mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 16:53 
Cytuj  
Kupiłem FFXI, używane na allegro i... klops :/
Do końca miesiąca nie mogę zmienić sposobu płatności (osoba używała master card, a ja mam visa electron inteligo) więc nie mogę grać... Przeżyłbym gdyby nie myśl która przed chwilą pojawiła się w mojej głowie. Jeśli danych w postaci imienia i nazwiska w playonline nie można zmienić, to jeśli za miesiąc zmienie "payment method" na swoją kartę (a o ile się orientuję to podaje się w dziale dotyczącym kart tylko jej typ, numer, kod zabezpieczający i date wygaśnięcia) to jeśli na karcie mam inne nazwisko niż zarejestrowane w PlayOnline ID to znaczy że system mi odrzuci kartę i wywaliłem pieniądze w błoto?

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 17:19 
Cytuj  
nie mozesz zmienic bo pewnie zlej karty uzywasz. zmienic sie da w kazdym momencie, nie musisz czekac do konca miesiaca. chociaz inteligo dziala w sumie. masz kase na karcie?


_________________
Jast v2.0


Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 17:26 
Cytuj  
Mam kasę, ale tak jak mówię - osoba użwała Mastercard i taka karta tam jest podana. Ja mogę tylko zmienić numer. Wyświetliła się ponadto informacja po angielsku informująca że ponieważ za lipiec nie zapłacono to na początku nastepnego miesiaca bede mógł zmienic "payment method" czyli jak mniemam rodzaj karty. Problem polega na tym czy imie i nazwisko właściciela karty może być inne niż własciciela ID Play Online?

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 17:29 
Cytuj  
imie i nazwisko nie ma znaczenia. cos zle robisz


_________________
Jast v2.0


Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 17:32 
Cytuj  
Jeśli nie ma, to nie robie źle, tylko musze poczekać do końca miesiaca :P Teraz nie mogę wejśc do Play Online, bo nie piszę od siebie, ale jak tylko będę mógł to zrobię print screen z informacją która się wyświetla :) Mam tylko nadzieję że będę mógł na początku sierpnia zmienić ten typ karty z Mastercard na Visa :P

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 18:06 
Cytuj  
Ja sie dolacze do przedmuwcy cos zle robisz dane karty itd mozna zmieniac w dowolnym momencie i raczej nie gra roli jakiej karty uzywasz visa mastercard itd... Jezeli konto nie jest aktywne to powinno odrazu wyskoczyc ze trzeba zaplacic i tam wszystkie dane od nowa sie zwykle podaje a tam w jednej zakladce pewno nie lukneles ze da sie scrollowac nizej zeby zmienic typ karty...


Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 18:19 
Cytuj  
Mam nadzieję że macie rację :) Jak będę mogł to zrobię print screena i od razu tu wrzuce.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 18:33 
Cytuj  
wpisuje dane karty co miesiac by reaktywowac konto ale jakos za cholere nie moge sobie przypomniec by gdziekolwiek podawalo sie typ karty... wydawalo mi sie ze on z automatu (po numerze karty) sam wpisuje jaki to typ ale ja sie nie znam....
dane karty zmienic mozna kiedy tylko sie chce w Playonline > Service&Support > Membership

aha jeszcze jedno, twoj klient musi byc tej samej wersji co PlayonlineID, czyli jak masz ID europejskie to tez klient musi byc europejski jak ID amerykanskie to klient amerykanski itd prawdopodobnie dotyczy to tez ID z PS2 PC i Xboxa. Na innym kliencie da sie grac ale nie mozna zmieniac danych do ktorych wymagane jest podanie ID i hasla
no ale wtedy niemoglbys sie wogole zalogowac do tej stronki z Payment method...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 18:41 
Cytuj  
Dane próbowałem zmienić dokładnie w tym miejscu gdzie napisałeś :) Zarówno klient jak i ID są europejskie. A co do tego typu karty, to pokażę Wam jaka sie wyświetla mi informacja :)

Tak jak mówiłem- oto screenshot:


http://img96.imageshack.us/img96/2489/bugvs1.jpg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.