mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 22:46 
Cytuj  
Po dzisiejszym runie pojawil sie sensowny pomysl: kase bedziemy dzielic miedzy tych co NIC nie potrzebuja ze SKY (liczac GODY w tym Kirina, ale tez bronie z NMow od triggerow).

Co wy na to?

Prosze o zadeklarowanie sie tutaj takich osob. Jak ktos chce tylko kase to oczywiscie traci prawo do bidowania itemow.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 23:00 
Cytuj  
Po chlodnej analizie equipa..i tego ci jest dla mnie w innych lokacjach..stwierdzam, ze NIC tak naprawde nie potrzeboje ze SKY, więc jestem ZA.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 03:48 
Cytuj  
ja rowniez


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 06:44 
Cytuj  
Ja też nic - chyba że jakimś cudem zaczniemy robić Kirina to MOŻE w.legs. Ale ogółem to mam już wszystko :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 08:54 
Cytuj  
Kirina bedziemy robic na 100%.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:10 
Cytuj  
lol@w legs. pol LSa dalobysie za nie pochlastac:D


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:13 
Cytuj  
egoist napisał(a):
lol@w legs. pol LSa dalobysie za nie pochlastac:D


Yes please!


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:22 
Cytuj  
Jakoś ciężko mi się zgodzic na zasadę przy której co run będę inwestował od 50 do 100k w proszki, olejki i fooda (oraz przy obecnej organizacji stunów/leczenia od 1k do 3k expa) z nadzieją, że za jakis czas wypadnie ten jedyny rare ex który chciałbym mieć podczas gdy reszta, która nawet nie używa foodów przy walkach z godami będzie zacierac ręce jak dropnie shining cloth czy inny divine log.

Myślicie że jak dropną dwie czy trzy rzeczy dla tych co już chcą mieć to oprócz pieniążków dostaniecie rare exy których nikt juz nie będzie chciał później? Chyba nie myślicie że ludzie są aż tak krótkowzroczni aby nie zauważyć jaki jest cel tej nowej zasady? A jak nie dostaniecie darmowych rzeczy później to co, drama, focha i quit? Zastanówcie się teraz czego naprawdę chcecie. W chwili obecnej to mi wygląda na to, że niektórzy chcą się nachapać kosztem innych a potem liczyć na darmowe dropy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:28 
Cytuj  
Rzeczywiście Rha - chcę się napchać kasą zanim dostanę w.legs. Po pierwsze zanim wogóle miałbym okazję dostać to jeszcze trochę czasu musi minąć, po drugi nie widzę potrzeby brania tego itemu jeżeli będzie on przydanty komukolwiek poza mną. Nie zamierzam brać nic. Jeżeli to przypadkiem wpadnie to będzie super, ale nie zamierzam chodzić konkretnie w celu uzyskania tego itemka. Kto nie jadł żarcia?


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:30 
Cytuj  
Ja niechce kompletnie NIC...nie mam w opcjach..czegoś takiego.."że jak cudem zaczniemy bić Kiirna...to może bym chciał coś tam"...nie ma dla mnie w SKY już nic ciekawego......Shura Haidate NIE....spodnie AF+1 lepsze są i je dopadne wcześniej czy później...pimp Osode ? też mi tak naprawde do szczęście niepotrzebne...więc mówie zdecydowanie, że NIC tam dla mnie już nie ma.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:39 
Cytuj  
ja jestem za tym żeby wszystkie gile uzyskane z CCSky runów były w banku CCSky i przeznaczone na medsy/food/silenty/prismy itd dla ludzi którzy tam chodzą

po każdym runie za sprzedane rzeczy każdy wg mnie powinien dostać co włożył w walki i kręcenie się po sky( czasami * 2 ) czyli
KAŻDY niemag obowiązkowo 2 staki primów i 2 staki silentów
KAŻDY mag 1 stak primów i 1 stak silentów
+
każdy nin toolsy i food * 2
każdy /nin toolsy i food
każdy nie nin food
każdy mag rr hairpin
+ coś co ktoś jeszcze potrzebuje i zużywa w sky np. echo dropsy

jak coś zostanie to za punkty powinno się wg mnie finansować cursowane itemy żeby nasi biedni ludzie nie musieli czekać XXXXX tygodni aż zarobią na kupno cursedów

dla kasy to jak zwykle proponuję bcnmy/enmy/ksnmy gdzie biznes rutyna i szczęście lub pech mają większe znaczenie niż fun


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:53 
Cytuj  
Ze sky chciał by mieć :

- abj z kirina na w.legs ( bardzo wysoki priorytet i własciwie jedyny item jaki chce ze sky tak naprawde )

- abj z genbu na w.feet ( mam już ale planuje kiedyś zrobić sobie +1, ale nie zlaezy mi na tym jakos bardzo bo nie mam narazie wersji +1 cursed item i nie wiem czy kiedys bede mial, wiec po co mi abj ...)

I to tyle.

Inna sprawa dotyczy ground HNM, tu chciał bym dalmatica body i w. body abj z Aspidelone lub nighdog.


W sprawie kirina mozna by pogadac z OB o wspólnym biciu, razem powinno nas być dość aby to zrobić na zasadzie ze bijemy razem a fanty biora ci co dali triggery.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:56 
Cytuj  
Na Kirina mamy wystarczającą liczbe ludzi.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:00 
Cytuj  
Czyli so far cala kasa z Godow idzie do Myrty i Colda? hah

Kolejna drama . Tak jak Rha pisze nie wierze , zeby nie bylo takiej sytuacji -
<osoba_ktora_zadeklarowala_ze_nic_nie_potrzebuje> hmm to jak nikt nie chce bo kazdy juz ma to ja moge wziasc .."

W pierwszym CC Sky byl split nikt nie narzekal , kazdy kase jakas dostal .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:01 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
jak coś zostanie to za punkty powinno się wg mnie finansować cursowane itemy żeby nasi biedni ludzie nie musieli czekać XXXXX tygodni aż zarobią na kupno cursedów

Ale dropy ze sky typu sirens hair, shining cloth są skladnikami cursed itemow, dragon heart, dragon talon, wiec chcesz sprzedać skladniki cursed itemu aby potem kupic gotowy item i komus go dac ... troche głupie no nie ... hmm ?

Co do kosztów pójścia do sky to nie sądze aby rhae chciał kase za itemy, myślę że jemu chodzi o to że jak idzie 5 tanków to 4 ma w dupie i nie uzywa np hojo, kuryami etc ... efekt jest taki ze jak dostanie za 900 i zostaje mu 100 hp to hate nie przechodzi na innego tanka .. a nie traci tez hate na koszt innych wiec wywala shihei tylko on .. rozumiesz Simiurg.
Ja jak ide coś robić i wydaje 300k na przedmioty mi potrzebne do gry to oczekuje ze ktoś też to zrobi, a nie na zasadzie że idac np na Kirina wezme jako jedyny rr item, refresh item itp ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:09 
Cytuj  
imo powinnismy dzielic kase z danego runu miedzy tych ktorzy na tym runie nic nie dostali jezeli juz wa pasuje. bo co jak ktos zrobi kolejnego joba i sie okaze ze jednak cos chce ze sky a bral kase do tej pory?


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:16 
Cytuj  
ja proponuje kase zostawic w banku, jesli ktos kiedys bedzie chcial ja wyciagnac, to okreslic ilosc kasy na 1 pkt.
moze brac kase za punkty.

nie zgadzam sie z Simim, ze kasa ma isc na medsy i food. Kazdy wie po co idzie na run i ma sie sam zatankowac we wszystkie potrzebne miedsy, foody, tolsy. Jesli ktos z nas chodzi altruistycznie dla innych - szanuje to, ale wiekszosc ma potrzeby i na te potrzeby ma przyznaczyc srodki finansowe.
Ja wydaje np. na Dynamisy kupe kasy na Venom/Poison poty, food, material na soczki - nigdy mi sie to nie zwrocilo i sie nie zwroci. Zas chodze, bo mam cel i na ten cel poswiecam srodki finansowe.

jako WHM mam malo zapotrzebowan ze Sky i chodze tam, bo mam funn, jestem w gronie Polakow, robimy w CC, inni moga dostac itemy i tp, mozna powielac.

Stok, uwazam, ze jesli ktos bedzie chcial wziasc z runu material na synteze, to musimy okreslic wartosc tego materialu rynkowa i potracic w ilosci punktow zgodnie z okresleniem 1pkt=...gil


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:21 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
ja proponuje kase zostawic w banku, jesli ktos kiedys bedzie chcial ja wyciagnac, to okreslic ilosc kasy na 1 pkt.
moze brac kase za punkty.

nie zgadzam sie z Simim, ze kasa ma isc na medsy i food. Kazdy wie po co idzie na run i ma sie sam zatankowac we wszystkie potrzebne miedsy, foody, tolsy. Jesli ktos z nas chodzi altruistycznie dla innych - szanuje to, ale wiekszosc ma potrzeby i na te potrzeby ma przyznaczyc srodki finansowe.
Ja wydaje np. na Dynamisy kupe kasy na Venom/Poison poty, food, material na soczki - nigdy mi sie to nie zwrocilo i sie nie zwroci. Zas chodze, bo mam cel i na ten cel poswiecam srodki finansowe.

jako WHM mam malo zapotrzebowan ze Sky i chodze tam, bo mam funn, jestem w gronie Polakow, robimy w CC, inni moga dostac itemy i tp, mozna powielac.

Stok, uwazam, ze jesli ktos bedzie chcial wziasc z runu material na synteze, to musimy okreslic wartosc tego materialu rynkowa i potracic w ilosci punktow zgodnie z okresleniem 1pkt=...gil


I to jest dobre rozwiązanie.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:22 
Cytuj  
egoist napisał(a):
imo powinnismy dzielic kase z danego runu miedzy tych ktorzy na tym runie nic nie dostali jezeli juz wa pasuje. bo co jak ktos zrobi kolejnego joba i sie okaze ze jednak cos chce ze sky a bral kase do tej pory?


to chyba najlepszy pomysl - spit z kazdego goda dla tych co nic z niego nie dostali


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:23 
Cytuj  
zresztą wcześniej Opi wpisał w zasady, że za każde zarobione 500k na runie są -2pkt.

uważam bank za dobre rozwiązanie.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.