mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 29.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 02:00 
Cytuj  
Ozman ma War na 41 lub 42 lvl :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 07:11 
Cytuj  
Wczoraj pogadałem z Magosem i Jasem na party, postanowiliśmy jednak kontynłować zabawe we wspólnym gronie, wiec zapraszam na spotkanie dzis o 17:30 w Jeuno.

Co do obecnego składu party to mamy COR, WHM, RDM, BLU, NIN, trzeba będzie dobrać 6 -tą osobę do grupy lub szukać randomów. Nie moge sie wypowiadać w imieniu Drac ani Katsukuna bo z nimi nie rozmawiałem ale grupa jako całość musi podjać decyzję kogo bierzemy do teamu. Obecnie jak widze Zjawa miała by chęć z nami expować, nie wiem jak wyglada sprawa z Ozmanem ale sądze że grupa jako całość musi sie wypowiedzieć w tym temacie, zatem o godzinie 17:30 zaczniemy od ustalenia co dalej ...

Jesli uda nam się podjąć jakąś decyzje proponuje na exp camp :


Yhoator Jungle

Camp: Ifrit's Cauldron (G-6)(I-6)
PT Lv43-45 - Enemy: Goblin Reaper
PT Lv44-47 - Enemy: Goblin Hunter/Bouncer
Details: I tried the Yhoator Jungle spot from 44-47 and it was amazing EXP, very safe at the Ifrit's Cauldron zone - and a pretty setting. Make sure to have barfira and stun ready because those gobs have pretty dangerous bombs.

lub

Crawler's Nest - 2nd Floor

Camp: I-6 Racetrack
PT Lv40-43 - Enemy: Soldier Crawler
PT Lv40-43 - Enemy: Hornfly
PT Lv43-45 - Enemy: Blazer Beetle
Details: Only one, maybe two PTs can camp here.

Camp: Strange Apparutus
PT Lv40-43 - Enemy: Soldier Crawler
PT Lv40-43 - Enemy: Hornfly
PT Lv43-45 - Enemy: Blazer Beetle
Details: There is also another location, in the racetrack room. Head South from the entrance and at the half-way point (about the middle of J-8 is a false wall) 2 PTs can be supported here. Pullers must use ranged attack or be very wary of aggro.


Camp: Rumble Crawler Room (F-9)
PT Lv46-49 - Enemy: Rumble Crawler
Details: One PT.

Dodatkowo zachęcam wszystkich członków naszej grupy do wypowiedzi na forum i do wspólnych eventów, takie pierdołki np jak wspólne BCNM-y czy inne eventy bardzo zblizaja ludzi do siebie :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 10:29 
Cytuj  
Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby się przenieść od razu do Yhoator Jungle.... Cravler's Nest jest generalnie wygodniejszym miejscem, ale konkretnie jest oblegane momentami... choć w sumie o tej godzinie może nie bedzie źle...

Co do eventów to ja jestem jak najbardziej za, no ale mam duże ograniczenie levelowe i w grę wchodzi jedynie wszystko od cap40 w dół dla NIN'a, dla THF cap30 w dół i dla WAR cap20 w dół....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:05 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby się przenieść od razu do Yhoator Jungle.... Cravler's Nest jest generalnie wygodniejszym miejscem, ale konkretnie jest oblegane momentami... choć w sumie o tej godzinie może nie bedzie źle...

Co do eventów to ja jestem jak najbardziej za, no ale mam duże ograniczenie levelowe i w grę wchodzi jedynie wszystko od cap40 w dół dla NIN'a, dla THF cap30 w dół i dla WAR cap20 w dół....

To masz zadanie bojowe - dobic jako WAR do lv 37 :))

No tak od razu do jungli walimy.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:54 
Cytuj  
Dzungla to luzik na 43-44 lvl exp tam szybko zasuwa tylko trza miec raise a jak nie macie whma to reraise earring bo goby sie czesto na poczatku wysadzaja zabijajac kilka osub a stun jest dopiero od 45 BLMem...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:58 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
To masz zadanie bojowe - dobic jako WAR do lv 37 :))
Kurde faktycznie... Wogóle to moja całą koncepcja w pizdu poszła, bo miałem być THF/NIN a nie NIN/WAR ;) Narazie do NIN48 mam spokój z subem WAR, no ale wartałoby go do conajmneij 30lvl w najbliższym czasie dobić.... Generalne wszystko jest do zrobienia :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:59 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Dzungla to luzik na 43-44 lvl exp tam szybko zasuwa tylko trza miec raise a jak nie macie whma to reraise earring bo goby sie czesto na poczatku wysadzaja zabijajac kilka osub a stun jest dopiero od 45 BLMem...


Umm problem jest taki że nie mamy BLM w party :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:33 
Cytuj  
No to jak niemacie to bedziecie czesto mieli przerwe bo go postanowi bombke zapusciscic dosc wczesnie albo wszyscy dd subuja /NINa whm trzyma barfire up caly czas a reszta stara sie miec cienie co znacznie obniza dmg. Jak tam bylem to do czasu stuna to widzialem jak bombka gob zabil sporo osub normalnie takie Bibiki Bay mi sie przypomnialo odrazu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:35 
Cytuj  
Mamy jednego BLU .. :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:07 
Cytuj  
To head butt i powiniscie dac rade tylko u nas jak mielismy BLU to czesto bombka wchodzila i zabijala kogos jak robil self self SC jak gob byl na +50% hp a tak to uber exp tam jest i szybki repop gobuw.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 07:39 
Cytuj  
Staticowcy co robicie w weekend ? Moze zrobimy sobie ding 52 ?
W sobote od 10 do 16, a w niedziele od 10 do 23 z przerwami ? :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Posty: 33
Dołączył(a): 29.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 10:35 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Staticowcy co robicie w weekend ? Moze zrobimy sobie ding 52 ?
W sobote od 10 do 16, a w niedziele od 10 do 23 z przerwami ? :)


dla mnie fantastyczna opcja wchodze w to :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 11:35 
Cytuj  
Jeśli wiekszość się zgodzi, to się dostosuję, ale wołałbym, żebyśmy trzymali się terminów : niedziela 18:00 , środa 18:00, piątek 18:00.... Dla większosć z nas FFXI nie jest chyba całym życiem, więc realnej rzeczywistości też trzeba troche czasu poświęcić ;) Pozatym jest jeszcze jeden problem... Magos, ja i Ty jesteśmy na podobnym levelu, reszta musi nas prędzej czy później dogonić i też mi się nie wydaje żeby komukolwiek się chciało levelować z nami a później jeszcze samemu, bo ja bym wysiadł po tygodniu takiego trybu... Osobiście uważam, że tempo jakie mamy obecnie jest całkowicie w porządku i jeśli wszyscy bedą do tego podchodzić poważnie tak jak obecnie to powinnismy mieć 55lvl (założenie optymistyczne) do przyszłego weekendu...

U mnie pojawia sie jeszcze problem podlevelowania suba WAR24 na conajmniej WAR30, ale powinienem sobie poradzić do niedzielii.... Pozatym cierpię na chroniczny brak gotówki, wczoraj lekko updateowałem ekwipunek i mi troszkę kasy zeszło :har:

EDIT: w sumie sobie przypomniałem, że w niedzielę mam chrzciny (jestem chrzestnym), więc może faktycznie lepiej by było przełożyć to na sobotę... choć myślę, że do 18-tej spokojnie będzie już po wszystkim :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 21:21 
Cytuj  
Sobota jak dla mnie odpada.
Ide na wesele siostry ciotecznej .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 06:07 
Cytuj  
Czyli Dziś i Niedziela od 18.

Kass bardzo fajnie ze robisz suba war ^^


Trzy uwagi ogólne :

- lv 50 to czas kiedy robi się pierwszy Genkai - Limit Break. Jak się domyslam GK 1 muszą zaliczyć Ktas i Kass.

- Lv 50 to czas kiedy do radości expowania dochodzi duzo radości farmowania kluczy na AF -y ... Sprawdzcie gdzie kto potrzebuje jaki klucz
i dajcie info tutaj ( ja i drac narazie nie mamy AF bo SE nam nie dal). Wszystkich nie dam rady sfarmować wiec trzeba bedzie gnebic na tell ludzi z CC :)

- Cash Cash .. .. .. chyba wszyscy macie dodatek, tam mozna robic assaluty za Imperial Standing i Asslut points, czesc fantów mozna sylic za konkretna kase, min lv na assaluty to lv 50. ENM-y - ci co mają dostęp do ENM niech robią sobie runy enm, BCNM - na naszym obecnym poziomie sa bcnm 20, 30 i 40 oraz enm 20,30 i 40, zachecam do organizowania runów.

Reasumując, po lv 50 nasz exp wyraznie zwolni, do lv 60 sądze że będą tylko dwa spotkania tygodniowo poniewaz :
- cash - itemy drozeja, klucze i quest trzeba by zrobic, potrzeba lepszy sprzet aby osiagnac ten sam efekt
- questy i klucze i GK 1-3, no to potrzeba czas, 1 klucz sie czasem farmuje kilka godzin ... wezcie poprawke na to i juz powoli zacznijmy oragnizowac sobie czas na eventy pomocowo-rozwojowe ...


Static w moim rozumieniu to nie tylko exp party od godz 18 do godz 23:30.

Bardzo przepraszam Ozmana że nie mogłem mu pomoc z GK 2 wczoraj, musiałem uzupełnic zaklecia blu ktorych i tak mi brakuje w ilosci 2 do obecnego CAP.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 15:07 
Cytuj  
Ja mam lekki zajob z tym chrztem ale postaram się wszystko pogodzić dla dobra ogółu ;) No więc od początku :

- mam spowiedź na 17:30 do kościoła mam z 10 minut autem (muszę jechać do pobliskiej wiochy bo w mojej parafii dostanę na pokutę conajmniej pielgrzymkę do częstochowy, po tym jak mnie proboszcz znalazł nawalonego jak spałem pod pomnikiem matki boskiej przed kościołem :har: ) .... ale powinienem być na 18-tą w grze gotowy na 100%....ale od początku :

- postać zostawiam w Kazham

- Stok w tym momencie, lub zaraz wysyłam Ci materiały żebyś mi zrobił Shinei (toolsy do Utsusemi)

- jeśli wyślę Ci materiały na Jusatsu (toolsy do Jubaku) to zrób mi też... jeśli nie wyślę to kup mi jeden stack (rozliczymy się później)...

Co do suba to WAR mam już na 25lvl więc do NIN50 jest spokój, ale będę regularnie nim expował, żeby dojść do 37lvl... No to do zobaczenia o 18-tej....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 13:11 
Cytuj  
Katsukun skontaktuj sie ze mna jak bedziesz online.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 16:11 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Katsukun skontaktuj sie ze mna jak bedziesz online.


Dzisiaj raczej nie ma szans z tego co Kats napisał:


katsu napisał(a):
Sobota (...) Ide na wesele siostry ciotecznej .


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 12:57 
Cytuj  
Expo dzis o 18 aktualne.

Przyszly tydzien - GK 1 dla Jasa i Katsa. Moge pomoc z itemami w srode , wtorek od 17 ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 13:59 
Cytuj  
Mogę się spóźnić, bo jestem jeszcze na chrzcinach...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.