mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 10:26 
Cytuj  
Nie chciałem zakładać nowego tematu ale w sumie nie bardzo mam się gdzie z tym zwrócić.

Właściwie to tylko jedno pytanko - jest w ogóle jakaś szansa na to żebym dostał perłę CC czy też - bez urazy - każdy kto ma mozliwość dawania perły strzela takie szczeniackie fochy jak Stokrotka? Jakaś forma egzaminu jest przed daniem perły czy jak? :o A dlaczego chcesz, a nie dostaniesz bo już masz inną polską perłę, krótko mówiąc - cytuję - "Nie dostaniesz bo nie chcesz być w polskim linkshellu Crazy Chocobo".

Wiem, że to sie nawet na nowy topic nie nadaje ale z takim zachowaniem miałem ostatni raz do czynienia w piaskownicy jak zabrałem Zuzi łopatkę i Zuzia się obraziła że jestem cham, świnia i że w ogóle jak tak można.

Do kogo zagadać żeby bez zbędnych ceregieli dostać tą perełkę?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 10:28 
Cytuj  
/t Opiekun

Perelke dam ZAWSZE kazdemu Polakowi, ktory o nia poprosci. Tez raczej nigdy nikogo nie /kickne z LSa.

Generalnie zapraszamy wszystkich Polakow z Ramuha, jednak odrazu zastrzegam, ze mamy niska tolerancje dla innych polskich socjal LSow. Nie chce mi sie pisac dlaczego, temat byl juz przerabiany setki razy na tym forum. RM nie jest pierwszym pomyslem stworzenia alternatywy dla CC.


Ostatnio edytowano 15 lip 2006, 10:34 przez mrynar, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 10:32 
Cytuj  
lol Stok


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 10:35 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
mamy niska tolerancje dla innych polskich socjal LSow.
Naprawdę? Pierwsze słyszę :D

Nie ma co się strzępić na temat jakichś tolerancji - każdy Polak na Ramuhu ma prawo posiadać perełkę CC za free :)

Tylko nie zaczynajcie dyskusji, wszyscy cicho! XD Wejdźcie sobie na www.chomiks.pl albo coś XD


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 10:35 
Cytuj  
Dzięki.


Tak gwoli wyjaśnienia - RM to nie jest żadna alternatywa, a już na pewno nie konkurencja. LS powstał bo siedzą na nim ludzie którzy znają się tyle czasu co pierwsi członkowie CC, jak nie dłużej. Po cholere mamy Wam spamować swoimi rozmowami na LS-ie kiedy można to robić w wygodny dla nas sposób. Zresztą fakt, że chcę perłę CC jest chyba najlepszym potwierdzeniem moich słów.

Raz jeszcze dzięki, topic do zamknięcia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:03 
Cytuj  
Nie zamykajcie topika, chetnie postne skreny z rozmowy tylko musze je przekonwertowac :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:19 
Cytuj  
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 15 lip 2006, 11:21 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:20 
Cytuj  
Ozi napisał(a):

LS powstał bo siedzą na nim ludzie którzy znają się tyle czasu co pierwsi członkowie CC, jak nie dłużej. Po cholere mamy Wam spamować swoimi rozmowami na LS-ie kiedy można to robić w wygodny dla nas sposób.


Slaby argument. W CC jest sporo roznych grup ludzi. Jedni znaja sie od dawna, albo niedawna z RL, inni graja razem od dawna (nie tylko w FF). Gdyby kazdy zalozyl wlasny LS zeby swobodnie gadac to mielibysmy w tej chwili z 10 polskich linkshelli.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:22 
Cytuj  
lol cały Stok


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:27 
Cytuj  
Stok jakies niecne konwenasne z Ornito uprawia :D

Ogolnie z tym radiem to bylo tak, ze nie pamietam kto juz mial obydwie perly i siedzial caly czas na radiu i wpadal na CC tylko zapytac o cos zwizanego z gra albo prosic o pomoc, ktorej nie uzyskiwal. Twierdzac oczywiscie potem, ze nei pomagamy i na Radio spowrotem.

Z tym gadaniem na LSie to tez taka bzdura ;]
Ja bardzo czesto z ludzmi na ls gadam jak na tell bo mi sie nei chce ctrl r wciskac ;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:30 
Cytuj  
Btw, Brokowi zezarlo meriOta ! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:31 
Cytuj  
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:43 
Cytuj  
Opiekun - to jednoczesnie bardzo silny argument (po co maja sobie utrudniac komunikowanie sie miedzy soba jesli moga to sobie ulatwic?) Dodam rowniez fakt ze wiekszosc starych graczy porozlazila sie po przeroznych LSach a CC jakos nadal zyje.
Dlaczego mamy sobie nie pomagac dlatego ze jestesmy po prostu tej samej narodowosci?
Nie wystarczy ze polacy sa ksenofobiczny w stosunku do innych, to jeszcze teraz zaczynaja byc w stosunku do samych siebie.

Jesli zakladamy ze CC nie jest zadnym konkretnym miejscem z konretnymi zalozeniami i konkretnymi celami (calkiem niedawno kilkakrotnie uslyszalem ze cc jest social LSem) wiec traktujmy go jak socjal a nie jak pole na ktore mozna wejsc tylko jak sie podpisze krwia ze nie pojdzie sie na pole sasiednie.

A argument o konkurencji i probie rozwalenia CC to jest smiechu wart. Przeciez RM istnieje w tej chwili i nie rozwalil CC, co zmieni fakt ze jego czlonkowie beda miec perle CC?

juz.


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:45 
Cytuj  
Ludzie, ile Wy macie lat? 12? 14? Podejrzewacie mnie o co? Że chce ropieprzyć polską społeczność FF11? Jakbym kur.a Diablo 2 odpalił. Cholerna polska mentalność - ma być tak jak my chcemy a nie inaczej... Kto przy zdrowych zmysłach wierzy w takie bzdury??? Za cholere nie potrafie pojąć dlaczego przeszkadza Wam stworzenie innego LS-a? Ludzie którzy go tworzą to nie jest jakaś cholerna szajka wszystkowiedzących tylko grupa dobrych znajomych. Kto z Was ma tylko jedną perłe w plecaku? Kto z Was rozmawia tylko na ls-ie?

Nie chcecie żebym miał inną perłe to mi to wprost powiedzcie - jak napisałem dla mnie potrzeba przejścia wstępnej selekcji żeby dostać perłe to idiotyzm. Stokrota ma prawo nie dać mi perły, ja mam prawo uważać jego argumentacje za godną piaskownicy.

I tak jak pisałem na tellu Stokrotce - perłe chce mieć bo mam taki kaprys. Jak ktoś uważa, że to za mało mówi się trudno, płakać nie będę.



P. S. Sorki za uogólnienie w postaci zwracania się do wszystkich - doskonale zdaję sobie sprawę, że poglądy Stoka nie są poglądami wszystkich członków CC. Jakoś tak po prostu łatwiej przekazać odczucia jakie mam odkąd zacząłem się starać o Waszą perełkę. Ogólnie to peace, siema paleta narkoza lece do pracy.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:55 
Cytuj  
Dobrze, ze napisales ten P.S bo juz mialem po ziomkow dzwonic.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 12:01 
Cytuj  
Nikt nie pisal o konkurencji i rozpieprzaniu CC. Podejrzewam ze nigdy RM nie bedzie mailo takiej mocy, a napewno nie dopoki w CC sa Rhaegal, Saitou, Galenros, Stokrotka, Xavery, Lesiu, Canto, Vejitta, Kalcia itd

Uwazam, ze wszyscy Polacy powinni byc w jednym socjal LSie i w dowolnej liczbie "celowych: LSow (dynamis, limbus, sky itp). Oczywiscie macie prawo do innego zdania.

Wyobrazcie sobie, ze kazda grupka Polakow siedzi pod inna perla. Myslicie, ze daloby sie wtedy cokolwiek w CC zorganizowac? Uzyskac jakakolwiek pomoc poza swoja wlasna grupa kumpli?

CC jest czyms wiecej niz socjal LSem. Czesto wiele roznych rzeczy razem robimy, nie tylko siedzimy i gadamy o dupie.

Wszyscy czlonkowie RM moga miec tez perly CC, nikt wam ich nie polamie (chyba :D), ale nie dziwcie sie jak bedziecie wpadac do nas po jakas pomoc (np. z walkami na Afy) to srednio bedzie sie chcialo ludziom z CC wam pomagac.

CC to wspolnota ludzi ktorzy nie tylko chatuja ze soba, ale tez sobie wzajemnie pomagaja, nie tylko w duzych rzeczach, ale np. sprawdzajac cene na AH, inforumjac o cenach na bazarach itp


Posty: 20
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 15:10 
Cytuj  
Seph napisał(a):
[...]
Ogolnie z tym radiem to bylo tak, ze nie pamietam kto juz mial obydwie perly i siedzial caly czas na radiu i wpadal na CC tylko zapytac o cos zwizanego z gra albo prosic o pomoc, ktorej nie uzyskiwal. Twierdzac oczywiscie potem, ze nei pomagamy i na Radio spowrotem. [...]


Witam!

To może ja parę słów sprostowania.
Pierwszymi osobami, które się pojawiły z obecnego RM na Ramuh był Dyrektor i ja. Tak się złożyło, że znajomy, który sam nie gra, powiedział nam o polskim community na Ramuh i doradził ten właśnie serwer. Skontaktowaliśmy się z Suczką a ten zaraz drugiego dnia wpadł podarować nam po perełce.
Włożyłem perłę, przywitałem się i wróciłem do solowania. Nie grywam dużo - dwie, trzy godziny w sesji to zazwyczaj maks ile mogę poświęcić.
Drugiego dnia przywitałem się wywołując parę "okrzyków" zaskoczenia, odpowiedziałem na uprzejme pozdrowienia i solowałem dalej.
Trzeciego dnia polazłem szukać pty na Diuny i otrzymałem /t od Dyrektora, że założył własny ls. Nie pytałem o nic, bo gramy razem od lat i wiedziałem, że prędzej czy później powie mi co się stało. Idea posiadania własnego ls podczas gdy normalna na X360 komunikacja głosowa dla wielu osób nie działa wydało nam się zabawnym pomysłem więc żeby ni spamować chata na kilka osób koncepcja perełki się przyjęła.
Czwartego dnia włożyłem perłę CC, przywitałem się i spytałem czy ktoś nie miałby chwili wolnego czasu żeby mi pomóc farmować Magicked Skull [pozostałe itemy do sj już miałem] za co dostałem regularny op***dol od Stokrotki i kogoś kogo nie pomnę już w tej chwili.

Ja się nie skarżę. Nie używałem perły CC od tego czasu ponieważ uznałem siebie za 'persona non grata' w takich okolicznościach. Znalazło się parę osób, które bardzo przyjaźnie zareagowały i zupełnie prywatnie niezmiernie pomogły- jak Suczka czy Panpritula, którym niniejszym bardzo dziękuję.

Nie wiem jaki problem ma Stok i który hemoroid boli go najbardziej w tej chwili ale nie jestem gówniarzem, który pozwoli się zwyzywać z powodu tego, że został z kimś pomylony. Bowiem to z pewnością nie ja jestem tym, kto "siedział cały czas na radiu i wpadał tylko o coś zapytać". Tak, poprosiłem CC o pomoc raz i prócz pomocy od Su spotkałem się tylko ze zniewagą ze strony Stokrotki oraz generalną kłótnią na ls. Panpritula niejednokrotnie przez /t oferował swoją pomoc i czasem, nieśmiało z niej korzystałem. Myślałem - i tu pomimo swoich lat przyznać muszę się do naiwności - że normalną jest sytuacja gdy noob pyta o coś czego nie wie. Inaczej, być może to jest normalne ale reakcja Stokrotki normalna nie jest.

Kłaniam się wszystkim Crazy Chocob i niniejszym znikam zasmucony ponieważ naprawdę sądziłem, że polska społeczność to jest właśnie to, czego mi potrzeba w ffxi.

pozdrawiam - Ojciec


_________________
RNAcid a.k.a. 'Ojciec' WAR/MNK/DRK [retired]
Giving them zombies what they deserve...
Obrazek
http://www.rnacid.pl

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 15:22 
Cytuj  
Tak jak już Stok nawet sam napisał - nie on jeden jest odpowiedzialny za LS, więc proponuję dać go na blist jeżeli nie odpowiada wam jego towarzystwo :) Stok jest dość ekscentrycznym fochmanem i swego czasu 3/4 CC miało go na blist i on nas też ;) Blist to taka użyteczna opcja :) A co do spamienia czatu - wierzcie nam lub nie ale po to jest właśnie CC. Czy wy myślicie że my tam siedzimy i non stop o grze gadamy ;) A jak komuś się nie spodoba - zdanie wyżej :P Co do perły - wystarczyło się odezwać do kogoś innego to perłę dostałbyś na 100%. Jeszcze nie zdarzyło mi się odmówić komukolwiek...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 15:29 
Cytuj  
imo powinnismy siedziec na 1 LS , jest dużo wygodniej cokolwiek zorganizoawć i łatwiej o pomoc. Weźcie nasze perły i chodzcie do Nas...a Stoka sobie na Blist dajcie jak wam działa na nerwy...mnie tez czasem wkurwia nieprzeciętnie, ale już sie przyzwyczajam :wink:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 15:54 
Cytuj  
No, przyznaję. Nie ma to jak zacząć grę i wdepnąć w Stokrotkę.

Z tego co wiem, Dyrektor odszedł, bo "narzucano mu nasz styl gry". Cóż, spoko człowiek, tylko stały w swym fochu, mówi się trudno :)

Ogólnie polecam CC. Szybko można zdobyć info o grze, pomoc w różnych wypadach. Nie wierzycie? Spytajcie Pancernika :)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.