mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 19:46 
Cytuj  
Gra już leży na biurku, instrukcja przeczytana do połowy, przejrzane parę tematów na forum i ... Hehe jeszcze pewnie z 2 tygodnie zanim zagram bo dysk mam za mały i muszę się dorobić nowego :D Jednak zanim zacznę mam małe pytanko, czy wszyscy zaczynaliście w Bastok i czy są jakieś "bonusy" gdy zacznie się np. Tarutaru w ich Windurst?
Pozdrawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 20:13 
Cytuj  
Dostaniesz ring.

Jak zaczniesz w Bastok to masz taki bonus, ze robisz misje z innymi Polakami i generalnie latwiej kogos spotkac z CC.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 20:14 
Cytuj  
Głupie pytania są nie tylko dla głupich pytań... tak czy siak.
Tak. Jak zaczniesz taru w windurst to dostaniesz lolpierścionek. Tak samo jak:
hume i galka w Bastok
elvaan w San do'Oria
i
mithra w Windurst.

Z drugiej strony IMO zaczynanie w windurst to masochizm... Jestem za Bastok w 100%, bo i expuje sie łatwo i droga do Valkurm dunes łatwa (w porównaniu)... Ładne to to miasto nie jest i jako taru lolpierscionka nie dostaniesz, ale pomysl na czym Ci bardziej zależy. A nacje można zmieniać...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 20:56 
Cytuj  
OMG Superbart...to jakaś HQ wersja Barteliusa ? :o


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 21:33 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
OMG Superbart...to jakaś HQ wersja Barteliusa ? :o

Coś się nie podoba? :wink:

Lothlorien pytanie nie było głupie. Może wskazywać jedynie, że jestem leniwy :wink:
Aha i dzięki za odpowiedzi.

Chciałem to umiescić w Głupich pytaniach ale chciałem sie też przywitać i dlatego tak wyszło. W sumie racja sry za nowy temat :oops: (do postu poniżej)


Ostatnio edytowano 12 wrz 2006, 21:47 przez Superbart, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 21:35 
Cytuj  
Superbart napisał(a):
Balrog napisał(a):
OMG Superbart...to jakaś HQ wersja Barteliusa ? :o

Coś się nie podoba? :wink:

Lothlorien pytanie nie było głupie. Może wskazywać jedynie, że jestem leniwy :wink:

Ja sugerowałam, aby się nie sugerować nazwa tematu "głupie pytania" :lol: Tyle wzgledem tłumaczenia


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:06 
Cytuj  
Jak lubisz zakladac nowe tematy to dobrze trafiles. :D Gracze w FFXI lubia zakladac nowe tematy nawet bardziej niz gracze w WoW! :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:15 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jak lubisz zakladac nowe tematy to dobrze trafiles. :D Gracze w FFXI lubia zakladac nowe tematy nawet bardziej niz gracze w WoW! :)


A nad wszystkim czuwają moderatorzy ... prawda Opik ?? :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:20 
Cytuj  
Stok - nie wiesz, że nad wszystkim czuwa gospodarz domu, a nie moderatorzy?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:21 
Cytuj  
Superbart napisał(a):
Gra już leży na biurku, instrukcja przeczytana do połowy, przejrzane parę tematów na forum i ... Hehe jeszcze pewnie z 2 tygodnie zanim zagram bo dysk mam za mały i muszę się dorobić nowego :D Jednak zanim zacznę mam małe pytanko, czy wszyscy zaczynaliście w Bastok i czy są jakieś "bonusy" gdy zacznie się np. Tarutaru w ich Windurst?
Pozdrawiam.


Bonus jest taki że otrzymasz odpowiedni ring jesli zaczniesz w miescie przypisanym do twojej rasy.
Czas kiedy Polacy byli skupieni w Bastok praktycznie się skończył, część z nas, grajacych już jakiś czas ma inne narodowości niż Bastok w grze, ponadto Bastok położony w górach ma dość ponurą okolice, mało zieleni itd ..

Rasy i miasta :

Bastok - HUME, GALKA
Windurst - MITHRA, TARUTARU
San d'Oria - ELVAN

Nie żeby ten ring coś okropnie ułatwiał czy był super niezbednym przedmiotem jednak fajnie mieć +1 VIT , +1 DEX i +3 HP zaczynajc w Bastok jako HUME już na lv 1...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 12 wrz 2006, 22:26 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:25 
Cytuj  
Takie ringi można dostać, co prawda potem można je kupic za Conquest Point's ale dopiero na rank 4 i jesli dana nacja jest na miejscu 1 w Conquest.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:27 
Cytuj  
[quote="ScorpioCzas kiedy Polacy byli skupieni w Bastok praktycznie się skończył, część z nas, grajacych już jakiś czas ma inne narodowości niż Bastok w grze, ponadto Bastok położony w górach ma dość ponurą okolice, mało zieleni itd ..

[/quote]

Co ty gadasz Sto. Ciagle 90% CC ma narodowosc Bastok, szczegolnie nowi gracze.

Ja tam nigdy Bastok nie zdradze! Nie jestem wprawdzie z Katowic, ale dobrze sie tam czuje. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Co ty gadasz Sto. Ciagle 90% CC ma narodowosc Bastok, szczegolnie nowi gracze.

Ja tam nigdy Bastok nie zdradze! Nie jestem wprawdzie z Katowic, ale dobrze sie tam czuje. :)


Jak mają "młodzi" iść do Wind bądz do San d'Oria skoro wszyscy im pisza na forum że Polacy ida tylko do Bastk, a 70% ludzi z najwiekszym stażem gry ma inna narodowość niż Bastok, np ja+Simiurg mam Windurst, Myrta + Galen + Volirion + Rhaegal San d'Oria ... itp. Pozatym wiesz sam że są itemy dostępne za CP ktorych sie nie kupi normalnie nigdzie a dostać je mozna tylko w jedyn z miast...
Fajnie że 90% ludzi z CC są w Bastok, ale Bastok to nie jedyna opcja.

A ty siedzisz w Bastok bo jesteś leniwy i nie chcesz sobie zrobić np San d'Oria :)))))


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:58 
Cytuj  
Opi napisał(a):
Ja tam nigdy Bastok nie zdradze! Nie jestem wprawdzie z Katowic, ale dobrze sie tam czuje.

Mieszkam 30 km od Katowic, na Śląsku i Bastok bardzo mi się nie podobał :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:01 
Cytuj  
Flame wyciete. Idzcie na PM.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:07 
Cytuj  
Ty Opi.
Co do miasta początkowego. Nie chodzi tylko o pierścionek, ale i o łatwość w dostępie do innych lokacji. Z Windurst droga na Valkurm nie jest łatwa i przyjemna, a dodatkowo łatwo o aggro <no chyba, że jakiś uber pomaga>. Z Sandy już łatwiej. W sumie najlepiej wybrac takie miasto, które Ci się wizualnie podoba, bo przyjdzie Ci w takowym troche czasu spedzić.
Eh no i po Windurst człowiek sie nabiega jak głupi, jeżeli nie wie, gdzie są teleporty, a nawet z nimi bywa to wpieniajace.
Niby to prawda, że miasto nie ma znaczenia i co z tego, że wiekszość pl wybiera Bastok, ale z drugiej strony, skoro większość to miasto wybrała, to wiecej osób bedzie Ci w stanie doradzić/pomóc/whatever z questami i misjami na rank w przyszłości....


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 wrz 2006, 09:08 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:07 
Cytuj  
Mogłeś przynajmniej posty zostawić, np. z napisem edited :( Tak to muszę od nowa nabijać :( No i powtórzę jedyne nie flame :D Gdybym teraz zaczynał grę od początku, z moją obecną wiedzą, wybrałbym jako elvaan Sandy choćby dla ringu :) Potem bardzo łatwo jest zmienić nację, więc czym się przejmować :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:36 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
OMG Superbart...to jakaś HQ wersja Barteliusa ? :o


Myrta NQ... NQ... nie przesadzajmy... :P


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 13:11 
Cytuj  
Eeee no ten tego... Valkurm. Nie tylko na Valkurm da się zrobić levele 10-20. Miałem całkiem fajny exp z Galem, Volim... i jeszcze trzema osobami po drugiej stronie morza (Buburimu Peninsula) i zrobiliśmy tam levele 11-16 (co niektórzy chyba nawet 17). Jak ktoś chce Valkurm to po przejściu całego Buburimu (walcząc) mamy Mhaurę i statek do Selbiny z której to wychodzi się na sławne i nielubiane Valkurm Dunes. Pozostaje kwestia czy od strony Tahrongi Canyon da się znaleść w miarę często party.

Informacja pisana dla Superbarta

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 13:22 
Cytuj  
Poza tym jeśli jesteś warem czy mnk-iem (z tego co zauważyłem to łatwiej ma mnk), możesz spokojnie dosolować sobie do 15 :) I'm później na Diuny tym lepiej.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.