mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 22:55 
Cytuj  
Obrazek

Experience
Start: 00:00:00
Total Exp: 13557
Per Hour: 0
Per Minute: 0

Experience Chains
EXP Chain #0: 3079 - 19 times, 162,05 average.
EXP Chain #1: 3120 - 16 times, 195 average.
EXP Chain #2: 2854 - 14 times, 203,86 average.
EXP Chain #3: 2663 - 13 times, 204,85 average.
EXP Chain #4: 1634 - 9 times, 181,56 average.
EXP Chain #5: 207 - 1 times, 207 average.

Ozman
Total Fights: 66
Average Damage: 713,85
Average Percent: 23,3
Average Accuracy: 100
Estimated DPS:

Stokrotka
Total Fights: 65
Average Damage: 856,54
Average Percent: 28,01
Average Accuracy: 100
Estimated DPS:

Jasonos
Total Fights: 66
Average Damage: 582,95
Average Percent: 18,93
Average Accuracy: 100
Estimated DPS:

Fenrir
Total Fights: 42
Average Damage: 258,17
Average Percent: 7,77
Average Accuracy: 100
Estimated DPS:

Draconi
Total Fights: 66
Average Damage: 577,86
Average Percent: 18,92
Average Accuracy: 100
Estimated DPS:

Tib
Total Fights: 7
Average Damage: 5,43
Average Percent: 0,12
Average Accuracy: 14,29
Estimated DPS:

Katsukun
Total Fights: 54
Average Damage: 25,33
Average Percent: 0,86
Average Accuracy: 0
Estimated DPS:


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 23:44 
Cytuj  
BLU/NIN jednym słowem rewelka.... ciekawe ile by było TTL DMG gdyby Stok grał jako BLU/THF.... No ale wtedy miałbym problem z trzymaniem hate ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 08:04 
Cytuj  
BLU/NIN to nędza, z /THF by Stok spokojnie robił przy tym setupie 35% całości. :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 08:18 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
BLU/NIN to nędza, z /THF by Stok spokojnie robił przy tym setupie 35% całości. :)


Rhae lepiej pomoż Kassei z ninja job :roll: , ba ja nie bardzo moge dawac rady post lv 40 dla ninja, wiem ze dmg zadawany przez tanka + uzywanie ninjitsu jest bardzo wazny ... ale brak mi doswiadczenia post lv 40.

Jak tank utrzyma Hate po moim SC to nie widze problemu z subem THF, bez tego niestety jestem skazany na ninja albo na drainowanie MP z magow, wole wiec zrobic mniejszy dmg, troche krotszy chain a bezpieczniejszy.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 08:56 
Cytuj  
Nie ma za dużej filozofii w graniu Ninem na tym levelu:

Voke i jakiś debuff- póki nie będzie levelu 44 to decydowac się na jedno ichi, przerzucic cienie (utsu ni na tym levelu to sprawa oczywista), elemental na który mobek jest słaby (na lvl 40 dostajemy komplet elemental Ni które rzuca sie błyskawicznie a jak nie będzie resista to zadają 70-100 dmg- doskonała sprawa aby hate utrzymac między vokami). Na 44 dochodzi Kurayami ni- wtedy po voku zaczynamy od tego i np Jubaku lub Hojo- kwestia dogadania z RDMem co kto będzie rzucał. 48 to Hojo Ni- sprawa staje się już banalna- dwa debuffy przed przerzuceniem cieni gwarantowane. Z BLU w party to juz wogóle relaks jesli chodzi o debuffy- Sand Spin to nie blind a accurancy down, więc się stackuje z blindem, Sprout Smack to wprawdzie slow ale instant cast, te 6 mp Stoka raczej ni zbawi na początek a najwyżej Magos poprawi slow-spellem czy Kassei Hojo ichi.

Co do self renkei Stok to widzę, że przy Waszym setupie raczej nie ma problemu z MP więc Katsukun może spokojnie burstowac Banishem a Magos Fire jeśli zrobisz Fusion (dobre na wszelkie żuki) np. Red Lotus Blade >> SA+CA+ Jest Stream a potem ew Twój burst z Bomb Toss- u mnie to działało pięknie a nie miałem jakiś strasznych DD w party- u Was tego więcej. Zacznij self renkei w 1/3 HP mobka- wtedy Kassei powinien miec podbudowany odpowiednio hate aby to utrzymac a nawet jeśli nie to po skillchainie/burstach mobek szybko padnie. Czasem tylko musiałem head buttem grac na czas aby mnie nie zabił ale ja mam +4 enmity z meritów więc nie powinieneś miec problemów. Zawsze też ktoś może Ci otworzyc distorsion na SA+CA Claw Cyclone ^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 10:11 
Cytuj  
Hmm generalnie to z utrzymaniem hate przy BLU/NIN nie miałem problemów... gram tak (jeśli mam toolsy):

High Breath Mantle +5 Emmity

Utsusemi: Ni (przed walką)
Jubaku: Ichi (jak mobek biegnie za pullerem)
Atack
Provoke
Kurayami: Ni
Utsusemi: NI (jak mam ostatni cień)
Katon :Ni
Raiton: Ni
Huton: Ni
Utsusemi: Ichi (jak jest 40% castowania to usuwam ostatni cień Utsusemi: Ni)
...
itd.

...od czasu do czasu walę też profilaktycznie provoke oraz SC z WAR, jak paralyze zejdzie to daję znowu Jubaku podobnie z blindi Kurayami...jeśli gram właśnie tak to mobek nawet się nie ruszy odemnie... Jakby jeszcze Ozman używał voke od czasu do czasu, (wczoraj to chyba raz na kilka walk użył) to by było idealnie... Hojo: Ichi nie stosowałem z powodów finansowych bo toolsy stoją po 55k a przy tak wolnym recaście mogą być częściej marnowane :har: Teraz mam Hojo: Ni więć powinno być z tym lepiej... zastanawiałem się też nad Dokumori ale poison ma BLU...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 10:22 
Cytuj  
Voke sugeruje uzywac regularnie- to naprawdę pomaga. Nie wiem po co Ozman ma vokowac, nie macie SATA chyba? Z mojego doświadczenia wynika, że dokumori to strata czasu- zamiast castowac zdązysz 4 razy mobka uderzyc- to mu zabierze więcej i wygeneruje więcej hate niż cały poison (jeśli wejdzie) razem wzięty. HBMantle to rewelacja, szkoda, że "za moich czasów" tego nie było :D Huton spoko, obniża defence na Ice, załatwo sobie Hyoton do burstowania Distorsion ^^ Dobieraj toolsy tak aby pomóc party z burstami- macie static więc przed expem się możecie umówic co kto i jak będzie burstował- Ty załatwiasz odpowiednie toosy aby obnizyc resisty i ew. samemu burstowac. Jak miałem Kurayami i Hojo Ni to zaczynałem od tego a potem jak RDM miał resisty na para albo jak miałem kilka cieni zapasu to rzucałem Jubaku.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 10:28 
Cytuj  
Oki zastosuję się do rady :) A co byś polecał ze sprzętu typu "musisz mieć an tym levelu" ?

EDIT : lol... mój aktualny level to NIN48 :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 10:36 
Cytuj  
przede wszystkim 2x yoto+1 na 49 i e harpin jak cie stac jest przyjene. ogolnie idz w sprzet ktory daje ci acc wiec jak masz kase kup snippery albo chociaz jednego i zbieraj powoli na SH


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 10:45 
Cytuj  
Oj sprzetu to nie pamiętam zbyt dokładnie- pamietam że uzywałem 2xyoto+1, EHairpin, Fuma kyahan, life belt/survival belt (zależnie od mobka- wtedy nie było sushi i jak miałem problemy z trafieniem to life belt), evasion torque (wtedy nie makrowałem sprzętu pod Wsy ale możesz np dodac sobie Spike Necklace pod WSa), kolczyki miałem pod evasion bo nic innego wtedy sensownego nie było, ringi- chyba nie było mnie stac na Sniper`s Ringi i uzywałem ringów z agi i attack ale nie pamiętak który to był level. Snipery jak możesz by były optymalne. Spodnie to chyba coś z conquest Sandoria było ale nazwy nie pamietam, Body to Jujitsu Gi z tego co pamiętam a rękawice miałem Ochiudo`s Kote. Na 50 polecam Swift Belt i Nokizaru Gi- spedzisz trochę czasu w Sacrarium :D 55 to Hototogisu- Temple of Uggalepih fun excitement.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 10:56 
Cytuj  
Yoto +1 moge sprobowac zrobic, ale jesli ta katana kosztuje 30k na AH to zawracanie gitary z robieniem HQ.
Chciałem naciągnąć Kassa na Uni na lv 50 ale cena zaporowa. Hair pina pozycza "tymczasowo" odmenie. Co do Life Belt i Survival belt, to life kosztuje ok 100k a survival ok 1,5 mil, co do SH to moze byc problem, Ochiudo's Kote ok 5 mil SH ok 5-6mil .. :roll:

Są co prawda odpowiedniki rare/ex ale wymagaja niestety dostepu do COP area.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 26 cze 2006, 11:04 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 11:02 
Cytuj  
Hmmm to może zacznę od tego co mam ;)

Head: Emperor Harpin (DEX+3 AGI+3 Eva+10)
Neck: Spirit Torque (Eva+5)
Waist: Vanguard belt (STR+3 Attack+5)
Body: Brigandine (HP+10 DEX+2 VIT+2)
Hands: Federation Tekko (Acc+3) <- to chcę zmienić na RSE
Feet: Federation Kyahan (Att+4) <- to chcę zmienić na Fuma Khayan albo Bounding Boots w ostateczności
Legs: Royal Squire's breechees (DEX+1 AGI+1)
Main weapon: Anju (DEX+2 STR-1) <- to chcę zmienić na Sai/Sai+1
Sub weapon: Zushio (STR+2 DEX-1)
Ring1: Courage Ring (STR+2)
Ring2: Reflex Ring (AGI+2)
Earring1: Drone Earring (AGI+3) <- tutaj myślałem o Dodge Earrings
Earring2: Reraise Earring (Att-2 Eva+2) <- tutaj myślałem o Dodge Earrings
Back: High Breath Mantle (Enchantment HP+38 Emm+5)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 11:07 
Cytuj  
Survival Belt jest drogi, ale o ile dobrze pamietam to jak dziki dropowal nam z BCNM 40 mandragorek (chyba mielismy 6/6). Moglibyscie spokojnie zrobic to dla Kassa ;).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 11:17 
Cytuj  
Plan Exp na ten tydzień :

- Środa - dzień techniczny - GK item's, AF's, bcnm, enm's, assalut, etc. Od ok 20-21 chyba mam Ugalepih pendant run ... bo moze nie wyjsc.
- Piątek - Expo 18-23:30
- Sobota - Expo od ??? do ??? tak / nie ?
- Niedziela - expo od ??? do ??? tak / nie ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 13:35 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Yoto +1 moge sprobowac zrobic, ale jesli ta katana kosztuje 30k na AH to zawracanie gitary z robieniem HQ.
55k w jeuno... więc raczje nie ma sensu sie bawic w craftowanie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 13:36 
Cytuj  
Jesli uda sie HQ zrobic za 3-4 próba to sens jest, bo 1 synteza to ok 2,5k


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 19:09 
Cytuj  
Ozman pracuje w piatek od 21:30, wiec dzien techniczny w piatek, exp w srode od 17:30 do 23:30 - see you all ^^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 16:04 
Cytuj  
Stok wysłałem Ci materiał na toolsy Shinei... byłbym wdzięczny gdybyś mi zrobił je przed dzisiejszą exp sesją :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 16:20 
Cytuj  
co do legs to ja mialem Kingdom Trousers. +3 eva +1 Vit i do AF legów nosiłem. Hume ma świetne RSE ręce nosiółem bardzo długo.
earringi to dogde polecam. na 60 sa elusive ale one grubo kosztują.
sniperów nie miałem nigdy ale nosiłem inne ringi +a.cc np. Venerer Ring
a potem ringi +3 str i ring z enm na voke (marmaids). Z nowych żeczy jest fajny earring na 50: Velocity Earring. 4 do eva i dodatkowy resist na slow. oraz ring Garrulous Ring +3 str +3 agi i resist silence.
Zarówno ring jak i earring sa z assaltów w Ilrusi Atoll. belt mialem life belta potem na swifta wymienłem ^^


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 21:29 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.