mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 15:17 
Cytuj  
Tutaj


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 17:32 
Cytuj  
Looknąłem na tę stronkę, wszedłem w zakładkę Party i mam jedno zastrzeżenie:

Cytuj:
Aby ułatwić innym znalezienie nas na danej lokacji, wykrzykujemy:

/shout <job> looking for party. Please invite me.

Jak dla mnie to jest wielki LOL. Shoutują o party chyba jedynie nieokrzesane n00by. Jeszcze tylko brakuje mi do szczęścia w każdej zonie flooda shoutów o party. Po to są flagi, by nie robić sobie obciachu i nie shoutować. Masz opcję Search -> Description. Jak chcesz coś komuś, co składa party powiedzieć, to pisz to tam, a nie drzyj sie jak burak.

Po opisach jobów widać, że autor 40+ lvla nawet nei liznął (patrz Red Mage i Bard). Zresztą inne też są dosyć zabawne :wink:

Ale może dał bys Erelenie w tym dziale link do tego forum? Bo potem ludzie lataja po jakichś Diabolosach i nie wiedzą do czego jest red mage :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 17:53 
Cytuj  
To nie jesrt wątek od tego.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 17:59 
Cytuj  
Hmmm... ja shoutuję ale tylko jeden raz, a robię to właśnie dla nOObów -_- Które trafiają się nawet w Garlaige Citadel (koleś wypalił z tekstem: a używasz jedzenie, a w komentarzu miałem zaznaczone, że tak i jakiego -_-). Poza tym szczególnie na Dunach miałem kłopoty ze znalezieniem pt póki nie zacząłem krzyczeć (wiadomo, że od Kazham nie ma już po co krzyczeć :) ). Ale popieram, że przydałaby się lekka modernizacja tego wspaniałego tematu :) Dzięki niemu ominąłem wiele nOObowskich pomyłek :D
A co do rdm to zmieniłem o nim zdanie, to samo tyczy się sama XD Więc niedługo poradnik zmodyfikuję (tylko dociągnę do tej 60 :) ).


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 wrz 2005, 18:01 przez Erelen, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 17:59 
Cytuj  
Dokładnie. To nie temat od tego. Zreszta ja już pisałam, że nie bierze się za coś, o czym się nie ma pojęcia minimum w 75%. Dział nie zając, nie ucieknie. To tyle. Kończmy ten OT.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 18:24 
Cytuj  
Cytuj:
Red Mage - nie wiem co o nim myślę, klasa dla mnie trochę przekombinowana.
Zdarzały mi się sytuacje, gdy dwóch czerwonych magów zastępowało białego maga, ale nie polecam ich za bardzo (no chyba, że nie ma innych magów).
Nie są dobrzy ani w leczeniu (jak biały mag) ani w zadawaniu obrażeń (jak czarny mag).
Jedyne co dobre, to iż mogą nosić nawet dobry pancerz, więc tak szybko nie zginą.

AAAAAaaHAHAHAAaaAAHAHAHA ROTFL

Cytuj:
Warrior - służy jako tank, czyli używa provoke na mobku i pozwala mu się bić.
Zazwyczaj nie rusza się z obozowiska i czeka, aż złodziej bądź ranger przyprowadzą do niego potwora.
Musi być zawsze czujny, gdyż jeśli jest main tankiem, to od niego wszystko zależy.

MUHHAHAHAHAHAA ROTFL LOL OMG Argh HAHAHAHAAHA


Cytuj:
White Mage - tyle się o nim rozpisałem, że tutaj chyba nie muszę. Jedna z najważniejszych osób w party.
To on leczy drużynę, chroni ją (dzięki protectra i sheldra), a także budzi.

Dwóch białych magów, może uratować nawet kiepską drużynę

JEDEN WIELKI BIG LOL

Cytuj:
Paladin - połączenie tanka z vokerem (może budzić swoimi czarami), dla mnie ideał.
Gdyby w drużynie był: ninja i paladin życie byłoby dużo łatwiejsze.
:wtf: Już widze Xaveregi i Rhaegala jak sumiennie tankuja w jednym party :P :P

Cytuj:
Summoner - może przyzywać summony, dobry dd, może także jako tako leczyć.
W ostateczności można go zaprosić.
:oops:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 14 wrz 2005, 18:29 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 18:28 
Cytuj  
Daltego napisałem że ludzie ktorzy maja ten lv 70+ powinni sie wypowiadać o grze a nie ktoś kto ma lv 10 :) :)
Zwlaszcza wypowiadać i udzielać rad innym na zewnatrz ... spoza grona grajacych w ff-a :))


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 20:55 
Cytuj  
Stok... ja nie miałem serca tak dobitnie...


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 21:14 
Cytuj  
Ja tam na forum napisalem poprawi wedlug mnie ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 23:35 
Cytuj  
Człowiek uczy się całe życie :) I tak już zmieniłem zdanie o sam, bst i brd :) Choć nadal uważam rdm za raczej bezużytecznego w pt (taki był do tej pory, wolałem mieć whm, brd, blm, d tego sam, nin i ja thf, w Eastern Altepa Desert i Garlaige Citadel takie combo spisywało się genialnie :) ). Ale poprawki wniosę dopiero gdy dojdę do 60 :) To tak pod koniec przyszłego miesiąca :)
I wiem, że mnie zaraz wszyscy rdm na forum mnie zjadą, bo rdm ma debuffy, etc. etc. ale mówię tylko to co zauważyłem :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 00:12 
Cytuj  
Bo RDM ma debufy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 01:21 
Cytuj  
hmm, pisalam jakiegos duzego posta, ale zrezygnowalam;p
proponuje, zebys najpierw doszedl do jakiegos sensownego lv, a potem sie madrkowal ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 01:33 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Człowiek uczy się całe życie :) I tak już zmieniłem zdanie o sam, bst i brd :) Choć nadal uważam rdm za raczej bezużytecznego w pt (taki był do tej pory, wolałem mieć whm, brd, blm, d tego sam, nin i ja thf, w Eastern Altepa Desert i Garlaige Citadel takie combo spisywało się genialnie :) ). Ale poprawki wniosę dopiero gdy dojdę do 60 :) To tak pod koniec przyszłego miesiąca :)
I wiem, że mnie zaraz wszyscy rdm na forum mnie zjadą, bo rdm ma debuffy, etc. etc. ale mówię tylko to co zauważyłem :)


o naprawde nie masz pojecia o czym piszesz LOLOLOLOL rdm bezuzyteczny buahhaha


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 01:33 
Cytuj  
strach po takiej lekturze inne solucje czytac........


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:21 
Cytuj  
Strach patrzeć co zrobiliście z FAQ Opiego...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:40 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Choć nadal uważam rdm za raczej bezużytecznego w pt


Niejednego party nie dalo sie zlozyc, bo brakowalo RDMa.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 10:15 
Cytuj  
party bez rdma - no thanks !!!

bez whma mozna isc - bez rdma i brda - nie :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 11:34 
Cytuj  
Do działu FFXI brakuje tylu rzeczy, że to strach. Jakbym się uparła, mogłabym coś skrobnąć, ale wiem, ze to bez sensu, skoro najdalej to byłam w Windurst i to też przez chwilę. Erelen się zawziął i w sumie dobrze, bo dział ruszył, ale imo powinien zacząć od czagoś prostszego... jak ah i takie tam. Najsmieszniejsze jest "Samurai - przykro mi nic o nim nie wiem. :(". Już pisałam Ci, Er. na gg kiedyś, ze Krypta nie może sobie pozwolic na takie teksty. Albo cos się robi do końca i porzadnie, albo się tego nie robi wcale. Dlatego ja jeden tekst robie od prawie pół roku (biorąc pod uwagę 2 miesiące przerwy khe). Sprawdzam połowę tego co napiszę w grze. Napisz to jeszcze raz za jakieś pół roku (minimum).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:06 
Cytuj  
Zjawcia : "bez whma mozna isc - bez rdma i brda - nie" :lol:
zalezy gdzie i jaka akcja, przypomnij sobie wasz run (ty stok Opi) na BCNM po Penitents rope :lol: alez wam sie powiodlo... takie same znaczenie i udzial ma WHM w party, sa miejsca, gdzie mozesz zapomniec o exp-ie, jak nie masz Bialutkich madrali :D, jak rowniez Dynamis i wiele wiele innych miejsc :-? nie mowiac o akcjach na HNMLS-ach... z czasem sie przekonasz, ze usmieszki sa dobrym posunieciem do nawiazania pozytywnych kontaktow 8) w swiecie Vanadiel nie ma zbednych jobow, spotykane zas "lekkie dekoracje" ale jak juz zaladuja w siebie meritki i zrobia cos ze swoim sprzetem, to tez mile widziani :P

edit:

tankowie nie lubia WHM-ow tylko dla tego, ze sa od nich zalezni :lol:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:12 
Cytuj  
AHAHAHHAHAHA Erelen Tyh n00bie XDDDDDDDDDDDDDD
"bo RDM ma debuffy"
"wole WHMa niz RDMa" LOLOLOLOLOLOL
Jak bedziesz mial 60lvl to bedziesz dalej noobkiem i lepiej zebys sie nei wypowiadal o grze bo tez dowalisz, moze nei tak jak teraz, ale wciaz.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.