mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 21:34 
Cytuj  
POMOCY!! chce grac w finala po sieci ale nie wiem czy:

-mozna grac w finala na przerobionej konsoli??

-ile wynosi miesieczny abonament??

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 21:37 
Cytuj  
można grać na przerobionej konsoli... musisz dokupić Oryginał Finala + dysk twardy + Network Adapter + klawiature.

Abonament: 13 $


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 21:40 
Cytuj  
trzeba sprowadzic zza oceanu gre i dysk??

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 21:44 
Cytuj  
Tak, do Europy FFXI ani HDD na ps2 nie doszły niestety.


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 21:47 
Cytuj  
dzieki za pomoc

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 23:38 
Cytuj  
więcej roboty i wydatków niż to tego warte imo. Na PC się gra bardzo przyjemnie i tez można mieć pada...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 23:57 
Cytuj  
Czy ja wiem, jeśli ktoś ma kiepskiego kompa, to gra w Finala wymagałaby dla niego kupno nowego, a więc nie wiem czy to tak taniej.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 23:22 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Czy ja wiem, jeśli ktoś ma kiepskiego kompa, to gra w Finala wymagałaby dla niego kupno nowego, a więc nie wiem czy to tak taniej.


Ja gram na 256 ramu...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 08:55 
Cytuj  
Nie rozumiem dlaczego każdy kto ma PS2 i chce pograć w FFXI słyszy od razu od co niektórych, że kupno PC to bzdura. Czy PC służy tylko do grania (w FFXI)? Kupno PC raczej niezbyt często mija się z celem. Ale to tylko moje zdanie.

Jak ktoś chce to niech sprowadza sobie te adaptery i dyski twarde. Ale na najbardziej stuningowanym PS2 nie zrobisz prezentacji w Power Poincie.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 09:41 
Cytuj  
Ja w ogóle nie widzę sensu w przerabianiu konsoli, bo i po co? Gry na PAL można sprowadzić z Anglii, po co od razu NTSC z USA. Tego nie pojmuję, ale cóż. Zakładając, ze ma się przerobioną konsolę - sprawa się komplikuje. Nie dośc, ze trzeba sobie kupować dodatki, aby grać przez neta, to jeszcze sprowadzać FFXI i dodatki ze stanów, co jest kosztowne, czasochłonne i imo w ogóle bez sensu.

W samej Polsce FFXI na PS2 PAL też raczej nie dostaniesz (no, ja nie widziałam). A tak? Nowego PCta prędzej czy później się i tak kupi (lub ulepszy), a gra jest łatwo dostępna i w różnych, dość przystępnych cenach. Nie rozumiem po prostu ludzi, którzy maksymalnie kombinują. Kombinowanie nie popłaca imo. Mi komputer padł i dopiero jak miałam potem nowy, zaczęłam grać w FFXI. Kupiłam grę, załatwiłam sobie kartę Inteligo i poszło. Szybko, łatwo i dość niedrogo (pomijając nowego kompa)... No cóż. Życzę powodzenia...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 09:58 
Cytuj  
Loth napisał(a):
Ja w ogóle nie widzę sensu w przerabianiu konsoli, bo i po co? Gry na PAL można sprowadzić z Anglii, po co od razu NTSC z USA. Tego nie pojmuję, ale cóż. Zakładając, ze ma się przerobioną konsolę - sprawa się komplikuje. Nie dośc, ze trzeba sobie kupować dodatki, aby grać przez neta, to jeszcze sprowadzać FFXI i dodatki ze stanów, co jest kosztowne, czasochłonne i imo w ogóle bez sensu.

Cóż, miałabyś dużo racji, gdyby % ludzi, którzy przerabiają konsole po to, żeby pograć w sprowadzone gry byłby duży. Ale nie jest. Ludzie przerabiają konsole zazwyczaj po to, żeby pograć w pirackie gry.
Loth napisał(a):
Nie rozumiem po prostu ludzi, którzy maksymalnie kombinują. Kombinowanie nie popłaca imo. Mi komputer padł i dopiero jak miałam potem nowy, zaczęłam grać w FFXI. Kupiłam grę, załatwiłam sobie kartę Inteligo i poszło. Szybko, łatwo i dość niedrogo (pomijając nowego kompa)... No cóż. Życzę powodzenia...

Kombinują? Chłopak ma ps2, chce sobie na nim pograc w FFa, może lubi grać przed telewizorem leżąc sobie na kanapie or sth. Nie wiesz, czemu woli wersję ps2, więc zakładanie od razu, że wiesz lepiej, co byłoby dla niego lepsze jest imo trochę bez sensu.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 10:01 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
... Mi komputer padł ....

jak komputer pada to wiadomo czego nie można robić
jak pada konsola to nie można sobie pograć
generalnie na naszym świecie pomału przyjmuje się zwyczaj że konsole służą do grania a komputery do wymiany przy każdej premierze upragnionej gry
"Ja w ogóle nie widzę sensu w przerabianiu konsoli, bo i po co?"
konsole przerabia się generalnie po to żeby można było pograć sobie w gry które nie pojawiają się w naszym rejonie PAL w sensownym czasie lub w ogóle się nie pojawiają, ale ciężko to wytłumaczyć komuś kto nie interesuje się jrpg i nie ściąga ich nocami w wersji jap tylko po to żeby przynajmniej zobaczyć intro na swojej przerobionej konsoli :D

" Ludzie przerabiają konsole zazwyczaj po to, żeby pograć w pirackie gry. "
to nie są pirackie gry tylko pełnowartościowy produkt który kosztował producentów kilka/kilkanaście/dziesiąt milionów dolarów, piractwo to podrabiane papierosy po 1 zł sprzedawane za 4.50 zł

dzisiaj łatwiej jest zacząć grać w ffxi na PC ale wymaga to sporo gotówki na start jak się nie ma kompa, po chwili jak się skończy grać w ffxi to przynajmniej pamiątka zostanie :D


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 10:07 
Cytuj  
Niestety mylisz się Simi. Albowiem, wg. słownika języka polskiego PWN, piractwo to:
«bezprawne akty przemocy (pozbawienie wolności, rabunek) dokonywane na pełnym morzu lub w miejscu nie podlegającym jurysdykcji żadnego państwa przez prywatne statki działające w prywatnym interesie; także takie akty dokonywane przez samoloty prywatne lub uprowadzanie samolotów pasażerskich przez przestępców terroryzujących załogę samolotu; rozbójnictwo morskie, powietrzne»


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 10:24 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Niestety mylisz się Simi. Albowiem, wg. słownika języka polskiego PWN, piractwo to:
«bezprawne akty przemocy (pozbawienie wolności, rabunek) dokonywane na pełnym morzu lub w miejscu nie podlegającym jurysdykcji żadnego państwa przez prywatne statki działające w prywatnym interesie; także takie akty dokonywane przez samoloty prywatne lub uprowadzanie samolotów pasażerskich przez przestępców terroryzujących załogę samolotu; rozbójnictwo morskie, powietrzne»


dokładnie to miałem na myśli ale dla uproszczenia opisałem dokładnie jedną z transakcji bezprawnego aktu

abonament zależy jeszcze od ilości postaci (która jest ograniczona)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 19:24 
Cytuj  
Hmmm ;] z tego co slyszalem to gry NTSC na PALowskiej konsoli nie dzialaja :P a PALowskiego FFXI na ps2 nie ma... a jak ma sie przerobiona konsole to chyba DNAS (czy jak to tam) to wykrywa i nie pozwala sie polaczyc ;] wiec wydaje mi sie ze zeby pograc na PS2 w FFXI trzeba miec konsole NTSC... (myle sie ??:/)

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 19:19 
Cytuj  
Moim zdaniem nie oplaca sie kupowac FFXI na PS2, poniewaz : w usa nie ma jej juz w sprzedazy w sklepach, zostaje ci wiec tylko ebay lub amazon. Pozatym musisz tez kupic nowa PS2 (NTSC). Najlepszym rozwiazaniem dla ciebie jesli chcesz grac na konsoli jest kupno Xbox 360 i poczekac na premiere gry. Cenowo wyjdzie niewiele drozej ale moim zdaniem najwiekszym atutem tego jest to ze zaczniesz grac na Hydrze, zupelnie nowym serwerze, bez rmt i calej reszty problemow z ktorymi sie zetkniesz dolaczajac sie do "starych" serwerow. Podam ci linki zebys sobie sprawdzil ceny :

Konsola :

http://www.compusa.com/products/product ... 20matchall

Gra :

http://www.ebgames.com/ebx/product/257535.asp


Mozesz kupic juz konsole i grac w wersje beta, albo tez poczekac bo jak znam zycie to beda promocje czyli cos typu zestaw : konsola, + akcesoria + gra. Wybor nalezy do ciebie ale kupowanie nowej PS2 + gra nie oplaca sie.

Co do gry na konsoli i na komputerze, sa milosnicy grania na konsolach i na PC i niech tak zostanie. Dlaczego nie pozwolic ludziom zeby grali na tym na czym sprawia im to najwieksza przyjemnosc ? Przkonywanie "na sile" chyba mija sie z celem, ale to tylko taka moja mala uwaga.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 19:43 
Cytuj  
Nie wiem skad ci sie to wzielo, ze zacznie grac na Hydrze. W momencie premiry Hydra staniem sie serverem dla wszystkich, narazie jest beta servem XBox'a. Moze wyladuje tam, moze na kazdym ze starcych serverow. RMT moze tam zawedrowac bardzo szybko, co przy nowym rynku moze byc jeszcze bardziej oplakane w skutkach...

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 20:33 
Cytuj  
Poniewaz Hydra bedzie nowym serwerem wiec na 90% nowi gracze Xboxa beda mieli szanse wyladowac wlasnie tam (moga tez zrobic Hydre dedykowanym serwerem dla Xboxa, i jesli chcesz grac na innym serwerze to podaj worldpass a jak nie to ladujesz na Hydrze). Po drugie hmm nie wydaje mi sie zeby zaraz po udostepnieniu Hydry dla wszyskich zrobiliby migracje zeby wszyscy high lvl gracze + rmt mogi przejsc i ??????????lic ekonomie na nowym serwerze bo wtedy sprzedaz Xboxa wraz z gra spadlaby juz na drugi dzien. To jest biznes najwieksza ATRAKCJA nowego serwera bedzie to ze wszyscy zaczna praktycznie od zera (nadal niewiadomo co sie stanie z kontami beta testerow). Jest to tez sposob na przyciagniecie "starych" graczy, ktorzy odeszli z gry chociazby z przyczyn ekonomicznych na swoim serwerze. Wiec dopoki sprzedaz konsol a tym samym gry bedzie na wysokim poziomie moim zdaniem nie bedzie mozliwosci migracji na Hydre. Bedzie mozna otworzyc sobie konto z PS2 lub PC lecz zaczniesz od 0. Jak znam zycie idylla nie bedzie trwala dlugo ale zapewne wystarczajaco dlugo zeby wciagnac w gre mase nowych i starych uzytkownikow. To sa tylko moje spostrzezenia ale jestem na 90% pewny ze przez 2-3 miesiace (moze dluzej) nie bedzie mozliwosci migracji na Hydre.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 21:18 
Cytuj  
Z drugiej strony... X360 to nie jest zakup ot taki sobie. Nie przejdziesz FFXI w miesiąc (no może sa tacy napaleńcy, ale to bez sensu), a kupowanie konsoli dla jednej gry to też nie tego. A co jeżeli FFXI Ci się odwidzi? Jasne sprzedać konsolę i grę. Tyle, ze uzywane sprzedasz już ciut taniej czyli stracisz + abonament za czas, który grałeś. Jak ktoś już dawno sobie planował kupno nowego X'a to jasne, że życzę mu szczęścia i powodzenia. Co do Hydry, hmmm co to za frajda, gdy nie umiesz sobie z czyms poradzić i nie ma ubera, który mógłby doradzić ? Ogólnie to nie wiem i raczej nigdy się nie dowiem jak to jest z X360 i FFXI pod ta konsolę, ale po prostu dobrze mi tak jak mam i wizja grania na konsoli mnie nie przekonuje. Good luck :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 21:30 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Nie przejdziesz FFXI w miesiąc (no może sa tacy napaleńcy.


Text miesiac przejsc MMORPGa w miesiac lol MMORPGi sa po to robione i updatowane na biezaca zeby zachecic nowych graczy i zatrzymac starych jak najdluzej okupujac ich ruznym nowymi zajeciami co by im sie nie nudzilo jak osiagna lvl 75. Gry tego typu niemaja zakonczenia koczy sie jak kasy brankie lub sie totalnie znudzimy i na sama mysl o zalogowaniu sie do gry chce sie nam spac lub idziemy jakis film w TV ogladac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.