
Powiedzialam, ze jest to do rozwazenia, jak mnie zapytali co na ten temat mysle.

Rozwazajac, przychodze do wniosku:

* aby miec taki statik wszystcy musza mic 70+ i rowne szanse w sub-jobach, co umozliwi niezaleznosc (przyklad statik CoPowy Hucka - nie maja jobow ktore daly by im mozliwosc zrobienia misji z Bombka).

* musza byc wolni czasowo (ja nie jestem wolna, mam sporo lvl-owania, planuje zrobic ZM, craft, Fenrira... + RL, gdzie mam goscie, meza i tp.)

* jestem zwiazana z zespolem mojego CoP statika, choc dla wielu wydaje sie on (ten zwiazek) malo zrozumialy, ale ja go bardzo cenie i nie martwi mnie to, ze moze bedziemy robic CoP przez rok czasu.

* nie uwazam statika za zlo, ale wiem, ze owy nie pozwala swoim czlonkom na wolnosc ruchow, wiec wolne osoby beda zawsze uzaleznione od decyzji innych i ich dyspozycji czasowych.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 wrz 2005, 14:48 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 14:32 
Cytuj  
canto poprostu nie mysli, trudno sie dziwic


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 16:37 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
canto poprostu nie mysli, trudno sie dziwic


pieprz sie Sai, ja Cie nie obrazam
To, ze Wam to nie wyszlo nei znaczy, ze innym sie ma nie udac.
Nie wszyscy musza miec teraz joby 70+ ;/ Po co? Przeciez narazie najwazniejsze walki i tak sa capowane.
Wiem, ze jest kilka osob na LSie, ktorzy nei chca sie juz umawiac TGODNIAMI zeby cos w koncu zrobic, dlatego napisalem ten post.
Simiurg chce,
Anc nie
Coldee?
Comodo?!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 16:43 
Cytuj  
widze, ze wrociles canto i nie napisales o co ci chodzi, wczoraj jeszcze mowiles ze chcesz z nami copy robic, dzis widze ze 'od nas' tak na serio jest tylko simiurg..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 16:45 
Cytuj  
nie spodziewalem sie tez ze zrozumiesz o co mi chodzilo :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 17:16 
Cytuj  
Sorry, ze się wtrącę, ale...Saitou skoro nie masz nic konkretnego do dodania, to po cholerę się udzielasz i prowokujesz? -_- Dzizas ludzie.

Ja bym się pisała....za 50 leveli... :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 17:23 
Cytuj  
Sai zamknij sie. Jak masz pisac cos takiego to wo gole nie pisz.
Kalka nie ma zadnych "Was", "Nas" czt cokolwiek... Ja MOGE z Wami zrobic CoPa co bedzie trwalo WIEKI ale MOGE TEZ zrobic z kims innym i bedzie szybciej co mi oczywiscie bardziej pasuje. Wezcie sobie pomyslcie kiedy zrobiliscie promy a kiedy minotaura, a to przeciez jest naspetna misja w sumie....


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 17:38 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Wezcie sobie pomyslcie kiedy zrobiliscie promy a kiedy minotaura, a to przeciez jest naspetna misja w sumie....

Dwa tygodnie po promach =P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 17:39 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Seph napisał(a):
Wezcie sobie pomyslcie kiedy zrobiliscie promy a kiedy minotaura, a to przeciez jest naspetna misja w sumie....

Dwa tygodnie po promach =P


a potem 2-5?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 17:43 
Cytuj  
canto, masz jakies dziwne pojecie, ze u nas to zrobisz cos wieki pozniej ;p
na mammetach 2 razy padlismy z phalianem, ja potrzebowalam odetchnac ;p
ale promy i minotaur byl szybko ;p
zeby tego malo, ja ze dwie rundy promow robilam jeszcze dla innych, w minotaurze tez innym pomagalam;a teraz idziemy robic dalej misje copa, wiec juz spokoj..
jak to simi mowi, ten robi copy, kto ma farta byc w grze ;p

a, dodam jeszcze, ze jak w koncu juz chcelismy na serio isc zabic te mammety (nawet jelsi oznaczaloby to kolejne wipe'y), to i tak mr pilek jakos nie wyrazal zainteresowania copem i kompletnie nie dalo sie z nim umowic, sollo tez zadko kiedy w grze byl a na forum chyba jeszcze rzadziej..
jak pilek byl w grze to po to zeby zorbic sky i expowac dalej...
nie mielismy za bardzo z kim tego zrobic, bo tez nowi czlonkowie CC zaczynali dopiero przygode z copem..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas


Ostatnio edytowano 11 wrz 2005, 18:28 przez kalcia, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 18:08 
Cytuj  
Seph napisał(a):
a potem 2-5?

Ty za to 2-5 zrobiles od razy z biegu! A nie! Czekaj! Zanim udalo ci sie z nami, udalo ci sie tez spaprac to 8 razy z innymi =P

Canto, zastanawialem sie ile w tobie ignorancji i hipokryzji, a ile czystej glupoty. Zastanawilem sie bo w sumie to juz mi nie zalezy zeby to roztrzasac. Twoje argumenty sa smieszne. Simiurg robil 2-5 tyle samo czasu co ja i Kalcia, checi do jak najszybszego ukonczenia tej misji cala nasza trojka (w zasadzie to 4-ka z Phalem) mielismy takie same.
Przestan wiec pierdolic glupoty i powiedz wprost ze zrobiles nas w huja.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 18:33 
Cytuj  
CoP to nie jest hop siup i zrobicie szybko kazda walke bo jakby tak bylo juz by kazdy z pierscionkami biegal. Niekture walki bez odpowiedniej wiedzy lub odpowiedniego jobu sa ciezkie do wygrania. Bez dobrego zaplanowania danej misji i przez dzialajacy pospiech ktury bedzie w takim statiku obowiazywal stracicie wiecej czasu i gili na wielokrotne podchodzenie do jednej walki. Nawet jak ja chcialem robic szybko CoP to czesc osub mi muwila ze dla nich raz w tygodniu jest odpowiedni ludzie sa ograniczeniu czasowo w RL a czesto maja jakies rzeczy ustawione ingame jak dynamis czy tez jakis event itp.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 20:22 
Cytuj  
Canto podziwiam twoj zapal i cheć robienia CoP ale obawiam sie że możecie nei dać rady aż tak grzać z CoP. Te walki wymagaja kasy, w tej chwili niektorzy z mojego static wydali po 500k na jedna walke ktorej jeszcze nie udalo nam sie ukonczyć.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.