mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 14:55 
Cytuj  
Wzorem niebieskich kolegow zakladam topic o PUPie.

Mam 15 lvl dopiero i narazie gra sie przyjemnie. To taki MNK z dopalaczem. Mam magiczna wersje lalki i calkiem ladnie leczy (duzy MND), szkoda ze tak rzadko, czasem wali elementale, ale glownie odpala bio, dia, paralyze itp
Monk po petri lizarda to prawie pewny trup, w wypadku PUPa lalka dobija lizarda i jest luz. :D

Zauwazylem, ze nowe czary przychodza z wzrostem skilla, a nie levelu tak jak u magow.

Ogolnie gra sie fajnie. T mozna solowac na luzie, czasem exp chainy wychodza nawet.

Ciekaw jestem wrazen Tomali i Galenrosa. Nie wiem czy ktos jeszcze probowal tego joba.
Probowaliscie grac w party?
Jakie macie wersje lalek? Tom wiem, ze ma tanka.
Jakich subow uzywacie? Ja MNKa, ale chyba przejde na WARa. Lalka ma spore enmity i czasem dobrze ja uratowac vokiem.
Maneuvry cos wogole daja? Poza dark i light.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 15:01 
Cytuj  
jest fajny post gościa który PUPą zrobił 75 level:

http://www.killingifrit.com/forums.php?m=posts&q=121844

I mały guide z opniami:
http://www.killingifrit.com/forums.php?m=posts&q=125840


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 15:09 
Cytuj  
ten post tego kolesia to totalne bzdury. poczytaj commenty pod spodem huck


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 15:15 
Cytuj  
Cytuj:
Maneuvry cos wogole daja? Poza dark i light.


Oczywiście że dają. W przypadku lalki tanka odpowiednio użyte dają lalce stoneskina, eva bonusy, def bonusy, att bonusy itd. W zasadzie możesz mieć chyba 3-4 uzyte w danym momencie zanim się "przegrzejesz".'

W przypadku tanka musiałem mu wyciagnąc z equipu skrzynke dającą voka, bo nie byłem w stanie zabrać mu hate i tylko on dostawał. A tak dzielimy się hate jak jest potrzeba i luz.

Co do party na lv 10-20 to w zasadzie 7 czy 8 leveli zsolowałem.

Co do samej gry, to można solować EM i T nawet bez większych problemów. VT też da radę, ale już może być ostro. Ale dawałem sobie radę z gobami. Raz miałem nawet taką sytuację że walczylem z T, zlinkowanym z DC i EP i jakoś przeżyłem. Uzyłem hi-pota.

Zastanawia brak sprzętu dla typowego dd, raczej sporo dla magicznych subów. Ale tak jak pisałem na ls to gdyby miał sprzęt do dd to byłby z niego po prostu mnk z dodatkowym sporym dmg z lalki czyli byłby przegięty.

Jak będę miał więcej czasu to może wrócę do jego levelowania. Na razie stoje na 20.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 15:16 
Cytuj  
Robienie w tej chwili highlvl pupa jest imo troche bez sensu. Na wyzszych lvlach prawie nie ma melee sprzetu dla niego.
Mam nadzieje, ze w kolejnych updatach pododaja jakies fajne sety, poza AFem oczywiscie.

Ciekawe czy bede mogl uzywac asurana skoro mam juz zrobiony quest i mam dosyc skilla (dzieki meritom).

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 15:32 
Cytuj  
On na 100% nie będzie typowym DD, bo bylby overpowered. I nie wydaja mi się że w temacie sprzętu dla niego dużo sie zmieni.

Broń jeszcze w zasadzie może jakąś nawet spoko mieć, ale inny equip już gorzej (poza ringami i earingami).

Jedyne rozsądne DD body ma na 72 lv Pahluwan Khazagand (w zasadzie cały set da radę), hands może ze 2-3 z jakiś att i acc +, head to chyba tylko o hat, legs i feet to raczej tylko z eva.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 16:14 
Cytuj  
Zdobycz sprzed 5 min. :D PUP lvl 15.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 17:11 
Cytuj  
Opi - daruj sobie PUP do update. Brakuje attachmentow. Mam 25 lvl i soluje się coraz ciężej - lalka do tankowania po 20 lvlu dostaje 3 ciosy i nie ma stoneskina - nie ma sensu używać jej do solo. Dodam jeszcze parę fajnych tricków ale po Assault bo jak zaraz nie wejdę do gry to mnie utłuką ;)
*Edit*
Nie wiem jak sprawuje się Sharpshooter frame ale mam doświadczenie jeżeli chodzi o Valoredge, i Stormwalkera.
Valoredge jest bardzo prosty w sterowaniu i w zasadzie u mnie do 20 lvlu on tankował dzięki skutecznemu jeszcze wtedy stoneskinowi z earth maneuvera(można odpalić co 3 min), poza tym Earth był mało skuteczny - 1 VIT na jeden man to za mało. Na start walki automaton musiał mieć fire - wtedy używał voke(recast 30s), następnie używałem thunder żeby łatwiej mu było trafić. I to tyle. Sporo attachmentów działa pasywnie - nie trzeba wogóle używać manów żeby działały - najlepszym z nich dla melee jest ten co daje additional effect thunder - to coś na 25 lvlu robi po 20-25 dmga na cios jak odpali :)
Stormwalker jest już niestety dużo cięższy do opanowania - nie jestem do końca pewien jak działa ale sporo zależy od założpnych attachmentów. Tzn jeżeli damy mu coś co zwiększa intensywność rzucania cure(nie pamiętam nazwy - ligh attachment) to wtedy praktycznie nie nukuje. To samo się tyczy enfeeble (jakiś wind attachment). I teraz w zależności od tego jakich manów użyjemy to zrobi nasz mag. Jeżeli na starcie dostanie ice i water, albo dark(nie pamiętam) to zacznie walkę od enfeeble, bez względu na nasze HP. Cure uzyskamy dopiero po Light manueverze. Nie jestem do końca pewien ale chyba mają na to wpływ pierwsze dwa efekty z manów. Jeżeli chcemy włączyć Converta należy użyć Dark man. Jak automaton da komunikat o włączonym Convercie(nie pamiętam jak się to dokładnie nazywa), każdy dark manuver daje 5mp/tick. Czyli mając 3 będzie nam się odnawiało 3x5 mp/tick +1mp za każdy dark man jeżeli mamy refresh attachment. Wracając do enfeeble typ enfeeble zależy od manów, tzn w zależności od elementów może rzucić różny enfeeble.
Ostatnia sprawa dotycząca Stormwalkera - on dość rzadko castuje, najlepiej dać engage mobka w momencie kiedy automaton jest obok niego, w przerwach między czarami będzie używał melee - jak zaatakujecie nim z daleka to nie podejdzie. Aha i jeszcze jedno jak macie mało HP przed następnym mobkiem to wrzućcie ze dwa Light many i dajcie deploy - nie zaatakuje mobka tylko was wyleczy, odrazu po leczeniu Retrieve, poczekajcie z 10-15s (tyle na oko trwa delay między czarami) i znowu, jak będziecie mieli za dużo HP to automaton rzuci enfeeble albo offensive spell (zależy od attachmentów).
To chyba na tyle - sorki za dość chaotyczną wypowiedź i mam nadzieję że się przyda, jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 10:44 
Cytuj  
***BUMP***


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 18:03 
Cytuj  
Kang napisał(a):
***BUMP***


Koniecznie, raptem 17 godzin nikt nic nie napisał :lol:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 18:28 
Cytuj  
Chodziło o edycję Rha - po edycji nie podbija tematu.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 15:54 
Cytuj  
Na jakich levelach macie PUP'y ? może się wyrównamy i zrobimy jakis static ? Ostatnio widziałem 6x PUP w Kuftalu....całkiem nieźle sobie radzili z krabami.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.