mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 07:59 
Cytuj  
nie bedzie mnie na CC sky run w środe

w zaistniałej sytuacji zrobienie CoP jest dla nas priorytetem

przepraszam


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:28 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
....
przepraszam


umm, hmm, :roll:
nie ma po co przepraszać za rzeczy których się nie zrobiło a szczególnie że nawet nie wiadomo czy byłyby to "złe/brzydkie występki" lol
jak ktoś chce już koniecznie przepraszać to najlepiej za coś co już miało miejsce, istnieje poczucie winy i wyrządzonej krzywdy :wink:, można zdefiniować pokrzywdzonych :cry: i krzywdzącego 8)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:32 
Cytuj  
so rozumiem ze run odwolany?


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:35 
Cytuj  
egoist napisał(a):
so rozumiem ze run odwolany?

jak dla mnie jeszcze nie (tu mogę się sam oszukiwać :roll: )
zobaczmy jutro czy przyjdzie przynajmniej 9-10 osób na 19
(dlatego trabię o tzw. obecności (którą jeszcze niewielu rozumie, a szkoda) a nie frekwencji którą można miesiącami budować i dawać tzw. "ciała" w kluczowych "momentach", co nie jest ani pozytywne ani negatywne, wystarczy się tylko przyzwyczaić )
http://www.muglets.com/1gti


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:52 
Cytuj  
hmm nie wiem to moze mi ungura zabijemy? :wink:


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:55 
Cytuj  
ja bym chciala, zeby wypad do sky odbyl sie..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 09:01 
Cytuj  
egoist napisał(a):
hmm nie wiem to moze mi ungura zabijemy? :wink:

Jestem za.
Jak będzie dosyć ludzi żeby powalczyć o triggery to po nich dobrze by było iść na Ungura, jak nie będzie to od razu na Ungura.

Już niedługo zacznie się bardzo ciekawy okres w CC, bo ludzie zaczną się w końcu zapisywać do HNMLSów (ja chyba też) i wiadomo że się wszyscy spotkamy w sky w środę i w inne dni, ale nosząc różne kolory perełek :D :P :D.

Ale i tak powinnismy próbować w środę chodzić o 19 na triggery i na Genbu, zawsze jest szansa że uda się zabić żółwika i wpadnie coś dla ludzi, którym by było ciężko w innych LSach liczyć na przynajmniej takie dropy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 09:43 
Cytuj  
Simiurg - do jakiego HNMLSa ty się chcesz zapisywać?

Bo ja wiem, że ja się do żadnego poza CC nie zapiszę...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 09:50 
Cytuj  
Ja tam już z jednego zrezygnowałem.

Yhh, może akurat zrobimy triggery, a oni skończą CoPa i póldziemy na to genbu.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 09:55 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Simiurg - do jakiego HNMLSa ty się chcesz zapisywać?

To jest bardzo dobre pytanie na które nie znam odpowiedzi.
O wiele bardziej mi zależałoby na tym żeby patrzeć jak coraz więcej ludzi z naszego LSa zdobywałoby dostep do sky i sea i chodzić tam z nimi niż biegać z bandą anglosaskich "uberów" którym zależy na ... nawet nie wiem na czym, bo w rulesach w większości przypadków maja wymóg dostępu do sky i palcem nie tknęliby żeby w kilka godzin poświęcić się i zrobić dla wszystkich składających aplikację te kilka beznadziejnie łatwych dla nich walk.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:06 
Cytuj  
Sim człowieku czy ty zawsze musisz pisać 20 tysięcy postów które tak naprawdę niewiele mają wspólnego z tematem. Tak jak Op napisał nie będzie nas mniej więcej 2 godziny. Jakbyś pomyślał chwilę to doszedłbyś do wniosku że z tych osób które łażą do Sky nie będzie raptem 3-4 osób. Zresztą tak czy siak możemy się tam pojawić bo mamy już Tavnazian Ringi i możemy bez trudu warpnąć się do Safehold okolo 20:45.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:13 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Sim człowieku czy ty zawsze musisz pisać 20 tysięcy postów które tak naprawdę niewiele mają wspólnego z tematem. ...


Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam Przepraszam
i BARDZO zazdroszczę wszystkim pewności co do przyszłości.
"mniej więcej","2 godziny" , "3-4 osób" , "tak czy siak", "około" LOL LOL LOL
powinienem napisać NC ale za stary już jestem i za długo gram żeby ...
Żadnych wniosków nie będę wyciągać z rzeczy które jeszcze nie miały miejsca LOL.
CC SKY jest tak banalne że bardziej się nie da : spotykamy się w środy o 19 i to wszystko. Jak ktoś próbuje pisac już o swoich planach na ten termin to znaczy że coś kombinuje, szczególnie że sami napisaliście prośbę żeby ŻADNYCH planów nie robić na ten czas WCZEŚNIEJ LOL LOL LOL


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:17 
Cytuj  
Umówiliśmy się na środę tylko dlatego że Zjawka ma 2 tygodnie przerwy a my chcielibyśmy mieć dostęp do ogrodu w sea. Jest to wyłączny i jedyny powód naszej decyzji.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:38 
Cytuj  
LOLOMGWTFBBQROTFL!!!1111onetwothree... (to moj komentarz do kometarza Simiego ;) )

Nigdzie nie widzialem napisanego czarno na bialym ze sroda i Sky jest obowiazkowe, wode mozna farmowac nawet w 3 osoby- tank, rdm i dd wiec co za problem skoro i tak bedzie was duzo wiecej. Jak sfarmujecie jedna to mozecie sfarmowac druga, kto powiedzial ze Zip i Genbu sa obowiazkowym "daniem wieczoru"? Tak jakby to byly jedyne triggery, ktore mozna zdobyc... Ale to tylko zdanie obserwatora, nie warto sie nim sugerowac.

Simi a Ty sie zastanow nad tym co piszesz bo z Twoich wypowiedzi wynika, ze chcesz zrobic z CC"HNM"LS drugie Dark Hearts. To moze lepiej do nich zlozyc aplikacje niz tutaj wprowadzac bezkompromisowe zasady?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:40 
Cytuj  
I co z tego ze Zjawka ma 2 tyg przerwy ? zrobi sobie za 2 tyg. CoP'a , a w srode jest SKY, ale oczywiście JEJ priorytety są nagle teraz najważniejsze....jak mnie to wkurwia.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:41 
Cytuj  
Mnie i tak by nie bylo, bo to jest jedna z tych srod, kiedy do SKY wybiera sie CC i SW w tym samym czasie i w tym samym celu... Na teraz postanowilem, ze w takich sytuacjach dyplomatycznie nie bede tam wchdzil wcale. Chyba, ze w zwiazku z tym jeden albo drugi LS bedzie mial do mnie pretensje o to, to moze zmienie zdanie i dokonam jakiegos wyboru.

Nie widze jednak zadych przeszkod w odbyciu sie sky runu. Z dostepem mamy okolo 20 osob, w sea bedzie w tym czasie 6. Kupe rzeczy mozna tam robic bez uber skladu.


Ostatnio edytowano 25 paź 2005, 10:45 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:43 
Cytuj  
Let the Mortal Kombat begin... Opi - zrobisz wojnę na dwóch fontach :P Paranoja. Jedna osoba nie idzie i już 20 postów. Czasem się cieszę, że mam dopiero 43 level.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:51 
Cytuj  
Spotykamy sie jutro normalnie o 19 i robimy tyle ile nam sie uda
Jesli przyjdzie xav i 2 blmow chcialbym przedewszystkim zabic fausta i MG
Jesli nie, mozemy zdobyc water, ubic zipa/despota/Steam Cleanera lub pofarmowac klucze do skrzynek w palacu

Spodziewam sie ze i xav i bodziu beda mieli opory jesli zjawi sie tam sw
Ale okaze sie w srode o 19


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:54 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Let the Mortal Kombat begin... Opi - zrobisz wojnę na dwóch fontach :P Paranoja. Jedna osoba nie idzie i już 20 postów. Czasem się cieszę, że mam dopiero 43 level.

To ja do Krzysia napiszę ostatni mój post w tym temacie.
Zrób NIN lub PLD do 75 i bądź zawsze punktualnie w środę na 19 to będziemy na rękach nosić a po nogach całować twoją postać.
Temat sky jest bardzo skomplikowany bo wszystko nie zależy od 20 osób tylko od 2-3 tanków. To jest problem naszego LSa a nie inne eventy w tym czasie czy inne HNMLSy w tym czasie.
Sry już nie będę się odzywać. (chociaż 1 pytanie mi się ... na których tanków można liczyć na 90-100% jutro ? tylko nie piszcie pls że WAR to tank, bo znając życie i tak nie weźmie ze sobą sprzętu na tankowanie ... LOL)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 11:02 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
I co z tego ze Zjawka ma 2 tyg przerwy ? zrobi sobie za 2 tyg. CoP'a , a w srode jest SKY, ale oczywiście JEJ priorytety są nagle teraz najważniejsze....jak mnie to wkurwia.


właśnie podjełam decyzję, nie mam zamiaru więcej się denerwować takimi sytuacjami - życzę wszystkim powodzenia, ja rezygnuję z CC SKY


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.