mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 09:08 
Cytuj  
ktoś napisał na forum RB:
"What is the plan for the LS? We just lost about 10 people over the last week; a few others right before that. We need to replenish our forces but the word on the street is that RB is going down. Because of this, no one wants to join us. Look at our application board over the past week. We use to get 5-10 people a week applying and no very little if any. I tried to get 4 of my friends to join from DiablosRenegados when it fell apart but they were all told RB was going down by other friends of theirs. Three of them joined RT and one joined TMNQ. People in the other bigger sky/hnm LS's on Ramuh are telling people that we are going down and resulting in people not wanting to join us. Some of these people are our past members telling people we are dieing.
..."

jak ktoś jest zainteresowany to jak chce może napisać aplikację do RB
kilka osób kiedyś odeszło do innych hnmlsów, potem wróciło, potem znowu odeszło do innych, nieważne z jakich powodów, różni ludzie mają różne powody żeby dbać o swój job i jego wyposażenie, o selffun i ogólnie o swoją przyszłość w ffxi

http://www.guildportal.com/Guild.aspx?ForumID=222522&GuildID=48431&TabID=425153
http://www.guildportal.com/Guild.aspx?GuildID=48431&TabID=564119

nie patrzcie na Status:, ta strona jest chyba nieaktualna w tym miejscu od dawna


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 09:26 
Cytuj  
Jak macie 70 to idzcie do RB, zlapiecie troche hnmlsowych podstaw i na 75 mozecie juz przyjsc do Quadawow, gdzie doczekalismy sie wreszcie naszego, polskiego pearlholdera. :D :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 09:27 
Cytuj  
Ja jestem narazie bezrobotny :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 09:36 
Cytuj  
krótkie info dla zainteresowanych godzinami działania RB:

piątek od 20.00 przeważnie gody lub nic*
niedziele od 20.00 przeważnie kiriny lub nic*

eventy nieskyowe w sobotę od 20.00 ale odbywają się 1 raz na 1 miesiąc lub rzadziej

triggery
środa od 20.00 - te mi pasują lub nic*
mogą być jeszcze w
poniedziałek od 20.00 lub nic*
lub/i
wtorek od 20.00 lub nic*
lub/i
czwartek od 20.00 lub nic*

hnmy groundowe (czyli generatory dramy) nie mam pojęcia, nie intersują mnie, nie chodzę, chyba że to Behemot jestem w Jeuno i nie mam co robić

nic*= naprawdę nic się nie dzieje i każdy robi co chce lub RB ma zamiar zabić jakiegoś hnma i campi go, ale to obcy dla mnie temat, być może zacznę się w to bawić za rok jak wymerituję swojego blm'a, zrobię kilka innych jobów do 75 i znajdę się w hnmlsie w którym będzie większość ludzi którzy będą wiedzieć co robić z tymi potworami


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 10:14 
Cytuj  
Wcale nie cieszy mnie ze RB ma klopoty... i nie podoba mi sie ze ludzie zwiewaja z RB :/


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 11:06 
Cytuj  
World Serpent ADD Slayer: O

taki OT :]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 11:24 
Cytuj  
Mercenary :O

:roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 13:26 
Cytuj  
Nowa sygnaturka :O


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 13:28 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Nowa sygnaturka :O


Uberowa !


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 14:10 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jak macie 70 to idzcie do RB, zlapiecie troche hnmlsowych podstaw i na 75 mozecie juz przyjsc do Quadawow, gdzie doczekalismy sie wreszcie naszego, polskiego pearlholdera. :D :D


Czyli sobie moge przyjsc? Chyba to nie takie proste 8)


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 15:55 
Cytuj  
Cytuj:
Hello again, and goodbye again.

One long ago day on Polish forum we make dreams what we have get someday in FF XI, well, i write, i wana get for my red mage stuff from HNM & GoOD'S someday, like crimson set, AF II set, dalmatica ... look's like i never realize my dream's with any HNMLS.
I see many of my friend's get some dream-gear, so i'm happy they got dream's come true ... i happy beacuse i help them little.

In progres of time in last 3,5 year my playtime in FFXI make shorter, and shorter ... and left me around 0-6 hour free to play a day, little more in weekends, in EU time. Ill trying be active member this ls, worth Surtur trust when i get pearl from him, but looks like i can't.

I don't understand what happen last 2-4 week, and i don't even wana know. I wana remeber people from this ls like big PRO, Surtur like great leader, etc ...

I can't be a SW member longer, so forgive me, and goodluck. I hope evry of SW member now and future can some day say " My dreams come true ".

If anyone of you need somthing from me, i'm not faraway, i still can /tell .... or even if anyone think i'm stole somthing from ls .. idk .. if anyone have anyproblem with Stokrotka pls /tell me.

PS : Thank you whoever you are for delete my name from SW Point's. now idk what even i lost.


I hope you all get your dream's come true :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 16:20 
Cytuj  
Stok, powiedzmy, ze juz to wszystko wybaczyc mozna, ale moglbys sie wreszcie nauczyc ze to sa Gods a nie Goods ;p a juz tym bardziej jakies GoOD'S wymyslasz ;D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 16:24 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Stok, powiedzmy, ze juz to wszystko wybaczyc mozna, ale moglbys sie wreszcie nauczyc ze to sa Gods a nie Goods ;p a juz tym bardziej jakies GoOD'S wymyslasz ;D
jaki to dla mnie bóg jest ??? wirtualne straszydło i tyle. Gook ten jeden bład jest zamierzony. Dla mnie to jest towar nie bóg i tyle. :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:05 
Cytuj  
RB ma probolemy kadrowe poniewaz RB... ma problem ze soba >.>
RB ma problem z liderem, ktorym jest teraz Vinto i ktory to vinto nic nie robi, nic nie chce robic i nic wlasciwie sie na LSie nie dzieje, wyszedl dodatek i teraz to juz kompletny social sie zrobil...
zrobili owszem jakis czas temu sporo godow, ale zamiast sporo kirinow byly dwa z czego jeden wipe, ale mniejsza z tym.
chodzi o to, ze RB nie robi, nie bedzie robic ani sea godow, ani hnmow... jesli sie nie rozleci (przez kompletny brak kompetencji lidera...) to zostanie w sky na wieki.. mi nie odpowiada ten stan rzeczy w ogole..
to co bylo jak pala gral rozni sie diametralnie od tego co teraz jest...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:10 
Cytuj  
powinni nazwe zmienic


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:54 
Cytuj  
kolejny NIN odszedł z RB dzisiaj (chyba już ostatni), władze RB piszą że wszyscy mają dosyć już sky i chcą 'wrócić' na hnmy a nowi ludzie pytają się na forum : " so we not gonna do sky anymore??"

niech żyje Vinto i jego 60+ lvl COR :-?

niech RB jak najszybciej się rozpadnie żebym miał jedno forum mniej do oglądania :-?

(niedawno Hacrivian pytał się mnie w grze czy odchodzę z RB i odpowiedziałem mu "no , you?" a on że nie, że tylko się pyta, następnego dnia już pisał posta z pożegnaniem bo widzi że w RB nie ma szans na groundowe smoki to chce iść do innego HNMLSa a z RB tylko chodzić do sky ...)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 maja 2006, 11:58 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:56 
Cytuj  
Itsmine jest w OceanBlue atm


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:59 
Cytuj  
OceanBlue to ich socjal który może coś porobić w sky jedynie


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 maja 2006, 11:59 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:59 
Cytuj  
ta a Hac w SW lol


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 12:04 
Cytuj  
dla tych co nie trawią najbardziej typowej dramy w endgame proponuję gallery :
http://www.ukiyoe-gallery.com/gallery.htm

wszystkie są fajne, nawet 9 :roll:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.