mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 11:15 
Cytuj  
mam malutką i ostatnią prośbę do ludzi którzy mają lvl 75 lub we wrześniu będą mieć
czy jest możliwość żeby co drugi miesiąc na miesiąc od godziny 17.00-1.00 odpuścić sobie robienie rzeczy które są bardzo fajne, dają dużo funu, zużywają hektolitry godzin i są cholernie męczące czyli -> "popisowe levelowanie ścierwa"?

pewnie to dotyczy tylko garstki ludzi ale każda garstka w CC ma znaczenie żeby zrobić coś razem na co się pracowało przez cholerniedługiiwkurwiającyczasamiczas
wiem że to jest podejście czysto egoistyczne z mojej strony odbieranie choćby jednej osobie "przyjemności" robienia joba/subjoba który równie dobrze dla reszty LSa może wyrzucić do kosza ale mam nadzieję że każdy kto ma lvl 75 od X czy XXXXXXXXXXXXXXX tygodni wie o co mi chodzi
mnóstwo ludzi w CC gra 10+ godzin/dobę prawie codzinnie i mnóstwo ludzi gra kilka godzin tylko wieczorami

nie wiem czy to jest w ogóle możliwe dla polaków (szczególnie tych nie czytających forum bo zapewne ich matrix nie podpisał jakieś umowy z naszym, ale fajnie by było żeby to ich też dotyczyło) zrozumienie o co mi chodzi i "podporządkowanie się" prośbie 17.00-1.00 - jestem do dyspozycji CC LSa przez miesiąc co drugi miesiąc ale takie mam marzenie


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 11:21 
Cytuj  
ale po co ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 11:30 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
ale po co ?


np. po to żebym nie musiał co chwilę się wylogowywać i wracać do WoWa bo z 15-20+ osób które mają lvl 75 i codziennie grają po 18.00 nie da się zebrać party/alliance np. na 30 minut żeby coś zrobić fajnego


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 12:36 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Balrog napisał(a):
ale po co ?


np. po to żebym nie musiał co chwilę się wylogowywać i wracać do WoWa bo z 15-20+ osób które mają lvl 75 i codziennie grają po 18.00 nie da się zebrać party/alliance np. na 30 minut żeby coś zrobić fajnego


Poniedzialek godzina 18:00 Assaulty 6 osob "Coś fajnego"
Poniedzialek godzina 20:00 Limbus 18 osób "Coś fajnego"

Wtorek godzina 20:00 Dynamis ok 30 osób "Coś fajnego"

Środa dodzina 20:00 SKY 12 + osób "Coś fajnego"

Czwartekgdzina 18:00 Assaulty 6 osób "Coś fajnego"
Czwartekgodzina 21:00 Limbus 18 osób "Coś fajnego"

Piątek godzina 20:00 SKY 12+ osób "Coś fajnego"

Sobota godzina 17:00 Dynamis 30 + osób "Coś fajnego"


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Ostatnio edytowano 11 wrz 2006, 12:56 przez Balrog, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 12:54 
Cytuj  
jesli chodzi o te fajne ENMy na ktorych mozna zarobic od @%$*& i ciut ciut kasy to ja sie na to pisze:D Mozesz na mnioe liczyc Sim o ile DRG sie na cos przyda... pracuje teraz nad subem WHM, wiec moze jako suport healing choc troche pomoge


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 13:09 
Cytuj  
Balrog napisał(a):

Poniedzialek godzina 18:00 Assaulty 6 osob "Coś fajnego"
Poniedzialek godzina 20:00 Limbus 18 osób "Coś fajnego"

Wtorek godzina 20:00 Dynamis ok 30 osób "Coś fajnego"

Środa dodzina 20:00 SKY 12 + osób "Coś fajnego"

Czwartekgdzina 18:00 Assaulty 6 osób "Coś fajnego"
Czwartekgodzina 21:00 Limbus 18 osób "Coś fajnego"

Piątek godzina 20:00 SKY 12+ osób "Coś fajnego"

Sobota godzina 17:00 Dynamis 30 + osób "Coś fajnego"



Wybacz Simi, idź pograj w WOW'a...bo ja nie mam czasu na Twoje "Coś fajnego".


dobrze że napisałeś ten grafik bo mi się nie chciało, może kiedyś się przyda ludziom którzy nie wiedzą co robi w tym czasie CCLS

Marass napisał(a):
jesli chodzi o te fajne ENMy na ktorych mozna zarobic od @%$*& i ciut ciut kasy to ja sie na to pisze:D Mozesz na mnioe liczyc Sim o ile DRG sie na cos przyda... pracuje teraz nad subem WHM, wiec moze jako suport healing choc troche pomoge


wybacz mi Marass że niepotrzebnie napędzałem spiralę runów ENMowych ale prawdopodobnie się nie da, w CC są sami duperzy a nie uberzy i jak już to wolą iść we własnym gronie bo dla nich każdy podarty gil jest ważniejszy od wspólnej zabawy w gronie CC, poza tym jak tylko rozniesie się info że ja bym chciał żeby 18 osób gdzieś poszło ze mną to zaraz szpiedzy skutecznie blokują to, co innego jak proponuje to jakiś uber np. Rha czy Opi, niektórych ludzi po prostu w dupie się nie ma


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 13:20 
Cytuj  
Ja też jestesm zawsze chętny na ENM, to łatwa kasa i exp. A grosza przy dupie już prawie nie mam.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 13:31 
Cytuj  
Simi ja sie pisalem i pisze na jakiekolwiek runy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 13:33 
Cytuj  
Co wy Sima nie znacie? :D On poprostu lubi narzekac. Jak zaczniemy trzaskac ENMy to znajdzie sobie nastepny powod do narzekania czego to w CC nie da sie zrobic.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 13:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
On poprostu lubi narzekac. Jak zaczniemy trzaskac ENMy to znajdzie sobie nastepny powod do narzekania czego to w CC nie da sie zrobic.


tak, kocham narzekać, szczególnie jak wymyślam brednie i kłamię

następny powód :

niedługo minie rocznica od naszych wypadów do sky które zaczęły się w 2005 roku
skład w CC prawie się nie zmienił od roku wśród tych którzy mają lvl 70+ teraz i wtedy
ile razy w tym czasie ktoś był świadkiem moich foch w CCLSie lub na forum (które uniemożliwiały zrealizowanie jakiejkolwiek wspólnej zabawy) ? a ile razy ja widziałem fochy u naszych księżniczek z CC (podpowiedź: wykurwiście dużo)
ja pisałem posty w maju o przygotowaniach na runy ENMowe które miały się zacząć z lipcu, entuzjazm był taki że o mały włos byśmy nie zrobili kompletu w 1 dzień, ale z mojej winy się nie udało, przepraszam wszystkich za to, za tydzień Opi napisze posta że idziemy na ENMy to wszyscy ruszą swoje tarugalelvhumetyłeczki i pójdziemy, oczywiście wszyscy w mózgach zakodowane będą mieć że z mojej winy się nic nie odbywa/odbyło


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 13:50 
Cytuj  
Sim --> dobry z ciebie taru. Mi tam twoje narzekanie zbytnio nie przeszkadza, szczegolnie jak jest napisane w zabawnej, charaterystycznej dla ciebie formie.
Nie slyszalem, zeby ktos kiedykolwiek narzekal ze sie cos nie odbylo z twojego powodu.

Wiekszosc czlonkow CC 70+ ma w tygodniu 6 wieczormych eventow (2 limbusy, 2 dynamisy i 2 HNM run). Naprawde nie da sie wszystkiego naraz zrobic. Mamy kilkanascie ciekawych pomyslow na spedzenie naszego wolnego czasu. Na wszystko przyjdzie czas (mam nadzieje).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 16:33 
Cytuj  
2 x limbus, 2 x dynamis, 2 x assaulty, 2 x OB sky run, 2 x cc event... sorry, ale na nic wiecej zwyczajnie nie mam juz czasu w tygodniu :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 17:04 
Cytuj  
Niektorzy to nie maja zycia ;]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 17:38 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
2 x limbus, 2 x dynamis, 2 x assaulty, 2 x OB sky run, 2 x cc event .. sorry, ale na nic wiecej zwyczajnie nie mam juz czasu w tygodniu.


moje posty w tym topicu właśnie o tym pisza/mówią a niektórzy ludzie robią i tak coś innego a ludzie na eventach muszą grać/zap*er*alać za 2-3


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.