mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Czy jest możliwe kiedyś w gronie CC bicie NMów w Sea przynajmniej Tier 1 i 2 ?
To jest i będzie niemożliwe! 14%  14%  [ 2 ]
Jestem chętny, proszę podać tylko termin farmowania triggerów. 14%  14%  [ 2 ]
Możliwe nawet teraz ale nierealne z oczywistych względów. 21%  21%  [ 3 ]
Niemożliwe bo niby po co mamy tam coś robić. 0%  0%  [ 0 ]
Niemożliwe bo nikt nie wie co i jak to nie będzie się pchać na księżyc samolotem z papieru. 0%  0%  [ 0 ]
Nic ciekawego tam nie ma więc szkoda czasu na taki fun. 0%  0%  [ 0 ]
Możliwe, realne i niedługo zaczniemy tam chodzić. 0%  0%  [ 0 ]
Niemożliwe bo to zabawa tylko i wyłącznie dla HNMLSów którzy z nudów mogliby tam iść gdyby tylko się zmobilizowali. 0%  0%  [ 0 ]
Niemożliwe bo ludzie nie mają miłych wspomnień z walk z twardymi mobkami i nie zalezy im na tym żeby miec ich więcej. 0%  0%  [ 0 ]
Nie mam zdania. Co to Sea ? 0%  0%  [ 0 ]
Powodzenia ale na mnie nie liczcie. 0%  0%  [ 0 ]
Za dużo eventów, za mało czasu, nie opłaca się. 21%  21%  [ 3 ]
Kiedy idziemy ? 7%  7%  [ 1 ]
CC + Sea = Limbus i nic więcej. 21%  21%  [ 3 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 10:47 
Cytuj  
Chciałbym poznać uczciwe zdanie wszystkich z CC na temat walk CC z Sea NMami.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 10:57 
Cytuj  
Simi - wg mnie wypady na sea gody powinny organizować osoby, które chcą mieć daną rzecz z danego goda. One powinny mieć trigger i dbać jedynie o to żeby zebrać wszystkich potrzebnych ludzi do tego.

Np Opi organizowałby wypad po Faith Baghnakhs itd...

Większość itemów z Sea Godów jest kiepska - a w ramach CC nigdy nie dojdziemy np do Jailer of Love...

Dla zainteresowanych co i jak z Sea Godami:
http://www.killingifrit.com/page.php?id=732


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 10:57 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Chciałbym poznać uczciwe zdanie wszystkich z CC na temat walk CC z Sea NMami.

Jest możliwe o ile zbudujesz SEA SHNL, nie w ramach CC ale odrebna jednostke organizacyjna z regulaminem, punktami itp.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:03 
Cytuj  
Stok..... kto by się tegom podjął ???? po ostatnich próbach zorganizowania "czegoś " na CC .... wszystkim ( myślę ) się odechciewa..... nie wiem co jest przyczyną ... za mało jest prawdziwych entuzjastów takich jak Opi .... którym na 100% gra przynosi przyjemność ....

nawet ja czasami czuję przesyt , tylko ..... jeśli któremuś z moich przyjaciół zależałoby ....pomógłbym ...chociażby z nudów ????


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:34 
Cytuj  
Dalem odpowiedz nr 3.

Probowalem zorganizowac wypad po faithy, mialem trigger, wiem mniej wiecej co i jak, ale reakcja kolegow byla conajmniej chlodna. Teraz nawet nie wiem czy mi zalezy na tej broni, pewnie gdyby mi zalezalo chodzilbym z SW do SEA i juz bym ja mial (dostaly ja z 2-3 osoby ktore nie graja monkami raczej).

Jak juz napisalem w watku o CCNMH dolaczylem do grona frustratow. Ludzie w CC angazuja sie w sprawy ktore ich interesuja (vide swift belt), olewajac te ktore nie przynosza im korzysci. Sa oczywiscie wyjatki: Zjawcia, Simiurg, moze jeszcze pare osob w przyplywach dobrego humoru, ale generalnie bezinteresownosci jest za malo. Brak w CC poczucia wspolnoty, wzajemnego pomagania sobie, za duzo zlych wspomniej z przeszlosci: "jak ja kurwa to potrzebowalem to on mi nie pomogl".

Jestem w tej komfortowaj sytuacji, ze od LSa nic nie potrzebuje. CC to glownie chatkanal. Wspolczuje tym, ktorzy chcieliby zeby byl czyms wiecej. Tez kiedys chcialem. :har:

Na szczescie potrafie znalezc wystarczajaco duzo funu w rzeczach, gdzie wystarczy zebranie sie 2-6 osob. Fajnie, ze mamy limbusy, niektorym juz sie nudza ale na szczescie ciagle wszystkim sie oplacaja. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:38 
Cytuj  
Mi sie wydaje ze nie tyle problemem jest zorganizowanie czegos co utrzymanie ciaglosci organizowanych eventow. Nawet jak cos wychodzi to zaraz to cos musi sie najzwyczajniej w swiecie spierdolic :/

Dalem ostatnia odpowiedz, ale w sumie nawet w to nie wierze - dla mnie CC to LS ktory zrzesza polakow i tylko tyle. CC ma potencjal kolejnego HNM LSa... tylko po co? ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 12:21 
Cytuj  
wiem że itemki z Sea NMów nie są zbyt rewelacyjne (może opróćz z Jailer of Love i powyżej, na co szans w CC nie mamy) i nie ma dzięki nim najmniejszych szans zachęcić ludzi do poświęcenia czasu który mogliby użyć do lvlowania swojego kolejnego całkowiecie bezużytecznego joba/subjoba (najprostrze rzeczy zawsze dają więcej funu bo fajnie jest jak coś się udaje i można pochwalić się swoim kolejnym ding 10)

pomyślałem sobie tylko o skonfrontowaniu powera CC z twardym mobkiem i urodziła się ankieta dla teoretycznych hardcorowców :D

niedługo wyjdzie dodatek i na pewno pojawi się mnóstwo supertwardych mobków, nie wierzę żeby SE pokusiło się zrobić coś SOFT dla ludzi z endgame'a, nowe dynamisy to mistrzostwo harcore'a, mnóstwo ludzi ma już tytuły na naszym serwerze, my mamy power (na papierze oczywiście) żeby skończyć każdy z nich, co nie znaczy że nie możemy paść na brzuchu czy plecy w 1 minucie :wink:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 12:39 
Cytuj  
tez mialam ochote zorganizowac wypad na Sea Gods ale moja propozycja spotkala sie z zerowym odzewem wiec dalam sobie spokoj >.<

nie ma nawet chetnych na NMki ktore rzucaja itemki do questu z ktorego mozna dostac 3 calkiem fajne cape...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 13:01 
Cytuj  
Ja juz dawno sobie odpuscilem organizowanie czego kolwiek :/ Polowie CC nawet na dynamis nie chce sie isc raz w miesiacu jak robimy outlandy albo new areas wiec...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 13:12 
Cytuj  
dalam ostatnia odpowiedz

itemy z Sea NMow sa swietne, co nie zmienia faktu, ze wypad moze byc dokonany w alliance - osob o konkretnie-podobnym zainteresowaniu, zwartych i zwiazanych, moze nawet uzaleznionych od wspolpracy = HNMLS a nie CCLS.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.