mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 23:31 
Cytuj  
Dobra tu jest link do itemku ktury sie dostaje jak sie tradnie ten item:
http://ffxi.somepage.com/itemdb/7076

Dropuje go Ix’DRK NM popowalny w The Garden of Ru`hmet (niepotrzeba na niego trigera...). Niestety drop rate rate jest bardzo dobijajace i trzeba minimum 12 osub (w tym 3 tankuw) zeby zabic NM ktury jest super prosty ale 1xNIN spokojnie go tankuje... Jak go popnac w 4 popokjach pojawia sie ??? zmieniaja polozenie co 15min jak dobrze pamietam w pokojach sa 4 aerny zeby popnac NMa trza zabic jednego aerna i szybko dotknac ??? co popnie NM + 2 jego helperuw i zlinkuje wszystko w pokoju (NMa i jego pomocnikuw nieda sie uspac). 1 tank kituje NMa a reszta szybko zabija pierw helperuw potem reszte aernuw co jest w pokoju. NM nie jest o wiele silniejszy od zwyklego aerna tylko potrafi zapuscic reraise od 1-9 razu mozna nawet wiecej i za kazdym razem moze na nowo zapuscic 2hra.

Wiem ze napewno oprucz mnie byloby wiecej RDMuw chetnych na ten back zobaczymy jak z zainteresowaniem innych... Wstepny termin 9 czerwiec wiem ze to odlegly termin ale wstepnie wole wczesniej wiedziec.

W miedzy czasie czekajac na repop ??? mozna by sprubowac zdobyc to:
http://ffxi.allakhazam.com/db/item.html?fitem=9741

niestety do tego potrzeba juz trigera i najlepiej tradowac 3 organy drop rate tez jest jak z poprzedniego NMa niskie i trzeba jakiegos PLDyna na to ale mozna by tez sprubowac jak jakis BLM bedzie mial tigery a reszta ludzi checi sprubowac Ix’MNK( spamuje hundred fist co chwile zreszta jak sie traduje 3 organami to pomocnicy tez spamuja benediction i chainspell^^).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 00:00 
Cytuj  
Sea NMs - Yes please!
Mercifull Cape - oh oh oh oh YES PLEASE!
HQ Aern organy na triggery ? heh najbardziej upeirdliwe do zdobycia ale da sie zrobic :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 00:24 
Cytuj  
chetnie sie przejde pomoc bo nie bylem wieki w sea a imp to najfajniejsza lokacja :D na 2 nie ma co liczyc pewnie ale to nic :D


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 07:40 
Cytuj  
Sea NMs - Yes please!
może do tej pory więcej osób z CC będzie mieć dostęp tam


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 09:06 
Cytuj  
Max :roll: lol. ... bez komentarza.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 10:33 
Cytuj  
woot, yes plz! tez bym to chciala ;ppp
9 czerwiec ok!


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 18:35 
Cytuj  
Zobaczymy ile osub sie zapisze co do dropa to naprawde jest niski % na drop na te 2 itemki, dlatego uwazam ze albo sie dogadaja chetni zanim dropnie albo bedzie sie po prostu lotowalo jeszcze sporo czasu to sie zobaczy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 18:41 
Cytuj  
Max - ja chętnie pomogę bo sam potrzebuję coś z tego Aerna, mogę łazić dopóki wszyscy nie dostaną itemów, ale dorwać ??? nie jest tak łatwo. Ogółem rzecz biorąc kupa nudnego biegania i ludzie BARDZO szybko się znudzą :(


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 18:49 
Cytuj  
Dorwac ??? to najprostsza rzecz popnoc to samo wierz mi gal tam zreszta malo kto chodzi wiec zwykle ??? jest up pozatym starczy zeby jedna osoba stala w kazdym pokoju i jak zmiknie to zaraz pojawia sie w innym wtedy reszta biegnie tam szybko. DRKa bilem 2 razy a MNKa 1 raz ale mnk jest przegiety tak jak na dynamisei tyle ze puszcza co chwile 2hra i TP ataki...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 18:55 
Cytuj  
Pomyslem swietnym bylyby wypady CC do Sea, ale obawiam sie ze jesli nawet ten wypad wypali, i jesli nawet okaze sie pelnym sukcesem to i tak o nastepnym bedzie mozna zapomniec :(


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 18:59 
Cytuj  
Maxii wszystko ładnie-pieknie do momentu aż ekipa nie zaczyna biec z 4 punktów do tego jednego gdzie jest ??? Aggro gwarantowane, pewnie ktoś zginie co spowoduje opóźnienie... Uwierz mi, przerabiałem to z 8 razy, NIGDY nie było tak aby wszyscy dobiegli bez aggro albo w komplecie.

Inna sprawa, że popnięcie DRG IX`Aerna to jakiś kosmos- biliśmy Aerny ze 3 godziny i NIKT nie dostał Sheer Aminosity aby popnąc NMka. Raz na 6 prób po 3 godziny każda sie chyba udało.

No ale będźcie dobrej mysli ^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 19:13 
Cytuj  
hehe bo trzeba umiec go popowac zreszta czasu zeby dotrzec do pokoju jest na tyle zeby wszystko zabic po drodze i zrobic rest. Tak to bywa jak sie czyta glupoty na necie popniecie to jest chwilka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 19:27 
Cytuj  
Max - nikt nie czyta głupot, my to po prostu przerabialiśmy. A wierz mi ludzie z którymi to robliśmy byli troszkę bardziej zorientowani od coponiektórych tutaj :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 19:36 
Cytuj  
Popowanie tych NMow to najnudniejsza rzecz jaka w FF robilem. Nie wim, moze SW mialo pecha.

Za to walki z NMami w SEA sa super!

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 19:44 
Cytuj  
Popniecie Ix`DRG jest upierdliwe ale drka to pikus zabijasz obejetnie jakiego aerna i szybko obojetnie kto do 20sek naciska na ??? i popuje drk 2 razy tak robilismy a jak pisalem ze wszyscy musza szybko naciskac to jest niestety nieprawda starczy zaraz jak pada aern przed rr nacisnoc i bedzie pop.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.