mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 78
Dołączył(a): 3.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 22:02 
Cytuj  
Mam pytanie wiem ze ono juz było ale chciałem się upewnic bo znalazłem tutaj 2 rózne opinie na temat e-karty w mBanku.Czy mozna płacic nią za gre Final Fantasy XI bo niewiem czy kupowac kre a karta przyjdzie lada dzien.Wiem ze w Star Wars Galaxies mozna i zastanawiam się która gre kupic,ale jezeli Final dział z e-kartą to problem z głowy.Czytałem tutaj kilka postów i sam juz niewiem mozna czy nie?Prosze o odpowiedz bo uwielbiam serie Final Fantasy a dopiero mam prace i stac mnie na abonament ale nie na vise classic.Z góry dziękuje za odpowiedz

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 22:17 
Cytuj  
Eh tyle razy było to pisane: Inteligo Visa Electron DZIAŁA. Czemu się każdy na ten mBank upiera na starcie jak niema 100% pewności (czyt. jednoznacznej opinii).


Ostatnio edytowano 3 paź 2005, 22:19 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 142
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 22:18 
Cytuj  
dziala e-karta z mbanku


_________________
Limes ---> 42+ SMN / 29 WHM / 17 BLM Retired, czekam na FFXIV ;-)

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 22:26 
Cytuj  
Czemu zawsze jak jest taka sprawa, ludzie zakładaja nowe tematy, a nie sprawdzą czy juz ktoś wczesniej takiego nie załozył? -_- Ignoranctwo sux. O kartach było juz tyle razy pisane, że nie zliczę.
Ludzie, myślenie nie boli -_-'


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 22:29 
Cytuj  
Loth, moze mial problem ze zrozumieniem? wykazalabys wyrozumialosci troche, jako jedna z przedstawicielek niewielkiego grona kobiet na LSie ;p

Kris, ale skoro on sie pyta o mbank, to czemu mu trujesz o inteligo? zalozyl wczesniej w mbanku konto, to pyta o mbank >.>


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 22:51 
Cytuj  
E-karta z mbanku dziala.
Sam uzywam.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 23:43 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
Kris, ale skoro on sie pyta o mbank, to czemu mu trujesz o inteligo? zalozyl wczesniej w mbanku konto, to pyta o mbank >.>


Podaj gdzie napisał, że ma e-kartę. Please, no znajdź. Nigdzie tego nie napisał. Po drugie dałem mu odpowiedź, więc o co Ci biega? Niebył pewnien czy karta działa, więc podałem mu inną co bankowo działa ("bankowo", hehehehe). Co Cie boli w Inteligo? To, że działa? Bo nie czaję.

Kolejny wątek z tą samą odpowiedzią. I po to jest forum? Owszem kto pyta nie błądzi. Ale lenistwo śmierdzi.

To ja założe 10 takich samych pytań. Ludzie się powkurzają ale odpiszą :D


Ostatnio edytowano 3 paź 2005, 23:48 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 23:47 
Cytuj  
moze stad ze napisal "karta przyjdzie lada dzien"

o to biega ze jestes burakiem


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 23:49 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
moze stad ze napisal "karta przyjdzie lada dzien"

o to biega ze jestes burakiem


Czyli jeszcze nie jej niema. Wziął kartę w ciemno. A jakby poczytał troszkę to by nie musiał się głupio pytać.

Ssij druta frajerze. Do ciebie pisałem? Nie. Więc morda.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 23:51 
Cytuj  
buhahahahaha
koledze juz podziekujemy


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 23:53 
Cytuj  
forum jest po to, zeby kazdy mogl sie o wszystko spytac i zeby osoby ktore sa na tym forum od dawna, raczyly odpowiedziec a nie zbesztac.
jak ty zalozysz 10 tematow z tym samym pytaniem, wszyscy zrozumieja to jako zlosliwosc ;p
jesli ktos nowy i obcy temu srodowisku zaklada nowy temat (mimo ze kilka juz bylo wczesniej), to dlatego ze zapewne czuje sie zagubiony i jednak woli sie upewnic co do swojej sprawy ^^
nie widze problemu, w tym ze zalozyl ten temat..
i tak jak sai napisal, "karta ma nadejsc lada dzien" ;p
ale odpowiedz zostala udzielona (ja jej nie udzielalam, bo nie kozystam z mbanku i niepamietam co inni wczesniej pisali - o ile w ogole - na temat ekarty mbanku), mysle ze EOT ^^

edit: i co? ma niby specjalnie zmieniac karte skoro ma konto w mbanku akarta i tak bedzie dzialac? i tylko dlatego bo ty masz inteligo? ;p
zastanowmy sie... moze zaczal pracowac niedawno i potrzebowal konta na ktore mogliby mu kase przelewac? wybral mbank, bo akurat taki znal, a pomysl na gre przyszedl pozniej? moze znalazl to forum pozniej, jak juz zdarzyl wczesniej zalozyc konto i zlozyc wniosek o karte?
ma specjalnie zakladac drugie konto?;p

kris, tak btw, zaczynasz flame, ale chyba inne osoby sa na tyle opanowane, zeby nie ciagnac go za toba ;p

Huck, plz zamknij temat m(_._)m


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 00:22 
Cytuj  
Ja zanim wybrałem kartę to trochę się naczytałem i podzwoniłem. A Canto to pierwsza osoba, u której wyczytałem, że ma e-kartę. Działanie tej karty do tej pory było dla mnie mitem, legendą. I gdyby nie post Kanciaka (Limes Twój też widziałem ale niewiem czy używasz) to bym napisał, żeby lepiej zmienił bank (kiedyś ktoś mi powiedział, że jak jedno konto nie zadziała to będę musiał zakładać w innych bankach do skutku).

viewtopic.php?t=13655&start=0

viewtopic.php?t=10211&start=0

viewtopic.php?t=11406&start=0

Tutaj sporo zostało powiedziane o różnych kartach.

A Flame nie ja zacząłęm (chyba, że masz na myśli to, że napisałem większą czcionką ale to nie flame a OT jak już).

Kontynuuując:
"Jeżeli niemasz Visy Classic lub MasterCard to masz lipę (i eKarty). Visa Electron mBanku podobno niedziała... Visa Elektron nie pojdzie .. ale za 25 zeta mozesz miec eKarte z ktora dziala bez problemu... Visa Electron działa... ale tylko z Inteligo" (przeklejki) . Tak więc chyba tu jest wszystko zawarte.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 00:54 
Cytuj  
No. Ja mam w Inteligo dzięki radzie Erelena, jakby nie było, i jestem bardzo zadowolona.

PS: Saitou... po cholere wywołujesz kłótnie? -_-' Dodałeś tego "buraka" z premedytacją. Bez sensu. Nie lubisz kogoś, nie gadasz z tą osobą. Proste.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 07:42 
Cytuj  
Krzysiek - wielokrotnie pisałem - praktycznie w każdym temacie z takim pytaniem że mam e-kartę i że działa. I jeżeli tego nie widziałeś to jesteś ślepy :)
A do kolegi - e-karta DZIAŁA :) bez najmniejszych problemów, na dodatek są z nią mniejsze problemy za granicą w sklepach i działa z większą ilością gier, dlatego że jest to VISA Classic, a nie jak w przypadku karty z Intelligo electronka :) Co nie zmienia faktu że nie jest to topic o wyższości któregokolwiek z tych banków nad innym ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 07:46 
Cytuj  
No ja tez pare razy powtarzalem, ze uzywam E-Karty bez problemu ;P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 08:12 
Cytuj  
Po wpisaniu do searcha "mbank*" i wybraniu tylko tego działu pokazuje się 17 wyników.
/gg


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 08:17 
Cytuj  
Ja również kilka razy pisałem że ekarta działa.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 09:32 
Cytuj  
Czytam tylko to co mnie interesuje...

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 09:40 
Cytuj  
Ja jeszcze przed kupnem FFXI wolalem tu na tym forum sie upewnic, ze moja e-karta z mBanku wystarczy i tez zalozylem osobny topic (lub sie dopisalem do istniejacego, nie pamietam).
Po prostu milion opinii + flame'y sprawiaja ze we wszystkich tematach o kartach/platnosciach panuje totalny bajzel. A przeciez chodzi o kase.. :]
Zeby nie bylo watpliwosci.. Z wlasnego doswiadczenia moge stwierdzic ze:

E-KARTA mBanku DZIALA z FFXI

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 09:42 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Czytam tylko to co mnie interesuje...


jak czytasz tylko co cie interesuje to nie pisz w temacie o ktorym nie masz zielonego pojecia


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.