mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:26 
Cytuj  
Mysle, ze paru osobom (podobnie jak mi) znudzilo juz sie zapisywanie sie do kolejnego HNM LSa. Moze warto podyskutowac na forum (zamiast w czasie walki) :) o tym co moglibysmy razem robic w ramach CC i co potrzebujemy zeby robic rzeczy ktorych w tej chwili robic nie mozemy.

Apeluje tez do mlodszych stazem graczy: nie szukajcie sobie HNM LSow, bo "w CC nic sie nigdy nie udaje". To juz przeszlosc. Na srodowych wypadach mamy ZAWSZE 15-20 osob, jest fajna atmosfera i jak narazie podolalismy wszystkich wyzwaniom. Mysle, ze stac nas robic to co robia normalne HNM LSy i zdobywac dla Polakow uber itemy.

CC na Fafnirze to byloby naprawde cos pieknego!

Szkoda, ze na naszych runach nie widac Suczki, Stokrotki, Myrty i jeszcze kilku osob... W sumie dobrze byloby wiedziec dlaczego i czy jest jaks szansa na sprawienie zeby chodzily te osoby.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:29 
Cytuj  
Jak zobaczylem tytul to pomyslalem, ze to Simi zalozyl :lol:

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:33 
Cytuj  
Ja przepraszam za swoja nieobecność, ale środa to jest mój offline day....jestem dopiero poźnym wieczorkiem. A drugi dzien eventowy...piątek....to tradycyjna bania wieczorkiem...więc w ten dzień też odpadam.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:52 
Cytuj  
jajaja moge opracowac taktyke na fafnira ze zdjeciami itd :] chodzmy do aery!


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 00:15 
Cytuj  
mimo in ostatnio niewiele gram i slabo sie udzielam i prawdopodobnie sie to nie zmieni w najblizszym czasie, to jestem jak najbardziej za i w maire mozliwosci bral bym udzial w eventach

Co do formy, samo CC nie jest zdolne do bycia sensownym hnm lsem, co innego zrywy raz w tygodniu a co innego stawianie sie na kampie tych min 12 osob dzien w dzien. Po pierwsze dlatego ze nie jestesmy no lifami a po drugie dlatego ze wiekszosc z 'uberow' juz ma co chciala i nie ma zbytniej motywacji do robienia 50ego fafnira czy 100ego Genbu (mimo iz klimat bylby o 100% fajniejszy) Nie mamy tez najlepszego rozkladu jobow, a przynajmniej liczac aktywne osoby.
Dlatego uwazam ze ktos z nas, ktos kto ma sporo czasu i determinacji powinien zorganizowac nowy Ls do ktorego byliby przyjmowani wszyscy, a nie tylko polacy, w ktorym i tak napewno stanowilibysmy jego trzon i w ktorym zdobycie wiekszosci endgamowych itemow dla naszych rodakow napewno byloby latwiejsze i przyjemniejsze niz gdziekolwiek indziej. Powinien sie tym zajac ktos z doswiadczeniem w endgame, ale dobrze jakby mial przy sobie jakiegos mlodego zdeterminowanego apprentica ktory by to pociagnal kiedys zamiast niego heh....
Mozna by pogadac z Nomi o jakiejs fuzji albo innymi Lsem z aspiracjiami ktory boryka sie z podobnymi problemamy co i my.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 00:30 
Cytuj  
Sai nikt nie mowi o siedzieniu na kampach dzien w dzien. przeciez HNmy nie zawsze sa w EU time. ale jak oka sa w okolicach 16-22 to mozna spokojnie pochodzic. wipniemy to wipniemy whatever. ja tam moge fafa czy kb w 6 osob bic dla samego bicia. poza tym nikt tu nie mowi o itemach zadnych jak wypadna z czegos co zabijemy to beda fajnym bonusem poprostu. nie ma sensu laczyc nas z zadnymy obcokrajowcami bo wiekszosc przerabiala to juz kilka razy jak chociazby w TMNQ. poza tym co to za fun bycia z polakami na spocie jak i tak musze gadac po angielsku. ja bym chcial zobaczyc jak walczymy w CC z zielona perla z HNMami z prawdziwego zdarzena. nawet gdyby mialoby to byc raz.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 00:31 
Cytuj  
Ja raczej spasuje jakos odpowiada mi narazie ten HNM LS co mam robia wszystko i sa aktywni+calkiem fajnie jest. Co do pomyslu to nie bardzo to widze bo CC jest aktywne tylko wieczorami i w wiekszosci dziwnych godzin kiedy to jest szansa na HNMa to raczej na LSie duzo ludzi niema wiec o HNMach czesciej niz pare razy na dlugi czas niema co gadac to tak jak z JPs LSami istnieja tylko w JP time i wtedy sa na HNMach a tak to ich niema. Takich JPsuw to widze raz na kilka miechuw czasem dluzej na spotach. CC to bardziej moze wrucic do sky bo tam mozna chodzic w jeden dzien i cos porobic ale na hnmy to trza miec o kazdej porze ludzi gotowych co chca isc.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 00:33 
Cytuj  
Mi sie np nie chce juz chodzic do aery czy gdziekolwiek gdzie bylem juz 100x z amerykancami ktorzy maja polakow i cale EU w dupie. jestem w cae zeby bic tiamata cerba hydre itd. ale na fafa z nimi nie pojde nigdy :]


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 06:31 
Cytuj  
Ja się pisze tylko kompa doprowadze do stanu działalności. :)
Mam nadzieje że w tym tygodniu dojdzie płyta z gwarancji ; ;


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 08:01 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Jak zobaczylem tytul to pomyslalem, ze to Simi zalozyl :lol:


ja też, aż się przestraszyłem że znowu musiałbym czytać że się coś nie da itd., na szczęście Opiekun to napisał to CC prawie znowu ochoczo śpiewa hurra


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 08:29 
Cytuj  
Wspólne wypady są super, mamy olbrzymi potencjał. Kwestia tego kto co chce robić w CC i czy ma czas pojawiać się w godzinach eventów.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:03 
Cytuj  
Nie mialem na mysli siedzenia non-stop na fafie/behe/aspi. Chyba zaden normalny czlowiek tego nie lubi.

Myslalem o wypadach na "trojce" raz na jakis czas, mysle ze ToD to nie problem, :] nie musimy tam siedziec non-stop zeby go nie stracic.

Nie oczekuje, ze w CC sie stanie rewolucja i sie wszyscy przestawia na sen polifazowy, rzuca prace i szkole i beda pracowac na rzecz potegi CC. ;D

Chcialbym zebysmy dalej robili cos razem 1-2 razy w tygodniu (tak naprawde robimy czesciej bo sa limbusy i dynamisy). Teraz robimy triggerowane moby i jest git, ale moze w przyszlosci pojawimymy sie tez na jakims campie. Nie mamy armii ludzi ktorych trzeba nakarmic itemami. Sporo z nas poza tym ma juz prawie wszystko dla swoich jobow.
Przy odrobinie szczescia kilka-kilkanascie wypadow i prawie kazdy dostanie co chce.

Generalnie mam jedna prosbe: NIE ODCHODZCIE DO INNYCH HNM LSow.

Mysle, ze nie musimy zakladac nowego HNM LSa i przyjmowac ludzi. Jak bedzie potrzeba zrobienia czegos naprawde trudnego to mozemy zrobic alliance np. z OB.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:23 
Cytuj  
fajna idea... zdecydowanie popieram i w miarę wolnego czasu postaram się poświęcić temu tyle czasu ile zdołam wygospodarować :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:30 
Cytuj  
Moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry, tylko jest jedna sprawa jeśli "nowi" w tym także i ja bo przecież nie gram wcale długo mają nie odchodzić do innych HNMLS to by się przydało, żeby mieli możliwosc zdobycia itemow ktorych potrzebuja i to takze z obszarow z ktorych uberzy maja juz wszystko i nudzi im sie tam chodzic. Jesli nie bedzie takiej mozliwosci to ten pomysl ma sens tylko dla elity CC. Pewnie niektorzy sobie pomysla, ze jestem zachlanny, ale dla mnie to nie jest fun chodzic na HNM tylko po to zeby popatrzec albo pogadac i troche pomissowac. Pogadac moge z CC stojac w Jeuno :) Dlatego jeśli uberzy nie beda czasami chcieli wrocic w pewne miejsca to moim zdaniem pomysl nie wypali, ale moze sie myle...


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:40 
Cytuj  
spoko bart BSTa to do zadnego HNMlsa i tak nikt nie wezmie wiec luz nie zawracaj sobie glowy :wink:


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:40 
Cytuj  
HNMLS=75 lvl + coś więcej
sporo osób z CC nie spełnia żadnych wymagań żeby dostać się i mieć szansę na jakiekolwiek sensowne itemki z prawdziwych HNMLSów na Ramuhu za darmo
ciężko ludziom z CC dojść do 75 w rozsądnym czasie bo nie rozumieją że 75 = olanie reala na jakiś czas, potem dopiero zaczyna się era HNMLSów i innych LSów do których Opi namawia wszystkich żeby się nawet nimi nie interesować
ale niektórych rzeczy się nie da przeskoczyć, dlatego sporo osób z CC które chcą a nie mogą lub mogą ale nie chcą nie napisze w tym topicu oczywiście żadnego posta na ten temat bo po co się narażać ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:53 
Cytuj  
Ja ze swojej strony oświadczam, że jeśli bedzie mozliwosc chodzenia rowniez na slabsze HNM, a nie tylko te obchodzace glownie elite, to ja napewno nie pojde do zadnego HNM LS. Nie mowie tu teraz o lvl, ktory mam i o tym zeby zdobywac przedmioty dla mnie teraz. Mowie o przyszlosci kiedy bede mogl zalozyc jakis item ktorego potrzebuje i na ktory zasluzylem aktywnoscia w eventach. Innymi slowy jesli to bedzie dzialac na zasadzie Daje i Biore dla KAZDEGO czlonka to ja jestem jak najbardziej za i bardzo chetnie bede dawal wiecej niz bral jesli tylko wszystko sie ulozy wlasnie w ten sposob.

Przyklad: Ktos uczestniczy w eventach pomaga innym i chce isc gdzies gdzie reszta powie, ze nie idzie bo byla juz sto razy i nie ma ochoty bo bedzie nudno. To takie cos to nie bardzo mi sie widzi. Dla jednych wyzwaniem jest Fafek dla innych Genbu :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:02 
Cytuj  
Mnie nie widac bo w tym czasie mam eventy w OB.
Poniewaz niedawno wrocilem do gry - srednio moge sie wkrecic gdzies do jakiejs istniejacej grupy stalej; limbus ma obstawy, meritujecie w swoim gronie przy okazji macie wiekszosc endgameowych itemow wiec naturalnym jest ze nie bedziecie w nie inwestowac swojego czasu :>.

LS nie moze miec tylko jednej aktywnosci jesli o endgame gracza chodzi, bo co robic w pozostale dni poza srodami - szczegolnie jesli chodzi o gracza ktory niedawno wrocil do gry. Popatrzcie na OB - dzieki temu ze lider Nomi zorganizowala zbiorowe robienie COPa, po 3 miesiacach jestem 2 misje do jego ukonczenia. Lepszym dla mnie jest LS w ktorym robie cos prawie codziennie - z uwzglednieniem maksymalnego zroznicowania dzialalnosci.

juz.

PS. Pozatym cechuje mnie elementarne poczucie uczciwosci - OB zainwestowalo czas we mnie wiec ja teraz inwestuje moj czas w OB :>

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:14 
Cytuj  
krzyk prawidłowo 'krzyczy'
przez ostatnie ponad pół roku endgameowym ludkom z CC niebardzo chciało się robić CoPa z innymi ludźmi z CC żeby masowo udostępnić dojście do sea wszystkim potrzebującym, płacz po zakończeniu CoPa że był wspaniały i szkoda że się skończył i fajnie by było zrobić go jeszcze raz można zafundować studentom aktorstwa na I semestr

ciekawe czy w ramach CC eventów CC da radę pomóc ludziom z CC w dojściu do sea i ukończeniu całego CoPa i Zilartów ?
jeśli nie to co ma do zaoferowania CC ludziom którzy i tak pójdą prędzej czy później do HNMLSowoSkyowo podobnych shelli ? wątpliwej jakości itemki za którymi lata się pół roku z amerykanoarabami mają się nijak do tych 2 z CoP i ZM które można zdobyć dzięki uprzejmości amerykanożydoarabów, dzięki bogu że jeszcze grają i się im chce


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:56 
Cytuj  
No Ja tez wole taki LS co robie dziennie wypady sa w ruznym czasie i zawsze sie cos dzieje codziennie i w ruznych porach zawsze w DH znajduja sie chetni zeby cos kampic lub pouc ubic i zawsze mozna ToDa do /lsmesa i na stronie dodac zeby sie wiecej osub pojawilo. Pozatym 90% osub przychodzi kampic tylko z 2ch przyczyn:
1) jakis bardzo rzadki item jak ridill itd.
2) zeby inni nie dostali nic lol
Pozatym to nie jak w CC kiedy sie napisze ze jest na cos okno obojetnie czy to HNM czy jakis NM pokroju charka to wiekszosc osub nawet expujacych konczy PT i leca pomuc mimo iz nic nie dropuje dla nich ciekawego z danego NMa.
No i troche lista sprzetu jaki potrzebuje przekracza troche mozliwosci CC a tu i tak dostane i wczale niema duzo chetnych na wiekszosc tego co chce... Nowych ludzi tez malo dochodzi i maja runze zapotrzebowanie tez albo niekturzy juz maja co chca dochodza zeby pobic sobie tiamata, vrtre, bahamuta v2, ouryu i inne ciekawe walki kturych to nie brakuje dziennie cos sie robi i nie zeby EU time zone nie bylo brane pod uwage wrecz przeciwnie eventy jak sa planowane to zmysla na wszystkich i odbywaja sie w znosnym czasie jak 20-22 czasem puzniej z uwagi na okna HNMuw albo czasem leci sie na dynamis a tu tiamat popnie to sie lecie zaraz na tiamata czy cerberusa.
pozatym te end gamowe HNM LS to maja ludzi kturzy maja wspulny cel zbieranie equipu czasem wspule expowanie itd a w CC tego brakuje dosc sporo ludzi w CC nie bedzie chodzilo poraz n-ty na takiego fafka po przegranym pullu liczac ze sie uda jutro za miesiac albo kiedys po prostu uznaja stanie kilka godzin w DA za strate czasu i przestana chodzic bo tak jest zawsze z czymkolwiek co popuje 21-24 w CC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.