mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 22:46 
Cytuj  
Pozwoliłem sobie "cyknąć parę fotek" dla potomnych i wrzucić na serv, have fun w przeglądaniu :)
Obrazek
Spotkanie całej drużyny przy telepoincie w KH :)

Obrazek
Goku musiał zdobyć lv 12 NINa, żeby móc dobrze kontrolować hate.

Obrazek
A oto walka z losową jaszczurką w KH :>

Obrazek
Do Dunes przyszedł stary znajomy.

Obrazek
"O dwa gobliny za daleko"

Obrazek
Ciężka walka z jaszczurem. Dzieci, pamiętajcie - teamwork is the key ^^

Obrazek
Dzielna drużyna odpoczywa po kolejnym wspaniałym zwycięstwie.

Ps. Darujcie kretyńskie komentarze, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać XD


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 23:12 
Cytuj  
Macie na prawde wielkie szczecie stworzenia polskiego statica. Przejdziecie przez to dzieki czemu zrezygnowalem (VD) jak burza. Az mi sie zachcialo grac i teraz mam dylemat co sobie zamowic, bo jestem na glodzie mmorpgowym. Czy EQ2 czy FFXI :>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 23:15 
Cytuj  
FF XI
Mamy chyba największe polskie community w płatnym mmorpgu (a jeśli nie największe, to i tak najlepsze :)))


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 23:18 
Cytuj  
Gralem w FFXI dosc krotko i sprzedalem, najwiecej czasu stracilem na chacie lsa gadajac o polityce (pozdro dla kumatych :lol:) . Jezeli gralibyscie solo to pewnie ktos z Was odpadlby tak jak ja - przez kretynizm ludzi z VD. EQ2 jeszcze nie probowalem, ale nie usmiecha mi sie dokupywanie dodatkowych 512 DDR zeby sobie komfortowo pograc :]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 23:31 
Cytuj  
Eq 2 jest tańsze , ale jak musisz upgradować spec to wychodzi drogo :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 07:42 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Macie na prawde wielkie szczecie stworzenia polskiego statica. Przejdziecie przez to dzieki czemu zrezygnowalem (VD) jak burza. Az mi sie zachcialo grac i teraz mam dylemat co sobie zamowic, bo jestem na glodzie mmorpgowym. Czy EQ2 czy FFXI :>


Ehh, Asmax, jeśli tak drobna przeszkoda jak nauka team work w VD, i w sumie najfajniejszy czas dla newbie jaki można mieć tylko raz zabił w tobie chęć do grania w FF-a ... to wybierz EQ2 bo dalej jest gorzej


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 08:12 
Cytuj  
Stok - ja wiem czy gorzej ? Gra sie o niebo juz lepiej, gorzej jest znalezc pt :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 08:22 
Cytuj  
to prawda - tworzenie party i nauka team work to najlepsza zabawa w tej grze :D a wspolne expowanie na samym poczatku pozwoli nam sie zgrac i zobaczyc co kazdy z nas moze zrobic w party :D to idealna pozycja wyjsciowa na przyszłe questy i misje :)
stworzenie od samego poczatku silnej zgranej grupy da nam przewage nag grajacymi solo bo jak przyjdzie nam robic questy czy misje nie bedziemy musieli szukac przypadkowych pomocnikow, no chyba ze potem do alliance :P
pewnie ze nie zawsze kazdemu pasuje termin exp czy quest party ale w tym czasie zawsze mozna samemu poexpowac, zajac sie craftem czy samemu robic questy :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 08:28 
Cytuj  
Super zdjecia!!! To była niezła jazda.!!
Zwróćcie uwagę na teksty GOKULA , naszego głównodowodzącego: Pan , rusz dupsko , do mnie!! ... i stac i sie nie ruszać!!!
Fajnie było . A obstawe mieliśmy Karwacka i Pakera !
Dzieki


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 08:44 
Cytuj  
masz racje Piter, jazda byla niezla a praca zespolowa przyniosla efekty, no moze poza tym gob-train hehehe
naprawde nie ma jak doswiadczony gracz w party :D
przy kilku takich exp party nauczymy sie wiecej niz gdybysmy musieli sami kombinowac z taktykami :)
Jeszcz raz wielkie dzieki za Wasza pomoc i rady :) dzieki temu ta gra naprawde staje sie przyjemnoscia :)

a chetnych do pomocy jest sporo ) jak z Panem czekaliśmy na powrot Nimlotha z itemkami swoja pomoc zaproponowal nam gracz ktory akurat wlazl do kopalni a jak mnie zabil gob na wydmach tez podczas czekania na Nima to nawet nie musialam prosic o raise - akurat na miejscu byl WHM :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 08:52 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ehh, Asmax, jeśli tak drobna przeszkoda jak nauka team work w VD, i w sumie najfajniejszy czas dla newbie jaki można mieć tylko raz zabił w tobie chęć do grania w FF-a ... to wybierz EQ2 bo dalej jest gorzej


Dalej jest lepiej. Jak się wcześniej w żadne mmorpg nie grało to VD jest może i fajne, mnie poziom noobostwa tam frustruje. Wcale się Asmaxowi nie dziwię. Zresztą lvl 11-20 to chyba te na których najwięcej ludzi odpada. Może jeszcze 20-25 na qufim może dobić, ale dalej jest już coraz lepiej.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 09:02 
Cytuj  
Opi - nie strasz narybku :P
my poki co jestesmy na lev 12 :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 09:11 
Cytuj  
Opiekun dalej jest fajniej ?

Dla RDM testem jest lv 32 kiedy to trzeba uzbierac cash na dispell, nie wiem jakie sa testy dla innych jobów, ale WHM ma Erase na lv 32 ....
to są testy cierpliwosci i zaradnosci w tej grze.

Nasz Genkai 1 robilismy staticem, Xaveremu zajeło to 2 tygodnie, Suczka sie bujał z miesiac, Genkai 2 pomagal nam Suczka i paru Japanese uberów.

Walki na Af-y robilismy łacząc żebranie z pomocą Ls-e ... np moj i Saitou AF 3. Coffer Keys do AF questu zdobywalismy staticem, albo jak ja żebraliśmy o pomoc w Jeuno.

itd ...

Zobacz jak wygląda GK 1 Lerga .... Xavery mu zdobyl solo te itemy :D
jak sprawa ma sie z Af-em np Hucka czy Lerga ... czy z coffer keys, wystarczy że będzie z 4 osoby na ls-e odpowiednim lvl i nowi maja zero problemu ^^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 09:19 
Cytuj  
Stok - wszystko przed nami :D
jak stworzm sobie dore party to damy sobie razem rade ze wszystkim (chyba :P) a w razie co - dobrze wiedziec e sa chetni do pomocy :D
do pomocy - chciałabym zdoyc wszystko w tej grze sama (w dobrym party), nie chce nikim sie wyreczac hmmm.. ale cos mi sie zdaje ze moze byc roznie :P zwlaszcza jak n-ty raz z kolei bedzie sie podchodzilo do tego samego questa czy misji :P

a przy okazji - co to sa te AFy, Genkai czy GK? rzuccie jakims linkiem do dobrego opisu :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 09:52 
Cytuj  
No popieram :) Za naszych czasow to byly problemy ze znalezieniem ludzi do tych rzeczy :) A teraz macie pelen support !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 10:26 
Cytuj  
Zjawcia :

AF-y:
Artificial Armour, każda profesja ma coś takiego, linki to już poszukaj sama, na alkhazam bez problemu ew mysterytour jest fajne info. Jest to armorek zdobywany w quescie z czego 3 questy sa fabuła, a pozostałe to zdobycie klucza i otwarcie skrzynki we własciwym dungeonie. Zdobywa sie je zwykle na lv 52+ bo taki lvl jest minimalny dla tego wdzianka, troche wczesniej dostaje sie AF bron okolo lv 40-42. Ich użytaczność jest bardzo rózna, naprzykład ja zwykle nosze AF-a, a Rhaegal nie, i zalezy od profesji.

Genkai, GK :
Genkai, GK lub inaczej "Limit Break" to questy które trzeba zrobic aby mieć mozliwość podnoszenia lvl ponad dany limit, 1 quest jest na lv 50, potem 55, potem 60, 65 i 70 ostani pozwalajacy podnieśc lv postaci do 75. Mają one bardzo rózny poziom trudnosci ... w sumie chyba najtrudniejszy jest GK 1 i GK 2, oraz GK 5 ze wzgladu na kosztowność samej walki np dla RDM, ale poniewaz jest to walka indywidualna kazda profesja ma inaczej i inaczej walczy ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 10:56 
Cytuj  
wlasnie czytam sobie questy na allu :D
:lol: czarno to widze :lol:
ejjj... czy faktycznie do min 25 leva nie ma nic ciekawego do roboty oprocz levelowania? :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 11:05 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
wlasnie czytam sobie questy na allu :D
:lol: czarno to widze :lol:
ejjj... czy faktycznie do min 25 leva nie ma nic ciekawego do roboty oprocz levelowania? :P

ooo jest bardzo duzo do roboty ... jest kupa questów które możecie robić razem, a nie czekać na lvl żeby je zrobić solo.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 11:09 
Cytuj  
zawsze mozna ryby lowic lub craftowac :D
do 25lv macie teaz doz robienai rank 3 i klucze do kazham, z tym tez zawsze byla niezla impreza :) tylko nie pomagac im za wiele... lepiej isc low lv jobem i grac z nimi niz robic to za nich.... zwlaszcza ze maja sile by zrobic to w swoim gronie jesli sie postaraja a bede mieli z tego wiekszy ubaw, co innego jak dochodzil 1 nowy gracz i nie mial sie do kogo odezwac ;)

ale widze nim juz sie postaral o to by nie pamietali questu na SJ


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 11:35 
Cytuj  
Zgadz się z Saitou - im więcej sami zrobicie tym więcej będziecie mieli z funu z gry. Chyba że rzeczywiście coś będzie was przerastać to zawsze chętnie wam pomożemy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.