mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 12:07 
Cytuj  
Witam wszystkich serdecznie :)

Najprawdopodobniej już w poniedziałek, dołączę do grona polskich graczy w FFXI, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem gry mam kilka pytań dotyczących płatności za grę.

Generalnie problem rozbija się o to, że wszystkie FAQ dotyczące początków w FFXI są oparte o nową grę. Ja swoją kupiłem na allegro, używaną, z aktywnym kontem i zamrożoną postacią z powodu zakończonego okresu wykupionego w abonamencie. Postać zamierzam usunąć (bo co to za frajda grać czyjąś), no i żeby grać będę musiał oczywiście zapłacić. I tu pojawia się problem/pytanie:

Czytałem, że w przypadku darmowych 30 dni, jeśli kończą się w połowie miesiąca to SE pobiera tylko taką kwotę by zaokrąglić cykl do pobierania 1 dnia danego miesiąca. A co jeśli chciałbym uaktywnić to zamrożone konto w poniedziałek 17 lipca? Zostanie mi pobrana tylko taka kwota żeby cykl zaczynał się od 1, czy też pełna kwota za lipiec, pomimo że już połowę miesiąca mamy za sobą?

I drugie pytanie - czy dajmy na to po opłaceniu danego miesiąca, gdy już SE mi ściągnie z konta odpowiednią sumę, mogę usunąć informacje o mojej karcie płatniczej (w SWG nazywa to się usunięciem subskrypcji), na wszelki wypadek gdyby się nagle okazało że w następnym z jakichś powodów nie mogę grać, a w danym opłaconym miesiącu grać normalnie, czy SE automatycznie z usunięciem danych zamraża konto?

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 12:11 
Cytuj  
Mozesz Cancelnac ID "zamrozic konto", bedziesz mogl grac do 30stego danego miesiaca a dalej juz nei (postac zostanie oczywiscie).
Co do platnosci to niby pobieraja za te kilka dni/pol miesiaca ale mi zawsze za caly miesiac pobierali. Jak reaktywowac to najlepiej 2giego po poludniu.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 12:13 
Cytuj  
nie kasuj tej drugiej postaci i tak bedziesz potrzebowal alta. a nie ma to jak alt w jeuno


_________________
Jast v2.0


Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 12:14 
Cytuj  
Eh, czyli lepiej nie ryzykować, bo mogę zabulić 50zł za w sumie 9 dni grania? Bo 27 lipca do 1 sierpnia i tak jestem na festiwalu muzycznym :P

A czy mogę zamrozić tę drugą postać i zostawić sobie na czarną godzinę, czy zostanie usunięta? :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.