mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 20:43 
Cytuj  
Sky LS Crazychocobos:

Tabelka z punktami, dropami itp:
http://www.eve.mpm.net.pl/cc/sky.xls

Sky FAQ:
viewtopic.php?t=15760

Tanks: Xavery, Zjawcia, Lesiu
Support: Draconi, Gokulo, Stokrotka, Comodo, Kalcia
WHMs: Pitia, Ancover, Coldee, Deshter,Zetoriush
BLMs: Bodziu, Simiurg, Saitou, Pilek
DDs: Hucksterthief, Opiekun, Galenros, Naif, Tomala

Incoming: (lv60+) Maxii, Palis, Deshter,Bartelius, Volirion

Rare/ex drops so far:
Genbu Shield: Comodo
A. head: Ancover
A. head: Pitia
A. head: Coldee
A. head: Kalcia
W. feet: Kalcia
Indra Katars: Tomala

Sky LS: CC needs:
Jesli sie ktos zastanawia jakim jobem pomoglby najbardziej nam w sky tutaj daje liste ile czego 8) Kolejnosc jest przypadkowa..
1+ NIN
2+ PLD
1+ RDM
2+ BRD
1+ WHM
2+ SMN
1+ RNG
15 BLM

Events:
Zbieramy sie w Sky w kazda srode od 19:00 i probujemy zrobic jak najwiecej w zaleznosci ile osob sie pojawi, optymalnie powinno nam sie udac, za kazdym razem, zfarmowac 2 triggery i zabic Goda.

Dropy:
Rare/ex itemy trafiaja do ludzi na podstawie ich aktywnosci w Sky i przydatnosci itemku dla danego joba ^_^
Miara aktywnosci jest ilość activity pointsow w tabelce.
Kazdy kto otrzymal cos z goda powinien przepuscic kogos w kolejce do kolejnego itemku, tak aby kazdy dostal cos fajnego 8)

Itemki ktore da sie sprzedac (właczajac w to Seale) sprzedajemy i dzielimy zyski wg zebranych od ostatniej wyplaty punktow, potem reset punktacji i tak w kolko. Wyplate bede robil po kazdym powaznym dropie (czyt: wartym 1m+)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 28 gru 2005, 10:13 przez swordsman, łącznie edytowano 20 razy
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 20:57 
Cytuj  
Sky to ja mam, tylko finala mi brak. RNG na 64 wiec sie raczej tam nei przyda :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 21:40 
Cytuj  
Sai - zawsze możemy używać stronę CC na GP żeby planować eventy skyowe.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 21:43 
Cytuj  
zaglada tam jeszcze mniej ludzi niz tutaj heh...
i zrobienie jednego dnia dniem skyowym jest chyba lepszym rozwiazaniem niz planowanie kazdego wypadu osobno... zdecydowanie latwiej wszystko sobie zaplanowac


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 23:11 
Cytuj  
hahahaha już jestem...właśnie zdobyłem dostęp do SKY :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 23:15 
Cytuj  
To bylo szybkie :) Gratulacje!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 00:09 
Cytuj  
Na mnie jeszcze troche poczekacie ale mysle ze to o wiele lepszy pomysl wyjscia ku jakiemus (jakiemukolwiek) HNM LSowi niz obietnice bez pokrycia a propo dolvlowania jobow w odpowiednim terminie :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 00:20 
Cytuj  
Jestem za. O ile to nie będzie kolidowało z secrets'ami, ale oni robią wypady w weekendy.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 00:50 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Jestem za. O ile to nie będzie kolidowało z secrets'ami, ale oni robią wypady w weekendy.


lol
niedlugo bedizemy mogli sobie darowac
ktos jeszcze ma jakies ale/lub/jesli ? :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 01:12 
Cytuj  
Sai, Comodo napisal madrze :) nie czep sie za/ile/lub/jesli bedziemy mieli nieraz i czesto.
Czasem zapominasz jak sam, gdy trafiles do SW tam przesiadywales tyle samo co tu teraz na CC... :wink: wiec, co sie dziwisz Comodzie?


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 01:18 
Cytuj  
a co wtedy robilo CC Anc ? poza 5cioma innymi osobami od nas reszta kolysala sie kolo 30tki

proponuje jeden dzien w tygodniu... JEDEN DZIEN !!! ale widac ze i to moze byc za wiele dla zbyt wielu

tylko po co ja sie tym tak przejmuje, nie mi powinno zalezec
bedzie co bedzie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 01:28 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze tak naprawde Comodo poruszyl tym postem dosc istotna kwestie - na ile wazny jest dla nas CC :) czy jest wazniejszy od innych LSow, czy jestesmy w stanie przedlozyc LSowy fun/event/itp nad te z innych LSow, w ktorych jestesmy

...mi osobisicie wydaje sie ze nie, ale moze to tylko moje odczucie...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 01:41 
Cytuj  
comodo rha i opi sie juz okreslili co jest dla nich wazniejsze heh nawet pomijajac fakt ze te "drugie LSy" prawie napewno nic nie beda robic w taki dzien w tym czasie bo to nie ich timezone to jednak sprawe postawili jasno komu sa bardziej lojalni i komu chca sie bardziej poswiecic
wydawalo mi sie ze spriorytezownie sobie jednego dnia ingame (zeby ktos nie pomyslal ze kaze komus olewac szkole prace czy rodzine) dla rozwoju CC nie bedzie takim duzym wyzeczeniem

fajnie jakby osoby z listy okreslily sie czy mozna na nie liczyc w ciagu tego jednego dnia w tygodniu...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 02:00 
Cytuj  
Ja jestem do dyspozycji LS....moje plany na ten tydzien to Maat i Optical Hat...i latent na katanie...biorac pod uwage ze gram po 16 godzin dziennie to i tak zostaje w cholere czasu :D


btw.. nie mam innego LS, CC to mój main..i chciałbym żeby tak zostało..


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 05:53 
Cytuj  
jestem na liście ......... jak będę JUŻ mógł iść , to możecie na mnie liczyć O ILE tego dnia nie będę w pracy.


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 06:03 
Cytuj  
na mnie mozesz liczyc Sait :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 07:00 
Cytuj  
Sait- jestem pelen podziwu tworczosci i zapalu jaki wkladasz do stworzenia w sumie fajnych eventow, ale wez pod uwage, ze niektorzy maja dom, rodzine i dzieci. Sam mam ostatnio malo czasu, dzieciak poszedl do szkoly, musze mu troche wiecej czasu poswiecic, poza tym we wtorek dynamis, w czwartek ENMy i jakbym mial jeszcze w srody chodzic do Sky to wybacz ale rozwod murowany :( Nie dam rady, przykro mi ....
Ostatnio real mnie pochlania, nowe wdrozenia a padziernik pod znakiem zapytania w szkoleniach. Chce uczciwie powiedziec ze nie mam za duzo czasu :( a w stosunku do FF11 mam kupe planow, ktore poza tym, ze zostaja jak narazie marzeniami to chcialbym je przede wszystkim zrobic.
Tak tez okreslam sie w taki sposob, jak bede mogl to pojde, ale niczego po prostu nie moge obiecac, gdyz nie chcialbym aby taki Rha na kazdym kroku wypominal mi, ze na mnie nie mozna liczyc, coz... niektorzy nie maja rodziny, maja wiecej czasu dla siebie, ja to rozumiem i prosze o wyrozumialosc dla mnie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 07:16 
Cytuj  
Bodziu mam nadzieje, ze ta rodzina nie ma imie WoW, :D bo bys mnie zalamal.

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 07:45 
Cytuj  
Dla mnie bomba . Sroda 19:00 /nod

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 07:54 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
comodo rha i opi sie juz okreslili co jest dla nich wazniejsze heh nawet pomijajac fakt ze te "drugie LSy" prawie napewno nic nie beda robic w taki dzien w tym czasie bo to nie ich timezone to jednak sprawe postawili jasno komu sa bardziej lojalni i komu chca sie bardziej poswiecic


Ostatnio w SW jest dosc aktywna EU grupa i czesto cos robimy w sky kolo 21, Oraichu to wszystko nakreca.
Jak sie nic nie nalozy to mozecie na mnie liczyc (sky znam dosc dobrze, mam obie mapy), bardziej bym sie martwil o Xava, Zeta, Draca, Goka itp czyli osoby ktore ostatnio nie czesto sie widuje ingame. W 6-7 osob (lvl 65-75) to wiekszosc triggerow jest nie do zdobycia, nie mowiac o walkach z godami.

Obym sie mylil i oby wszystko wypalilo!

Zreszta Sai nie tak dawno mowiles, ze nie zostawicz SW dla CC HNM LSa, wiec nie naduzywaj slowa lojalnosc. :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.