mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 

Czy Simiurg musi/ma chodzić na każdy limbus ?
tak, dobrze by było mieć na koniec warpa, nic innego od niego nie oczekuję bo BLM na limbusie zawraca tylko głowę refresherom 0%  0%  [ 0 ]
tak, chociaż wolałbym/wolałabym żeby nie chodził, za dużo problemów z czarnuchami, ale wybieram tak żeby sobie nie pomyślał że ... 0%  0%  [ 0 ]
tak, chociaż nie wiem dlaczego, ale wybieram tą opcję bo jest jedyna bez "bezsensowego podtekstu" (no może oprócz tego na początku) 23%  23%  [ 3 ]
nie, stop czarnuchom, niech zrobi szybko MNKa lub SAMa lub WARa i niech pokaże co to udział na limbusie a nie wieczny rest, po co nam dmg 1000 na mobka jak mobek ma 10000 HP ? 8%  8%  [ 1 ]
nie, niech odpocznie od walk w których i tak nie bierze udziału, stun i tak nic nie zrobi mobkom które używają 20 specjali na walkę 8%  8%  [ 1 ]
nie, każdy ma prawo chodzić gdzie chce i robić co chce szczególnie w grze w której gra 2000 ludzi na raz, jest szansa zniknąć w tłumie więc niech korzysta 0%  0%  [ 0 ]
tak, UWIELBIAM patrzeć jak giną czarnuchy, nawet specjalnie się odwaracam i nie biję mobka jak widzę że podbiega do czarnucha żeby go ZABIĆ!!!!!!!! 46%  46%  [ 6 ]
nie, niech robi coś innego w tym czasie a nam niech pozwoli robić swoje w spokoju i w pełnym profesjonaliźnie, każdy BLM obniża poziom potyczek o 4% 0%  0%  [ 0 ]
tak, niech się męczy i kombinuje jak zarobić 120k na rr hairpin, 40k na poison potiony, 50k na wejściówkę itd., wszyscy mają ciężko to musi być 'sprawiedliwość' 8%  8%  [ 1 ]
nie , może jak przestanie chodzić na limbusy to się szybciej zanudzi ffxi że odejdzie tak jak przystało na BLMa na 75 lvlu 8%  8%  [ 1 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:28 
Cytuj  
mnóstwo ludzi chodzi na limbusy, mnóstwo ludzi nie zawsze chodzi
chciałbym się dowiedzieć ile osób będzie zadowolonych/niezadowolonych z tego że będę sobie chodzić na limbusy tylko wtedy kiedy będę chciał lub będą mi pasować, czyli tak jak robią to niekórzy :)

głosować może każdy kto chce

wiem że ktoś może pomyśleć że piszę głupoty, wodolejstwa, ale radzę tym którzy tak myślą wziąć się do roboty w ffxi albo skończyć grać i nie dawać nadziei ludziom na pojawienie się lub na udział we wspólnej zabawie za pół roku albo później, ffxi to mmorp czyli gra w której każdy od każdego ma prawo wymagać czegoś, jak ktoś tego nie rozumie/zrozumie mając nawet wszystkie joby na 75 lvlu to dla mnie znaczy że jest/był tylko automatem do samogrania, chciałbym kiedyś też być takim automatem przez jakiś czas żeby zrealizować swoje marzenia :roll:

od wyniku tej ankiety zależy mój udział na limbusach, także możecie kłamać, oszukiwać, wybierać opcje z własnym sumieniem lub pożyczonym 8)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:42 
Cytuj  
ROTFL Simi :D:D:D Swietna ankieta :):):) jestes mistrzem w tym potrwierdzam slowa Opiego takze :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 11:29 
Cytuj  
Bo ja wiem czy taki Limbus to męczarnia ze zdobywaniem kasy? Statystycznie co tydzień ma sie te 5 monet z limbusa- przy obecnych cenach chcąc się ich szybko pozbyć (zamienić na Gil) cena 150k za monete jest dośc atrakcyjna. Daje nam to 750k z czego nalezy odjąć 120k na RR hairpin, 100k na wejściówki, 40k na poison poty i powiedzmy 60k na żarcie (w porywach). Zostaje na czysto całkiem konkretny pieniądz.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 12:31 
Cytuj  
tak, UWIELBIAM patrzeć jak giną czarnuchy, nawet specjalnie się odwaracam i nie biję mobka jak widzę że podbiega do czarnucha żeby go ZABIĆ!!!!!!!!

nie , może jak przestanie chodzić na limbusy to się szybciej zanudzi ffxi że odejdzie tak jak przystało na BLMa na 75 lvlu

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Simi Twoje ankiety sa genialne :D

a powaznie - uwazam ze kazdy, powtarzam KAZDY ma prawo sam zdecydowac czy chce czy nie chce chodzic na kazdy limbus - oznacza to ze sam musi zdecydowac czy jest potrzebny/przydatny na limbusie albo czy zalezy mu na itemkach/coinach czy po prostu dobrze/zla sie bawi na limbusie i ma lepsze/wazniejsze rzeczy do zrobienia w tym samym czasie i czy od jego nieobecnosci przypadkiem nie bedzie zalezal wipe calej ekipy bo akurat w najwazniejszym momencie zabraknie sleepa/stuna/MB itd

Simi - nie zmuszaj innych zeby zadecydowali za Ciebie :D

co do zarabiania kasy na limbusie - to ja na razie dokladam do tej zabawy - wydaje mase kasy na RR, zarcie, wejsciowki ale w zamian mam itemki ktorych w normalny sposob nigdy bym nie zdobyla :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 18:39 
Cytuj  
Simi, doskonale wiesz ze ludzi w tej grze mozna podzielic na podstawowe 4 kategorie:
- tych, ktorzy chodza bo moga i chca (to typ przewaznie 'okresowy')
- tych, ktorzy chodza bo musza, ale im sie nie chce (to tez typ 'okresowy' ;])
- tych, ktorzy nie chodza chociaz moga, ale im sie nie chce
- tych, ktorzy nie chodza bo nie musza i nie moga

Juz dawno mowilem ze chodzenie na limbus, tak jak na dynamis nie jest zadnym obowiazkiem - chodzisz albo jesli chcesz (bo lubisz) albo jesli musisz (zeby zdobyc jakis AF). Jesli uznasz ze juz cie cos nie bawi i zdobyles tam co chciales - to po co masz sie meczyc? Jak to napisal Lesiu, ty placisz, wiec ty wybierasz co bedziesz w danej chwili robil - zaplaciles za swoj czas. Jakbys podchodzil do gry tak jak Lesiu to bys juz dawno regularnie tlukl ground HNMy, sea gody, skonczyl limbusa, byl Dynamis-Xarcabard Interloper, nie jeczal na brak HQ staffow i gilow :], a nie tlukl pajaczki, ktore dropuja 30k raz na 10 razy i kumulowal w sobie sky'ophobie :D

Znasz moje zdanie na temat ogolnej partycypacji w eventach, bez ludzi ktorym sie chce, nic w zyciu by sie w tej grze nie zrobilo.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 18:57 
Cytuj  
ja płacę i chcę grać z polakami
zresztą ja płacę żeby grać w ffxi 230 zł a nie 50 zł miesięcznie, nikt mi nie opłaca netu
moje pająki mi dają 30 KSów i 30 BSów w 15 godzin farmowania czyli w 1.5 tygodnia
w ffxi nie da się wybierać co w danej chwili chcę robić, musiałbym zatrudnić 5ciu murzynów żeby ze mną chodzili tam gdzie chcę i robili to co chcę :-?
zresztą ta ankieta to żarcik wtorkowy, zobaczymy jak bardzo będę zajęty jutro w pracy :roll:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 21:15 
Cytuj  
to nie zartuj tylko szukaj 2giego ( alboi 3ciego ) czarnucha ...zebys nie byl sam :p ...



btw...nie ma punktu , na który mam odpowiedz .... po prostu lubie z toba chodzic bo pomimo marudzenia jestes proffesional nigga


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 22:04 
Cytuj  
Simi jak chcesz to mozemy razem zdobywac kase farmujac badz robiac inne cenne sprawy :) U mnie z kasa tez nie jest za kolorowo w grze :P

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 22:31 
Cytuj  
Simi sie nudzi zabardzo w pracy ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 23:54 
Cytuj  
jak sie ma blma na 75 to sie bierze jeszce 3 i sie robi KSNMy dla ludzi i let the gils flow

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 07:27 
Cytuj  
egoist napisał(a):
jak sie ma blma na 75 to sie bierze jeszce 3 i sie robi KSNMy dla ludzi i let the gils flow


Taaa....
I popada sie w mafie BLMow, w ktorej zapadasz na chorobe easy money easy play, a po 3 miesiacach quitujesz z gry. Bardzo ladne perspektywy !!!

Thanks for offer but I have to pass :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 07:46 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
egoist napisał(a):
jak sie ma blma na 75 to sie bierze jeszce 3 i sie robi KSNMy dla ludzi i let the gils flow


Taaa....
I popada sie w mafie BLMow, w ktorej zapadasz na chorobe easy money easy play, a po 3 miesiacach quitujesz z gry. Bardzo ladne perspektywy !!!

Thanks for offer but I have to pass :P


true

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 08:47 
Cytuj  
guzik prawda. ja mam easy monej od pol roku i jakos jeszce nie quitnolem. kwestia podejscia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:44 
Cytuj  
egoist napisał(a):
guzik prawda. ja mam easy monej od pol roku i jakos jeszce nie quitnolem. kwestia podejscia


No bo ty nie jestes BLMem lolku :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:46 
Cytuj  
profesja nie ma nic z tym wspolnego:) a jakbym yl blmem to bym na 100% robil KSNM runy

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:50 
Cytuj  
egoist napisał(a):
profesja nie ma nic z tym wspolnego:) a jakbym yl blmem to bym na 100% robil KSNM runy


co to za radocha zbierać ludzi pół dnia żeby wybrać się na 1.5 minuty na mobki które ledwo z daleka widać ?
gile (marne %) zebrane za takie wypady można szybciej zarobić jak się ma craft odpowiedni i wie jakie materiały farmować


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:53 
Cytuj  
marne gile ? roftl

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:58 
Cytuj  
egoist napisał(a):
marne gile ? roftl


marne % nie gile
zresztą czarnuchy przynoszą pecha na KSNMach, każdy to wie, na X wypadów duże gile przynosi średnio co 6 wypad, a % z tego i gile sa marne, wzbogacić się można na poważnie dopiero jak się robi 60 wypadów tygodniowo, a to jest niemożliwe


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:04 
Cytuj  
Simi co by nie ciągnąc tego tematu w nieskonczoność odpowiadam na twoje pytanie zawarte w nagłowku :


Niby mozna ale po co, nie trzeba, nie warto :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.